Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 18, 2009 4:21 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
KLAUSTROFOBIJA SE LECI i to vrlo uspeno!!!
Kako doktore?

da li ste culi za nekoga kome se nesto desilo u avionu???
Ja sam dobila veliki napad panike i straha 2006 godine kada sam kretala za nasu zemlju.Nisam tada znala da je panicni napad.
Ja imam osecaj da kada se vrata zatvore od aviona ja cu prestati disati i umreti.Ne podnosim osecaj gde sam zatvorena tako da na poslu znam dobiti napad panike ako nisam blizu izlaza kada se aktivira alarm.
Ja sam bila zaglavljena u liftu prije 2 godine i vatrogasci su me spasili posle neka 2 sata.Ljudi su u liftu samnom vristali za pomoc i rekli da cu umreti ako niko ne dode jer sam hipoventilirala.Nisam mogla da disem,pala sam na pod.
Od tada idem na 5 sprat u zgradu gde zivim stepenicama i upravo sam odbila posao na 5 sprat u bolnici jer ne mogu liftom.Inace radim 100 metara od hitne i radim 100 metara od izlaza napolje.
Tu se osecam sigurno!
Znam da zelite pomoci i zahvaljujem se svima na tome.
Tesko mi je docarati vam citavu situaciju,ma koliko vam izgledala sebicna sve je to protiv moje volje.Ja to ne mogu kontrolisati i nadala sam se da cu se sama izleciti jer se bojim lekova pa sam ovako vec skoro 3 godine ali se stvari samo pogorsavaju.
Nisam znala da ce majka biti toliko lose i da ce slomiti kuk u Januaru,da sam znala ja bih isla lekaru prije.Molicu ga i preklinjati da me izleci i pomogne otputovati sto prije.Nemam puno vremena to me sada najvise muci.Ona sve teze prica i mesto 5 tableta dnevno ona je pila 12.....
Sutra bi trebala da saznam pojedinosti.Ova zena sto je cuva navodno NIJE ZNALA koliko mama lekova pije a sa njom je 24 sata vec mesec dana.Kaze ja mami dam na tacnu lekove i ona pije.Svi su primetili,pa i doktorica da se mama jako promenila zadnjih par nedelja.Svi koji je znaju i obidu kada god dodu mama spava.Ova je zena njoj davala lekove za spavanje i ko zna sta sve.....ja sam sve reportirala njenoj doktorici i rekla da ona odgovara sada za mamu i da se niko ne iznenadi ako se pojavim za 24 sata.Onda mi je majka rekla prekljuce da je nista ne boli i da joj nije dobro.Samo je vikala meni nije dobro......
Kada sam je pitala juce ujutro rekla je mene boli srce....
Pod tolikim sam stresom da mi nemojte zameriti.
Ja uopste nisam u Kanadi moje su misli sa mamom stalno,ne mogu vise da spavam,uhvati me prvi san i onda se trgnem mislim na nju i nece san na oci....
Jako sam iscrpljena.Mama nece da cuje za dom i ja ne mogu nista da uradim.Tako je odlucila ali se bojim da ce i ova odustati pa nece imati ko biti pored nje.Ja sada i da sam mentalno zdrava i da nemam strahove ne mogu otici financijski,a da cu se kajati ja to znam,jer se i sada kajem i osudujem.
Sve me to jako boli.....
Nema problema Biljo ja se ne ljutim.....
Hocu Biljo samo sto se bojim....
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 11, 2009 1:17 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Ontario,zar još nisi otišla?Pa,draga moja,kao što napisa dobri doktor,ljudi se ovdje javljaju radi veeeelikih problema,tako da je tvoj problem sa strahom od letenja minoran.U najmanju ruku...riješiv.Malo je pretjerano opterećivati ljude istom pričom,očekujući savjet,a kad savjet stigne u vidu odgovora koji ti nije po volji,ti se okreneš i otvoriš novu temu.Izvini,ali meni je malo muka od svega,pa te lijepo pozdravljam i ...DOZOVI SE,ŽENO:

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 80 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: