Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Feb 05, 2012 10:16 pm 
Stalni član
Stalni  član

Pridružio se: Ned Feb 05, 2012 2:41 am
U periodu dok smo tražili lek za mog člana porodice, nailazili smo na razne alternativne varijante. Već sam opisala da je njemu pomogao parazit program, ali naišla sam na tekstove o ulju od konoplje (ne semena već listova) pa vam u prilog tome ostavljam da pročitate kako se pravi to ulje i na video klipu naučno objašnjenje kako THC deluje na organizam od profesora univerziteta u Koloradu, što znači da ovde nema dileme da li THC deluje na ćelije raka ili ne.
Volela bih da pogledate ovaj materijal pa da mi kažete imate li kakva iskustva o lekovitosti konoplje.

http://www.youtube.com/watch?v=wcwrBO7U ... r_embedded

Evo vama jedan Link gde mozete da se informirate sve oko Ulje-ta..

www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje ... noplje.pdf

Evo Jedan Drugi Link Gde Rick Simpson je bio na seminari u hrvatskoj (OPATIJI) pa ko zelje moze tu da se informira malo opsirnije !

http://www.4shared.com/video/8bj-wm68/R ... ara_u.html

Evo jos Jedan link Gde Rick Simpson Prica Na Emisije NA RUBU ZNAOSTI oko ulje od konoplje..( ko ima vreme nek gleda do kraja)

http://www.4shared.com/video/zlnEhocz/N ... 5-07_.html

Ja do sada napravio im sam puno ljudima ovo ulje,narucito ljudi sta su mi naracili bili su iz Hrvatske a imao i od Srbiji mali Dio..
Ulje im bio nameneto za svakakve teski boljeste,kao na primer razne vidove rakove,cronove boljesti i tako dalje..
Do Sad ovaj lijek pokazao fenomenalne rezultate to moze da se vidi i na dokumentarne Filmove imate sve Na youtube !!

Ulje canabisa u medicinski razmere je dozvoljen lijek u mnogu zemje od Evrope,nadam se da te zakone ce da se primenuje sta prije i na balkani..

Kako sta svima nam je poznato FARMACISKA MAFIJA zabranuje sve sta je prirodno,zbog razlog sta onih interesira novac samo,pa zato od hemoterapije, i razlicni drugi ljekove sta oni nudeju za teskih boljeste su napravili gomile od novce !!!

Pa zato mislim da ovo je fenomenalan lijek i treba da se koristi sta nam je gospod podario ovo,dok zvanicna medicina ne moze nam ovozmozi sigran lijek u borbe protiv karcinoma tad mislam da vrijedi da se proba alternativni lijek..

Svaki clan ovog foruma sta zelje da se informira vise u uljem od canabisa

Slobodno nek me kontaktira na moji mail..

denis-767@hotmail.com

Lijepi pozdrav :)

Vrh

Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Feb 05, 2012 11:07 pm 
Stalni član
Stalni  član

Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Citao sam o prodaji tih ulja ali vecina njih nisu imala thc u sebi unisten prilikom dobijanja ulja tako da to ulje bez thc u sebi nije nikakav lijek za rak a cijene su mu bile previsoke! Takodje se ulje mora raditi od jedne vrste marihuane koja ima u sebi najj thc ne znam sad o kojoj je vrsti rijec ima na guglu lako da se nadje od nje se mora praviti to ulje.

Vrh

PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 1:52 am 
Stalni član
Stalni  član

Vuuuk je napisao:
Citao sam o prodaji tih ulja ali vecina njih nisu imala thc u sebi unisten prilikom dobijanja ulja tako da to ulje bez thc u sebi nije nikakav lijek za rak a cijene su mu bile previsoke! Takodje se ulje mora raditi od jedne vrste marihuane koja ima u sebi najj thc ne znam sad o kojoj je vrsti rijec ima na guglu lako da se nadje od nje se mora praviti to ulje.

Potpuno sladzem se so tebii..

Ima puno ljudi sta prodaje ulje i sta zelje da zarade novac na grbi bolni ljudima..

Ulje se radi so ove 2 vrste bilke : INDICA I SATIVA..

I naravno da THC je taj lijek sta ubije celije od raka (umrtvuje njih)

Ja ulje sta sam im napravio ljudima sta su mi naracili,bilke sam naracio iz Albanije,jer jedino tamu su najkvalitetne bilke u balkani sta imaju visok procenat THC-om..

Evo ce vam pisem neke karakteristike kako se treba pravo ulje da izgleda za da ne budete prevareni..

Pravo ulje treba da izgleda ovako :
1. da bude pakovano vo spricevama !!! ( u nikakve flase ili bilo sta drugo, ZATOA STO KVALITETNOTO ULJE OSTANUVA GUSTO PREMNOGU I ZATOA NEMA NIKAKVE NI MINIMALNI SANSI DA SE PAKUJE I FLASE ILI BILO STA DRUGO,ZATOA STO KOGA KE SE KONZUMIRA KAKO TOA KE SE IZVADI OD TE CASE?? TREBA SAMO U SPRICEVAMA DA BUDE PAKOVANO ZATOA STO I KAD CE BUDE PREVISE GUSTO SO POMOS NA SPRICOT KE STISNETE I CE ULJE DA IZADZE NA PRST !.. ( BILO KAKVI DRUGI OBJASNUVANJA OD STILOM " DA NAJDOBRO JE ZARADI PO SIGURAN TRANSPORT ILI BILO STO " MOLIM VAMA NE NASEDNUJETE NA TAKVE STVARE !

2. Mora da bude ulje gusto ako nije gusto tad nemojte dati ni jedan cent za to ulje jer to nije taj kvalitet ( ako je u tecni ili bilo kakvi drugom sostojbi nemojte to da uzimate nikako jer dzabe dajete novac)

3. Ulje treba da ima crnu jaku boju..

4. Ulje treba da bide previse Zaljeplivo ( Kako naj jaci ljepak sto postoi na cijeli svijet jer to sta je zaljeplivo je kvalitetno ulje,TJ. to je taj THC sta se izvuka od same Bilke (kvalitetne Bilke naravno )..

5.Ako pacijent uzima ulje bar vo golemina od koliko zrno riza i on ne spava od to odma posle 10-15 minuta tad to ulje nema nikakv THC u tome.. (ako pacijent uzima ulje i koristi bilo kakve kapsule protiv bolovama tad to ulje nije pravo ulje, jer so kvalitetno ulje pacijent ne treba vise da osjeca ni 1 % bol..)

Pogledajte ovo video do kraj i vidite kako treba da izgleda pravo ulje :)

http://www.youtube.com/watch?v=KZXGH6mYr3Y

Vrh

PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 4:53 am 
Stalni član
Stalni  član

Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Hvala na informacijama D ,ja se slazem i mislim da je ulje od marihuane lijek za sve bolesti i to bukvalno za sve i za rak,na juttjubu ima toliko filmova o tome,stvar je samo da se nadje ta vrsta marihuane koja ima u sebi najvise Thc i da se pravilno napravi ulje. Ima u regionima oko nas sigurno da se nadje takava marihuana,u holandiji vec 100posto,evo sad ce i ceska brzo legalizovati marihuanu samo je porblem rizika puta ako bi covek putovao iz holandije jer bi umjesto da napravi lijek koji nema cijenu zavrsio u zatvoru,strasno je kako su na svaki nacin zabranili i zataskali sve najbolje ljekove za bolesti koje ubijaju narod svakodnevno! Od jednog kg marihuane se dobije oko 25-30mililitara ulja tako da mora biti gusto ,gelasto to se zna ali ga je druze moj nemoguce naci,ko ce kome garantovati da je napravljen kako treba i da ima u sebi taj THC jer bez njega ne vrijedi eura! Vidis da se ovdje po ovim forumima,oglasima ljudi bave prodajom vidatoxa i da je original pa i nekako nego od jedne bocice naprave dvije i prodaju po 300evra a ne da nekom vjerujes za ulje koje kosta mnogo vise, kg kvalitetne marihuane se krece od 2000 do 3000e a od tog kilograma se napravi 25-30mililitara koliko ce onda kostati to ulje i rizik da bacis pare za nesto sto nista ne vrijedi! Mozda griijesim oko cijena za marihuanu nisam toliko upucen da je sigurna informacija te cijene,ali skupo jeste,i plus kazljnivo pa sta reci jbt borimo se za nase zivote jos i u zatvor da ode neko zbog toga!!!

Vrh

PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 4:05 pm 
Stalni član
Stalni  član

Vuuuk je napisao:
Hvala na informacijama D ,ja se slazem i mislim da je ulje od marihuane lijek za sve bolesti i to bukvalno za sve i za rak,na juttjubu ima toliko filmova o tome,stvar je samo da se nadje ta vrsta marihuane koja ima u sebi najvise Thc i da se pravilno napravi ulje. Ima u regionima oko nas sigurno da se nadje takava marihuana,u holandiji vec 100posto,evo sad ce i ceska brzo legalizovati marihuanu samo je porblem rizika puta ako bi covek putovao iz holandije jer bi umjesto da napravi lijek koji nema cijenu zavrsio u zatvoru,strasno je kako su na svaki nacin zabranili i zataskali sve najbolje ljekove za bolesti koje ubijaju narod svakodnevno! Od jednog kg marihuane se dobije oko 25-30mililitara ulja tako da mora biti gusto ,gelasto to se zna ali ga je druze moj nemoguce naci,ko ce kome garantovati da je napravljen kako treba i da ima u sebi taj THC jer bez njega ne vrijedi eura! Vidis da se ovdje po ovim forumima,oglasima ljudi bave prodajom vidatoxa i da je original pa i nekako nego od jedne bocice naprave dvije i prodaju po 300evra a ne da nekom vjerujes za ulje koje kosta mnogo vise, kg kvalitetne marihuane se krece od 2000 do 3000e a od tog kilograma se napravi 25-30mililitara koliko ce onda kostati to ulje i rizik da bacis pare za nesto sto nista ne vrijedi! Mozda griijesim oko cijena za marihuanu nisam toliko upucen da je sigurna informacija te cijene,ali skupo jeste,i plus kazljnivo pa sta reci jbt borimo se za nase zivote jos i u zatvor da ode neko zbog toga!!!

Ja rekao sam Jednom,Jedino mjesto u balkani da se nadze Prava bilka so najvise procenat na THC je Albanija..
Ja kad sam im napravio Ljudima od tamo naracio sam bilke..

Oko cijene da ti kazem sad,so 500 grama bilke i so 4 litra alcohol izopropyl cist 99% ce da ispadaju oko 50 miligrama cisto kvalitetno ulje cijena je Fiksna 1.200 eura,mogu svima sta su zainteresovani da im pomazem oko nabavke ulje-ta..

Ulje se radi isto kao i po metodi RICK SIMPSONA..

I ce da ima pacient dovoljno za 3 mjesecni tretman,i da koristi 3 puta na dan to !!!

Ulje Ako se naracuje iz holandije,to nemora da znaci da je kvalitetno,od tamo ako naracujete cijene su i skupe od 2.000 eura..

Ako se naracuje od tu cijena je 1.200e,i ce im bude gotovo za 3-4 dana maximum..

A TO STA SI NAPISAO DA IMA LJUDI STA PRAVE MUCKE OKO VIDATOXA TO JE STVARNO GADNO I ZALOSNO !!!

PORUKA DO TIH LJUDI:

-NE ZABORAVAJTE DA IMA GOSPOD !!!

Ljudi sta su bolesni od teski boljesti i do afrike ce ide samo da im se nadze spas,zato nemojte na takav dvolican nacin da se odnesujete sprema njih i nivne porodicama..

Meni licno prije 5 mjeseca umreo mi moj tata Bas od ovo groznu boljest,on je imao rak na plucnoj maramici..
Kad sam doznao za ulje,za njega je bio vise kasno za sve,uspeo da koristi ulje samo 12 dana..
Jedini efekt sta je imao od ulje-ta vo tie 12 dana je taj sta nije imao ni 1 % posto bolove,a prije toa je vristeo od bolove nemogu to da zamislavam sad kako je bio..
kad smo poceli so ulje,on vise nije imao potrebe od nikakve kapsule protiv bolovama da koristi..

Ovo sta pisujem sad,pisujem zbog jedan razlog zasto znam kako je da se ima neko sta boluje u porodice od ovo groznu boljest,tad nije samo pacijent bolan,nego komplet porodica,zato vrli jako mi je poznat taj osjecaj,pa ako neko ima potrebe od ovo ulje,slobodno nek me kontaktira na moj mail:

denis-767@hotmail.com

Pozdrav..

Vrh

PostPoslato: Sre Feb 08, 2012 1:11 am 
Stalni član
Stalni  član

http://phoenixtears.ca/

Vrh

PostPoslato: Čet Feb 09, 2012 12:02 am 
Stalni član
Stalni  član

Kako dugo i kako često se daje terapija uljem?

Ne postoji opći odgovor na ovo pitanje. To ovisi o mnogim čimbenicima a posebno o:
- vrste zloćudne bolesti, dali ima ili je bilo kemoterapije te kako je djelovala na pojedine tumore
- bolestima od kojih pacijent već od ranije dodatno boluje (komorbitet)
- lijekovima koji se koriste za vrijeme terapije uljem
- općem stanju pacijenta

Terapija uljem započinje tretmanom u malim dozama. Kapljica ulja veličine pola zrna riže, dva ili tri puta na dan je dobro za početak. Poslije 4 ili 5 dana, počnite povećavati svoju dnevnu dozu vrlo postepeno. Kako vrijeme prolazi, tijelo povećava toleranciju na ulje i može se uzeti sve veća količina. U slučajevima kada je osoba u velikim bolovima, preporučujem da se doza naglo poveća dok se bol ne ukloni. Visoko kvalitetno ulje zaustavlja bol i kada morfijum nije djelotvoran. Ulje se može koristiti i na vanjske povrede za zaustavljanje boli unutar par minuta a može se staviti u malo vrele vode i inhalirati.

Vrh

PostPoslato: Čet Feb 09, 2012 12:06 am 
Stalni član
Stalni  član

PET KLJUČNIH PITANJA O KONOPLJI

1) Kako trava djeluje

Osječaj nadutosti posljedica je djelovanja trave na strateška mjesta u mozgu, uključujući hipokampus, gdje nastaje linearno mišljenje, rostralnu ventromedijalnu medulu, u osnovi mozga, koja upravlja intenzitetom osjećanja bola, i cerebelum, koji koordinira kretanje i ravnotežu. Do početka devedesetih godina prošlog stoljeća, nije bilo poznato kako marihuana dospijeva u mozak. Početkom devedesetih u mozgu su otkrivene kemijske supstance slične kanabinoidima, supstancama koje se nalaze u marihuani. Novootkrivene supstance, nazvane anandamidi, mogu da blokiraju bol i da pomognu u reguliranju sna. THC, sastojak u marihuani koji najviše doprinosi mijenjanju svijesti, koristi iste stanice u moždanim ćelijama kao i anandamidi. Znalci koji podržavaju upotrebu marihuane kažu da THC samo „pozajmljuje već pripremljenu stazu", tj. koristi sistem koji već funkcionira ali ga ne zagađuje, dok protivnici marihuane kažu da THC „preotima" komunikacijsku mrežu u mozgu, te da korisnici marihuane na taj način rizikuju da pretrpe trajne promjene na mozgu.

2) Da li trava čini korisnika, glupim?

Istraživanja na dugotrajnim korisnicima trave nisu pružila nikakve uvjerljive dokaze da korisnici trave sporije misle od onih koji ne puše travu. Dr Endru Vejl je svojevremeno rekao da „kakve god promjene nastanu u mentalnim funkcijama zbog upotrebe marihuane, one nestaju kada prestane upotreba marihuane". Međutim, istraživanja u Indiji, Evropi i SAD su pokazala da velika upotreba trave povećava rizik od gubitka pamćenja (tzv. shorlterm memory) i može da omete sposobnost navikavanja na nova pravila i situacije. U jednom od istraživanja utvrđeno je da su mentalne funkcije dugotrajnih korisnika trave ometene i do 24 sata poslije pušenja. Ako redovno pušite travu a ne primjećujete nikakve probleme, onda možda ne osjećate njen loš efekat ili ste se možda prilagodili nižem intelektualnom standardu.

3) Može li se navući na. travu?

Kada je riječ o adiktivnom potencijalu, marihuana je svrstana uz kafein - znatno niže nego alkohol, nikotin ili kokain. Od osoba koje probaju marihuanu približno svaka jedanaesta postaje kroničan korisnik u nekom kraćem ili dužem periodu. Većina može da prestane kad god poželi. Oni koji postanu ovisni od marihuane mogu da iskuse neke negativne simptome kada prestanu da je koriste. Među tim simptomima su nervoza, napetost, nemir, poremećen san i promijenjen apetit.

4) Da li je trava štetna, po pluća?

Dim marihuane sadrži mnoge otrovne supstance koje se nalaze i u duhanskom dimu, kao što su katran, karbonmonoksid i cijanid. Povremeni korisnici trave ne udišu toliku količinu dima da bi ona mogla da djeluje na pluća. Međutim, kronični korisnici često imaju iste probleme kao osobe koje puše kutiju cigareta dnevno, kao što su kronični bronhitis ili pogoršanje astme. Podaci o raku pluća još nisu dostupni, ali sudeći po abnormalnim promjenama u bronhijalnim ćelijama kroničnih korisnika trave - što ukazuje na povećani rizik od raka - mnogi naučnici vjeruju da rizik od raka pluća među korisnicima trave može da bude sličan riziku medu pušačima duhana.

5) Da li trava može da izliječi glavobolju?

Medu otkrićima u vezi sa travom posebno je značajno to što je utvrđeno da kanabinoidi vjerojatno djeluju protiv bola: Prema nekim nalazima, oni mogu da budu korisni i u olakšavanju napada migrene. Također se smatra da djeluju kao antioksidant, te smanjuju posljedice moždanog udara i povrede glave. Trava se redovno koristi kao zamjena za morfijum, te za spriječavanje mučnine i stimulaciju apetita kod oboljelih od teških bolesti kao što je sida ili rak.

Rak, dijabetes, upale, glaukom, artritis, kronična bol, opekotine, čirevi, bradavice i mladeži, te bilo koje stanje uzrokovano mutiranim stanicama. Glavobolje, astma, nesanica, tjeskoba i depresija, regulira tjelesnu težinu, uklanja ožiljke, pomlađuje vitalne organe.
Zapravo, htio bi da mi netko pokaže što ne može izliječiti konoplja.

Vrh

PostPoslato: Čet Feb 09, 2012 12:08 am 
Stalni član
Stalni  član

Postoje tri različita načina kako koristiti hemp ulje kao lijek. Možete ga probaviti, pretvoriti u paru ili nanijeti na kožu.
No za unutarnje bolesti kao što je rak pluća i njemu slično, najbolje ga je probaviti!

Svjedočanstva nekih konzumenata hemp ulja.

Eric Donkin: imao sam 4 operacije srca, 5 elektrostimulatora ili pejsmejkera, prošao sam sve što se medicine tiče. Počeo sam koristiti hemp ulje jer ga je i moj otac uzimao zbog raka, kojeg je izliječio i nema ga više. Ulje mi je naletjelo i savršeno odigralo ulogu koju sam i očekivao. Pomoglo mi je da radim svoj posao ili ga barem radim koliko toliko sigurno, jer je ipak sam nakon 4 operacije srca pomalo ograničen u svome radu. Ulje me je doslovno vratilo u život bez boli.

Rick Dwyer: Patio sam od jake depresije već 27 godina, napada tjeskobe. Imao sam 3 ozljede kralježnice i kao posljedicu konstantnu bol u leđima, i tako godinama. Kada sam upotrijebio ovaj lijek nestala mi je bol u leđima, smanjio se broj paničnih napada, a kasnije kako sam nastavio stanje mi se samo poboljšavalo.

Debbie Donkin: Imala sam ogroman mladež na ramenu koji je bio crne boje i hrskavog izgleda. I nisam se previše zamarala njime. Pošto sam čula od Ricka kako liječi rak kože ili uklanja izrasline, odlučila sam staviti malo ulja na taj mladež da vidim što će biti. Stavila sam malo ulja i mali flaster preko toga. Tretirala sam prvo 3 dana, a onda još 4, da bi nakon 2 tjedna potpuno nestao!

Cecil „Pooey“ Hoeg : Imao sam rak kože… sad kažu da ga nemam. Uzastopce su me liječili i uz to spalili nekoliko puta. Doktori kažu drugačiji izraz, no ja kažem „spalili“. Od njihovih lijekova mi nije bilo bolje. Tako sam upoznao čovjeka po imenu Ricky Simpson. Lice mi je naborano, ali ipak nema većih rupa.

Margaret Dwyer: Upotrebljavam hemp ulje za brojne probleme: migrenu, ciste na jajnicima, artritis, alergijske reakcije, hrkanje, slab želudac, proljev. Izliječilo je sve moje zdravstvene poteškoće.

James Albert Leblanc: Liječnici su mi dali 2 mjeseca života. Nisam imao što izgubiti pa sam pitao Ricka kako to ulje radi. Kemoterapija i zračenje doslovce ubije sve u vama. Ne daje šansu da živite. Hemp ulje je razlog zašto sam danas tu i vama govorim da hemp ulje djeluje.

Na što djeluje hemp ulje: Rak, dijabetes, upale, glaukom, artritis, kronična bol, opekotine, čirevi, bradavice i mladeži, te bilo koje stanje uzrokovano mutiranim stanicama. Glavobolje, astma nesanica, tjeskoba i depresija, regulira tjelesnu težinu, uklanja ožiljke, pomlađuje vitalne organe. Zapravo, htio bi da mi netko pokaže što ne može izliječiti.
Iz dokumentarnog filma Rick Simson ULJE OD KONOPLJE-LIJEK ZA RAK I DRUGE BOLESTI izvod tekstova DOWNLOAD CIJELOG FILMA

Vrh

PostPoslato: Čet Feb 09, 2012 12:12 am 
Stalni član
Stalni  član

Marihuana kao lijek?

Puno se istraživalo može li se marihuana koristiti u medicinske svrhe. Najveći je problem u tome što ona ima jako puno sastojaka pa je teško jasno utvrditi koliko je njezino korištenje efikasno i sigurno. Jaka znanstvena podloga nedostaje, ali istraživanja i iskustva navode određene blagodati kanabisa. Na primjer, kanabis može smanjiti neželjena djelovanja kemoterapije. Lijekovi koji se koriste kod raka su među najjačima i često uzrokuju uzastopna povraćanja. Marihuana ublažava ta negativna djelovanja i olakšava život bolesnicima. Multipla skleroza druga je bolest kod koje ekstrakt kanabisa može biti koristan mada istraživanja to nisu potvrdila.

Popis bolesti na koje pozitivno djeluje marihuana temelji se uglavnom na tvrdnjama. Te bolesti ili simptomi su sljedeći:

- glavobolja i migrena
- astma
- prevencija srčanog i moždanog udara
- Parkinsonova bolest
- Alzheimerova bolest
- alkoholizam
- nesanica
- seksualna indiferentnost (kanabis može potaknuti seksualnu želju)
- sve vrste karcinoma i tumora

Vrh

PostPoslato: Čet Feb 09, 2012 12:18 am 
Stalni član
Stalni  član

Koliko dugo THC ostaje u tijelu?

Pitanje koliko konoplja ostaje u krvi, mokraći i u tijelu uopće, se često postavlja a još uvijek nemamo konkretnog odgovora.
Poslije prikupljanja informacija koje na žalost nisu 100% provjerene stvari stoje ovako…

Konoplja odnosno određeni njeni sastojci kao sto je THC (delta-9-tetrahydrocannabinol) mogu ostati u tijelu od 3 dana do 3 mjeseca. Preciznih podataka još uvijek nema. Između ostalog zahvaljujući tome što taj period zadržavanja u organizmu zavisi od mnogo stvari. Zavisi od kvaliteta i količine konoplje, od toga koliko često se upotrebljava, koliko se dugo koristila, od tjelesne težine, od metabolizma, zdravstvenog stanja itd.

U usporedbi sa nekim drugim supstancama THC ostaje u organizmu relativno dug period. To je zato što se rastvara u mastima. To dozvoljava da se taloži u masnim tkivima i vitalnim organima. Odatle se THC postepeno oslobađa i transformira, zahvaljujući metabolizmu, u 9-carboxy-THC. Sam THC se kraće zadržava u tijelu od 9-carboxy-THC. Zbog toga se na testovima češće trazi 9-carboxy-THC, posebno na testovima mokraće jer se i 9-carboxy-THC i THC duže mogu pronaći u mokraći nego u krvi.

Evo i nekih brojki, sa napomenom da su to sve samo pretpostavke jer sve zavisi od mnogo faktora.

Test krvi :
- kod redovnih korisnika : THC = 4-8 sati * 9-carboxy-THC = 2 i vise nedjelja
- kod povremenih korisnika : THC = 3-4 sata * 9-carboxy-THC = 2-7 dana

Test mokraće :
- kod redovnih korisnika : 9-carboxy-THC = od 2 nedjelje do 3 mjeseca

Vrh

PostPoslato: Čet Feb 09, 2012 12:54 am 
Aktivan član
Aktivan član

Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Ovo je vec sve napisano,zasto prepisujes od dr ZIVKOV?

Vrh

PostPoslato: Čet Feb 09, 2012 2:47 am 
Stalni član
Stalni  član

Postovana Maja ja ovo uzimao sam od Americki sajt,nisam prepisao nigde !!:)

I jos samo da vam kazem da so ovo samo zeljem da pokazem ljudima koliko je pozitivan ovaj lijek..

A ulje ja osobno ne prodajem !:)

Hvala..

Topli pozdrav..

Vrh

PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 8:05 pm 
Novi član
Novi član

Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
A jel prodajes ''pogace na ljebac''?

Vrh

PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 8:58 pm 
Stalni član
Stalni  član

sandra-o je napisao:

sandra-o je napisao:

A sta bi rekla ti,ako zeljes ovo da procitas ok,ako ne nemoj da bides tako nepristojna i nekulturna pa da pisujes bez veze Postove..

Jer neko ima tu potrebe od Vistinske informacije i prave Savjete..

Molim te nemoj da budes tako pamjetna da pisujes Gluposte,uposto nisi Interesna...

Nije ni mjesto ni vrijeme sad tu da se pravis pamjetna..

Ako te zanima ovo procitaj,ako ne za viceve ima Drugi Forume,Molim Administratore da reaguje:)

Hvala pozdrav !

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata