Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bolovi u predelu ramena koji se sire ka ruci i grudnom kosu
PostPoslato: Čet Jul 03, 2014 3:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 03, 2014 2:48 pm
Postovi: 1
Pre dve godine sam operisao mladez na levoj strani ledja.Nakon tri meseca poceo je da se javlja bol u priblizno tom regionu.Bio sam na kontrolama kod doktora koji je obavio operaciju i on mi je rekao da je sve uredu.Kasnije mi se bol stacionirao u levom ramenu i siri se ka levom delu grudnog kosa i levoj ruci.Po preporuci mog lekara isao sam na fizikalnu terapiju ali nisam imao nikakvo poboljsanje.U zadnje vreme bolovi su se intezivirali pa sam ja pre cetiri meseca bio na skeneru da bih prekontrolisao rame i pluca ali nista nisu pronasli.Sad mi je bas lose vise ne mogu ni da spavam na boku vec sedeci,a u medjuvremenu mi se ukocio do mali prst na levoj ruci i ne mogu bez bolova da ga ispravim.Preko celoga dana osecam bol u ramenu,ruci i levoj strani grudnog kosa i tom prstu.Radim kao projektant i veci deo dana sedim za kompjuterom,imam 58 godina.Da napomenem zbog ovog bola u grudima,najblizi kolega sa kojim radim je oboleo od TBC-a'pa sam i zbog toga zabrinut jer povremeno suvo kasljem,mada mi je najveci strah od ovog bola u ramenu.Molim vas da mi date neka uputstva sta da preduzmem jer imam veliki strah da nemam kancer .Voleo bih makar to da iskljucim lakse bih podnosio sve ovo sto me je snaslo. Unapred se zahvaljujem!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: