Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Maljavost-Pubertet
PostPoslato: Sre Nov 30, 2011 7:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 17, 2011 1:30 pm
Postovi: 17
Molim vas za pomoc. Imam 13 godina i skoro da nsm uopste dlakav, dlaka ima iznad penisa ali na nogama slabo i one koje imaju su ili bele ali su uglavnom male bledocrne i neprimetne sa obzirom da nemam nesto taman ten, brkovi mi rastu a vec sam ih jednom i obrijo, a bojim se posto svi moji drugovi imaju dosta dlaka TAMNIh. Treba mi pomoc dali bih mogao nekako da povecam tamnocu dlake i kolicinu dlaka na nogama. Otac uopste nije dlakav na podkolenici tj tamo kod listova itd, ali zato na nadkoleniti ima normalno dlaka i na grudima normalno :( molim vas za pomoc. molim vas zelim da budem normalno maljav a ne ko depiliran :( -.-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Maljavost-Pubertet
PostPoslato: Čet Dec 08, 2011 12:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 8:44 pm
Postovi: 21
Lokacija: novi sad
Momčino još si mlad, videćeš da će vremenom sve doći na svoje mesto. Pogledaj oca i ako još ličiš na njega nema šta da se brineš. Maljavost je u glavnom genetska stvar mada se na nju može i uticati, uglavnom negativno. Nemoj preterano da se zamlaćuješ brijačem, brkovi i brada će za nekoliko godina da se usklade i kad dođeš u ozbiljnije godine ima da ti dojadi brijanje. Ako već briješ "brkove" brijač prevlači samo tamo gde ima dlaka, nemoj brijati tzv. bele dlake. Ako one budu duže jednostavno ih ošišaj makazicama. U ostalom obrati se tati u vezi ove a i drugih muških tema, nemoj da ti je neprijatno, on će ti više pomoći nego bilo ko! Možda ti ovo zvuči blesavo ali to je zato što imaš 13 godina i drma te pubertet, slobodno se obrati ocu, verujem da će se čovek prijatno iznenaditi i prihvatiti da o tome razgovarate kao muškarci!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: