Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 12:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 6:43 pm
Postovi: 32
hairext: Pa sad više ni sama ne znam šta i kako... S mojim drugaricama iz sobe sam se dogovorila za sledeću sredu.... U principu, mislim da se ništa nije upalilo jer me ne boli, ali me svuda zateže pa zato ja kažem da imam sve i svašta u nosu (verovatno konci) a ja ne smem baš to previše da čistim.

Bjelić radi preglede sredom i četvrtkom pa bih mogla da odem i sutra, ali... ipak mislim da će sledeće nedelje biti još bolja situacija, a i nervira me jer mi se čini da mi je nos i dalje malo kriv. Zbog toga sam već danima depresivna pa bih da sačekam da vidim hoće li se to stanje malo popraviti ako još spadnu otoci jer ću pošizeti ako mi doktor bude rekao da je to to.... toga se najviše plašim. :cry:


BTW, koliko se plaća kontrola?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 12:30 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
kontrola je 1600 din

ja bih ti preporucila da odes sutra, bolje ti je ranije, ako ti kost ide u krivo dok je sve sveze on je moze rukom vratiti (neko je ranije pisao o tome ovde)
i meni se cini da mi je nos malo kriv, otoci mi brze spadaju sa leve strane nego sa desne gde je bila devijacija. nekako mi se cini da mi nozdrve nisu iste velicine :-? mozes da postavis sliku kako ti sada izgleda nos ili mi posalji na mail. nema potrebe da budes u depresiji, nema sanse da ti je ostavio kriv nos. tek na sledecoj kontroli za 3 meseca ce nam nos poprimiti neki oblik, do tada nam ostaje samo da cekamo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 12:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
da li ga je neko od vas pitao do kada da pijemo himoral?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 1:30 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 6:43 pm
Postovi: 32
Nisam pitala, ali sam prestala da ga pijem prošle nedelje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 7:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 4:35 am
Postovi: 11
pozdrav :) ...da li neko kao i ja ima operaciju 10.11. ???? bash bih volela da neko sa foruma bude samnom u sobi :) ...
mnogo ste mi pomogli ...a nadam se da cu i ja posle operacije pomoci vama...chim mi skinu masku i sve, postavicu slike ;)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 11:05 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
Ja sam ga pitala za Chymoral i rekao je kako hocu...mogu, a i ne moram...na meni je odluka, pa cu ja da ispijem jos ovo sto mi je ostalo i zavrsavam, mada jos uvek imam otoke. A da li je neko mozda pitao kada mozemo da izduvamo nos kao ljudi? Ja sam u onoj guzvi i frci zaboravila to da ga pitam, a to me strasno nervira, jer osecam da imam svasta nesto duboko u nosu i to mi blokira disanje, pa onda kao manijak kopam, a ne mogu da izvucem :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 12:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 10:30 am
Postovi: 61
hairext je napisao:
kontrola je 1600 din

ja bih ti preporucila da odes sutra, bolje ti je ranije, ako ti kost ide u krivo dok je sve sveze on je moze rukom vratiti (neko je ranije pisao o tome ovde)
i meni se cini da mi je nos malo kriv, otoci mi brze spadaju sa leve strane nego sa desne gde je bila devijacija. nekako mi se cini da mi nozdrve nisu iste velicine :-? mozes da postavis sliku kako ti sada izgleda nos ili mi posalji na mail. nema potrebe da budes u depresiji, nema sanse da ti je ostavio kriv nos. tek na sledecoj kontroli za 3 meseca ce nam nos poprimiti neki oblik, do tada nam ostaje samo da cekamo...


Drugi i treci red pasusa kao da sam ja pisala. Meni je proslo 6 meseci od operacije i ostalo je tako. Nos je malo kriv (pre op.nije bio), desna nozdrva je sira od leve, to se odlicno primecije i na slikama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 12:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 05, 2009 12:44 pm
Postovi: 1
Prvo je pitanje gde operises nos i da li je estetski ili zdravstveni problem, bez obzira na jedno i drugo vazno je danas i gde to radis jer se svi reklamiraju a rade u stanovima i podrumima i kvazi su hirurzi, to je za privatni sektor pravilo da dobro vidis ko je od hirurga i da ti pokaze sta je do sada radio po tom pitanju tj. da ti pokaze slike koji oni obavezno slikaju kao reference, odnda da vidis ko je anesteziolog ime i prezime, jer i tu ima svasta. Ono sto je naj vaznije ili isto vazno da ti pokazu gde to rade, veruj mi ima svasta. u kuhinjama, sobama sa parketom itd, jedna od dobrih bolnica je ST. medica u kumodraskoj jer je pava bolnica, i radi neki dr Kojic, plasticar koji je radio na Bezaniskoj Kosi, mom prijatelju je operisao nos samo tako i covek je prezadovoljan jer imaju pravu operacionu salu i smestaj u post operativnom periodu. Naravno da treba sve da obidjes jer je tvoj nos da nekazem zivot u pitanju i vredi se potruditi, jos jedan savet ne gledaj njihove sajtove jer je uglavnom sve umniveno i sredjeno za snimanje, blago meni zapucaj od jednog do drugog, pa se uveri jer si ti za njih g.din covek a ne prasica kasica ko u drzavnim bolnicama, e kad smo kod drzavnih boze mi pomozi, ko radi kako rade i sta rade to ti je lutrija na kub i tu dobro otvori oci jer kod njih nema reklamacija a tretiraju te ko stoku, da nepricam o post operativnom delu, u sobama sa njih 10 i nadrndanim sestrama kojima je tesko da te pogledaju a kamoli da ti nesto pomognu, cast izuzecima koje ja licno neznam pa to nemogu da komentarisem. Elem mislim da ti je izbor bolji u privatnoj praksi ako primenis sve gore navedeno i sto kod njih mozes da radis rekonstrukciju ukoliko nisi zadovoljna jer se strasno boje negativne reklame ko djavo od krsta beze od toga.
pozdrav i sve najbolje :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 1:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 4:35 am
Postovi: 11
operishem nos na VMA kod dr Bijelica, i estetski deo i devijaciju :)... malo se plashim...pff..danas sam bila da mi wade krw izwadili su mi kao pola litre :D i to i iz wene i iz prsta :(...josh me ruka boli...koliko analiza...joj shta me swe tek cheka..ali izdrzacu :)) svee zarad lepog nosica :))...shta si ti radila?? ako si radila . . :))) pozzzzzz veliki


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 4:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
ispala su mi dva konca upravo :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 11:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 20, 2009 4:22 am
Postovi: 126
Lokacija: Novi Sad
Alex_Orin je napisao:
Na koji fazon svi imate kontrolu sredom kod Bijelica, kad je meni napisao da mogu da dodjem cetvrtkom? A i na vratima na klinici pise da radi samo cetvrtkom od 11:30. Nije mi jasno.

zlatokosaBG

Zao mi je zbog komplikacija. I mene boli rana i svasta mi se zalepilo na konac. Ne mogu da cistim nos. Ja izduvavam i samo sipam kapi.



Probaj MARISOL SPREJ..kosta nekih 150-200 din. u apoteci.ja sam sa time cistio nos po preporuci doktora.I samo to.Nista od AD kapi i ulja nekih....Mozes da koristis koliko hoces puta dnevno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 12:09 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
Mira29 je napisao:
hairext je napisao:
kontrola je 1600 din

ja bih ti preporucila da odes sutra, bolje ti je ranije, ako ti kost ide u krivo dok je sve sveze on je moze rukom vratiti (neko je ranije pisao o tome ovde)
i meni se cini da mi je nos malo kriv, otoci mi brze spadaju sa leve strane nego sa desne gde je bila devijacija. nekako mi se cini da mi nozdrve nisu iste velicine :-? mozes da postavis sliku kako ti sada izgleda nos ili mi posalji na mail. nema potrebe da budes u depresiji, nema sanse da ti je ostavio kriv nos. tek na sledecoj kontroli za 3 meseca ce nam nos poprimiti neki oblik, do tada nam ostaje samo da cekamo...


Drugi i treci red pasusa kao da sam ja pisala. Meni je proslo 6 meseci od operacije i ostalo je tako. Nos je malo kriv (pre op.nije bio), desna nozdrva je sira od leve, to se odlicno primecije i na slikama.



mozes li da postavis slike da vidimo kako ti nos izgleda?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 1:12 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
ljudi, sve me vise i vise plase te price da je nekome ostao nos ukrivo i nozdrva veca ili manja a nije tako bilo pre operacije. Da li se to jos nekome desilo? Da li je neko otisao i reklamirao to i pitao zasto je to tako? Pozdrav!
Ako neko moze da posalje neku slicicu sa novim nosicem bilo bi lepo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 1:35 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
zna li neko da li je normalno da 22 dana posle operacije imam samo jedan konac :-? danas su mi tri ispala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 10:48 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
hairext je napisao:
zna li neko da li je normalno da 22 dana posle operacije imam samo jedan konac :-? danas su mi tri ispala

E ja se tebi stvarno divim... kako si samo uspela da napravis popis svih konaca i pri tom da uredno pratis njihovo ispadanje :lol: Mislim da je to kod tebe skroz ok....vec je i vreme da ti konci ispadaju...kod mene je situacija malo slozenija i mislim da ih se necu skoro otarasiti :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: