Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Rak dojke, molim vas pomozite
PostPoslato: Ned Jan 10, 2010 7:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 10:49 pm
Postovi: 43
Mojoj sestri (34 godine) postavljena je dijagnoza Ca mamme (rak dojke). Ne moze da se operise. Lekari savetuju citostatike (hemoterapija). Znamo koliko je to opasno i stetno. Nasa majka je umrla od raka dojke 2003. godine.

Molim vas da nam pomognete ako znate nekog ko je kupio Rajfov generator od dr Rosa i da ima programe za rak dojke.

Unapred zahvalni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak dojke, molim vas pomozite
PostPoslato: Pon Jan 11, 2010 2:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
ne odbacijte zvanicnu metodu lecenja...mene su citostatici sa granice sa onim svetom izbavili,zasto nece i vasu sestru...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak dojke, molim vas pomozite
PostPoslato: Pon Jan 11, 2010 7:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 10:49 pm
Postovi: 43
Hemoterapija (citostatici) su otrovi - znam puno ljudi koji su tako otrovani i zbog toga umrli.

Zracenje samo razara organizam - pa onda covek umire zbog zracenja.

Ta dva nacina "lecenja" svakako treba zaobici u sirokom luku. Lekari onkolozi su nehumani i zasluzuju sve zakonske kazne kao i ubice. Oni su u potpunosti svesni toga, ali i dalje truju mnoge neupucene ljude jer za to primaju platu.
Savremena medicina je postala prava trovacnica - setimo se vakcina, antibiotika, analgetika... sve su to samo vestacke hemikalije koje truju organizam, dok se mnogi uspesni tretmani koji dovode do izlecenja i dalje vode kao alternativni.

Radi se o ispiranju mozgova na planetarnom nivou.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak dojke, molim vas pomozite
PostPoslato: Pon Jan 11, 2010 10:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
ivan010 je napisao:
Hemoterapija (citostatici) su otrovi - znam puno ljudi koji su tako otrovani i zbog toga umrli.

Zracenje samo razara organizam - pa onda covek umire zbog zracenja.

Ta dva nacina "lecenja" svakako treba zaobici u sirokom luku. Lekari onkolozi su nehumani i zasluzuju sve zakonske kazne kao i ubice. Oni su u potpunosti svesni toga, ali i dalje truju mnoge neupucene ljude jer za to primaju platu.
Savremena medicina je postala prava trovacnica - setimo se vakcina, antibiotika, analgetika... sve su to samo vestacke hemikalije koje truju organizam, dok se mnogi uspesni tretmani koji dovode do izlecenja i dalje vode kao alternativni.

Radi se o ispiranju mozgova na planetarnom nivou.

Hm..ivane010, znam da si razocaran zbog smrti majke, ali ja sam se lecila operacijom, zracenjem i hemio i ocekujem da mi se prokleta bolest ne ponovi. Ocekujem da zivim jos........ Znam da ima mnogo vrsta tumura i sve je individualno i moli se da tvoja sestra ima neki laksi oblik. Po tvom shvatanju onkolozio su ubice , a ja se ne slazem sa tobom, pa valjda ne obrazuju se zato da bi postali ubice. Citostaticu narusavaju zdravlje znam ali je steta manja od one ako ih ne bi uzimali.svesna sam da skoro nijedna bolest se ne leci ali se bar malo zaleci...Alternativa... ne znam koliko i kome i u kom proventu pomaze, kao i hemioterapija nije dovoljno ispitana... Neznam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak dojke, molim vas pomozite
PostPoslato: Pon Jan 11, 2010 11:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
Nada poslednja umire :o , svima na ovom forumu zelim da zivot, koliko god preostalo, ucinite kvalitetnijim, podnosljivijim i laksim, sebi, svojim bliznjima.
Topao pozdrav svim citaocima ove teme, jeste tuzna ali evo od mene :) , bez obzira na sve ja volim da se smejem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak dojke, molim vas pomozite
PostPoslato: Uto Jan 12, 2010 2:02 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
kako god odlucite,ali je pogresno odbacivati hemioterapiju ili zracenje kao vid lecenja...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 77 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: