Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: fiksator,prelom desne potkoljenice
PostPoslato: Uto Dec 16, 2014 10:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2014 10:04 pm
Postovi: 1
28.oktobra sam imao operaciju noge,slomio sam obe kosti na fudbalu i stavili su mi fiksator.Nosim ga eto vec mjesec i po,popustili su mi sarafe i rekli da se slobodno oslanjam punom snagom desne noge i ne osjecam nikakav bol dok hodam(samo sam 8 koraka napravio.E ono sto mene zanima je to sto vidim da neki pitaju boli li kad se skida fiksator?Meni su rekli da mozes da biras blokadu noge ili lokalnu anesteziju pa me zanima da li je to tacno i koliko ce mi trajati oporavak i da li ce posle biti sve normalno sto se tice hodanja?Inace sam se oslonio na desnu nogu izlaskom iz bolnice i pomakao kost za 5mm.Doktor je rekao da ce se vremenom kost sama vratiti kako treba da bude.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: fiksator,prelom desne potkoljenice
PostPoslato: Pet Feb 06, 2015 2:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 03, 2015 5:23 pm
Postovi: 5
dbn je napisao:
28.oktobra sam imao operaciju noge,slomio sam obe kosti na fudbalu i stavili su mi fiksator.Nosim ga eto vec mjesec i po,popustili su mi sarafe i rekli da se slobodno oslanjam punom snagom desne noge i ne osjecam nikakav bol dok hodam(samo sam 8 koraka napravio.E ono sto mene zanima je to sto vidim da neki pitaju boli li kad se skida fiksator?Meni su rekli da mozes da biras blokadu noge ili lokalnu anesteziju pa me zanima da li je to tacno i koliko ce mi trajati oporavak i da li ce posle biti sve normalno sto se tice hodanja?Inace sam se oslonio na desnu nogu izlaskom iz bolnice i pomakao kost za 5mm.Doktor je rekao da ce se vremenom kost sama vratiti kako treba da bude.


POZZ, jesteli skinuli fiksatore? ja sam ih isto imala na ruci i nozi, i upravo zbog straha sam trazila da me uspavaju i to su uradili. Inace se radi pod lokalnom anestezijom na sto se ja nisam usudila. Misljelja oko bola su razicita medjutim meni su u bolnici med. sestre rekle niposto jer kako kazu "ori bolnica" koliko boli, ja sam shodno tome i trazila da me uspavaju...sve je bilo u redu nakon toga.. javite se kako je proslo, je li zarasla noga?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: