Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Feb 21, 2015 1:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
Postovani svi ucesnici foruma,

evo juce sam saznao da mi starac (punac) boluje od karcinoma :( ima na plucima tumor sa sekundarnim promenama na jetri i izgleda i kostima. Znaci metastaza. On se ne oseca lose, organizam mu je bas jak,,,tek je legao u bolnicu..mislim da ima osnova da se krene sa uljem kanabisa, jer ce ga najverovatnije pustiti za koji dan.

Procitao sam ceo ovaj topik..ne znam sta da kazem..izgubljen sam!!! Tek sad nista ne znam...sa moje strane sad gledano, totalno sam zbunjen.....danas sam 17h proveo citajuci i pisuci mejlove....intezivno tragam gde da nadjem provereno i dobro ulje a osecam da mi vreme curi :(

Zato, iskreno molim da mi izadjete u susret na pravi nacin, novac nije problem samo da se dokopam dobrog kvaliteta ulja i da sto pre nadjem...valja mi i svaki iskren savet za pocetak...

Trenutno, ovde je cela zbrka, i oni koji iskreno bi nesto da kazu, budu izvrgnuti ruglu, sa druge strane, prevaranti deluju ubedljivo...molim za pomoc i za dobre iskrene komentare...

Ako Bog'da od ovog momenta pa na dalje, pisacu sve kako ide historoloski, ako treba ima i da skeniram rezultate i nalaze trenutne, apliciramo ulje i sve da zapisem kako se odigrava, jer znam da jedino tako, ako sve prodje ili ne bude u redu, barem cu jednom imati pravu pricu koju neko procita pa mu pomogne...da ne bude ko je lagao ko je prevarant, ko nije i sl...to mi sad pada na pamet..jer i mene muka sad hvata,,nista ne mogu da rezonujem kako treba od svega procitanog..

Hvala jos jednom unapred,
puno pozzz,

Milan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Feb 21, 2015 3:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 20, 2014 12:22 am
Postovi: 11
cubica je napisao:
Postovani svi ucesnici foruma,

evo juce sam saznao da mi starac (punac) boluje od karcinoma :( ima na plucima tumor sa sekundarnim promenama na jetri i izgleda i kostima. Znaci metastaza. On se ne oseca lose, organizam mu je bas jak,,,tek je legao u bolnicu..mislim da ima osnova da se krene sa uljem kanabisa, jer ce ga najverovatnije pustiti za koji dan.

Procitao sam ceo ovaj topik..ne znam sta da kazem..izgubljen sam!!! Tek sad nista ne znam...sa moje strane sad gledano, totalno sam zbunjen.....danas sam 17h proveo citajuci i pisuci mejlove....intezivno tragam gde da nadjem provereno i dobro ulje a osecam da mi vreme curi :(

Zato, iskreno molim da mi izadjete u susret na pravi nacin, novac nije problem samo da se dokopam dobrog kvaliteta ulja i da sto pre nadjem...valja mi i svaki iskren savet za pocetak...



Trenutno, ovde je cela zbrka, i oni koji iskreno bi nesto da kazu, budu izvrgnuti ruglu, sa druge strane, prevaranti deluju ubedljivo...molim za pomoc i za dobre iskrene komentare...

Ako Bog'da od ovog momenta pa na dalje, pisacu sve kako ide historoloski, ako treba ima i da skeniram rezultate i nalaze trenutne, apliciramo ulje i sve da zapisem kako se odigrava, jer znam da jedino tako, ako sve prodje ili ne bude u redu, barem cu jednom imati pravu pricu koju neko procita pa mu pomogne...da ne bude ko je lagao ko je prevarant, ko nije i sl...to mi sad pada na pamet..jer i mene muka sad hvata,,nista ne mogu da rezonujem kako treba od svega procitanog..

Hvala jos jednom unapred,
puno pozzz,

Milan



ja ne bih znao sta da ti kazem u vezi kupovine,jedino ....macka je to u dzaku.....das nekome velike pare,a dobijes....ko zna sta.....ne mozes biti siguran da je to ono pravo,jer kako i sam znas jos uvek nije legalno.......naj sigurnije je koristiti svoj proizvod....jedino tako mozes biti 100% siguran da dajes pravu stvar......jedina sigurica je neka zemlja gde mozes legalno kupiti ulje od kanabisa....nemoj ovako dzabe da rizikujes i bacas pare na ko zna sta i naravno da gubis vreme,jer svaki dan je bitan za obolelog.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Feb 21, 2015 1:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
hvala druze moj, znam sve to...utoliko mi je i gore..ma nije mi do para..i te pare sto bacim, isti ce da zaradi i druge, samo da je zdravlja..kad ovako nesto dozivi covek i vidi, nije mu vise ni do cega...sad se samo molim Bogu da nabavim dobar kvalitet ulja da sto pre nosim starcu i da krene dok je jos jak i dok ga i mi jos uvek uspevamo moralno da odrzimo...jer onaj dan kad smo saznali posle skenera da ima tumor, pa onda i da se siri...kao da su nam pljustali samari sa svih strana :(
Molim Denisa da mi se javi na PP ili na mail....
pozzz,
Milan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Feb 21, 2015 7:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
Nasao sam iz Holandije su dobavili vec poznanici iz mog mesta (a koje ista briga muci) kanabis ali kaze mi covek da je THC 2% i druga verzija THC 10% ...ja mogu da otkupim sad za brzinu i pocetak ovaj od 2% ..dok se ne snadjem za pravilnu, da ne kazem najjacu dozu ( a koju ne znam ni kolika je posto vidim da niko nije ni testirao sam niti ima podatke iz laboratorije za sigurno)

Da li neko zna koliko da kazem starcu da koristi?? 5 x vise nego uobicajeno?? Da krene tako sto ce navece uzeti po zrnce ili vise pirinca approx.??

Uz put, zvao sam i profesora koji me je obucavao, dok sam radio u farmaciji, da pravim propolis (ektrakcija, jako je slicno spravljanju kanabisa samo sto sam ja preko lule vracao alhohol nazad-kao kad peces rakiju)...i rekao mi je da je Propolis koristan narocito kod karcinoma jetre, ima vec rezultata i javili su mu da je tako...treba po 50 kapi 3 x dnevno uzimati...s'tim da se recimo nanese na kocku secera..i ostavi sat i jace da ispari alkohol...

eto tako za sada...kasnije javim kako sam se proveo oko ostalog...

pozz svima,

cuby


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Feb 23, 2015 11:24 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
cubica, док се чека уље, може да се почне са петролејом, буриком, алкализацијом...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Feb 23, 2015 2:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
hvala aaaca,
on je jos u bolnici pa mi je tesko da sve uradim kao kuci da smo..za sada smo polako hranu doveli u red, radi detoksikacije organizma, svaki dan mu nosimo sveze cedjene sokove makar za pocetak, a u cekanju smo patoloskih nalaza i bodrimo ga naravno, jer je tesko podneo vest da ima tumor..jos i ne zna za metastazu..sad ima bolove u abdomenu, plasim se da nije od bronhoskopije posledica ili vec reaguje prosirenje na jetru...
ja jurcam jos kanabis ulje kvalitetno i skupljam info sa svih strana, sve sto moze biti korisno.

pozz,

cuby


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Feb 24, 2015 10:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 23, 2015 3:21 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima i zahvaljujem se svima na korisnim i manje korsinim informacijama!

U potrazi sam za canabisovim uljem, nasao sam na dosta mesta u Srbiji i regionu, ali mi to ne uliva neko poverenje, kontaktirao sam i par ljudi iz Holandije i u iscekivanju sam odgovora.

Koliko mogu zakljucit,i jeste da samo pravo i kvalitetno ulje moze pomoci kod izlecenja kancera, a da sve alternativa manje kvalitetna ulja samo, sluze kao preventiva.

Vidim da su par ljudi bili i put Holandije, Ceske i da su nalazili kvalitetna ulja (ne mora znaciti da i tamo nema prevara, manjekvalitetnog ulja) ali ipak je to zemlja gde se to slobodno koristi i distribuira. Cuo sam da se i u mogim zemljama prodaje canabisovo ulje u apotekama ili je ono isto tako manjekvalitetno.

Ako neko ima iskustva, kontakte nesto slicno uvezi sa "visokokvalitetnim canabisovim uljem" voleo bih da podeli sa nama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Feb 24, 2015 12:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
Marko, koliko imas vremena za potragu..ja imam br tel od zene koja prodaje u Holandiji, juce sam se cuo sa njom, jedinu garanciju odnosno neki dokaz da je kvalitetno imam saznanje da moj kolega sa foruma pije isto i da ga ''baca'' u postelju, spava po ceo dan...e sad..ako je to merilo neko, ispada da to valja...prekjuce sam pricao sa njim i jedva je uspeo da se odrzi to vreme da bi mi pomogao..
ali..treba jedno 5 radnih dana da stigne do CRO granice recimo kod nekog tvog prijatelja pa da onda se snadjes i preneses. Znaci u najboljem slucaju, za 7 dana pa i vise je kod tebe...i valjalo bi prvo da uzmes manje cisto za probu pa onda celu kolicinu...Za Srbiju direktno nema sanse da salje, probala je i nestao je paket.. :(
Ja sam jos neke kontakte nasao, pored ovog i jos neke nalazim, pa cemo zajedno da jurimo, bice nam lakse.
Poslacu ti u PM tel i podatke za Holandiju pa cisto nazovi i raspitaj se.
Inace, koliko sam uspeo do sada da saznam, generalno receno, izgleda da se niko ne zali iz Holandije na nabavku...verovatno dok i tamo narkomani i sverceri ne ''provale'' fazon pa krene ludnica kao kod nas.

pozz i srecno,
cuby


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Feb 24, 2015 5:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 24, 2015 4:48 pm
Postovi: 1
Veliki pozdrav svima!
Registrovala sam se na ovaj forum jer sam u potrazi za Canabisovim uljem a nisam sigurna od koga mogu da poručim.
Molim vas da mi pošaljete u pp preporuke i kontakt od koga je dobro da poručim.
Hvala unapred svimaaa!!!!
POZZ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Feb 24, 2015 8:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
@aleks2207, evo sam poslao u PM jedan kontakt, ali ne zuri, ima jos nekoliko za ispitivanje, i ima nas jos koji trazimo pa predlazem da se udruzimo zajedno i podelimo misljenja i kontakte, racunam kad nas je vise da pametnije i bolje rezonujemo.

pozz,
cubica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Mar 01, 2015 6:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 01, 2015 6:10 pm
Postovi: 2
Dobar dan dragi ljudi, spreman sam da pomognem dobrim i postenim ljudima, uglavnim svim ljudima kome je potrebna pomoc... Ulje od kanabisa mozete dobiti od mene! Ulje je iz Holandije... 40 ml je 300 e !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Mar 02, 2015 12:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
Dobrocinitelj je napisao:
Dobar dan dragi ljudi, spreman sam da pomognem dobrim i postenim ljudima, uglavnim svim ljudima kome je potrebna pomoc... Ulje od kanabisa mozete dobiti od mene! Ulje je iz Holandije... 40 ml je 300 e !


Postovani,
da li nam nesto mozete vise reci o tom ulju, otprilike, da li znate koliki je % THC, da li je vec probano na pacijentima, kakvi su rezultati?

hvala unapred,
cubica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 03, 2015 6:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 01, 2015 6:10 pm
Postovi: 2
Dakle, u pitanju su 4 bocice od po 10 ml, 2 bocice sadrze 30 % thc, a druge 2 bocice sadrze 80 % thc... S'tim da se ova od 30% upotrebljava ujutru a od 80 % uvece .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 03, 2015 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 03, 2015 9:38 pm
Postovi: 1
Ovako, ulje sam dobio iz Holandije pre mesec dana za 500e,u medjuvremenu majka je preminula a da nismo ni uspeli da joj damo kanabis...ako neko zeli mozemo se dogovoriti oko cene...inace ne uzimajte ulje od svakoga,ima mnogo [email protected] neka se javi ko je zainteresovan...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 03, 2015 9:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
daj da ja upisem u mom slucaju kako stoje stvari..rekli smo da pisemo sve za pomoc i podrsku drugima...
dakle, bio sam sa puncem danas u KG na konzilijumu, odluceno je da se krene sa zracenjem, moze (malo pogurano) tek da krene za 15tak dana :( Detektovan je primarni karcinom, negde pise c34.3 negde C34.9 na plucima je, posto se namucili i izmolili doktore, saznali smo da je 7cm, krenula je i metastaza na jetri ima jedna fleka, na karlici na kosti i ako se secam na rebru...i opet kazem, razlikuju se misljenja i zaključci iz UE i KG..blago receno posle i svih sokova, dakle, blago receno je da smo zbunjeni svi i u konfuziji...tesko se ista iscupa od doktora, lici mi da jako slabo prate stanja bolesnika, slabo analiziraju stanje...maaaa...kao i svigde drugde, ali ja necu time da se bavim a molim i druge da ne polemisu isto to, jer cemo opet vreme gubiti na polemike tipa alternativa vs zvanicna medicina...

uglavnom, sad se bavim smirivanjem strasti, svi su NEblago receno, u haosu i soku i padaju mi moralno...pa ih dizem i bodrim a prema puncu se ponasam realno, tako ga teram da SAM odluci i odobri borbu!! Cini mi se da uspevam i da sam zadobio njegovo poverenje!!!

Napominjem...mislim da je vazno ...za vikend smo ga izveli kuci posle 20tak dana u bolnici...sve vreme je bio stabilan, kad sam otisao kuci da ga vratim u bolnicu UZAS..jedva smo izasli u noci..tesko je disao, bol neki ima pod rebrima u slabini i sad..ali pretpostavljam da bopravak kuci nije bio koristan!!! Zasto? Zato sto su rodbina i komsije kao mahniti pojurili da ga obidju (glupa srpska pravila) kao da ce sutra umreti i mislim da je to izazvalo nervozu kod njega..i ubijalo mu misli i sav nas napor da ga pripremimo za lecenje...jer ko god dodje ili ima glupe komentare tipa ''ma polako samo, bice sve u redu'' ili lupa na kvadrat ili on mora 100x da prica jednu istu pricu :(
E zato..sutra ga vadimo iz bolnice (imamo 15tak dana do zracenja) da primenimo u pravim uslovima i dijetu sa vocem i svim ostalim i da apliciramo kanabis... vodimo ga kod nas...ne njegovoj kuci!!!

eto...ja idem sutra da dobavim ulje, nadam se bice sve u redu...javicu kako stojimo.

puno pozzz i puno srece za sve borce, neka nam je Bog na pomoc!!!

cubica


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: