Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: dr. roso
PostPoslato: Sub Sep 08, 2007 1:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 12:35 pm
Postovi: 4
Da li je neko ranije cuo za dr.Roso iz Zagreba?
Da li je neko imao iskustva sa njegovim preparatima?Skoro je gostovao na tv Avali ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 08, 2007 2:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 12, 2007 8:24 pm
Postovi: 70
http://www.nultaterapija.com imam samo sajt nisam gledala emisiju ali ako saznam a cula sam da ce opet gostovato na avali javljam pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 09, 2007 11:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 04, 2007 11:06 pm
Postovi: 5
Lokacija: SARAJEVO
Cao!
Sinoc mi je rodica iz Beograda javila za dr. Rosa i ja sam posjetila stranicu na hrvatskom forumu za onkologiju.Koliko mogu primijetiti iskustva su dosta negativna.Pregled kosta oko 130 eura,odnosno 1000 kuna i ovi koji su ga posjetili nisu uopste zadovoljni,cini mi se da su ogorceni jer kazu da su dobili samo listu za ishranu po krvnim grupama.Ako je vjerovati ljudima,a ne vidim nikakav razlog da bi lagali ,onda je ta lista ishrane papreno skupa.
Mene interesuje ako neko ima iskustva sa brokulin kapsulama ,da mi se javi.Ja imam AML i interesuje me da li bi ja mogla da ih koristim.Trenutno pijem Taheebo caj i Noni sirup i osjecam se dobro.Pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 10, 2007 12:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 1:21 am
Postovi: 46
a kako izgleda ta lista ?moze li neko da postavi ovde?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Istina i dezinformacije kojima ste izloženi
PostPoslato: Pon Sep 10, 2007 11:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 10, 2007 11:39 pm
Postovi: 11
Postovani za magnetizam neuki i neinformisani gledaoci i slusaoci raznih medija, radija i TV. - sada zaista moram biti opširan ali budite strpljivi i pročitajte nećete pogrešiti= bar će vam neke stvari biti jasne.

Vidim da se sada pojavio i neki "Dr Roso",

Gospodin doktor najblaze receno lupeta o magnetizmu i magnetima kao da sa druge strane nema kopetentnih i strucnih osoba za tu temu, pa nismo baš svi šarlatani, ja se grozim ovoga ali zaista sam morao da reagujem jer ovo zaista nema smisla, zloupotreba javnosti je sada drastična.

Prosto je neverovatno kakvi se sve šarlatani po pitanju magnetizma usuđuju da se čak i javno oglase i prave sajtove...... ne znam ovo je valjda bolest, pojedinaca ili bezočan pokušaj zarade na sluđenom, neinformisanom i neukom narodu i to na bolesnom narodu.

Postovani morate znati da je gospodin klasican plagijator-lopov, i da iznosi jako opasne cinjenice koje apsolutno ne stoje. Bezočno se drznuo čak da napiše da njegov HEM-PRO leči rak prostate onako na bis, molim vas ovo nikako nije istina i bezočna je laž, za ovakve stvari i širenje neistine i dezimformacije bi se zaista moralo debelo odgovarati. ( ovo je za zatvor najblaze rečeno)

Postavljam pitanje ko normalan gospodinov "pronalazak" pod imenom HEM-PRO moze predloziti za pronalazak ili ozkrice godine kako procitah.

Pa ljudi moji taj proizvod i pronalazak postoje od 1983 godine, i patentom je zaštićen.(Euro patent i Kanadski patent)

Stručnjaci Instituta MIHAJLO PUPIN iz Beograda su u saradnji sa tada najeminentnijim lekarima a jedan od njih bio je i pok. Dr Nikola Dekleva proizveli su proizvod za lečenje HEMOROIDA pod imenom _reklamiranje_ još daleke 1983 godine.

Dr Adam SELEA je 1990 g. na Medicinskom fakultetu univerziteta u Beogradu odbranio doktorsku tezu sa nazivom "LEČENJE HEMOROIDALNE BOLESTI MAGNETNIM POLJEM" upravo koristeći proizvod _reklamiranje_ u kliničkim ispitivanjima.

_reklamiranje_ je proizvod koji od tada proizvodi Institut Mihajlo Pupin i u bivšoj Jugoslaviji se mogao kupiti u apotekama.
Proizvod _reklamiranje_ je zaštićen EVROPSKIM Patentom i KANADSKIM patentom koji je još uvek na snazi.
_reklamiranje_ je danas (ternutno) jedino medicinsko sredstvo koje se proizvodi u SRBIJI koje ima CE znak.
Za one koji ne znaju šta je to CE znak- to je dokaz da proizvod i njegov proizvođač ispunjavaju sve Evropske - svetske zdravstvene norme i standarde u proizvodnji istog i da se proizvod može registrovati i pustiti u promet u bilo kojoj zemlji u svetu.
Šta to znači biće vam jasnije ako vam kažem da nijedan drugi proizvod SRPSKE farmaceutske industrije ni za jedan preparat ili lek koji se nalaze u našim apotekama nema CE znak.

Ono sto piše na sajtu "doktora" je izvorna stilizovana foto kopija upustva za _reklamiranje_ koji je u prometu u Jugoslaviji, Srbiji i Crnoj Gori i sada Srbiji od 1983 godine. Sve to vreme Institut PUPIN je imao i ima rešenja za proizvodnju i promet _reklamiranje_ izdata od strane Ministarstva zdravlja svih pomenutih država. Naravno _reklamiranje_ se idanas može kupiti na Institutu Mihajlo Pupin u Beogradu u Volginoj ulici br.15 na Zvezdari ili ga možete dobiti pouzećem. Možete ga kupiti i u Sloveniji, Poljskoj i Ruskoj federaciji pod imenom _reklamiranje_-SENSILAB a u Nemačkoj ga možete nabaviti pod imenom HEMOMAG sve je naravno proizvedeno i proizvodi se u Institutu Mihajlo Pupin u Beogradu.

Ovde zaista niko ne zna da li je HEM-PRO proizvod domaće radinosti ili nešto drugo i ko stoji iza proizvodnje istog. Jasno vam je da posla nisu čista i ne mogu biti. Bojim se da je zbog toga stvar ozbiljna i da se ljudima nudi pitaj boga kakav proizvod ili prevara koja može imati katastrofalne posledice po zdravlje ljudi koji koriste potpuno neproveren proizvod koji nije pod komtrolom nadležnih minastarstava zaduženih za proizvodnju i promet lekova i medicinskih sredstava.

Ko ne veruje neka nam se obrati na [email protected] ili neka poseti (www.institutepupin.com: http://www.institutepupin.com ), odeljak piezotehnologija i magneti, poslaćemo vam originalno upustvo od _reklamiranje_ na kom god jeziku želite pa se sami uverite poštovani prevareni narode.

Moram još nešto reći, _reklamiranje_ ( pa ni HEM-PRO pošto je to verovatno plagijat od _reklamiranje_ ali se nezna kog kvaliteta) se NE SME upotrebljavati kod obolenja od KANCERA-RAKA jer MAGNETNO POLJE u ZONI DEJSTVA PODIŽE LOKALNI METABOLIZAM 100.000 PUTA NA NIVOU ĆELIJE I DRASTIČNO UBRZAVA METABOLIZAM A SAMIM TIM I NAPREDOVANJE BOLESTI, ISTO SE DEŠAVA I AKO SE MAGNETNO POLJE PRIMENI NA POLIPE, DRASTIČNO SE UBRZAVA NJIHOV RAST.

MOLIM VAS OVO SU APSOLUTNO POTVRDILA DVADESETOGODIŠNJA ISPITIVANJA NA LJUDIMA I OKO OVOGA NE MOŽE BITI DILEME ILI RASPRAVE OVO ŠTO SAM NAVEO JE ISTINA I IZA TOGA STOJIM.
ZATO JE VAŽNO DA AKO IMATE BILO KAKAV PROBLEM SA DEBELIM CREVOM DA SE NE LEČITE SAMI, VEĆ SE OBRATITE PROKTOLOGU (specijalista za debelo crevo) I AKO JE DIJAGNOZA HEMOROIDI UZMITE _reklamiranje_ apsolutno tvrdim da ćete se IZLEČITI OD HEMOROIDA, proizvod je neograničenog veka trajanja i možete ga koristiti i ako vam se hemoroidi vrate posle nekoliko meseci ili godina što zavisi od vašeg metabolizma i cirkulacije, vrste posla, načina ishrane i urednosti života. Proizvođač, naravno za svaku ugrađenu komponentu u _reklamiranje_ poseduje sigurnosne (bezbednosne) listove.

Nadam se da ste imali strpljenja da ovo pročitate, ja imam ime i prezime i apsolutno stojim iza napred navedenog.

Ekspert sam za magnetizam i magnetne materijale i od 1988 godine rukovodim proizvodnjom i razvojem magneta i proizvoda sa magnetima za bilo koje namene, industrija ili medicina, i odgovoran sam za njegovu proizvodnju i kvalitet.

Možete me kontaktirati, melom, tel. ili faks, odgovoriću na bilo koje pitanje iz MAGNETIZMA i negovog uticaja na okolinu ili ljude apsolutno kopetentno,

MOLIM VAS OVO NIJE REKLAMA ZA _reklamiranje_ ILI NEŠTO SLIČNO VEĆ ODGOVOR NA NEISTINE I PODMETANJA KOJA SE PLASIRAJU BEZ IKAKVOG SMISLA A MOGU IMATI PO LAKOMISLENE I NEINFORMISANE LJUDE OZBILJNE POSLEDICE

S poštovanjem,

DIREKTOR
Institut Mihajlo Pupin-Piezotehnologija d.o.o
Volgina 15, Beograd, Srbija

Radoslav T. Jevtović, dipl. fizičar

[email protected]
[email protected]
tel. +381 11 2771 373 ili +381 11 2773 698
faks. +381 11 2774 720


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 11, 2007 1:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 22, 2006 7:49 pm
Postovi: 43
Ovaj forum stvarno postaje ozbiljan, drago mi je da se javio neko sa argumentima.

Slucajno sam video deo emisije sa tim "doktorom" na tv avala. Prijateljica mi je lekar pa se vise puta prekrstila kad je cula koje je gluposti nalupao i na kraju ugasila. Inace, nedavno su na istoj tv gostovale dve doktorice koje se bave nekom alternativom sa magnetima i viskovima. Rade neku dijagnostiku ali kad se slusa dalje one u stvari nista ne lece, tj samo ono sto bi proslo samo od sebe.

I na kraju postovani fizicari. To sto imate patent to vam nista nece znaciti ako se sami ne brinete za to. Koliko sam video i u EU proizvodjaci (moraju da) dizu glas kad im neko "ulece" na trziste sa proizvodom na koji imaju pravo i tek onda drzava i njeni organi reaguju. Nista nece samo. Tako se igra u svetu. Ne verujem da bi neko odavde mogao tako da se reklamira u hrvatskoj, ma koliko platio...

_________________
p.s. nisam lekar, samo se druzim s njima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 11, 2007 3:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Feb 28, 2007 8:12 pm
Postovi: 272
PODRŽAVAM!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 18, 2007 6:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 6:15 pm
Postovi: 4
Nije mi jasno zašto se Radej toliko ljuti. Roso je očigledno pripadnik "one druge" medicine, alternativne. Sve što je rekao je istina, a ne sećam se da je svojatao nečije pronalaske. Čak je više puta naglasio da je sve što nam je potrebno za izlečenje, tu oko nas, u prirodi. Ko ne veruje, insistirao je Roso, može proveriti činjenice o dejstvu struje niske frekvencije na raznm mestima. Naravno da lekarima ta priča ne odgovara jer ostadoše bez posla i privilegija. No, pošto ja nisam njegov portparol, molio bih učesnika ovog foruma koji je napisao da su iskustva u Zagrebu "uglavnom loša" da nam to malo detaljnije obrazloži. To može da znači da Roso ne ume da radi ono što kaže da radi. Inače Kvantna medicina je potpuno naučno utemeljenja i tu ne treba gubiti vreme u raspravama.

Lično sam mu zamerio što je onako "opljnuo" po Makrobiotici. Ne bih voleo da je u pravu, ali ko zna i alternativna medicina je postala veoma unosna pa je samim timi ona postala osetljiva na Mister Dolara. Pitanje štetnosti žitarica u ishrani ću detaljno proučiti. Ako je to istina, onda skoro da čovek nema šta da jede.

Pozdrav svima i molim Dijanu A da se zainteresuje za delatnost dr Rosa jer to može mnogima da znači život ili smrt.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 19, 2007 9:02 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 1:02 am
Postovi: 65
Nazalost, opet se potvrdjuje izreka "davljenik se hvata i za slamu". Ozbiljnost svakog istrazivanja i pronalaska leka treba i da se potvrdi. Za sad sto se onkologije tice prednjaci Pariz a malo iza njega ide Beograd, tj. Institut za radiologiju i Onkologiju Srbije. Sve ostalo su budalastine. U razgovoru sa jednim lekarom sa tog instituta saznala sam da je jedna profesorka sa Medicinskog fakulteta iz Beogradaa platila glavom zbog alternative, tj.kada je dosla u krajnji stadijum tek se je tada posavetovala sa kolegama sa gore navedenog instituta, ali nazalost nije bilo spasa. i jedna veom bitna cinjenica svi ti nadri lekari ponasaju se kao da na svetu postoji samo jedan jedini tumor i tako ga i tretiraju i jedna mala digresija na to, moja mama boluje od karcinoma dojke. U trenutku kada je bila podvrgnuta hiruskoj intervenciji, sa njom je u sobi bilo jos 7 zena. Do trenutka priistizanja HP analize, sve su bile tretirane isto,a od toga dana svaka je bila slucaj za sebe. To je slucaj sa karcinomom dojke, ali na zalost karcinom dojke nije jedini!!!! I ne tretira se svaki karcinom isto!!!! Ono sto je po meni bitno jeste da svi vi koji se odlucite za alternativu i samo alternativu stavljate svojom voljom glavu u torbu. Da li se neko od vas zapita da je to stvarno uspesan lek. I ovom prilikom bih zamolila ljude koji se ovako lako odlucuju za alternativu, neka priloze svoj zivot lekarima za ispitvanje novih lekova, mislim da je to i humanije i delotvornije. Toliko od mene i svima neka je Bog u pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 19, 2007 10:46 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 10, 2007 1:59 am
Postovi: 66
Koliko vidim svako ko zna da izgovori "celija" danas moze da postane cudotvorni iscelitelj.
Mozda je najbolje da napustim fax i da pocnem i ja da se bavim time. Pa sto bi se ja mucio 6 godina da studiram i da jurim posle:staz, specijalizaciju, posao, seminare, simpozijume, da pisem radove, da moram ceo zivot da ucim, da zakonski odgovaram za sve. Mozda je najbolje da uzmem lepo ovo malo znanja o medicini sto imam(iako ga imam vise nego svi alternativni medicusi zajedno) i da izmislim novi lek koji leci sve.
E kako cu ja to? Pa lepo, uzmem prvu glupost koja mi padne na pamet, mozda i napisem neku knjigu o tome i onda nekom potpuno nepravilnom logikom izvedem zakljucak da to leci sve.
Evo cu da izmislim kristal koji svojim talasim leci tumore, samo ga treba nositi u predelu gde se tumor nalazi. A evo i logika: Kristali su cisti pa rezoniraju dobrom energijom koja razbija prljave tumore, sto vise prelomnih povrsina kristal ima veca je sansa da razbije tumor, a naravno sto vise prelomnih povrsina ima to je skuplji. Naravno ovo moze jos mnogo da se razradi.
E pa onda cu da izmislim posebne puzeve koji moraju da se jedu zivi. A logika mi je da oni dodju do tumora bilo gde u telu i obloze ga onim sluzom i onda tumor umre bez vazduha.
E pa onda cu da izmislim injekcije slane vode u tumor, ali to je "posebna" so. Logika: So dehidrira tumor i ubija ga.
Ajmo onda sad na neku dijetu.
Dijeta po boji ociju. Samo smete da jedete ono sto je slicno vasoj boji ociju, naravno to mora jos malo da se razradi.
Ja vam garantujem da bih mogao u prvih godinu dana da zaradim vise para nego bilo koji doktor za celu karijeru. Takodje vam garantujem da bih bar 50% pacijenata ubio a svi bi pricali da sam im pomogao. Ali naravno moram da smislim neku pricu kao:
1."Vaskrsao sam iz mrtvih a bog mi je rekao ove tajne"(Todor Jovanovic)
2. "Oboleo sam od strasnog tumora i doktori su me otpisali ali ja sam se izlecio prirodom"
....
E onda iako napravim mnogo vise para od bilo kog doktora ja moram da nastavim da ih napadam kako nista ne znaju i kako su oni "robovi dolara" koji pacijente truju sa farmaceutskim lazima.
A naravno moram i da smislim neki "catch phrase" tipa: "Medicina predaka je svuda oko nas" ili "Istinsko izlecenje je u nama samima".

_________________
Disclaimer: Dr sa .(tackom) u mom potpisu ne znaci da sam dr medicine. Ja sam samo student medicine i odgovaram samo na pitanja u koja se razumem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 19, 2007 2:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 1:02 am
Postovi: 65
A hoce li npr sise rasti od tih kristala? :D :D :D
Da li kristal takodje mora da se slaze sa bojom ociju? :D :D :D
Da li su kinezi zdravi zbog svarovski kopija? :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 19, 2007 11:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 6:15 pm
Postovi: 4
dr Koki, samo budala može da omalovažava 6 godina izučavanja konstitucije i finkcija čovekovog organizma. Nije problem u tome. Problem, ili bilje reći sukob je u pristupu praksi, posle završetka fakulteta. Jedan, tzv alopatski pristup /ako sam se dobro izrazio/ deluje na posledice i mislim da nedovoljno pažnje posvećuje uzrocima. Dobar primer je doktrina vrhunskih hirurga u Americi. Postoji solidna verovatnoća da žena posle 50 godina života dobije rak materice. "Vrhunska" dolar medicina je smislila "doktrinu" preventivnog ukljanjanja materice. Mialim da je to KATASTRIFA i ti ne smeš sebi da dozvoliš da se slepo školuješ po važećim medicinskim doktrinama.

Sa druge strane postoji tzv. holistički pristup. Predstavnici su Homeopatija, Akupunktura kao deo Istočne medicine, i danas pristup koji je objasnio dr. Roso, a to je lečenje vibracijama iz niskog dela spektra. Kao budući lekar ne smeš da budeš zatvoren za tu priču, pogotovo što je već sasvim potvrdjena. Uostalom, poznato je da posle 100 godina izučavanja Zapadna medicina još uvek i ne zna šta je to rak,olečenju da ne govorimo. Izuzev ako NOŽ ne priznamo za lek, a i on je efikasan samo ako se bolest otkrije u ranom stadijumu. Rezon je jednostavan. Odsečem i nema više raka. Citostatici su efikasni sa oko 3% kao i zračenje. Prema tome, moraju se tražiti neki alternativni pravci.

Naravno obući beli mantil je velika privilegija i zašto bi sad tamo neki vrhunski KLASIČNI endokrinolog ulagao dodatne napore kad mu je sasvim lagodno i ovako.

Najbolji primer je imunologija. Medicina u 21. veku još uvek ume samo da izvrši probe na alergene i saopšti pacijentu čega da se kloni.

Dr Roso nam je saopštio da je u SAD početkom 20 veka jedan lekar u prisustvu 40 svojih kolega, izlečio 20 terminalnih slučajeva pacijenata u terminalnoj fazi raka. To zaslužuje pažnju a ne sprdačinu. Stvari su dokumentovane i mogu se proveriti. Takodje je poznato da je Rokfeler, kad je ušao u biznis sa lekovima, UGUŠIO svaku alternativu. No, to je duga priča.

Ja sam samo molio, iz čiste znatiželje /hvala bogu za sada nemam rak/ da nam mlada dama iz Zagreba malo detaljnije opiše status koji Roso ima u Zagrebu.

U alternativnoj medicini su stvari jako lako proverljive. Svi oni za sebe tvrde da su religiozni i da im je glavno da pomognu ljudima, a ako u medjuvremenu padne neka kinta, OK. Znači ako alternativac DERE on nije alternativac nego LOPOV. Kod KLASIČARA su stvari još jednostavnije. Oni svi DERU, pogotovo u "DEMOKRATSKOM" svetu gde klasična medicina najrazvijenija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 8:38 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jul 05, 2007 2:15 pm
Postovi: 54
I ja bih molila dijanu A da nam da barem link do tog hrvatskog foruma kako bismo stupili u vezu sa ljudima koji su se vec lecili kod dr. Rosa i culi sta oni imaju da kazu.

Pitanje za dr. koki i ostale medicinare: koliko lekara poznaju koji su se posle zavrsenog klasicnog medicinskog fakulteta posvetili proucavanju neke od alternativnih metoda lecenja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 10:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2007 2:38 am
Postovi: 4
ja imam 24 godine i liposarkom sa metastazama, isfurao sam pet hemoterapija medjutim nekako cini mi se da ne deluju, naprotiv. Razmisljao sam o dr. rosu cak sam ga i zvao i dobio sam licno odgovor da generator kojim se kao leci kosta 1250 eura, nije hteo nista detaljnije da govori o bolesti vec mi je dao broj konstruktora inzenjera koji radi za njega. Gledao sam ga na tv Avali, ne znam ja posto sam u ovoj situaciji, sve mi se cini realnije nego sto mozda zaista jeste, ali izbora je malo. Medjutim vidi se nesigurnost u njegovim odgovorima pa cak ponekad i svesno izbegavanje nekih tema. Zanimljivo je da je on svojevremeno bio sampion u bodibildingu, a znamo da sampioni u toj kategoriji retkom kad vode zdrav zivot koji kasnije propagiraju, a i zvuci cudno da se neko odluci zatim za kvantnu medicinu. sve je moguce, nisam pametan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 1:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2007 1:28 pm
Postovi: 3
Tvoja sam vrsnjakinja, takodje sam bolesna, i mislim da treba imati nadu, i biti uvek pozitivan. Takodje verujem u farmaceutsku mafiju i sve te price, ali i pre nego sto poverujem u dr Rosoove metode volela bih da nadjem bar jednu osobu koju je izlecio.. Da li neko zna nekog njegovog pacijenta?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: