Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 30, 2007 3:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 17, 2007 10:54 pm
Postovi: 18
Lokacija: norweska
Sandra je napisao:
Prvo, puno hvala na savjetu. A točna dijagnoza je: Laminectomia interarcualis L4-L5. Discectomia. Nakon operacije uspostavljena je i paresis n.peronei...na operaciji sam završila nakon što sam se potpuno ukočila, a MR je ukazala na stenozu spinalnog kanala u nivou L4-L5 dorsolateralnu diskus herniju s desne strane.

Zbilja se nastojim pridržavati svih uputa kirurga i redovito vježbam, a idem i na terapije strujom i ultrazvukom. Osim nemogućnosti sjedenja (tj. tog trnjenja noge i tupe boli u kralježnici), povremeno me boli i lijeva noga i to isto onako kako me je boljela desna prije operacije. Pretpostavila sam da mi je to zboga toga što sam se dugo koristila jednom štakom, tj. što sam se više oslanjala na lijevu stranu. Sad kad sam se riješila štake, malo je bolje, ali pod uvjetom da ne hodam dugo.
Voljela bih se vratiti na posao, ali se bojim da si zbog svoje nestrpljivosti dodatno sve ne zakompliciram, pogotovo što me sve to još zbilja boli, a na radnom mjestu uglavnom moram sjediti.

oce li mi neko objasniti sta je to kinezi terapija molim vas... i ispadanje stopala,znam da mi stopalo nekad toliku otrne osecam da mi gori ovo je ludnic od bolova ali to mi nije jasno sta jos moze da mi se desi sa discus hernijom,

_________________
diskus najgore zlo koje moze da se nekome desi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: