Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li mi je nesto opasno?
PostPoslato: Sre Jul 13, 2011 11:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 13, 2011 9:52 am
Postovi: 21
Imam 16 godina i pre godinu dana je pocela da me boli glava,svaki dan,nije konstantno.Prvo je sevalo u frontalnom delu,kasnije,posle mesec dana probada,ne bira gde ce,napred,nazad,probode i prestane,kada se iznerviram steze u celu mnogo,steze,ponekad kada promenim sredinu,iz sela u grad,osetim neku vrtoglavicu,kao da sam pijana,neki cudan osecaj u glavi,kada pomerim na gore il naglo pomerim kao da cu da padnem u nesvest,nikad nisam pala,probala sam i neke vezbe da vidim da li sam stabilna kada mi se vrti,nista,nisam pala.Pored ovih simptoma imam i zujanje u usima,stalno,jos od kad,isla sam na ORL zbog glavobolje i gledala mi uvo,kaze nema nista,jedino upala grla(STALNO MI JE UPALJENO) i mala devijacija nosa,posto mi se stalno sleva iz nosa u grlo sto mi izaziva mucninu,ponekad se i ispovracam,mada sam tako jos pre pet godina,kada sam imala nekih problema u skoli,sinusi su zdravi,slikala sam ih,nema nista,ako nisu pogresno videli,posto je nestala struja.Odakle mi se sleva vise?Stalno kijam,mnogo sam grozljiva,pa se gadim da duvam nos :roll:
Moja mama je doktorka specijalista opste prakse i kaze da umisljam,moji simptomi su stvarni.Isla sam na ORL(vec sam rekla),oftamolog(ocno dno dobro,ocni zivac,sve dobro,vidim hvala Bogu,ali ponekad imam zvezdice neke sarene,svaki dan po malo i od malena imam neke crte cudne sto se pomeraju s pokretima oka),slikala sam sinuse,zdravi,neurolog(zena je najbolja :lol: :D ,znaci objasnila mi da glavobolja nema veze s rakom ili multiplex sklerozom,al me nije pitala za druge simptome,sto me brine,mozda nije primetila nesto,ali i ja preterujem ponekad,zena ima 30 godina radnog staza i ja se pravim pametna,neuroloske funkcije sve odlicno,poslala me na EEG,kao samo da vidi,nista strasno,odradim ja i EEG,nisu jos pogledali nalaze.Pitam je da li ako ne valja,da li ce da me posalje na MR ili CT?Zena je sagla glavu i nasmejala se,neprimetno,ali nema sta meni moze da promakne,posto sam buduci psihijatar,sada sam medicinska sestra :D :D (glupa medicinska sestra) i sta sada da radim,mnogo me strah da nemam neki rak ili tako nesto?Kucala sam na netu simptome(svaki dan radim tako) i imam 16 simptoma,ali ni jednu opasnu bolest,sto me cudi i brinu me simptomi.E i krvna slika je dobra,Fe 16,SE 6.izvinite sto sam Vas udavila,pomagajte :D :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: