Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: rizik uvek... rabdomiussarkom
PostPoslato: Pon Jun 15, 2009 10:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 6:09 pm
Postovi: 71
Kada prodje pet godina hematolog ce vam reci da je lecenje karcinoma zavrseno!obratite paznju u toku celog zivota moze da se vrati stalno i posle deset i vise godina ja sada zalim jedino sto tada nisam ukljucila detetu nesto za imunitet ili bilo sta! Sa grizom savesti zivimo godinu dana.Krvna slika i uz. su svo vreme bili dobri ,da bi u karlici niotkuda ali se pojavio, nije recidiv jer posle toliko god.medicinski nemoze da se vrati a rec o istom tumuru...Mplim sve koji su imali sansu da odu negde dalje da mi se jave.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 17, 2009 12:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 04, 2009 3:36 am
Postovi: 22
Lokacija: lazarevac
CAO VERICE!POTPUNO SI U PRAVU RIZIK UVEK POSTOJI I STRAH DA CE SE BOLEST VRATITI .POZDRAV ZA STARE DRUGARE IZ TIRSOVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: rizik uvek
PostPoslato: Sre Jun 17, 2009 4:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 6:09 pm
Postovi: 71
Cao Sladjo znala sam da cu te naci ovde pre ove sam ti poslala jos jednu poruku ali sam pipnula sta netreba...a nije mi prvi put nazalost da gresim u zivotu. najvecu zivotnu gresku evo placam ali bice bolje! Sutra idemo na hemo i tako cekamo. cekamo taj odgovor a njega nema pa pokusavam i preko ovog foruma da vidim dali ima ko da je isao na preglede bar, valda ce se javiti neko...najvaznije mi je da je Neca dobro i mora biti dobro u inat bre svima koji nas odbace.Ja forsiram i dalje noni orginal popije litru za 4-5 dana.i verujem u njega puno. Da sam imala pameti pre i da sam manje verovala nalazima a okrenula se malo i na alternativnu mozda nebi doslo do ovoga...nikad se nezna...zatruju te maksimalno protiv svega, ti to znas najbolje i onda kad nemogu dalje e sada probaj sve.Ma samo se stvarno treba zainatiti i krenuti.Ako si na fejsu potrazi me .ljubim vas/poz...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 17, 2009 9:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 04, 2009 3:36 am
Postovi: 22
Lokacija: lazarevac
Cao veco!pogledaj necine slike na f.b.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: rizik uvek... rabdomiussarkom
PostPoslato: Pet Sep 11, 2009 9:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 6:09 pm
Postovi: 71
i svaki dan posecujem f.b. i gledam slike... i lakiju je strasno tesko palo za necu nisam htela da mu kazem jedno vece me nasao dok sam gledala vase slike...a sumnjao je i pre na par dana ,a inace on za tebe kaze znas mama ona lepa mama iz desetke...a verovo je puno u oporavak necin...zao mimje i znaj da cu zaliti dok sam ziva puno udaraca sam imala u zivotu ,teskih veoma teskih al sada smo na naj tezem putu i molim boga da pokaze pravac kuda ici,..budi jaka jel ti si bila i ostaces majka tako krhka a jaka...najjaca...ljubim vas!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 51 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: