Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Okt 29, 2009 11:43 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
nazovi ti ipak ranije, moze da se desi da neko otkaze pa da upadnes na necije mesto


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Okt 29, 2009 1:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
Ljudiiii, ja odmah da podelim sa vama, zakazala sma operaciju za decembar, 29. decembar! Jeeeee!! :D Moram priznati da mi je frka ali opet i jedva cekam. Da li neko ko je skoro radio operaciju bi bio ljubazan da mi poslaje slike na pp da vidim otprilike sta i kako?? Ako neko zeli i ima slike pre i posle bilo bi jos bolje. Etoc.
Pozzzzzdrav!!! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Okt 29, 2009 5:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
Ljudi, danas je sesnaesti dan kako sam operisana i mene je tek danas pocelo da boli mesto gde su me usivali, tj. mesto gde se jos uvek nalaze konci na prednjoj nosnoj pregradi. Toliko me boli da ne mogu ni da zinem, ni da se nasmejem. Imam utisak kao da mi je nos pun nekih krasta! Da li je neko imao ovakvih problema? Malo sam pocela da tripujem da se nije nesto iskomplikovalo ili inficiralo! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Okt 30, 2009 2:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 20, 2009 4:22 am
Postovi: 126
Lokacija: Novi Sad
Alex_Orin je napisao:
hairext je napisao:
Alex_Orin koliko je tebi vremena proslo od operacije?


Proslo je trinaest dana.

Orel prosli ti je 13 dana..nemoj uopste da brines!!!Treba 6 meseci i vise da nos dodje na svoje i otoci u potpunosti padnu.Meni je 3 meseca proslo i da li imam otoke???da naravno..ali vise ni ne obracam paznju na njih jer su vremenom sve manji..To za celokupmnu situaciji,puno doktora,nisi dobio obrazlozenje je cudno..slazem se..ali da padnu otoci potrebno je dosta vremena..Sve naj!pOZZ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Okt 30, 2009 5:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:44 am
Postovi: 52
Miki89 je napisao:
Alex_Orin je napisao:
hairext je napisao:
Alex_Orin koliko je tebi vremena proslo od operacije?


Proslo je trinaest dana.

Orel prosli ti je 13 dana..nemoj uopste da brines!!!Treba 6 meseci i vise da nos dodje na svoje i otoci u potpunosti padnu.Meni je 3 meseca proslo i da li imam otoke???da naravno..ali vise ni ne obracam paznju na njih jer su vremenom sve manji..To za celokupmnu situaciji,puno doktora,nisi dobio obrazlozenje je cudno..slazem se..ali da padnu otoci potrebno je dosta vremena..Sve naj!pOZZ


Hehehe, danas je vec tri nedelje od operacije. Meni je uradjena samo devijacija,tako da nema ni otoka ni podliva. Ni ne vidi se da sam operisan. Nema sta da se promeni. Bar ne na bolje. Pre dva dana je pocela da mi se stvara grbica. Ne znam zasto se to desva, posto mi nije dirana kost. Inace,juce sam bio na kontroli. Dr Bijelic nije bio tamo zbog prehlade. Bar je sestra tako rekla. Drugi doktor me je pregledao. Pitao sam ga da li imam pravo na korekciju,jer nisu uradili operaciju koju sam trazio i on mi je rekao da sve pitam Bijelica na sledecoj kontroli za mesec dana.

zlatokosaBG je napisao:
Ljudi, danas je sesnaesti dan kako sam operisana i mene je tek danas pocelo da boli mesto gde su me usivali, tj. mesto gde se jos uvek nalaze konci na prednjoj nosnoj pregradi. Toliko me boli da ne mogu ni da zinem, ni da se nasmejem. Imam utisak kao da mi je nos pun nekih krasta! Da li je neko imao ovakvih problema? Malo sam pocela da tripujem da se nije nesto iskomplikovalo ili inficiralo! :roll:


Ne brini. I meni se to desava. Pre par dana je pocela da me boli rana kad pomeram usnu. I stalno vadim kraste. Posle toga krvarim. Ovaj dr mi je juce vadio kraste. Jooooj, mislim da mi je zavukao pincetu u sinus! :D Samo cisti nosic stapicima za usi natopljenim ad kapima i proci ce. Pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Okt 30, 2009 9:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
Alex_Orin
posto su ici na operaciju pa me zanima ta grbica koja s epojavljuje posle operacije, da li se ona vidi i na kom se mestu pojavljuje? Ja idem jednu da skidam i naravno da ne zelim da mi se pojavljuje druga grbica :(
Da li ti se vidi ta grbica ili je samo opipljiva? Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Okt 30, 2009 11:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:44 am
Postovi: 52
Nev je napisao:
Alex_Orin
posto su ici na operaciju pa me zanima ta grbica koja s epojavljuje posle operacije, da li se ona vidi i na kom se mestu pojavljuje? Ja idem jednu da skidam i naravno da ne zelim da mi se pojavljuje druga grbica :(
Da li ti se vidi ta grbica ili je samo opipljiva? Pozdrav!


Meni se jos uvek ne vidi. Samo sam je napipao. To je na spoju hrskavice i kosti. Mada, ponavljam, ja sam radio samo devijaciju i ne znam da li ce ovo nastaviti da raste. Bolje da pitas nekog ko je radio korekciju. Znam za mnoge kojima se pojavila grbica bas na tom mestu. Nekima vremenom nestane,a nekome predloze novu operaciju. U tom slucaju se ne lomi kost ponovo nego se samo skine taj "visak". Nemoj da se sekiras. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Okt 30, 2009 11:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 20, 2009 4:22 am
Postovi: 126
Lokacija: Novi Sad
Hehehe, danas je vec tri nedelje od operacije. Meni je uradjena samo devijacija,tako da nema ni otoka ni podliva. Ni ne vidi se da sam operisan. Nema sta da se promeni. Bar ne na bolje. Pre dva dana je pocela da mi se stvara grbica. Ne znam zasto se to desva, posto mi nije dirana kost. Inace,juce sam bio na kontroli. Dr Bijelic nije bio tamo zbog prehlade. Bar je sestra tako rekla. Drugi doktor me je pregledao. Pitao sam ga da li imam pravo na korekciju,jer nisu uradili operaciju koju sam trazio i on mi je rekao da sve pitam Bijelica na sledecoj kontroli za mesec dana.

E bas me zivo interesuje kako ti izgleda nos,tj sta jesu, odnosno sta nisu uradili..??? A ja bio odsutan neko vreme pa zato kasnim.valjda ce da bude sve okay.A ako je nesto uprskao doktor,na njemu je da gresku i ispravi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 31, 2009 12:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 12:00 am
Postovi: 19
Hehehe, danas je vec tri nedelje od operacije. Meni je uradjena samo devijacija,tako da nema ni otoka ni podliva. Ni ne vidi se da sam operisan. Nema sta da se promeni. Bar ne na bolje. Pre dva dana je pocela da mi se stvara grbica. Ne znam zasto se to desva, posto mi nije dirana kost. Inace,juce sam bio na kontroli. Dr Bijelic nije bio tamo zbog prehlade. Bar je sestra tako rekla. Drugi doktor me je pregledao. Pitao sam ga da li imam pravo na korekciju,jer nisu uradili operaciju koju sam trazio i on mi je rekao da sve pitam Bijelica na sledecoj kontroli za mesec dana.
[/quote]

Alex ja sam radila i devijaciju i korekciju pre 17 dana...Niko APSOLUTNO NIKO nije ni primetio...sto mene jako nervira inace:) ali promena je velika nos mi je isti kao i pre operacije, ali iz profila se moze videti veeelika promena(bar je ja mogu videti)/nemam ni jednu modricu, nikakav podliv ,,,,samo mi je malko faca naduvena(i nos naravno) i to je to..covek bi pomislio da korekcija nije ni radjena uopste...ali ja znam da ce mi iz meseca u mesec biti sve bolji i bolji tako da se uopste ne opterecujem sa tim...samo polako


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 31, 2009 3:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
krejzii
da li bi bila ljubazna da mi posaljes neke slike pre i posle, ako imas? POzz!! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 31, 2009 8:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 6:43 pm
Postovi: 32
krejziii je napisao:
Ja sam radila i devijaciju i korekciju pre 17 dana...Niko APSOLUTNO NIKO nije ni primetio...sto mene jako nervira inace:) ali promena je velika nos mi je isti kao i pre operacije, ali iz profila se moze videti veeelika promena(bar je ja mogu videti)/nemam ni jednu modricu, nikakav podliv ,,,,samo mi je malko faca naduvena(i nos naravno) i to je to..covek bi pomislio da korekcija nije ni radjena uopste...ali ja znam da ce mi iz meseca u mesec biti sve bolji i bolji tako da se uopste ne opterecujem sa tim...



Identična situacija je i kod mene. Ja sam imala operaciju pre 15 dana i već par dana se opušteno, bez šminke, viđam sa prijateljima ali niko ko nije znao da sam radila korekciju nije ništa primetio dok oni koji su znali komentarišu da sam to i dalje ja. Samo jedna komšinica je pomislila... da sam radila gornju usnu (?!) koja je još uvek malo natečena i to je to.
Što se mene tiče, razlika je vidna ali očigledno da drugi ljudi ne pridaju tome toliko značaja koliko mi :) Heh... a toliko sam se napatila zbog tog nosa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 01, 2009 1:51 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 9:20 am
Postovi: 51
Da li neko ima zakazan pregled 4. novembra? Da li operacija moze da se zakaze istog dana kada je i pregled i kod koga se zakazuje? Koliko dugo se u proseku ceka na operaciju?

Ne zamerite sto sam postavila vise pitanja u jednom postu. To je zato da ne bih opterecivala temu koja je ionako zatrpana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 01, 2009 3:31 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:44 am
Postovi: 52
helena* je napisao:
Da li neko ima zakazan pregled 4. novembra? Da li operacija moze da se zakaze istog dana kada je i pregled i kod koga se zakazuje? Koliko dugo se u proseku ceka na operaciju?

Ne zamerite sto sam postavila vise pitanja u jednom postu. To je zato da ne bih opterecivala temu koja je ionako zatrpana.


Operaciju ce ti zakazati kad odes na pregled. Na VMA se ceka u proseku dva meseca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 01, 2009 11:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:54 pm
Postovi: 12
Ja sam bila na pregledu prosle srede... Operaciju mozes odmah da zakazes (ukoliko sracunas ciklus pre toga, pa znas :wink: ) Ja sam zvala sutradan i zakazala za 23.12. (ako ima neko ko je zakazan za isti dan, nek se javi :D ) jer mi je tada odgovaralo.
Uglavnom, tada su zakazivali za 10.12.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 01, 2009 4:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
Ja sam zakazala za 29. 12 pa ako ima nekog taj dan ko ide na operaciju neka se javi. Pretpostavljam da je prijem dan ranije, tj. u mom slucaju 28.12. Etoc. Pozzz!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: