Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 645 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 43  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 06, 2009 11:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
!!!!!!!!!!!!!ZIVEO UZVIČNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 06, 2009 11:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
sto se tice forumasa imam pravo da kao i ostali iznosim svoje misljenje jer ako sebi da pravo da mlati praznu slamu, kapiram da to pravo imam i ja!!pozdravicu saki pametan post koji nema obrise SF_a u sadrzini !!
inace ovaj i svaki drugi forum ja vidim kao zabavu jer da se ne lazemo ovde od prve do poslednje strane niko nista ukljucujuci i mene nije pametno rekao!
jedina zajednicka stvar za sve nas odnosno 5 zajednickih stvari su
URUTAL GINKO VITAMIN E VITAMIN B I TINITUSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!
eto to je moj odgovor tebi pedjag!!!

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: magnet
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 10:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 18, 2008 10:03 pm
Postovi: 37
Lokacija: Lesak
Nemam nameru nikoga ovde da ubedjujem u lekovitost magneta a ni sam mnogo u to ne verujem.Uostalom videcemo kada spravicu zavrse!Koliko ja znam ljudi iz instituta Mihajlo Pupin nisu nikakvi diletanti vec ozbiljni strucnjaci!

_________________
TINITUSSSSSSSSS


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: magnet
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 10:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
goranilic je napisao:
Nemam nameru nikoga ovde da ubedjujem u lekovitost magneta a ni sam mnogo u to ne verujem.Uostalom videcemo kada spravicu zavrse!Koliko ja znam ljudi iz instituta Mihajlo Pupin nisu nikakvi diletanti vec ozbiljni strucnjaci!

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: magnet
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 11:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 08, 2009 4:02 am
Postovi: 9
goranilic je napisao:
Nemam nameru nikoga ovde da ubedjujem u lekovitost magneta a ni sam mnogo u to ne verujem.Uostalom videcemo kada spravicu zavrse!Koliko ja znam ljudi iz instituta Mihajlo Pupin nisu nikakvi diletanti vec ozbiljni strucnjaci!


Niko ovde i ne spori stručnost ljudi iz instituta Mihajlo Pupin, već su se javile sumnje da je vest tačna, tj. ja sam prvi pomislio da je neka da izvinete zajeb...ija, ukoliko je tačno da se na tome radi onda je to super vest i sa nestrpljenjem čekam dalji razvoj događaja, kao i verujem svi koji slušaju šuštanje izgubljenog kanala bez upaljenog televizora :lol: :D ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 11:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 08, 2009 4:02 am
Postovi: 9
I kao što sam već napomenuo očekujem da nas obaveštavaš o novostima oko te spravice... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 9:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 05, 2009 3:49 pm
Postovi: 4
Ja sam skoro nabavila neke magnete koji se inace koriste za okostavanje vratnog dela kicme, drzim ih na vratu tako da budu iza usiju i na glavi kao za bolju cirkulaciju. Zasad mi jedino obaraju pritisak koji je inace drasticno nizak :o i imam manje glavobolje :) .
Mozda i upali za tinitus heh!
Nego na jednom hrvatskom sajtu sam nasla da prodaju nausnice za tinitus. Visece su, dizajn je poprilicno diskutabilan, a i ne znam kako bi ih momci koristili. Mada ako pomazu predpostavljam da nije problem ako izgledate malo cudno, zar ne? Kostaju oko 10e + ptt troskovi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 7:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 18, 2008 10:03 pm
Postovi: 37
Lokacija: Lesak
Naravno da cu vas obavestiti cim dobijem informaciju!Nadajmo se da ce nam to svima pomoci!

_________________
TINITUSSSSSSSSS


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 17, 2009 11:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
djoora je napisao:
Ja sam skoro nabavila neke magnete koji se inace koriste za okostavanje vratnog dela kicme, drzim ih na vratu tako da budu iza usiju i na glavi kao za bolju cirkulaciju. Zasad mi jedino obaraju pritisak koji je inace drasticno nizak :o i imam manje glavobolje :) .
Mozda i upali za tinitus heh!
Nego na jednom hrvatskom sajtu sam nasla da prodaju nausnice za tinitus. Visece su, dizajn je poprilicno diskutabilan, a i ne znam kako bi ih momci koristili. Mada ako pomazu predpostavljam da nije problem ako izgledate malo cudno, zar ne? Kostaju oko 10e + ptt troskovi.

evo jos jednog...............heheheheheh..............ma nabacis dve kajle na usi gurnes glavu petla u levo a guske u desno uvo ides tri koraka unapred pa dva unazad i to za samo 9.99$ sve uplate primam na broj ziro racuna 1001-10001-10000
eto pa vi uplatite nemate sta da izgubite a ja mogu da zaradim
lol!!!
dobroooooooooo idemo dalje sa alternativnim nacinima lecenja

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: zujanje
PostPoslato: Sre Apr 29, 2009 2:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 02, 2006 12:01 am
Postovi: 3
Evo vec nekih 2 meseca mi se javalja neprestano zujanje u usima i osecam kao da mi je neki pritisak u glavi. kad otvorim vilicu sirom zujanje se smanji. ovo zujanje ne primecujem kad sam napolju ili kad je bilo kakav zvuk oko mene, ali ali kad sam u tisini strasno smeta !
mislio sam da ce nestati,ali jos uvek traje.
ove zime sam bio dosta neaktivan jer sam imao povredu zgloba sake, nisam pio nikakve lekove, samo sam mazao kojekavih gelovima.
inace imam 24 god, sportski sam tip, idem zimi rekereativno u teretanu, ne pusim, slabo pijem alkohol.
sto je najcudnije ovo se javilo kad sam zimus igrao igre na Soniju, a dok sam radio nije bilo nista. sad sam ponovo poceo da radim.
dal ovo mozda ima veze sa onim cepovima u usima od prljavstine i vate od stapica ?
inace radim na gradjevini, radim dosta sa busulicama.
inace mi je oduvek smetal jaka buka, pa sam stavljao bar vatu ili cepove u usi.
molim vas za savet sta da radim. dal da idem kod lekara i kojeg. mada bio sam za psao prosle god kod ORL i sve je bilo ok, mada sam neke tonove malo nisam cuo,ali sam prosao.
ja najvise sumnjam da su mi usi zapusene tim cepovima ili da je neki pritisak u glavi, mada sam merio pritisak i 120/80 je, sto je normalno koliko znam.

i dali mozete da mi preporucite neku dobru klinku za ORL preglede u Beogradu, naravno privatnu. nisam mi pare problem, samo da se resim ovog zujanja.

_________________
Zivot je suvise kratak da bi sebi uskracivao stavi koje volis!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zujanje
PostPoslato: Pet Maj 01, 2009 4:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
psihoyu je napisao:
Evo vec nekih 2 meseca mi se javalja neprestano zujanje u usima i osecam kao da mi je neki pritisak u glavi. kad otvorim vilicu sirom zujanje se smanji. ovo zujanje ne primecujem kad sam napolju ili kad je bilo kakav zvuk oko mene, ali ali kad sam u tisini strasno smeta !
mislio sam da ce nestati,ali jos uvek traje.
ove zime sam bio dosta neaktivan jer sam imao povredu zgloba sake, nisam pio nikakve lekove, samo sam mazao kojekavih gelovima.
inace imam 24 god, sportski sam tip, idem zimi rekereativno u teretanu, ne pusim, slabo pijem alkohol.
sto je najcudnije ovo se javilo kad sam zimus igrao igre na Soniju, a dok sam radio nije bilo nista. sad sam ponovo poceo da radim.
dal ovo mozda ima veze sa onim cepovima u usima od prljavstine i vate od stapica ?
inace radim na gradjevini, radim dosta sa busulicama.
inace mi je oduvek smetal jaka buka, pa sam stavljao bar vatu ili cepove u usi.
molim vas za savet sta da radim. dal da idem kod lekara i kojeg. mada bio sam za psao prosle god kod ORL i sve je bilo ok, mada sam neke tonove malo nisam cuo,ali sam prosao.
ja najvise sumnjam da su mi usi zapusene tim cepovima ili da je neki pritisak u glavi, mada sam merio pritisak i 120/80 je, sto je normalno koliko znam.

i dali mozete da mi preporucite neku dobru klinku za ORL preglede u Beogradu, naravno privatnu. nisam mi pare problem, samo da se resim ovog zujanja.

uuuuuuh sta reci, to je to!!! Zelim ti da ti prestane ,
meni zuji preko 2 god ovde nekima i duze izgleda da to nije problem koji bi orl mogao da resi.......
a pare..................jebes pare..........to ti nista ne vredi moz` da imas sve pare ovog sveta a uz te pare i zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 01, 2009 8:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 4:09 pm
Postovi: 300
Hm, samo da kazem da sam posle 10 godina staza, prestala da pusim pre par meseci i da to nije apsolutno imalo nikakvog uticaja na tinitus.
I dalje je tu.....u istoj meri....... :-?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 02, 2009 10:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
tunks je napisao:
Hm, samo da kazem da sam posle 10 godina staza, prestala da pusim pre par meseci i da to nije apsolutno imalo nikakvog uticaja na tinitus.
I dalje je tu.....u istoj meri....... :-?

keekeekeekeekeekee...........i zene pate od tinitusa...........lol

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 03, 2009 12:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 4:09 pm
Postovi: 300
Pa ja sam pre ovog foruma uglavnom sretala zene koje pate od tinitusa....ma bedak sto uopste ljudi pate od toga :(

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 2:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 11, 2009 2:11 am
Postovi: 1
izgleda da moja mama ima tinitus... ali krecemo na prirodnu varijantu izlecenja...
postoji nesto sto ima veze sa geomagnetnim potencijalom same Zemlje, i mozete potpuno besplatno probati... u pitanju je "zemljisna banja", mesto na zemlji gde magnetne sile zemlje - zapravo lece ljude- neki od vas su culi ili citali za Najdanove krugove, u selu Mala Krsna, kod Pozarevca....
sve je potpuno besplatno, platite samo sopstveni prevoz do tamo - treba vam ukupno 4 odlazaka u toku mesec dana- stojite u "obelezenom krugu od 5 metara" pola sata - 1. i 2. dan uzastopno, a onda pauza od 5 dana, pa 6. dan ponovo stajanje od pola sata, opet 5 dana pauza - dolazak 6. dan...
nama je kuma izlecila koksaki u potpunosti, prijateljica detetu olaksala mucanje, hirurg prijatelj - eliminisao kocenje ruke - okostavanje...
Ne kosta vas nista - pogotovo sto nije u pitanju bolest... javicu vam efekte


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 645 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 43  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: