Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 8:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 6:43 pm
Postovi: 32
Alex_Orin: Baš čudna situacija. Prosto sam iznenađena da nisi dobio nikakvo bjašnjenje. Pa šta ti je onda rađeno prilikom operacije?!
Meni je nos bio isto malo kriv u stranu ali je to sve ispravljeno. Baš sam zbunjena.

zlatokosaBG: Pa vidi ovako. Nije baš da sam sad wow prezadovoljna trenutnim izgledom svog nosa ali se vidi da je odrađeno sve što sam htela - prav je i nema nikakve grbe :) pravi prćast nosić! :roll:
Što se otoka tiče, prisutan je i to baš, baš. Imam i modrice a i sva sam okrugla. Nos je dva puta širi nego što je bio pre, ali bitno mi je da se vidi da je odrađen i to mi je najvažnije. U narednom periodu može da bude samo još lepši.

Što se tiče mojih drugarica iz sobe.... Mislim da će one i same ostaviti komentar, ali ja moram da napišem da su im nosevi po mom mišljenju savršeni. S obzirom da su imale veće intervencije nego ja, nosići im izgledaju perfektno i potpuno prirodno.
Maja je dobila potpuno nov izgled i prelepa je.
Sanja na prvi pogled nije bila zadovoljna i bila je prilično uznemirena ali mislim da je ona, po nekim mojim standardima dobila najsavršeniji nosić od nas tri. Ja bih volela takav al mi ne bi išao uz lice.
Mislim da će je to proći jer je to bio trenutni šok na novi izgled.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 8:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:44 am
Postovi: 52
TINNA_BG je napisao:
Alex_Orin: Baš čudna situacija. Prosto sam iznenađena da nisi dobio nikakvo bjašnjenje. Pa šta ti je onda rađeno prilikom operacije?!
Meni je nos bio isto malo kriv u stranu ali je to sve ispravljeno. Baš sam zbunjena.

zlatokosaBG: Pa vidi ovako. Nije baš da sam sad wow prezadovoljna trenutnim izgledom svog nosa ali se vidi da je odrađeno sve što sam htela - prav je i nema nikakve grbe :) pravi prćast nosić! :roll:
Što se otoka tiče, prisutan je i to baš, baš. Imam i modrice a i sva sam okrugla. Nos je dva puta širi nego što je bio pre, ali bitno mi je da se vidi da je odrađen i to mi je najvažnije. U narednom periodu može da bude samo još lepši.

Što se tiče mojih drugarica iz sobe.... Mislim da će one i same ostaviti komentar, ali ja moram da napišem da su im nosevi po mom mišljenju savršeni. S obzirom da su imale veće intervencije nego ja, nosići im izgledaju perfektno i potpuno prirodno.
Maja je dobila potpuno nov izgled i prelepa je.
Sanja na prvi pogled nije bila zadovoljna i bila je prilično uznemirena ali mislim da je ona, po nekim mojim standardima dobila najsavršeniji nosić od nas tri. Ja bih volela takav al mi ne bi išao uz lice.
Mislim da će je to proći jer je to bio trenutni šok na novi izgled.


Radjena je septoplastika, tj. samo devijacija, a trebalo je da se radi septorinoplastika.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 10:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 6:43 pm
Postovi: 32
Evo, da stavim sličicu od pre i kako to izgleda danas, posle skidanja gipsa.
Moram da napomenem da sam stavila dve slike iz profila od ranije jer je bilo različito u zavisnosti od toga koji profil gledaš.
Od napred nisam imala bolju sliku jer sam takve izbegavala pa jedva pronađoh u arhivi a namerno nisam htela da se slikam pre operacije jer ih nisam takve želela :P

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 11:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
TINNA_BG super ti je nos, kada se otoci povuku bice bas savrsen prcasti nosic :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 12:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
Bas ti je lep nosic ispao :D ...ti si doduse i imala mali nos, samo ga je bilo potrebno ispraviti...svaka cast dr. Bijelicu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 1:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
A jel pitao neko doktora kada bismo mogle da pocnemo da se sminkamo, tj. da kamufliramo modrice 8) Poludecu vise u kuci, a jos uvek imam podlive ispod ociju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 1:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 6:43 pm
Postovi: 32
Nisam pitala ali ja već danas nameravam da se malo zakamufliram puderom jer mi dolaze gosti sa decom i ne bih da se deca preplaše :)
Pa vidi... s obzirom da sad smemo da peremo kosu i da čistimo nosiće fiziološkim rastvorom i AD kapima, ne vidim zašto se ne bi normalno i umivali, sa izuzetkom nosa.
Tako da ću ja staviti tečni puder na celo lice i posle ga nežno skinuti vlažnim peškirićem a na nos ću staviti maaaaloooo korektora i puder u prahu. To ne bi trebalo da bude problem, zar ne? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 25, 2009 11:16 am
Postovi: 12
http://i37.tinypic.com/29cryna.jpg
http://i33.tinypic.com/av4qr7.jpg
http://i38.tinypic.com/10wnn9l.jpg
http://i38.tinypic.com/jk98x3.jpg
http://i34.tinypic.com/2coq1b7.jpg
Pozdrav svima!A poseban pozdrav cimerkama iz sobe 5,i komšinicama iz susednih soba od prošle nedelje :D
Evo mojih sličica,pre i posle...Ipak slika govori više od 1000 reči,a ovde je sve već dobro objašnjeno i meni lično mnogo pomoglo u svemu ovom što proživljavam proteklih 9 dana.Sve pohvale doktoru Bjeliću i osoblju VMA.
Napominjem posebno onima koji se dvoume da li da se operišu ili ne,da su ove slike nastale samo deveti dan od operacije i da ovo sigurno nije nos kakav treba da bude i da ima DOSTA otoka koji kad spadnu će uticati na to da nos bude dosta uži i manji :lol: Tako da ako ovako izgleda sa ovim silnim otocima,sigurno će biti strava kad spadnu :lol: Tako da samo napred...A razlika izmedju pre i posle je OČIGLEDNA :o
PS. TINNA_BG strava je i tvoj nosić,al ista priča kao i kod mene,kad spadnu otoci biće extra 8) (naravno)
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 4:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 6:43 pm
Postovi: 32
Ehej! Majoooo...
Super što si se i ti javila!
Kao što si videla, baš sam hvalila tvoju transformaciju u prethodnim postovima, a svi sad imaju priliku to i da vide na fotografijama koje si postavila.
Savršenstvo! Jedva čekam te vidim za dve nedelje kad će to sve biti mnogo bolje.

Nego, zašto niko više ne stavlja svoje sličice? Baš bih volela da vidim i ostale "radove" Dr. Bjelića :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 6:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
TINNA_BG je napisao:
Nisam pitala ali ja već danas nameravam da se malo zakamufliram puderom jer mi dolaze gosti sa decom i ne bih da se deca preplaše :)
Pa vidi... s obzirom da sad smemo da peremo kosu i da čistimo nosiće fiziološkim rastvorom i AD kapima, ne vidim zašto se ne bi normalno i umivali, sa izuzetkom nosa.
Tako da ću ja staviti tečni puder na celo lice i posle ga nežno skinuti vlažnim peškirićem a na nos ću staviti maaaaloooo korektora i puder u prahu. To ne bi trebalo da bude problem, zar ne? :-?


ja sam vec juce stavila malo korektora na podlive ispod ociju, morala sam da odem kod frizerke da mi opere kosu pa nisam mogla bas ovakva da izadjem iz kuce. mislim da normalno mozemo da se sminkamo ali ne bas preko otoka jer je neko na prethodnim stranama napisao da moze da ostane neka vrsta oziljka. dakle ako treba pokriti modrice i podlive onda je ok ali bas za celo lice nisam sigurna...

meni nije nista rekao za to ispiranje fizioloskim rastvorom, jel vama rekao koliko puta dnevno to smemo da radimo? jel uspevate vi da ocistite nos AD kapima i stapicem? ja sam prva dva dana jedva ubacivala onaj deo stapica koji je oblozen vaticom unutra, sad vec mogu vise da ubacim i unutra sam napipala svasta nesto :-? jel i kod vas takva situacija?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 7:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
Ni meni doktor nista nije rekao za ispiranje nosa fizioloskim rastvorom! Mazem samo AD kapi 4 puta dnevno....i ja svasta nesto napipavam u nosu i to pogotovo oko nozdrva, ali sam provalila da su to konci koji jos uvek nisu ispali...osecam kako me jos uvek zatezu kada se nasmejem ili zevam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 7:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
pre operacije


http://img514.imageshack.us/img514/6706/nospre.jpg


10 dana posle operacije

http://img96.imageshack.us/i/picture111f.jpg/

http://img527.imageshack.us/i/picture112rg.jpg/


profil mi je vec sada ok ali mi je nos od napred nenormalno sirok i speljeskan, nadam se da je to samo otok jer me dosta i boli na dodir celom sirinom nosa sa obe strane


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 7:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 20, 2006 3:53 am
Postovi: 134
@Maja1605: imala si isti nos kao ja sada :P... Jedva cekam leto da i ja zavrsim to:P... UDAJ se za mene :P... salim se :D...

@Hairext: 100% ti je natecen vrh nosa... Nema sanse da je doktor ostavio vrh da bude tako sirok i spljeskan, ipak te boli pa znaci da postoji jos upala i eto otoka... Nos ti je lepo odradio, samo jos da ti prodje ta natecenost na vrhu i cakum pakum :)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 8:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 7:08 pm
Postovi: 50
Pozdrav novoj ekipi i novim nosićima,prelepi su i svaka čast! :)
Imam pitanje za ljude koji su imali operaciju pre god.dana ili 6mes.(toliko je meni prošlo)-da li se nekome još nos ljušti,masni i bolucka na dodir,pošto se meni to još dešava,pa me zanima da li je to o.k,a ako nije,da li neko možda zna u čemu je prob.? :(
POZZZZ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 9:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 20, 2006 3:53 am
Postovi: 134
Ja nisam operisao jos... Ali opste je poznato da svaka povreda moze da boli na promenu vremena a kamoli kad vam neko operise kost, hrskavicu (slomi nos da bi ga napravio)...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: