Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: slusni aparati-simens prisma 2-k
PostPoslato: Čet Feb 03, 2011 12:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 12:36 pm
Postovi: 60
imam decu koja nose slusne aparate vec godinama ali i pored toga imaju problem sa ocima pa moramo ici na operaciju u rusiju pa zelim ovim putem ponuditi 1 par[2 kom]slusnih aparata marke simens prisma 2k[cetvorokanalni,veoma malih razmera]ispravan,sredjen moguca provera ispravnosti i ostalog u predstavnistvu simensa za slusne aparate u novom sadu "medicinska elektronika"...znam da nije ovo sajt za prodaju i slicno ali ja zelim ovim putem nekome pomoci jer je u pitanju mali iznos a meni je i to malo potrebno a dobija se aparat iz proverene firme sa proverenim kvalitetom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: slusni aparati-simens prisma 2-k
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 1:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 12:36 pm
Postovi: 60
Zeleo bih ovim putem da PROMENIM ponudu za slusne aparate a to je da ih nudim besplatno [2 slusna aparata prisma simens] za srednje i lakse ostecenja sluha ,za teze ostecenje nije preporucljivo,pa koga zanima i kome je zaista potrebno nek se javi PP.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: slusni aparati-simens prisma 2-k
PostPoslato: Čet Okt 20, 2011 6:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 20, 2011 5:27 pm
Postovi: 1
Ja necujem dobro vec 50god.(alergija na streptomycin).Jos pre 30god sam nosio Oticon slusni aparat.Tada nije bilo danasnjih baterija,nego ste morali da punite baterije.Trenutno koristim aparat marke AUDIO MB.To mi je vec drugi aparat te marke.Iz mog dugogodisnjeg iskustva svima mogu da kazem:Bolji su aparati koji se nose iza uva.Oliva mora da savrseno odgovara uvu tj.napraviti odlivak ako treba.Ako oliva ne odgovara uvu,ulazi vazduh u uvo i aparat pisti.Uvek vam daju model odlivka da cuvate za kasnije.Mislim da je bolje da uvek pravite nov odlivak,isto kosta.Aparat mora da se stalno nosi preko dana,a ne"po potrebi".Tako ucite da ponovo cujete i raspoznajete zvukove.Ja kad sam stavio prvi put aparat nisam znao"sta to cujem".Cevcicu olive takodje odrzavajte cistom.Skupi se kondenzacija,narocito leti.Ja uradim ovako:odvijem sa aparata krivinu sa olivom,stavim je na vrh creva pumpe za bicikl i nekoliko puta lagano pritisnem pumpu i sve lepo ocistim.Obe marke aparata koje sam spomenuo su dobre.Moja sestra nosi Filipsov aparat i zadovoljna je.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: