Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u kolenu pri rotiranju
PostPoslato: Pet Jul 17, 2015 11:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 17, 2015 11:06 pm
Postovi: 4
Pozdrav evo kako stoje stvari pre 3 meseca sam posle fudbalske utakmice osetio nelagodnost u desnom kolenu sa lateralne strane i sutra dan sam primetio mali otok(sutra dan je splasao) bio sam kod ortopeda snimio RTG sve ok i receno mi je da se ne bavim sportom 2 nedelje i stvarno posle 2 nedelje kao nov.Ali ponovo na prvoj utakimi sam osetio tu istu nelagodnost.Sutra sam imao male bolove u toj lateralnoj strani desnog kolena i bol se povecavao pri rotiranju.Kada setam imao utisak da cu svakog casa da pokleknem.Ponovo sam bio kod ortopeda,rekao je da sam najverovatnije ostetio meniskus i poslao me je u IZZZDIOV u Novom Sadu, tamo sam snimio sa ultrazvukom i uocili su ovalnu,hipoehogenu promenu dimenzije 9x6mm i taj ortoped je rekao da je to najverovatnije cista koja se nalazi tu od rođenja ili usled cestog povređivanja meniskusa dok postoji i druga mogucnos citiram "ili ti se meniskus rasctvetao kao knjiga",trazi da snimim MR sto pre (odmah).Jos uvek imam tu nelagodnost.Probao sam da trcim(igram fudbal)ali kad se ohladim i zarotiram koleno ili osetim ostar bol koji prođe odmah ili tup bol koji traje dosta dugo.Interesuje me misljenje drugih dr. ili nekok ko je imao slicne probleme.Hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: