Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 58 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sub Jun 28, 2014 5:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Molio bih sve koji nesto znaju o namestanju atlasa i koji su bili na toj vrsti tretmana da podele svoja iskustva na ovom forumu i kazu svoje misljenje o tome.Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Ned Jun 29, 2014 6:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 29, 2014 6:14 pm
Postovi: 4
Ako mogu da preporucim i pohvalim skolioza centar na konjarniku,vodila sam obe cerke na tretman skolioze i namestanje atlasa kod kiroprakticara,obe su imale krivu kicmu i probleme sa ucestalim glavoboljama i vrtoglavicama.Posle tretmana kicme od nekoliko sati i namestanja atlasa vise nije bilo uopste tih problema mada radimo preporucene vezbe svaki dan.Kao zabrinuta majka za svoju decu bila sam malo skepticna i uplasena za te nove metode ali nasa iskusva su posle namestanja jako pozitivna.Cak sam preporucila i dve kolegenice koje su patile jako dugo od migrene jer sam cula da namestanjem atlasa moze da se ublazi ili cak i resi problem migrene.I jednoj i drugoj je dosta bolje.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Pon Jun 30, 2014 2:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 30, 2014 1:49 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima ,hteo bih da prenesem samo iskustva drugih ljudi koji su namestali atlas u hrvatskoj odakle je sve to i poteklo i doslo kod nas u Srbiju kao neka vrsta biznisa i prevare,namestite atlas potrosite 200 eura i izlecite se od svih bolesti ovoga sveta! (preuzeto sa foruma hr)

Jeste čuli za AtlasProFilax koji uklanja iščašeni atlas (prvi kralježak) ?


Imate li kakvih iskustva s tim?
Jeste li čuli za metodu?
Je li tko prošao tretman uklanjanja iščašenog atlasa?
Kakvi su dojmovi, rezultati, osjećaj…?
Kod nas to radi Vlado Tomljenović iz firme AtlasProFilax.
Bio sam jučer na njihovom predavanju.
Oni tvrde da je iščašeni atlas nasljedan i da ga ima 99 % ljudi, i da je uzrok svim bolestima.
Da se može raditi na svima, i na starijim osobama a i na djeci, samo ne na trudnicama.

hvala
Ja sam s prijateljicama išla na namještanje atlasa u Tenje kod Osijeka. Mislim da je to velika prevara, ništa ni meni niti prijateljicama nije pomoglo, a užasno je skupo. Meni je grozno što po novinama pišu hvalospjeve o tome i onda ovakvi poput mene nasjednu. To je moje iskustvo.

Molio bi sve ljude koji namjeravaju poc kod tih koji se igraju vasim kicmenim stubom da dobro prouce strucne casopise, internet forume kako strane tako i nase i da slusaju glas razuma. Pošto i sam imam problema s kicmom neki su mi predlozili tu metodu namjestanja atlasa i nakon vrlo vrlo kratkog vremena istrazivajuci sam zakljucio o cemu je tu rijec a to je da su to šarlatani, prevaranti i likovi sumnjivih biografija. Zalosno je kad cujem na sto su sve ocajni ljudi spremni potrositi svoj tesko zaradjeni i zadnji novac i ustedjevinu ... na piramidalne sheme, namjestanje atlasa, cudotvornih noni sokova, kirby usisavaca, magicnih krpa, cudotvornih dijeta ... i na sve ono kad vas pozivaju na prezentacije i lagano vas hipnotiziraju..i prodavaju vam maglu. Jos tuznije je to cuti da se to sve dogadja u eri googla ( naseg prijatelja ) kad je svaku informaciju lako provjeriti.
i to mi je bio jedini motiv bio da napisem ovaj post. pogotovo pripazite na one reklame koje pocinju sa rijecju revolucionarno , brzo, ucinkovito, zadivljujuce ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Jul 02, 2014 11:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Ukoliko se odlucite za namestanje atlasa mozete to uraditi u jednoj beogradskoj alternativnoj ordinaciji na dorcolu koja vam garantuje zdravu kicmu za 200 euro i uz namestanje atlasa mozete namestiti i cukljeve i ukoliko nedaj Boze bolujete od hiva i to se moze uspesno izleciti nekakvim pijavicama! Svi su naravno skolovani i licencirani ali nazalost ne za tu oblast! Nesto vise o njima i njihovom radu preuzeto sa sajta * REKLAMA * rs ili link http://www.* REKLAMA *.rs/index.html


Na sajtovima u Srbiji su se pojavile raznorazne firme i ordinacije koje se deklarišu da se isključivo samo one bave nameštanjem atlasa, nazivajući njihovu metodu nameštanja proevropskom koja jedina daje rezultate, što je naravno laž i neistina. Ako malo bolje obratite pažnju primetićete da nijedan od njihovih takozvanih *UKLONJENO* sa takozvanim licencama se ne bavi profesionalno lečenjem i nameštanjem kičmenih pršljenova uključujući i atlas. Ukoliko se odlučite za nameštanje atlasa gledajte da to radi isključivo kiropraktičar jer je u njegovoj užoj struci nameštanje svih pršljenova uključujući i atlas. Ne možete se baviti nameštanjem samo jednog vratnog pršljena a pri tome ne znajući da nameštate ostale pršljenove kao što to većina njih i ne zna da radi.

Ne nasedajte na priče da će se teški deformiteti skolioza, kifoza i ostala kičmena oboljenja koja su nastajala godinama tek tako jednim potezom koji traje nekoliko minuta rešiti nameštanjem atlasa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Čet Jul 03, 2014 1:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 05, 2006 8:05 pm
Postovi: 767
Milena Dragojevic je napisao:
Ako mogu da preporucim i pohvalim skolioza centar na konjarniku,vodila sam obe cerke na tretman skolioze i namestanje atlasa kod kiroprakticara,obe su imale krivu kicmu i probleme sa ucestalim glavoboljama i vrtoglavicama.Posle tretmana kicme od nekoliko sati i namestanja atlasa vise nije bilo uopste tih problema mada radimo preporucene vezbe svaki dan.Kao zabrinuta majka za svoju decu bila sam malo skepticna i uplasena za te nove metode ali nasa iskusva su posle namestanja jako pozitivna.Cak sam preporucila i dve kolegenice koje su patile jako dugo od migrene jer sam cula da namestanjem atlasa moze da se ublazi ili cak i resi problem migrene.I jednoj i drugoj je dosta bolje.
Pozdrav



Kako bih ja draga Milena u vašem slučaju obavestila centar za socijalni rad i prijavila vas za izlaganje bespotrebnom riziku dvoje dece.Koliko neko može da bude neobrazovan da napiše da je posle nameštanja atlasa nestala skolioza!!!!! Deca se NE SMEJU tretirati kiropraktičarskim metodama i to je zakonom kažnjivo,a reklamiranjem šarlatana i nadrilekara jedino vredjate inteligenciju svoje okoline.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Jul 16, 2014 10:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 29, 2014 6:14 pm
Postovi: 4
Uzas kakvih sve ovde ljudi ima,vidi se da nemate decu i da ne znate sta znaci imati bolesno dete i muku.Za vasu informaciju ja radim u centru za socijalni rad i za razliku od vas koji ste jako nekulturni i neobrazovani ja imam fakultet i jako sam upoznata sa svim metodama lecenja koje su zastupljene u Srbiji jer sam vecinu njih i prosla sa svoje dve cerke.Nazalost zvanicna medicina nije imala lek za nas i kod obe cerke njihovim lecenjem skolioze su strahovito brzo napredovale sto je mene kao majku puno uplasilo i nateralo da trazim neko bolje resenje koje sam hvala Bogu nasla.Namestanjem atlasa nije nestala skolioza ali su nestale ucestale glavobolje i povremene vrtoglavice kod obe cerke,a terapijama istezanja delfin spravom i vezbanjem se kod jedne skolioza ispravila za 2 a kod druge za 3 meseca totalno.Ne nazivajte ljude sarlatanima i nadrilekarima kad ne znate o cemu se radi,u skolioza centru su svi obrazovani i jako puno ljudi sam srela tamo sa pozitivnim iskustvima sto namestanja atlasa kao i onih koji su lecili poput nas deformitet kicme.Srbija je jedna od retkih zemalja koja nije priznala kiropraktiku dok su sve ostale razvijenije zemlje zapada prihvatile kiropraktiku u zvanicnoj medicini kao najuspesnije i najdelotvornije lecenje.Kad vec spominjete zakon trebalo bi da obratite paznju sta pricate jer neko moze da vas tuzi za ove teske reci!
Veliki pozdrav ljudima sa foruma Milena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sub Jul 19, 2014 9:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 05, 2006 8:05 pm
Postovi: 767
Draga Milena,potpuno se slažem sa Vama ,užas kakvih sve ljudi ima.Neobrazovanih,primitivnih ,šarlatana .....
Skolioza je neizlečiva i to je to!Nikakvo reklamiranje kojekakvih nadrilekarskih metoda ne može da izmeni tu činjenicu...a,vrtoglavice kod obe ćerke i skolioza kod oba deteta ukazuju na neki genetski problem ili sindrom,a to se leči na drugom mestu,ne na Konjarniku.
Srdačan pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Ned Jul 27, 2014 9:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 29, 2014 6:14 pm
Postovi: 4
Moram da vas demantujem jer lupate gluposti i u svemu ovome sto ste rekli za druge nazalost opisujete samo sebe.Ja ne reklamiram nikog samo govorim na koji nacin i gde smo resili problem svidelo se to vama ili ne.Pre toga smo obisli sve moguce institucije koje postoje ukljucujuci i banjicu i sve nase strucnjake za skoliozu dok se stanje samo naglo pogorsavalo kod obe cerke.Genetskih problema u mojoj porodici nema hvala Bogu svi smo za sada zivi i zdravi i zahvaljujem se puno jos jednom skolioza centru na konjarniku i strucnjacima za kicmu koji tamo rade sto su mi pomogli da resim problem deci.Mozda ima kod vas nekih genetskih problema na psihickoj bazi kad se ovako aroganto ponasate i omalovazavate druge!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Uto Jul 29, 2014 1:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 05, 2006 8:05 pm
Postovi: 767
Nemojte se jediti Milena,nije dobro za pritisak,a ni za razumno rasudjivanje koje vam je neophodno s obzirom na kliničku sliku vaše porodice.Srdačan pozdrav

Ah,da "lupate gluposti" je pleonazam koji g-din sa Konjarnika veoma često upotrebljava u svakodnevnom govoru te se vidi da ste dosta toga "pokupili" od njega.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Uto Jul 29, 2014 11:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 29, 2014 6:14 pm
Postovi: 4
Meni je vas iskreno zao,kao jedna odgovorna majka moram da vam pomognem.
Da li bi ste se osecali bolje da je mojoj deci ostala kriva kicma i da se ceo zivot mucimo i patimo posto vidim da ste jako pakosni i zavidni i nepostujete tudji rad nego samo svoj a ko zna ko ste uopste vi jer o vama koliko vidim niko nista nepise dobro.Steta sto je vas um zatrovan koliko vidim klasicnom medicinom koja ubija svaki dan na desetine hiljada ljudi u svetu i hendikepiran je da ne moze da shvati sta je dete i sekiracija za dete.Molim vas da mi se ne obracata vise i pronadite sebi suparnika na pijaci da se raspravljate a mene ostavite na miru! Svako ima pravo da se leci gde hoce a ne gde mu vi nalazete.Jos jednom se puno zahvaljem Skolioza centar konjarnik sto su mi spasla oba deteta od teskih i mucnih problema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Jul 30, 2014 2:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 05, 2006 8:05 pm
Postovi: 767
Skolioza centar Konjarnik,providni ste do bola i ništa manje nepismeni.Zaustavite se na vreme ,izgubićete i ono malo nesrećnika koji vam iz nekog razloga dolaze na tretman.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sub Avg 02, 2014 10:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 02, 2014 9:04 am
Postovi: 2
Strasno kakvih ovde sve ljudi ima,forum sluzi da bi ljudi iznosili svoja misljenja a ne da ih neko ovako drcno osudjuje.Predpostavljam da tzv. kolegenica terapeut pljuje po svakom ko bilo sta kaze a da nije po njenom nahodjenju.Forum i sluzi da bi ljudi iznosili svoja misljenja kakva god da su a ne da njihova misljenja neko strogo osudjuje.Mislim da bi kolegenice trebali da se predstavite ko ste,gde radite i cije metode zastupate,i kakav ste vi to terapeut kad nekog ostro kritikujete cak i ako je u pitanju majka dvoje dece.Mislim da ako ne promenite vokabular da bi trebalo da posetite neku mentalnu ustanovu da se psihicki sredite pa se vratite ovde da iznosite vase decije komentare.Tema ovog foruma je namestanje atlasa,ostavite vas kontakt telefon kako bi ljudi mogli da vas kontaktiraju da bi dobili pravi savet?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sub Avg 02, 2014 8:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 05, 2006 8:05 pm
Postovi: 767
Gospodine Laziću,vi otvarate hiljadu lažnih naloga i očekujete da ću ja vama da dam svoje podatke!!!??? Vokabular koji koristite je toliko prepoznatljiv da nema potrebe da poričete,slabo se čita,jel da?Nema se vremena? Potpuno razumljivo :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Avg 06, 2014 8:51 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
jos jedan od terapeuta koji se lazno predstavlja i daju ljudima pogresne informacije!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Avg 06, 2014 10:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 05, 2006 8:05 pm
Postovi: 767
Moram da vam se izvinim što jedno vreme neću moći da vodim ovu kvalitetnu razmenu informacija sa vama,ali sutra putujem na odmor i biću odsutna oko 15-ak dana.
Nadam se da vaš entuzijazam za lupetanje neće splasnuti do tada.Jedva čekam da se ponovo upustimo u konstruktivnu raspravu o skoliozama,mada vi ne znate ni mehanizam nastanka iste pa sam malo uskraćena za pravi duel.Srdačan pozdrav,držite se :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 58 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: