Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 645 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 43  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 25, 2009 3:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 04, 2008 4:59 pm
Postovi: 31
Molim te da nas o svemu obavestis u vezi te spravice. Moram reci,da je meni moja bivsa profesorica matematike,koja je inace veoma upucena u narodnu medicinu(posle kidanja ligamenata i loma noge,dala mi je smesu koja je izvukla otok za 2 dana,a lekari nisu mogli mesecima),izuzetno inteligenta zena, rekla jednom prilikom da drzim magnete blizu uveta da ce pomoci... Ali nisam to probao..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 26, 2009 12:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
Micko1214 je napisao:
Molim te da nas o svemu obavestis u vezi te spravice. Moram reci,da je meni moja bivsa profesorica matematike,koja je inace veoma upucena u narodnu medicinu(posle kidanja ligamenata i loma noge,dala mi je smesu koja je izvukla otok za 2 dana,a lekari nisu mogli mesecima),izuzetno inteligenta zena, rekla jednom prilikom da drzim magnete blizu uveta da ce pomoci... Ali nisam to probao..

heheheheheheh
da me ne muci zujanje.............smejao bih se bas od srca o ovako se samo smejem od muke!!!!
jas probajte te magnete samo ne znam na koje uvo da sta vim plus a na koje minus lol!!!!
ne zamerite !!!!!!

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 27, 2009 4:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 08, 2009 4:02 am
Postovi: 9
vllada je napisao:
Micko1214 je napisao:
Molim te da nas o svemu obavestis u vezi te spravice. Moram reci,da je meni moja bivsa profesorica matematike,koja je inace veoma upucena u narodnu medicinu(posle kidanja ligamenata i loma noge,dala mi je smesu koja je izvukla otok za 2 dana,a lekari nisu mogli mesecima),izuzetno inteligenta zena, rekla jednom prilikom da drzim magnete blizu uveta da ce pomoci... Ali nisam to probao..

heheheheheheh
da me ne muci zujanje.............smejao bih se bas od srca o ovako se samo smejem od muke!!!!
jas probajte te magnete samo ne znam na koje uvo da sta vim plus a na koje minus lol!!!!
ne zamerite !!!!!!

U nas Srba je "narodni" lek uvek bio ispred medicinskih dostignuća. Mada kako stoje stvari stavio bih i kljun od zaklanog petla u uvo samo zbog placebo efekta...

Nego ajde da osnujemo neki Tinitus klub, bas me interesuje koliko nas ima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 27, 2009 5:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 04, 2008 4:59 pm
Postovi: 31
nikmaster je napisao:
vllada je napisao:
Micko1214 je napisao:
Molim te da nas o svemu obavestis u vezi te spravice. Moram reci,da je meni moja bivsa profesorica matematike,koja je inace veoma upucena u narodnu medicinu(posle kidanja ligamenata i loma noge,dala mi je smesu koja je izvukla otok za 2 dana,a lekari nisu mogli mesecima),izuzetno inteligenta zena, rekla jednom prilikom da drzim magnete blizu uveta da ce pomoci... Ali nisam to probao..

heheheheheheh
da me ne muci zujanje.............smejao bih se bas od srca o ovako se samo smejem od muke!!!!
jas probajte te magnete samo ne znam na koje uvo da sta vim plus a na koje minus lol!!!!
ne zamerite !!!!!!

U nas Srba je "narodni" lek uvek bio ispred medicinskih dostignuća. Mada kako stoje stvari stavio bih i kljun od zaklanog petla u uvo samo zbog placebo efekta...

Nego ajde da osnujemo neki Tinitus klub, bas me interesuje koliko nas ima...



E upravo to. I ja kad sam cuo nisam znao kako da reagujem...Ali opet,ima tu i neke istine,to naelektrisanje i magneti i slicno...Samo kad sam slusao doktora kako mi objasnjava sta ja u stvari imam,stekao sam utisak kao da prica svemiru ili slicno,svedrzitelj nesto nepojmljivo..Te on je ovo te on je ono,te moze biti ovakav,onakav itd...Doslo mi da propadnem u zemlju direkt u pakao,ko da sam sidu na 3 zakacio..Jebe u mozak i jede polako. NO sad se bas cool osecam,naucio sam da se iskljucim,mada vise ni ne cujem kad mi neko nesto prica,bas sam gluvi Mica kako me prozvase...Pozz i laku noc...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pupin
PostPoslato: Pet Mar 27, 2009 2:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2008 12:13 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
goranilic je napisao:
Pozdrav svima.Imam za sve vas dobre vesti!Dobio sam obavestenje da ljudi iz instituta Mihajlo Pupin,rade spravicu na bazi magneta koja uglavnom uspesno otklanja Tinitus.Rade za neku Nemacku firmu a kako su mi rekli ostaje jos 2 meseca da se uredjaj potpuno zavrsi i moze se poceti sa serijskom proizvodnjom!!!


Da li si mozda znas koliko ce to kostati?Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 27, 2009 4:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 18, 2008 10:03 pm
Postovi: 37
Lokacija: Lesak
Ljudi,ni ja sam ne verujem puno u tu spravicu.Kazem vam samo sta mi je direktor Piezotehnologije na instituru Mihajlo Pupin,rekao!!!Nije mi rekao koliko ce kostati.Daj boze da nas to stvarno izleci.javicu svima kada spravicu zavrse!

_________________
TINITUSSSSSSSSS


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 27, 2009 11:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 08, 2009 4:02 am
Postovi: 9
goranilic je napisao:
Ljudi,ni ja sam ne verujem puno u tu spravicu.Kazem vam samo sta mi je direktor Piezotehnologije na instituru Mihajlo Pupin,rekao!!!Nije mi rekao koliko ce kostati.Daj boze da nas to stvarno izleci.javicu svima kada spravicu zavrse!


Ok obaveštavaj nas, u svakom slučaju ne može da škodi!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 28, 2009 12:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 02, 2008 11:44 am
Postovi: 21
Podrzavam ideju o Tinitus klubu, to ima svuda po svetu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 28, 2009 11:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 18, 2008 10:03 pm
Postovi: 37
Lokacija: Lesak
Ja takodje podzavam ideju o osnivanju tinitus kluba!

_________________
TINITUSSSSSSSSS


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 30, 2009 10:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
Evo ja cu dobrovoljno i bez prisile da postavim sebe za precednika!!!!!!!!!!!!!!!!
Risbo pa ja!!!!!
ime : Udruzene obolelih od tinitusa "TIHA NOC"d.o.o.
himna udruzenja melodija sa tv_a kad nema programa, dve vrste ona sa sustanjem i ona druga u boji sa zujanjem!!! zbog manjna da se niko ne buni!!!
eto to je nacrt
sva prava zadrzavam licno ja!!!

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 31, 2009 1:39 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 28, 2008 2:31 am
Postovi: 93
Planiram uskoro da posetim specijalistu za U-G-N. Pre nego sto odem hteo bi da vas zamolim da mi odgovorite na neka pitanja. Licno smatram da nemam neki sluh. Na desno uvo bolje cujem nego na levo, takodje ne mogu da vodim razgovor preko tel na levo uvo jer daleko slabije cujem. Kad god mi neko prica u buci uvek postavim desno uvo. Takodje sam primetio da kada je malo veca buka tezne cujem muske glasove (dublji glasovi) kada je u prostoriji neka buka npr muzika, ovo bi bilo normalno ali u 80% slucejava samo sam ja taj koji necuje ovog sto prica itd.

Jel ovo da smatram da je jednostavno moj sluh slabiji ili mozda postoji neki problem? Nemam nikakve simptome bolova ili nesto slicno.

Takodje sam cuo da prilikom ispiranja usiju mnogo prvljastine izadje koja se ne moze ocistiti redovnih ciscenjem tj sa higijenskim stapicima sto automatski rezlutira da se bolje cuje. Jel ovo tacno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 31, 2009 2:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 02, 2008 11:44 am
Postovi: 21
Tacno je, uvek imas jedan deo prljavstvine koja se nalazi dublje u u uvu i sam to ne mozes da ocistis. Mogu da se stvore i cepovi, pa je najbolje da ti isperu, sto nije nikakva mudrolija.

Po mom iskustvu, najpre ce da ti isperu usi, pa ces ici na ispitivanje sluha.

Ja imam tinitus, ali mi je sluh dobar na oba uveta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 31, 2009 10:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 28, 2008 2:31 am
Postovi: 93
Pedja, hvala na odgovoru. Oticu to da obacim sto pre.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 04, 2009 12:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
sta bi ne svidja vam se ime???
pa ja se prvi ne bih uclanio!!!

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 04, 2009 12:27 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
moram malo da budem surov!!!
ja se divim ljdima kao sto je ovaj lik, ja ne verujem da postoje ljudi koji dođu na forum i pitaju druge ljude na forumu da li da idu kod doktora!!! ja sam mislio da na forumu ljudi iznose svoja iskustva (ako su oboleli od neke bolesti ili pate od nekog fizickog ili psihickog nedostatka)za koja ne mogu dobiti odgovore od konvencionalne medicine!!!!!!
Strasno!!! ja sam prvo otisao kod doktora zbog tinitusa pa sam saznao od doktora da se to tako zove i da nema leka pa sam onda poceo da trazim na netu neku pomoc savet i sl.
Prijatelju, ne cujes idi kod doktora ocisti usi i kupi slusni aparati i uzivaj u zivotu!!!!!

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 645 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 43  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: