Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Dec 09, 2015 9:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
drbgd je napisao:
fabricka proizvodnja kanabisovog ulja je obustavljena u holandiji pre dve godine.
svako ko 2 minuta gleda sajt koji ste preporucili, ta "medicanna" vidi da se radi o WordPress blogu, sklepanom za pola sata, sa default fontom i gif-animacijom sprica, uzetom sa neta...da li to ide u prilog ozbiljnosti "proizvodjaca"??

Verovatno vam nije poznato da ni u Holandiji nije dozvoljeno ulje sa visokim sadrzajem
THC-a,iz tog razloga oni provlace tinkture cbd i opremu.
Bio sam tamo i snabdevao se njihovim uljem posto sa predhodno iz hrvatske umesto
ulja dobio pastu za cipele,a to mi se desilo i ove u Pancevu.Sta mislite dali je bolje
kupiti ulje kod njih ili ovde kod nas gde se potapaju stabljike i lisce i kozna sta jos
da bi ulje kao bilo lepljivo i imalo miris canabisa.Ne zelim da vas ubedjujem niti bilo
koga sta i kako da koristi za terapiju.O tome svako odlucuje sam po svom izboru
i ubedjenju.Ja licno imam dobre rezultate i to je iskljucivo moj licni izbor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Dec 18, 2015 1:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 18, 2015 1:17 pm
Postovi: 7
Cao,ljudi.
Bratovoj zeni je dijaknostikovan sarkom sa metastazama na plucima. Naravno,upucena je na HT. Nije jos pocela sa terapijom. Brat je ocajan. Hoce da joj pomogne na sve nacine.
Rece mi da je cuo da kanabisovo ulje pomaze kod lecenja od raka i da hoce to da kupi i da je cena oko 200-300 evra. I,naravno,razgovarao je sa sijaset nekih likova koji su imali iskustva sa tim ili ciji su bliznji imali iskustva sa tim i ,navodno, to stvarno pomaze.

E,sad. Pitao on mene sta ja mislim (strucna sprema : SSSS,znaci - nista,laik sam).
I posto ne verujem u stvari bez dokaza,kaze on meni pogledaj na netu,videces da je istina.
I tako guglao ja,guglao i sta sam zakljucio ? Pa da je to jedna OBICNA GLUPOST.
Nacin da se prevaranti raznih fela (fekalija?) okoriste na muci nesrecnih ljudi.
Eto,oni kao spremaju ta ulja iz cistog altruizma,hoce da pomognu ljudima,cena - 1200 evra. Sitnica. A salju i pouzecem - 50 evra po bocici. Pa ako se zrtva ne upeca,50 evra za "secernu vodicu",malo li je. A ako se upeca,nastavlja se sa muzenjem,dok se ne izvuku hiljade evra i zrtva bankrotira,a hohstapler predje na drugu zrtvu ili uporedo muze vise njih.

Nikakvo "pravo" ulje NE LECI rak. Ni ono sa 30% ,ni ono sa 90% THC.
Sve je to sarena laza. Sve vas razumem,samo vas molim da se ne zalecete.
Hemoterapija,zracenje i operacija u kombinaciji su JEDINI nacin da se rak (mozda) izleci.
Postoji obilje dokaza i dokumentacije koji to potvrdjuju. Naravno,zavisi koja je vrsta raka,u kojoj je fazi,gde je dao metastaze,u kakvom je opstem stanju pacijent,koliko ima godina...
Dakle,ne moze svaki rak da se izleci,ali neki moze,a kod nekih da se zivot produzi i bude kvalitetniji. Umesto sto cete dati hiljade evra prevarantima,uplatite te pare na nesto sto najmiliji zele ako im je prognoza da su pri kraju.

Simptomaticno je sto se nije na ovoj temi ukljucio nijedan doktor,cak ni opste prakse.
Verovatno misle,kao i ja,da je to ulje obiicna glupost,ali im je neprijatno i nelagodno da sa visine i iz udobne pozicije,daleko od bolesti,se raspravljaju sa unesrecenim ljudima i da im nabrajaju dokaze,analize,meta analize,klinicka ispitivanja i sve ostalo u korist HT,a protiv kanabisovog ulja koje "leci rak i jos 600 bolesti" (klasicna mantra svih alternativaca).

I meni je neprijatno to bratu u lice da kazem. Ali cu morati.

* SPAM *


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Dec 18, 2015 2:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Још увек не знам да ли конопља лечи канцере али ти си стварно геније зато што си за тако кратко време само претражујући интернет закључио да не лечи.

Постоје многе друге проверене ствари па навали.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Dec 18, 2015 2:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Burazi je napisao:
Cao,ljudi.
Bratovoj zeni je dijaknostikovan sarkom sa metastazama na plucima. Naravno,upucena je na HT. Nije jos pocela sa terapijom. Brat je ocajan. Hoce da joj pomogne na sve nacine.
Rece mi da je cuo da kanabisovo ulje pomaze kod lecenja od raka i da hoce to da kupi i da je cena oko 200-300 evra. I,naravno,razgovarao je sa sijaset nekih likova koji su imali iskustva sa tim ili ciji su bliznji imali iskustva sa tim i ,navodno, to stvarno pomaze.

E,sad. Pitao on mene sta ja mislim (strucna sprema : SSSS,znaci - nista,laik sam).
I posto ne verujem u stvari bez dokaza,kaze on meni pogledaj na netu,videces da je istina.
I tako guglao ja,guglao i sta sam zakljucio ? Pa da je to jedna OBICNA GLUPOST.
Nacin da se prevaranti raznih fela (fekalija?) okoriste na muci nesrecnih ljudi.
Eto,oni kao spremaju ta ulja iz cistog altruizma,hoce da pomognu ljudima,cena - 1200 evra. Sitnica. A salju i pouzecem - 50 evra po bocici. Pa ako se zrtva ne upeca,50 evra za "secernu vodicu",malo li je. A ako se upeca,nastavlja se sa muzenjem,dok se ne izvuku hiljade evra i zrtva bankrotira,a hohstapler predje na drugu zrtvu ili uporedo muze vise njih.

Nikakvo "pravo" ulje NE LECI rak. Ni ono sa 30% ,ni ono sa 90% THC.
Sve je to sarena laza. Sve vas razumem,samo vas molim da se ne zalecete.
Hemoterapija,zracenje i operacija u kombinaciji su JEDINI nacin da se rak (mozda) izleci.
Postoji obilje dokaza i dokumentacije koji to potvrdjuju. Naravno,zavisi koja je vrsta raka,u kojoj je fazi,gde je dao metastaze,u kakvom je opstem stanju pacijent,koliko ima godina...
Dakle,ne moze svaki rak da se izleci,ali neki moze,a kod nekih da se zivot produzi i bude kvalitetniji. Umesto sto cete dati hiljade evra prevarantima,uplatite te pare na nesto sto najmiliji zele ako im je prognoza da su pri kraju.

Simptomaticno je sto se nije na ovoj temi ukljucio nijedan doktor,cak ni opste prakse.
Verovatno misle,kao i ja,da je to ulje obiicna glupost,ali im je neprijatno i nelagodno da sa visine i iz udobne pozicije,daleko od bolesti,se raspravljaju sa unesrecenim ljudima i da im nabrajaju dokaze,analize,meta analize,klinicka ispitivanja i sve ostalo u korist HT,a protiv kanabisovog ulja koje "leci rak i jos 600 bolesti" (klasicna mantra svih alternativaca).

I meni je neprijatno to bratu u lice da kazem. Ali cu morati.

* SPAM *

Americka vlada je priznala delotvornost cannabis ulja. Institut za cancer je takodje
utvrdio da cannabis ulje unistava celije cancera.Dali vi u to verujete ili ne to je
iskljucivo licno ubedjenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Dec 22, 2015 1:47 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@burazi,
skrolujte malo nize, na temi slicnog naslova
Cannabis ulje i "cannabis ulje"
sam objasnio zasto kanabis ne leci, i sta znaci priznanje americkog udruzenja.

bestidnik @bjak se jos uvek oglasava...

ljudi, ukucajte njegov mejl u pretragu fejsbuka, i sve ce vam biti jasno o cemu je rec!

i jos jednom, zbog naslova teme i ljudi koji nisu citali moje ranije postove na slicnim temama:
stav zvanicne medicine: KANABIS NE LECI RAK! kanabis ublazava tegobe nekim pacijentima

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Dec 22, 2015 3:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
najvaznije naucne cinjenice o kanabisu, sazete u kratak video klip:

https://www.youtube.com/watch?v=nR0WCH-Xzj0

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Dec 27, 2015 8:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 18, 2015 1:17 pm
Postovi: 7
@drbgd

Jel mozete nesto teorijski da napisete o ASPS ?
Znam da ima na internetu,ali je na engleskom jeziku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Dec 28, 2015 2:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@Burazi,
radi se o izuzetno, izuzetno retkoj dijagnozi.
naziv ASPS dolazi od skracenica reci koje opisuju ono sto patolog vidi pod mikrosopom, ne bih se na tome zadrzavao.
to je malignitet iz grupe sarkoma, obicno oboljevaju mladji ljudi, do 30 godina.
bolest pocinje kao bezbolna izraslina, koja moze nastati bilo gde na telu gde ima vezivnog tkiva, a ima ga skoro "svuda". epidemioloski, sto su stariji pacijenti, verovatnije je da se ASPS javi na donjim ekstremitetima.
ASPS ima tendenciju da daje metastaze u mozgu, ali za razliku od mnogih drugih tumora, ovde ima smisla polusati sve da se neurohirurski izvade metastaze, ukoliko je moguce i operisati primarno mesto odakle je pocela bolest.
bolest je podmukla jer - u zavisnosti od lokalizacije - podseca na mnoga benigna stanja.
dijagnoza se postavlja kada se uradi CT (karakteristican nalaz, ima dosta krvnih sudova na mestu na kome ih inace ne bi bilo) i nakon toga patohistologija materijala za koji je uzeta biopsija (pod mikroskopom se vidi karakteristican nalaz po kome je i dobila ime bolest).
terapijski, kljucno je da se sto pre postavi dijagnoza i radikalno operise lezija i okolno tkivo.
kod pacijenata koji nemaju metastaze i na vreme se operise, stopa petogodisnjeg prezivljavnja je vrlo visoka (preko 80%).
kod pacijenata koji imaju metastaze, a oni su nazalost u vecini prezivljavanje se ne moze vezati za neku statistiku, nego u pojedinacnom slucaju se pristupa operaciji primarnog tumora i u operaciji metastaza.

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Jan 18, 2016 4:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 18, 2016 4:21 pm
Postovi: 2
@Burazi Druze izvini, ali nisam mogao al da ne prokomentarisem tvoj post. Totalno nisi u pravu. Sada bih ja mogao da ti objasnjavam i objasnjavam ali negativnoj osobi poput tebe nema smisla . Ja licno, zivim u Holndiji, ja licno gajim Konoplje, ja licno ga pravim . Istina je da ima kojekvkih prodavaca koji svasta rade od prodaje raznog smeca do razbalzenih varijanti ulja. Na zalost . Ljudi se pitaju zasto je cena tolika, pa jednostavno je, bas zato sto se retko ko usudjuje to da radi, ni u Holndiji ti ne smes ne znam koliko da gajis, osim ako radis na svojuodgovornost, ali bolje i ovde nego dole jer zakon za te stvari je ovde blag. I da te uhvate dobijes da odradis srustveno korisni rad i to je to. Cena je takodje visoka jer spoljna Konoplja se prodaje ovde za 3000 e 1 kg suve . Pa preracunaj onda koliko treba da bi se napravilo ulje, i zasto bi neko pravio kad moze suvo da proda bilo kom Coffi Shopu . Turista hvala bogu ima, samo zbog toga i dolaze ovde. Ljudi koji su uzimali i koristili su zadovoljni, ko god zeli da stupi u kontakt samonom moze, moze da dobije kontakte ljudi kojima je pomoglo, pa nek i sam zakljuci. Isto tako licno moze da dodje i da preuzme ulje, da proveri ukoliko zeli sastav samog ulja . Ukoliko zelis jos bolje da se informises , ti , ili neko drugi slobodno moze da me pozove na broj telefona 0031/65-789-244


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Jan 18, 2016 5:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
drbgd je napisao:
@burazi,
skrolujte malo nize, na temi slicnog naslova
Cannabis ulje i "cannabis ulje"
sam objasnio zasto kanabis ne leci, i sta znaci priznanje americkog udruzenja.

bestidnik @bjak se jos uvek oglasava...

ljudi, ukucajte njegov mejl u pretragu fejsbuka, i sve ce vam biti jasno o cemu je rec!

i jos jednom, zbog naslova teme i ljudi koji nisu citali moje ranije postove na slicnim temama:
stav zvanicne medicine: KANABIS NE LECI RAK! kanabis ublazava tegobe nekim pacijentima

Niste u pravu jer Cannabis ulje eliminise bol ,leci i regulise hipertenziju i nivo secera
u krvi.Na osnovu cega pisete uopste na tu temu.Ako vec zelite da se eksponirate na
taj nacin predhodno procitajte izvestaje Ntional cancer research pri National institute
of health USA.Ko ste vi uopste da dajete zakljucke sta leci a sta ne leci!!??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Jan 18, 2016 9:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 18, 2016 4:21 pm
Postovi: 2
djordjo981 je napisao:
@Burazi Druze izvini, ali nisam mogao al da ne prokomentarisem tvoj post. Totalno nisi u pravu. Sada bih ja mogao da ti objasnjavam i objasnjavam ali negativnoj osobi poput tebe nema smisla . Ja licno, zivim u Holndiji, ja licno gajim Konoplje, ja licno ga pravim . Istina je da ima kojekvkih prodavaca koji svasta rade od prodaje raznog smeca do razbalzenih varijanti ulja. Na zalost . Ljudi se pitaju zasto je cena tolika, pa jednostavno je, bas zato sto se retko ko usudjuje to da radi, ni u Holndiji ti ne smes ne znam koliko da gajis, osim ako radis na svojuodgovornost, ali bolje i ovde nego dole jer zakon za te stvari je ovde blag. I da te uhvate dobijes da odradis srustveno korisni rad i to je to. Cena je takodje visoka jer spoljna Konoplja se prodaje ovde za 3000 e 1 kg suve . Pa preracunaj onda koliko treba da bi se napravilo ulje, i zasto bi neko pravio kad moze suvo da proda bilo kom Coffi Shopu . Turista hvala bogu ima, samo zbog toga i dolaze ovde. Ljudi koji su uzimali i koristili su zadovoljni, ko god zeli da stupi u kontakt samonom moze, moze da dobije kontakte ljudi kojima je pomoglo, pa nek i sam zakljuci. Isto tako licno moze da dodje i da preuzme ulje, da proveri ukoliko zeli sastav samog ulja . Ukoliko zelis jos bolje da se informises , ti , ili neko drugi slobodno moze da me pozove na broj telefona 0031/65-789-1244
Izvinjavam se, pogresno sam prvi put upisao broj .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Jan 18, 2016 9:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Postujem vase misljenje iako se sa njime ne slazem.
Svako ima pravo da odluci cime i kako ce se leciti.
Ja sam imao prilike da razgovaram sa Rickom Simsonom
kada je bio u Beogradu na promociji o legalizaciji Canabisa.
On je sebe izlecio cancer a onda je izlecio veliki broj osoba
stim sto je ulje pravio sam i delio besplatno.
Da je lekovito priznao je National Cancer research pri
National institute of Health.
To mozete i sami procitati na mnogim sajtovima.
Ovim bih ovu temu zavrsio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Jan 20, 2016 6:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Vrlo interesantna tema...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Feb 03, 2016 3:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 03, 2016 3:27 pm
Postovi: 1
Jel ima neko iskustva sa uljem kanabisa za autoimune bolesti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Feb 03, 2016 5:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
sunmoon je napisao:
Jel ima neko iskustva sa uljem kanabisa za autoimune bolesti?


Da ulje deluje pod uslovom da je pravo,kvalitetno i da se ispostuje
propisana terapija.Vise o svemu ako vas zanima pisite na
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 79 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: