Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Jan 12, 2012 10:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 4:01 pm
Postovi: 5
Maja993 kako si stupila u kontakt sa dr MIlosevic??
jel si joj ti trazila estetsku operaciju uz devijaciju ili ona sama preporuci??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Jan 12, 2012 10:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Africa-Mileva je napisao:
I ovako, doktorka Milosevic ne trazi uput na prvom razgovoru. Tek pred operaciju treba da nabavis uput od lokalnog lekara, kao i sve ostale analize. Javi joj se na mejl, i stvarno iscitaj prethodne strane dosta ce ti biti jasnije.
Ja sam kod nje isla, ustanovila mi je devijaciju, i rekla vidimo se tad i tad... Nikakav uput ti kod nje ne treba. Tek posle kad se dogovite za operaciju.


E sad pitanje za one koji su imali operaciju, da li imamo priliku da razgovaramo sa doktorkom pred operaciju, tj taj dan kad je prijem u bolnicu?

Ako mi verujes, iscito sam nocas svih 263! i to paralelno sa temom na ana forumu, nisam uopste spavao, vidis kada sam postovao!

ps

I sta posaljem joj email, jel treba i slike? i kazem kao imam problema sa disanjem, a cuo sam preporuke....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 13, 2012 10:12 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Poslao sam email, nisam cekao uput, jer mi je zakazano tek za ponedeljak kod opste prakse, pa onda lokalni orl....
I, koliko obicno prodje dok ne odgovori?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 13, 2012 2:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Obicno odmah, ali na godisnjem je do kraja januara pa sad ne znam kad ce ti odgovoriti....
Ako ti ne odgovori sacekaj kraj meseca pa joj posalji jos jednom.
Opusteno za uput, nemoj da zuris, i ja sam se tako ponadala da ce sad sve odmah da se sredila ali ne ide tako. Dok se ne operises procice jos mnogo vremena...
E onda ok, moja greska :wink:

Moze li neko da napise sta sve treba da se nosi u bolnicu, please, doktorka je na brzinu rekla i nista nisam zapamtila. I da da li moze neko da odgovir na vec postavljeno pitanje, da li vidimo doktore pre operacije da jos jednom porazgovaramo????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 13, 2012 7:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 7:44 pm
Postovi: 3
Zna li neko kako radi Dr.Hadzic??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 8:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Avg 30, 2011 11:39 am
Postovi: 68
Da li bi neko bio ljubazan da mi posalje na pm email od doktorke milosevic, da ne jurim sad na kojoj je strani... Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Jan 15, 2012 11:12 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Jan 15, 2012 5:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
i NIKO ne zna sta se nosi u bolnicu, da li treba nasa spavacica? i da li vidimo doktorku pred operaciju da porazgovara sa nama jos jednom o izgledu nosa???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Jan 15, 2012 10:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 06, 2011 7:01 pm
Postovi: 4
Africa-Mileva Videces doktorku pre operacije, mene je slikala jutro pred operaciju. Ali nismo mnogo razgovarale, dosla je samo da se podseti kako mi izgleda nos. Ne mogu da se setim da li me je posetila i uvece prvog dana prijema...
A treba da poneses spavacicu-pidzamu, ne znam da li si iz Bg-a, ako nisi i ostajes 10 dana onda bi mogla i neku trenerku ili ogrtac - bade mantil da ne sedis ceo dan u pidzami i da ti ne bude hladno kad ides u trpezariju. Mogla bi i neke gumene papuce za tus.
Devojke su vec pisale sta treba da se nosi, ali nije mi tesko da ponovim. Septolete, vlazne maramice, pudinzi i vocni jogurti jer necete moci da jedete normalno, ja sam smrsala 2kg u bolnici, labelo.. ponesi i cevcice, ili neku siru solju jer ce ti biti tesko da pijes zbog maske :D Meni je bilo lakse na cevcice da pijem. Davace antibiotike, ko ima problema sa stomakom nek ponese nesto i za to.
Ako se setim jos necega, napisacu.
Operisala sam se sredinom novembra, nos me jos malcice boli kad pomeram nozdrve i na dodir. Nisam bas mirovala, dve nedelje od operacije sam krenula na posao, mozda mi je i zbog hladnoce tako. Otoci su skoro spali, jedna strana mi je malo naduvena, primecuje se na slikama i kad se zagledam, i hrskavica iznad vrha mi je naduvena i boli na dodir, kao da ima neka grbica, ne znam da li ce to da spadne. Vrh mi je utrnut i dalje i mislim da mi nisu ispali svi konci. Uglavnom, zadovoljna sam izgledom, bolje je nego kakav mi je bio pre :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Jan 15, 2012 11:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
puno ti hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 16, 2012 11:13 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
i da zaboravila sma da pitam gde se javljamo kad dodjemo u bolnicu???, ni to mi nije receno. znam da cu naci, ali ako neko moze da kaze da ne bih lutala bolnicom bzv


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 16, 2012 2:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 16, 2012 2:27 pm
Postovi: 2
Cao :),

i ja sam pokusala da kontaktiram dr Milosevc, ali mi je odgovorila da je na odmoru do 30. januara. Zanima me da li neko ima informaciju da li je operacija i dalje besplatna u KBC Zvezdara od Nove godine, jer se pricalo da ce se to menjati? Imam problema sa disanjem vec 10 godina, ne mogu da zamislim dan bez kapi za nos, ali ne znam da li imam devijaciju, a najvise me zanima da estetski sredim nos, usput naravno i devijaciju ako se ustanovi da je imam. Hvala :)!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 16, 2012 2:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Jos uvek su besplatne :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 16, 2012 5:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 7:44 pm
Postovi: 3
Da li moze mala povijenost nosa da se sredi bez lomljenja kostiju...nekom drugom metodom...recimo struganjem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 16, 2012 7:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
cula sam se sa dr Milosevic, do kraja meseca je na odmoru....da li pprvi pregled zakazujem licno kod nje ili u bolnici? da li se puno ceka na prvi pregled, da li neko ima zakazano kod nje pocetkom februara?
jedva cekam da idem na pregled ko dr milosevic :) ali januar nikad sporije nije prolazio :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: