Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Avg 08, 2015 2:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
tatastrofa je napisao:
Evo mene ponovo posle duzeg vremena. Mama je danas bila na konzilijumu. Imamo i dobre i lose vesti. Na plucima se tumor skoro povukao. To citiram doktora. Pluca vise nisu problem, ali je zato tumor na dojci lose. Vratio se skoro na stanje kakvo je bilo kada je otkriven u novembru prosle godine. Tumor markeri za dojku su porasli i rezultati krvi su losi, sto doktori povezuju sa stanjem na dojci. Mama sad opet krece na hemoterapiju i pice neke hormonske tablete. Ulje ne uzima redovno od maja. Nismo imali mogucnosti da nabavimo, pa smo razvukli poslednju dozu.Lose se i hranila i nista nije postovala iako smo je terali i da se zdravo hrani i da pije cajeve, ali ona nista. Stalno je negativna i nista nece da slusa. Bas imamo problema sa njom. Od zene koja je kad je saznala za bolest istog dana ostavila pusenje, hranila se zdravo, pila sve sto smo culi da valja, postala je razmazena, neposlusna i negativna. Zavukla se u kucu i sve joj smeta i sve joj je tesko. Mislim da je sad stigla depresija, jer se na pocetku previse dobro nosila sa bolescu.Nadam se da ce je ovo danas osvestiti. Nabavili smo i Imunofan pa cemo probati i sa tim.

Imunofan je za imunitet,ali treba provesti terapiju ciscenja debelog creva,zatim iskljuciti iz ishrane,meso,mlecne proizvode,secer beli hleb i korististi sveze sokove ,voce i povrce.
Osoba koja je imala carcinom na grudima nakon tri meseca terapije cannabis uljem
koje je kupljeno u Amsterdamu,na kontroli cancera vise nije bilo.Hemoterapija nikome
nije pomogla,no svaki pacijent imapravo da odluci cime i kako ce se leciti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Okt 19, 2015 1:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2015 12:15 am
Postovi: 1
Pozdrav ljudi.
Ako nekoga zanima imam odlicne informacije o visokokvalitetnom ulju..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Okt 19, 2015 1:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
bjak je napisao:
bjak je napisao:
Lekovitost cannabis ulja manje vise poznata je velikom broju korisnika interneta.
Ono sto treba imati u vidu ulje koje se koristi kao terapija za cancer i druga teska
oboljenja,nemoze se praviti od bilo koje biljke.
U Holandiji se gaji medicinska organska biljka bez ikakvog tretiranja koja sadrzi
60-70% indicu i 30-40% sativu.
Ulje koje se dobija od ovih biljaka sadrzi od 70-80% thc-a koji je neophodan
kod lecenje cancera.
Ukoliko vam je potrebna adresa za tu vrstu ulja pisite na:
[email protected]
Nemojte kupovati ulje za koje neznate od cega i kako je proizvedeno jer
cete izgubiti dragoceno vreme.Sto pre pocntete terapiju uspeh je veci i
terapija se nemoze prekidati jer u tom slucaju nema efekta.Ukoliko niste
spremni i odlucni bolje da i ne pokusavate.
Pored ulja neophodna je dijeta koja iskljucuje meso,mlecne proizvode,beli hleb,secer.
Vise informacija na +381649092420 ili
E mail- [email protected]
.Koristiti sto vise sokova od voca i povrca,prirodni med,limun,zacine,
biber,kurkumu,graviolu,proso i kontrolisati Ph.
Kiselost je osnova za sve vrste oboljenja zato kontrolisite Ph.

'Naučnik' je verovatno najbitniji naučno dokumertarni film koji ste do sada videli. Film prati priču naučnika nominovanog za Nobelovu nagradu dr. Mešulama (Mechoulam), od njegovih ranih dana...kao dete bugarskog Holokausta, preko imigracije u Izrael, do njegove karijere kao glavnog istraživača hemije i biologije 'najneshvaćenije' i najprogonjenije, jedine zabranjene biljke od strane UN na planeti.

Izuzetan film koji svako treba da vidi o ocu savremene nauke o kanabisu. Čoveku koji je sa svojim timom naučnika otkrio THC, endo-kanabinoide i Endokanabinoidni sistem receptora, najraprostranjeniji i najznačajniji regulatorni sistem homeostaze, metabolizma, imunog i nervnog sistema u čoveku. Nauka koja menja i promeniće savremenu medicinu i naše shvatanje funkcija ljudskog tela u potpunosti.

Dr. Mešulam je siguran da su THC i ostala jedinjenja iz cveta kanabisa u interakciji sa najvećim sistemom receptora u ljudskom telu - endokanabinoidnim sistemom (ECS). Pogledajte i poslušajte zašto to kaže čovek koji je svakako zaslužio Nobelovu nagradu, za jedno od najbitnijih otkrića u savremenoj medicini i nauci.

Njegovog glavnog saradnika dr. Lumira Hanuša (otkriće anandamida i dr. ljudskih kanabinoida) ste imali prilike da vidite i u Srbiji prošle godine na seminaru o lečenju kanabisom u Beogradu. Sa njim ali i sa drugim profesorima koji se pojavljuju u ovom filmu smo u redovnom kontaktu, od njih dobijamo i sve savete i nova saznanja. Hvala tim divnim humanim i nesebičnim ljudima koji dele svoje znanje širom sveta.
Dr Hanuš i ostali profesori i lekari, su obećali dolazak u Srbiju, a dotle možete da ih vidite početkom novembra na seminaru o lečenju kanabisom u Ljubljani, pa zatim u Pragu na Kanafestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Okt 19, 2015 1:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
River68 je napisao:
Pozdrav ljudi.
Ako nekoga zanima imam odlicne informacije o visokokvalitetnom ulju..

Dajte podrobne informacije.
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Dec 01, 2015 10:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 01, 2015 10:30 pm
Postovi: 3
Ostalo mi je oko 5ml ulja od kanabisa. Ako je neko zainteresovan neka mi se javi na ovaj broj. 061/268-65-93


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 2:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
Ulje od cvetova Kanabisa, sorta Indika, dekarboks., originalno, provereno, po dosta povoljnoj ceni. Proizvedeno u Češkoj. Zainteresovani se mogu javiti na mail [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 10:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 04, 2015 10:28 am
Postovi: 2
Provjereno iz osobnog iskustva, ostalo je na vama, zahvalite mi poslije! ;)

web:
http://tinyurl.com/px7aado


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 11:02 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
rocky007 je napisao:
Provjereno iz osobnog iskustva, ostalo je na vama, zahvalite mi poslije! ;)

web:
http://tinyurl.com/px7aado

To ulje sa tim sadrzajem thc-a moze se koristiti jedino u kozmetici !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 4:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 04, 2015 10:28 am
Postovi: 2
kakva ti gluposti pricas, ocito da ne znas sta je thc,a sta je cbd, svako ulje sadrzi razlicitu koncentraciju istog jer sluzi sa razlicita oboljenja, malo se informiraj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 10:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
Saznajem da je cena ulja u Srbiji veoma visoka sto znaci da ima veoma malo ili nimalo onih koji proizvode ulje, sto je logicno obzirom na zakonske i druge okolnosti. I taj mali broj ljudi proizvodi ulje u zanemarljivim kolicinama. Uzorci koje sam
gledao se znatno razlikuju od jednog do drugog pravljenja.
Morate znati da je mnogo bitno da obeleloj osobi od karcinoma npr., morate obezbediti tokom trajanja cele terapije isto ulje, tj. od istog kontrolisanog biljnog materijala a ne svaki put sta se nadje kod dilera, izmuckaj, procedi, uradi dekarboksilaciju i prodaj. Ulje je jednostavno napraviti, to je klasična školski primer ektrakcije nepolarnim rastvaračima, samo treba uzeti u obzir od kakvih ga biljaka pravite. Morate imati proverene informacije o kom semenu se radi, koji je procenat indica a koji sativa, da li su svi procesi u vegetaciji ispostovani itd.
U Ceskoj je to prilicno liberalno i proizvodnja ulja kao i sam uzgoj se vrse u kontrolisanim uslovima.
Moram naglasiti, svi koji prodaju ulje preko 40eur po mililitru su preprodavci i tesko mogu znati i sta zaista prodaju. Ako ga proizvode i prodaju iznad 40eur/ml onda su veoma, veoma pohlepni. To je nedospustivo u uslovima prodaje lekova za najteze bolesti. Ima onih koji ga prodaju cak po 60eur/ml ili vise sto je uzasno visoka cena i moze se smatrati klasicnom obmanom. Znam ljude koji su ga placali ovde 30eur/ml a prodavali ga bolesnin osobama tamo po duploj ceni a to je sramotno, mada neka im Bog sudi prema njihovim delima. Nisam protiv preprodaje istog, samo treba biti razuman i skroman kada je u pitanju prodaja lekova kao sto je ovaj jer najlakse je obmanuti i opeljesiti onog ko spas trazi i za slamku se hvata. Svako ko radi i trudi se (u ovom slucaju i rizikuje) treba da ima nagradu, u novcu ili drugacije, ali zasto tako neskromno. [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Dec 05, 2015 12:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Mark Lindek je napisao:
Saznajem da je cena ulja u Srbiji veoma visoka sto znaci da ima veoma malo ili nimalo onih koji proizvode ulje, sto je logicno obzirom na zakonske i druge okolnosti. I taj mali broj ljudi proizvodi ulje u zanemarljivim kolicinama. Uzorci koje sam
gledao se znatno razlikuju od jednog do drugog pravljenja.
Morate znati da je mnogo bitno da obeleloj osobi od karcinoma npr., morate obezbediti tokom trajanja cele terapije isto ulje, tj. od istog kontrolisanog biljnog materijala a ne svaki put sta se nadje kod dilera, izmuckaj, procedi, uradi dekarboksilaciju i prodaj. Ulje je jednostavno napraviti, to je klasična školski primer ektrakcije nepolarnim rastvaračima, samo treba uzeti u obzir od kakvih ga biljaka pravite. Morate imati proverene informacije o kom semenu se radi, koji je procenat indica a koji sativa, da li su svi procesi u vegetaciji ispostovani itd.
U Ceskoj je to prilicno liberalno i proizvodnja ulja kao i sam uzgoj se vrse u kontrolisanim uslovima.
Moram naglasiti, svi koji prodaju ulje preko 40eur po mililitru su preprodavci i tesko mogu znati i sta zaista prodaju. Ako ga proizvode i prodaju iznad 40eur/ml onda su veoma,
veoma pohlepni. To je nedospustivo u uslovima prodaje lekova za najteze bolesti. Ima onih koji ga prodaju cak po 60eur/ml ili vise sto je uzasno visoka cena i moze se smatrati klasicnom obmanom. Znam ljude koji su ga placali ovde 30eur/ml a prodavali ga bolesnin osobama tamo po duploj ceni a to je sramotno, mada neka im Bog sudi prema njihovim delima. Nisam protiv preprodaje istog, samo treba biti razuman i skroman kada je u pitanju prodaja lekova kao sto je ovaj jer najlakse je obmanuti i opeljesiti onog ko spas trazi i za slamku se hvata. Svako ko radi i trudi se (u ovom slucaju i rizikuje) treba da ima nagradu, u novcu ili drugacije, ali zasto tako neskromno. [email protected]

Imali smo prilike da dobijemo ta jeftina ulja koja se prave po garazama i podrumima
pa je u nekima umesto ulja bila pasta za cipele.
Iz tog razloga smo presli na snabdevanje provereno iskljucivo iz Amsterdama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Dec 05, 2015 1:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
U redu Gospodine Bljak, ostavili ste me bez komentara. I ono malo sto sam mislio da znam sada sam siguran da ne znam. Izvinite sto nisam ranije odgovorio, morao sam da odgovorim na nekoliko vaznijih poruka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Dec 08, 2015 1:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 02, 2015 8:53 pm
Postovi: 10
Cuvajte se ljudi prevaranata, bezocno zaradjuju pare raznim uljima i petrolejima na bolesnom narodu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Dec 08, 2015 2:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Mark Lindek je napisao:
Saznajem da je cena ulja u Srbiji veoma visoka sto znaci da ima veoma malo ili nimalo onih koji proizvode ulje, sto je logicno obzirom na zakonske i druge okolnosti. I taj mali broj ljudi proizvodi ulje u zanemarljivim kolicinama. Uzorci koje sam
gledao se znatno razlikuju od jednog do drugog pravljenja.
Morate znati da je mnogo bitno da obeleloj osobi od karcinoma npr., morate obezbediti tokom trajanja cele terapije isto ulje, tj. od istog kontrolisanog biljnog materijala a ne svaki put sta se nadje kod dilera, izmuckaj, procedi, uradi dekarboksilaciju i prodaj. Ulje je jednostavno napraviti, to je klasična školski primer ektrakcije nepolarnim rastvaračima, samo treba uzeti u obzir od kakvih ga biljaka pravite. Morate imati proverene informacije o kom semenu se radi, koji je procenat indica a koji sativa, da li su svi procesi u vegetaciji ispostovani itd.
U Ceskoj je to prilicno liberalno i proizvodnja ulja kao i sam uzgoj se vrse u kontrolisanim uslovima.
Moram naglasiti, svi koji prodaju ulje preko 40eur po mililitru su preprodavci i tesko mogu znati i sta zaista prodaju. Ako ga proizvode i prodaju iznad 40eur/ml onda su veoma, veoma pohlepni. To je nedospustivo u uslovima prodaje lekova za najteze bolesti. Ima onih koji ga prodaju cak po 60eur/ml ili vise sto je uzasno visoka cena i moze se smatrati klasicnom obmanom. Znam ljude koji su ga placali ovde 30eur/ml a prodavali ga bolesnin osobama tamo po duploj ceni a to je sramotno, mada neka im Bog sudi prema njihovim delima. Nisam protiv preprodaje istog, samo treba biti razuman i skroman kada je u pitanju prodaja lekova kao sto je ovaj jer najlakse je obmanuti i opeljesiti onog ko spas trazi i za slamku se hvata. Svako ko radi i trudi se (u ovom slucaju i rizikuje) treba da ima nagradu, u novcu ili drugacije, ali zasto tako neskromno. [email protected]

Proizvodnja ulja sa deklaracijom zvanicno kosta 60 eura gram i vise, to o cemu vi pisete
mi vec citamo stalno, koristili smo ulje nije pomoglo.
Uostalom pogledajte website Mediccanna Amsterdam pa ce vam biti jasno.Kvalitetno
nemoze biti jeftino jer organski materijal kosta 3-5000 eura a dobijete 80-12- grama
kvalitetnog ulja.Oprema rastvarac i neka zarad to je cena.To od 20 i 30 eura za sada
zaboravite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Dec 09, 2015 1:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
fabricka proizvodnja kanabisovog ulja je obustavljena u holandiji pre dve godine.
svako ko 2 minuta gleda sajt koji ste preporucili, ta "medicanna" vidi da se radi o WordPress blogu, sklepanom za pola sata, sa default fontom i gif-animacijom sprica, uzetom sa neta...da li to ide u prilog ozbiljnosti "proizvodjaca"??

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: