Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kiroprakticar
PostPoslato: Čet Apr 05, 2012 7:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 05, 2012 7:19 pm
Postovi: 1
Cuo sam za kiroprakticara Vladu,koji je radio u Master Physical.
Ako zna neko gde on sada radi kao i kontakt tel.
Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kiroprakticar
PostPoslato: Pet Nov 30, 2012 8:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:40 pm
Postovi: 4
Vlada sada radi privatno. I covek je zaista super i kao covek i kao strucnjak.
Ranije je radio u Master Phycical - u i da bi izvrsio pregled cekalo se po 3 nedelje.

Dok se sada kod njih moze zakazati danas za danas ili sutra, dakle nema uopste cekanja. I postali su veoma neprijatni, jer starim korisnicima njihovih usluga, tj. dok je Vlada radio kod njih, NECE da daju kontakt telefon, bez obzira sto ih lepo zamolite i kazete da ste bili kod njega ranije i da vam je pomogao.

Otisla ima Zlatna koka, kako se to narodski kaze, pa su postali veoma neprijatni, da ne napisem neku grublju rec za njihovo ponasanje.

Sve u svemu kome treba Vlada i njegove super usluge za savet i zdravlje, evo broja mobilnog telefona (sada ne morate pola grada da obidjete da dodjete do njega, radi u Centru Beograda):

060/6555-797 (Samo mu napisite SMS, pa ce vam se on kasnije javiti ili odgovoriti na isti, jer nije u mogucnosti da razgovara sa vama u toku dana, jer mu je dan pretrpan pacijentima.)

Zelim mu svu srecu sveta i svakam mu cast, jos jednom na tome sto je i super strucnjak i super covek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kiroprakticar
PostPoslato: Pon Jun 02, 2014 8:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 02, 2014 7:35 pm
Postovi: 4
Postovani,
da li neko zna kako mogu da dodjem do Vlade kiroprakticara koji je radio u Master Physical-u? Zvala sam na ovaj broj koji sam procitala ovde (060/6555797) medjutim broj je stalno nedostupan. Cula sam da je presao u Francusku ulicu. Hitno mi je potreban pa molim vas ako neko zna neka mi prosledi njegov broj telefona ili makar adresu ordinacije.
Unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kiroprakticar
PostPoslato: Sre Jun 04, 2014 10:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 04, 2014 10:07 pm
Postovi: 1
Draga Miska
Vladi posalji poruku u kojoj ces se predstaviti I ukratko objasniti problem. Porukom ce ti zakazati za dan ili dva . Trazi mu I adresu posto prvi put ides kod njega. Inace je u centru , pa ces ga lako naci. Sve zavrsavas porukama . Sretno , I javi kada zavrsis! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kiroprakticar
PostPoslato: Sub Avg 16, 2014 2:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:40 pm
Postovi: 4
Na adresi na kojoj je radio u Francuskoj ulici nema nikoga. Prosle godine su sa njim radili momci koji su obavestili da je na usavrsavanju. Vratio se i tu bio neko vreme i sada ga opet nema, a ni saradnika.
Da li iko zna gde je Vlada i kako da se stupi u kontakt sa njim, jer mu ni telefon ne radi?
Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kiroprakticar
PostPoslato: Čet Okt 02, 2014 2:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 29, 2014 5:23 pm
Postovi: 56
Ja sam zakazao pregled za ponedjeljak. Javio mi je dosta brzo i koliko vidim ne ceka se puno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kiroprakticar
PostPoslato: Sre Nov 26, 2014 8:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Da li neko zna jos nekog dobrog kiroprakticara u Bgu da preporuci sa obzirom da ih ima puno??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kiroprakticar
PostPoslato: Pet Nov 28, 2014 7:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 28, 2014 11:06 am
Postovi: 3
Super je sto je REKLAMA zazivela u Srbiji posebno u Bgu i sto ima puno ljudi koji sa bavi time,ja sam imala od sedenja uzasnih problema sa kicmom i vratom tipa vrtoglavice,glavobolje blago trnjenje u rukama itd.,moj problem u totalu sam resila kod kiroprakticara Bojana Lazica skolioza centar konjarnik tel. REKLAMA i sad mi je super i radi svaki dan preporucene vezbe,mogla bi da pohvalim i ordinaciju centar i njihovog kiroprakticara jer sam davno bila i kod njih....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: