Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 04, 2012 1:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
Svakom kom treba pomoc oko nabavka vidatoxa iz Tirane nek se javi na pp rado cu objasniti sta treba od dokumentacije i oko putaa.
Pozz

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 04, 2012 8:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
Postovi: 15
Vuuuk je napisao:
Ja sam dobio informaciju oko koriscenja vidatoxa,,da mora bar dva dana pre pocetka upotrebe da se prati temperatura tijela na svaka pola sata ujutru i uvece u periodu kada bi se lijek i uzimao,to se zapisuje i onda izvede procjena kada je temperatura tijela najvisocija u terminu prije i posle podne tada sa se uzima vidatox. to je bitno jer se smatra da tumori tada -spavaju- kada je temp najvisocija,eto tako sam dobio upute oko lijeka,ako neko ima jos nekih informacija treba da pise,pozdrav svima!



Vuce, ko god ti je dao takve informacije... da ti iskreno kazem - POJMA NEMA STA PRICA.

Ukoliko se vidatox ukljucuje posle hemio terapije, ocekivano je da temperatura bude blago povisena. Vidatox bas te poremecaje i regulise.

Ima svoje propisano vreme kad se uzima - pre svakog obroka ili pre dorucka i vecere. I to veme nije vezano za poremecaje telesne temperature. Jer vidatox ne snizava temperaturu vec deluje na procese u organizmu, koji povisavaju temeraturu .

Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 04, 2012 11:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
U ovom slucaju vidatox se uzima bez hemoterapije,ko je nju pomenuo uopste S? A taj sto nema pojma vise je na kubi nego u evropi i bavi se tim ljekovima tako da ima sigurno pojma,nemoj da donosis neke zakljucke olako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 04, 2012 11:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
I jos nesto S,rekao sam lijepo zasto se radi pracenje temperature i zasto je bitno da se uzima kada je u prosjeku prije podne i posle podne najvisocija temp.organizma,ako se uzima dva puta i u tim periodima,zato sto je utvrdjeno da tumori tada "spavaju" i lijek ima jace djejstvo na njega,eto toliko. Nisam pominjao da ce vidatox smanjiti temperaturu ili nesto sl.ne govorimo ovdje o prehladi vec o tumorima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Feb 05, 2012 1:05 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
Evo za sve koji zele da odu u Tiranu po lek:
Autobus do Tirane iz Skoplja imate u 6h i 19h tamo je klinika Pharma Matrih

http://www.pharmamatrix.net/en/contacts ... ffice.html

na ovom linku vam je adresa.
od dokumentacije trebate imati dijagnozu i poslednje rezultate krvi i ovo

http://www.pharmamatrix.net/images/stor ... oneENG.pdf

to vam je ovlascenje obolelog da ako neko ide umesto njega, gore podaci njegovi dole ko ide i doc.ident.no vam je maticni br i dole potpis obolelog.
Ja sam licno par puta zvala dole maximalno su ljubazni, ne treba nista zakazivati samo odete i sacekate ako ima guzve, moj muz je bio nisam ja njemu su trazili samo dijagnozu i poslednje rezultate krvi ovo ovlascenje nisu ali nije lose poneti.
Doctorka mu je dala dve bocice i nisu mu naplatili pregled ni prevod dokmentacije a jedna zena je isla posle i njoj su naplatili pregled dokumentacije i prevod 45e a lek je 120e. Za nazad autobus imate u 16h i 20h, dole je ludo jer nemaju bas glavnu stanicu, ali snacice te se sigurno,tamo gde vas ostave kad dodjete iz Skoplja tu vam je i za nazad autobus.
Srecno!!!!!!!!!!

_________________
VIDATOX

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Feb 05, 2012 1:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Citiraj:
...jer ja za moju sestru uzimam vidatox...


Vuuuk, nadam se da ne zamerate na pitanjima koja slede. Ipak smo ovde da razmenjujemo iskustva, pre svega,.
Od cega boluje sestra?
Koliko dugo uzima Vidatox?
Kakvo je njeno iskustvo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Feb 05, 2012 3:04 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Tumor na mozgu,,vidatox tek sad dobijam prvi put,cekam da mi stigne svaki dan valjda zbog ovog nevremna se oduzilo,petak je bio dan da stigne,,,znaci ne mogu nista reci iz iskustva kako djeluje,,za svo ovo vrijeme je koristila jedan biljni preparat koji je vratio u zivot bukvalno inace bi bila operisana odavno uz veliki rizik, i hocu da u kombinaciji sa vidatoxom koristi oba da vidim rezultate. Sa vise sam ljudi bio koji imaju veze sa kubom,zive tamo,ili ce da zive,imaju dobra poznanstva,uglavnom mi je receno da vidatox nije svemoguc,znaci ako je teska faza tumora moze samo da ublazi posledice ne i da izlijeci,a nadam se da je to pogresno i individualno od osobe do osobe i njihovih organizama,eto toliko ako neko zna slucajeve da je neko koristio duze vidatox neka se javi nama koje to zanima,u zdravlju da ste!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 1:01 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2011 3:17 pm
Postovi: 36
Vuće budi malo precizniji pa da ta svi ovde lepo razumeju, da ne ponavljam Jelenina pitanja, dodacu samo dva :
Koji je to biljni preparat koji je pomogao tvojoj sestri i da li mozes da nam prkucas, kompletan izvestaj lekara koji je tvojoj sestri prepisao upotrebu vidatox.

ps. Pokusaj da razumes sve nas ovde mi do sada prvi put cujemo da takvu upotrebe vidatoxa, a verujem da smo svi mi ovde mesecima prelistali sve sto postoji na netu a ima veze sa vidatoxom.

hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 3:44 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Nisam ja pricao sa dr-ima sa kube da se razumijemo,niti mi je neki dr otud dao uput kako da se koristi vidatox,rekao mi je covek koji radi sa lekovima sa kube i veliki dio godine zivi u havani,on ce biti distributer za ljekove sa kube izmedju ostalih i vidatox,to mi je rekao kako je najbolje uzimati lijek kad navodno tumori spavaju i da se zbog toga prati visina temperature par dana i vidi kada je u prosjeku prije i posle podne temp,najvisocija u terminima kada bi se lijek i uzimao i da se tada i uzima lijek. Sto s tice ovog biljnog preparata sto ga koristi moja sestra,to pravi zena u Cg i litar toga je 200e nije jeftino ali mojoj sestri omogucio normalan zivot i nadam se da ce vremenom dovesti do poboljsanja stanja sa tumorom. Necu toliko da falim taj lijek jer ce ljudi misliti da radim promociju toga to cu obajsniti dobro na privatnom ko zeli,ali ti ja ovo pricam iz prve ruke znaci provjereno djeluje dobro,moja sestra je trebala hitno da se operise jos u oktobru mjesecu,nakon toga smo odlozili dva put operaciju,jer je rizicna pa se moraju iskoristiti svi moguci nacini prije operacije,zato sam i uzeo vidatox da u kombinaciji sa ovim preparatom uspijem da poboljsam stanje moje sestre. Preparat je registrovan u Bg-skom zavodu za zastitu zdravlja jos 2005god,ja ne znam da li ce moci ali probaj da na guglu nadjes -eliksir zivota od 27trava- izlazilo je u novinama BILJE I ZDRAVLJE mjesec novembar ja mislim. Da ti ne pricam koliko poznatih dr i uopste dr dolazi i koristi njene preparate za sebe i njihove familije dok obicnim ljudima kljukaju sinteticke nazovi ljekove. Jos jedna bitna informacija ova zena je pocela da se bavi tim kada je njenom muzu ustanovljen rak na mozgu i kada nisu ni htjeli da ga operisu vratili ga kuci da umre,malo duza prica ima u tim novinama sve,njen otac je bio travar i naucila od njega i pocela da skuplja biljke koje su dobre protiv kancera,lijecila ga tim napitcima,posle godinu dana je uradio magnetnu r. i tumor se smanjio nisu mogli da vjeruju da je uopste i ziv,uradio operaciju i dan danas je ziv to je bilo oko 2000-te tako nesto ima u tim novinama ta prica ako nadjes pogledaj ali nema kontakt tel.jer to nije bila reklama u novinama vec samo intervju sa njom uradjen,sve sto treba o tome bilo kakve informacije ja cu reci i uputiti,znaci nije nikakva prazna prica lijek je registrovan u Bg zav.za.zastitu.zdr. moja preporuka od srca svakom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 11:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 20, 2012 3:48 pm
Postovi: 3
Dragi drugari po muci,imam jedno pitanje pa ako neko zna odgovor nek pomaže :roll:
Ja sam našla devojku koja je stjuardesa i koja bi mogla otići u Havanu po lek ali ne bi mogla da napušta aerodrom,te je moje pitanje da li neko slučajno zna da li ima apoteka na aerodromu u Havani i da li ima vidatox-a tamo?
unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 11:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 20, 2012 3:48 pm
Postovi: 3
Eh da još jedno pitanje,koliki su ukupni troškovi za recimo uplatu 2 boice vidatox-a kod Moskovske banke?
Čisto da znam,pošto je veliko nevreme da slučajno ne ponesem malo novca,ako se rešim na ovu kombinaciju preko Moskovske banke
još jednom,unared hvala na svim odgovorima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 3:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
Postovi: 15
vanyavanya je napisao:
Dragi drugari po muci,imam jedno pitanje pa ako neko zna odgovor nek pomaže :roll:
Ja sam našla devojku koja je stjuardesa i koja bi mogla otići u Havanu po lek ali ne bi mogla da napušta aerodrom,te je moje pitanje da li neko slučajno zna da li ima apoteka na aerodromu u Havani i da li ima vidatox-a tamo?
unapred hvala



Draga, na aerodromu ima apoteka i moze tamo da ti kupi vidatox, ne mora da ga trazi po Havani.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 3:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
Postovi: 15
Vuuuk je napisao:
Nisam ja pricao sa dr-ima sa kube da se razumijemo,niti mi je neki dr otud dao uput kako da se koristi vidatox,rekao mi je covek koji radi sa lekovima sa kube i veliki dio godine zivi u havani,on ce biti distributer za ljekove sa kube izmedju ostalih i vidatox,to mi je rekao kako je najbolje uzimati lijek kad navodno tumori spavaju i da se zbog toga prati visina temperature par dana i vidi kada je u prosjeku prije i posle podne temp,najvisocija u terminima kada bi se lijek i uzimao i da se tada i uzima lijek.


Opet ti vuuuce. Ja pricam sa ''dr-ima'' sa Kube. Oni nisu babe vracare, i ni jedan lekar nece reci da ''tumor spava'' u neko doba dana, a da je aktivan u drugo.

Zato se mani ''informisanja'', neko ce te shvatiti ozbiljno. Jer meni jesu dali instrukcije lekari sa Kube.

Ti samo javljaj kako tvojoj sestri ide. A ja joj zelim da bude dobro.
I ovde necu da tolerisem nikakve reklame za bilo koga. Jednom je banovana tema, drugi put biti nece. I ako navatam nekog da nudi okolo pomoc oko nabavke, i kako je sve sto nudi original... nece se lepo provesti.

Sve sto veze sa vidatox nema, salji na pp ili otvori, brate drugu temu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 6:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Vidi Sandra nisam ja popio svu pamet sveta,pricam onako kako nesto saznam cujem,i nisam ovdje dosao da trgujem imam pametnija posla i bez ove trenutne muke sa sestrom! ja sam ovdje dosao da ponudim kome treba taj vidatox jer znam da ga prodaju mnogo skupo i razblzeno ili ko zna sta vec prodaju kao vidatox nekome kome je velika muka,jer sam i ja utoj situaciji sa sestrom,to je jedino sto sam htio da pomognem nista drugo ! N e zelim da pominjem jedino pp nekog koga zanima ja nemam nikakav interes zapamti samo da pomognem nekom kome treba,ti na tvoju srecu nemas probleme nadam se koja vecina ovdje ima i dolazi po misljenje i neke stvari koje bi pomogle nekome u lijecenje,nemoj da se ponasas kao neki serif ovdje zna se i vidi se kad neko pokusava da trguje i da se reklamira nismo mi djeca ovdje,zaobidji mene molim te toga vise ok!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 7:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
Postovi: 15
Vuuuk je napisao:
Vidi Sandra nisam ja popio svu pamet sveta,pricam onako kako nesto saznam cujem,i nisam ovdje dosao da trgujem imam pametnija posla i bez ove trenutne muke sa sestrom! ja sam ovdje dosao da ponudim kome treba taj vidatox ....to je jedino sto sam htio da pomognem nista drugo !


I tako vuce, ovo je moja tema i lupetanje, trgovine i ostalo ne dozvoljavam. Nazovi ti to kako hoces. Ali ti uuuuuopste ne izgledas kao neko ko bi da pomogne, vec da nesto proda. Vidi se iz tvojih reci, gore :roll: u citatu.

Svi kojima pomoc treba, dobijaju je i bez tebe. Dobijaju je od svih koji ovaj lek koriste, neki i vise od 2 godine.

Tako da tvoja dodatna pomoc, ovde, nije potrebna - rece serif.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: