Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: frutolino medolino cokolino....
PostPoslato: Čet Jan 26, 2006 4:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Okt 09, 2005 5:49 pm
Postovi: 210
Imam sina od osam meseci (i nesto malo vise...).Nikakvih ozbiljnijih zdravstvenih problema do sada,hvala Bogu,nije bilo pa ni alergijskih manifestacija.U nedostatku inspiracije sto se mlecnih kasica tice,s vremene na vreme od sedmog meseca mu ponudim i plazmu,koju je naravno prihvatio i sve je bilo ok.Takodje je par puta probao i frutolino (nije bio extra odusevljen).Iako na kutiji pise da je za decu od sest meseci navise,ipak vas pitam,da li je rano za medolino,psenicni griz,poparicu..(Znam ja da to goji ali bar s vremena na vreme da malo razbijemo monotoniju "kukuruzna palenta-pirincane pahuljice-ovsene pahuljice')sta vi dajete svojim andjelcicima za "dorucak" i "vecericu" tj.mlecne kasice u to vreme?Pozdrav svima!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 27, 2006 10:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 12, 2006 1:36 pm
Postovi: 32
Lokacija: BGD
Draga Mary!

Znam kako ti je. Vec i sama ne znam sta mu nisam dvala (Vulence ima 8 meseci) ali mi se sve cini kao nije dovoljno raznoliko. E pa ovako - mi smo poceli sa Keksolinom (obozava), Medolinom (obozava) i Frutolinom(nije bas neki) odmah sa 6 meseci. POsto ima secera ne dajem mu bas previse i vecinom za dorucak da stigne da potrosi sve to u toku dana. Za veceru mu dajem Milupine 7 Korn ili Grieb iliti griz koje obe obozava. :lol: VEc sam i na drugim temam pominjala ove Millupine proizvode i stvrano su sjajni. Niko drugi nema takve kombinacije zitarica. Probali smo i Nesttle ali ne moze se porediti - i samo kombinacija kukuruz i psenica. Uopste nisu zanimljivi.
E sto se plazme tice - tu sam malo skepticna. On ju voli - nema zbora - ali cini mi se da malo steze stolicu. Mozda gresim...
Sto se tice ostalih jela - mi smo sve isprobali sa 7 meseci tako da mislim da nije rano nizasta. Od svih zitarica do svih vrsta mesa. Jos nam je ostalo da probamo ribu ali to ce jos sacekati mesec ili dva.
To su ukratko nasa iskustva. :wink:
Cheers,

_________________
Vulence mamino pilence i sreca 25.05.05


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 27, 2006 3:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Okt 09, 2005 5:49 pm
Postovi: 210
hvala ti puno!Probacu da nabavim te Milupine proizvode mada nisam bas optimista-drugo je Beograd,izbor je daleko veci.ovo je ipak manja sredina pa samim tim ni asortiman nije bas za pohvalu ali dobro...potrudicemo se..Hvala ti puno!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: