Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 26 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Onkolog
PostPoslato: Sre Dec 08, 2010 7:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
Veckey je napisao:
Pozdrav svima

Imam jedno pitanje; da li imate da mi preporucite nekog dobrog onkologa na institutu za onkologiju? I jos nesto: znate li mozda koliko se ceka da bi se obavila operacija? Mojoj mami su otkrili tumor na dojci, i rekli da treba da se pod hitno operise, jer je vec dosta veliki...osim sto smo u shoku, trebamo brzo reagovati, i potruditi se da je operise sto bolji lekar..svaka sugestija/informacija je vise nego dobrodosla!

Hvala!



poslaću vam pp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Onkolog
PostPoslato: Sre Dec 08, 2010 8:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
zasto onda vi ne date neke pouzdane informacije?ja sam napisao ono sto sam nasao na internetu,za "kvalitet" informacija nisam ja odgovoran...svakako,stavio sam pravi broj telefona,koga zanima moze nazvati i iz prve ruke cuti...

jos nesto,ne razumem kakav ste vi to lekar,ne bih dao da mi lecite ni pacova koji je otrovan a ne majku ili oca,sa takvim stavovima me i ne cudi sto su svi ljudi,generalno kivni na lekare...poenta ovog foruma jeste pomaganje ljudima a ne omalovazavanje,vredjanje,prepiranje i ostalo...strasno stvarno kakvih sve budala ovde ima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Onkolog
PostPoslato: Sre Dec 08, 2010 11:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 1:30 am
Postovi: 28
13th.wizard. je napisao:
Ali je napisao:
Slavko_slavko je napisao:
nemojte se svadjati ponarocito ovim neprimerenim recima...dajte ber ljudi ako imate nesto protiv nekog resite to preko pp-a,sta nas briga o vasoj svadji...


Nema tu svađe, kulturno pitam da li su zaista neophodna crvena slova, jer su po svim pravilima komuniciranja
na online forumima neprikladna, a ovaj mi odgovara u maniru emancipovanog doktora.



e ali baba jel imaš ti nešto pametno da kažeš....
ili si jedan od mongoloida koji samo gleda boju slova jer još uvek ne zna da čita.
IQ ti je niži od broja cipela i zato se vrati u rupu iz koje si izmileo na svetlo dana.
ja ovde pričam sa pacijentkinjom o onkološkom problemu, a ti
si za podforum psihijatrija ili možda otvori svoju temu neuroonkologija mada verovatno
da mozga nemaš uopšte.


Jeben wannabe doktor, možda i doktor budeš kad porasteš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Onkolog
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 11:49 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jul 20, 2010 4:04 pm
Postovi: 98
evo i ja da se nadovezem na postu,
ja stvarno neznam kakav je ovo "doktor" ako se uposte tako moze nazvati" , svi imaju mane ali vi 13th wizard ste sve nadmasili, i zar ste zaboravili da ste na forum onkologije i koji su ljudi koji posecuju ovaj forum? ima ih od tinejdzera pa do daljeg i svi su se zgrozili vasem rjecniku cinizmu i aroganciji . lete pp na sve strane i sve rugaju vas . kakv ste covek pre svega kad ste to dozvolili ?

p.s imam do mene prijateljicu jednu doktorica takodze, iz belgije je i trenutno tu boravi ,
ona jos nemoze da veruje kako se jedan takozvani "doktor" ponasa i pita me sta je to i zasto mi to dozvoljavamo i pita me jeli je to tradicija ili sta je ? jer kaze da o oni imaju lekare a da ono sta je ona videla na ovim prostorima strasno je razocaralo i kaze da zali sve ljude i djece koje zive i ljece je jos kod ovakvih neljudi i nedktori.

kad je rekla: dali je to ovde tradicija ?da budu cinicni i arogantni doktori? nasmejalo me to pa eta i ja vas pitam ajde recite sta je to kod nas ? i zasto je tako?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Onkolog
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 6:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
Slavko_slavko je napisao:
zasto onda vi ne date neke pouzdane informacije?ja sam napisao ono sto sam nasao na internetu,za "kvalitet" informacija nisam ja odgovoran...svakako,stavio sam pravi broj telefona,koga zanima moze nazvati i iz prve ruke cuti...

jos nesto,ne razumem kakav ste vi to lekar,ne bih dao da mi lecite ni pacova koji je otrovan a ne majku ili oca,sa takvim stavovima me i ne cudi sto su svi ljudi,generalno kivni na lekare...poenta ovog foruma jeste pomaganje ljudima a ne omalovazavanje,vredjanje,prepiranje i ostalo...strasno stvarno kakvih sve budala ovde ima...


ja sam precizne informacije dao, nedonošče.
a, ti šalješ gluposti i zamajavaš ljude. jer očigledno nemaš šta pametnije da radiš
pa samo po internetu ideš i kojekakve poluproverene informacije skupljaš i postavljaš ovde
jer života, a ni prijatelja nemaš.

a, to što si ti i još neke kreature ovde umislili da moramo da vas mazimo i pazimo to onda
treba da idete na forum kakav ti je i avatar dakle forum o sunđer bobu pa tamo se mazi i moli za sažaljenje.

ja sam ovde da dam tačnu informaciju, a ne da ti se dodvoravam!

a, dao sam bolje i istinitije informacije nego bilo ko drugi, ali pošto vi više volite da vas lažemo i
izmišljamo gluposti kako bi se bolje osećali onda ti je mesto da sebe preispitaš, a ne svoje frustracije lečiš na ovome forumu.

normalno da te ne bi lečio-a ni tvoje roditelje.a tvog pacova sa kojim verovatno živiš jer prijatelja nemaš, a kamoli devojke, bih poslao veterinaru, a ne lekaru.

I još jednom da napomenem - ja sam ovde naveo istinu i realno kako stvari stoje, a vi meni zamerate samo to što imam takav nastup kakav imam. Ja ću da pišem kako pišem, a ti i takvi tebi sličnima me banujte i eliminišite sa foruma jer šta će vama ljudi koji će demistifikovati medicinu i sistem u srbiji i davati prave informacije - bolje je da vam ovde pišu šarlatani sa slatkim jezikom i uljuljkuju vas lažima. Ja se menjati neću.
E zato što ti i tebi slični više volite slatorečive doktoroide i slatkorečive šarlatane zato je srbija po incidenci maligniteta na vrhu evropske liste. Zato što ste dozvolili ološu da vršlja po onkološkim institucijama i pere pare kroz njih dok vas teši slatkim i umilnim osmesima. Ne gledaj ti ko kako piše već šta piše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Onkolog
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 6:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
e ali baba jel imaš ti nešto pametno da kažeš....
ili si jedan od mongoloida koji samo gleda boju slova jer još uvek ne zna da čita.
IQ ti je niži od broja cipela i zato se vrati u rupu iz koje si izmileo na svetlo dana.
ja ovde pričam sa pacijentkinjom o onkološkom problemu, a ti
si za podforum psihijatrija ili možda otvori svoju temu neuroonkologija mada verovatno
da mozga nemaš uopšte.
[/quote]

Jeben wannabe doktor, možda i doktor budeš kad porasteš.[/quote]


za tebe sam izmislio struju, jer ti verovatno radiš negde na nekoj stanici ili javnom wc-u za dinar ili dva


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Onkolog
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 6:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 1:30 am
Postovi: 28
Ma ti si tu da pušiš k**** umbecile retardirani. Sigurno te tata zlostavljao dok si bio dete,
što danas rezultira ovakvim debiliranjem na forumu. Verovatno je tako. Ipak, postoje ustanove
za to, pogrešio si adresu. Trebal ti pomoć?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Onkolog
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 7:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
lejlallal je napisao:
evo i ja da se nadovezem na postu,
ja stvarno neznam kakav je ovo "doktor" ako se uposte tako moze nazvati" , svi imaju mane ali vi 13th wizard ste sve nadmasili, i zar ste zaboravili da ste na forum onkologije i koji su ljudi koji posecuju ovaj forum? ima ih od tinejdzera pa do daljeg i svi su se zgrozili vasem rjecniku cinizmu i aroganciji . lete pp na sve strane i sve rugaju vas . kakv ste covek pre svega kad ste to dozvolili ?

p.s imam do mene prijateljicu jednu doktorica takodze, iz belgije je i trenutno tu boravi ,
ona jos nemoze da veruje kako se jedan takozvani "doktor" ponasa i pita me sta je to i zasto mi to dozvoljavamo i pita me jeli je to tradicija ili sta je ? jer kaze da o oni imaju lekare a da ono sta je ona videla na ovim prostorima strasno je razocaralo i kaze da zali sve ljude i djece koje zive i ljece je jos kod ovakvih neljudi i nedktori.

kad je rekla: dali je to ovde tradicija ?da budu cinicni i arogantni doktori? nasmejalo me to pa eta i ja vas pitam ajde recite sta je to kod nas ? i zasto je tako?


ja ne znam ko ste vi takozvana lejla da bilo šta komentarišete.
i šta vi zapravo hoćete? Šta?
Pišete o nekim PP! Pa što te pp ne idu meni nego idu vama.
Ko da ste neki miš ili pacov ili neki glodar pa se krijete i sad još ovde navodite kao idu protiv mene PP. Pa ako neko ima nešto da mi kaže nek mi napiše PP i navede šta i kako. A ne ovako takozvana lejlo, ako to uopšte i jeste vaše pravo ime, da se kao koristite nekom desetom temom tipa onkologija da bi meni naveli kako idu preko vas poruke protiv mene.
Još jednom vam kažem takozvana lejlo, ako imate šta da mi kažete učinite to vi sami, a nemojte se kriti iza kao tuđih privatnih poruka koje su kao uperene protiv mene. Ako neko ima šta da mi kaže neka to i uradi, a nemojte vi ovde da izigravate poštara!

Hoćete da me banujete sa foruma - zato što imam svoje mišljenje i stvari nazivam pravim imenom. O tome se ovde radi. Vi kao takve izraze niste čuli u privatnom životu i vaši najbliži prijatelji nemaju nekada takve stavove, ne svi ste vi fini i vaspitani, a ja kad lopova nazovem lopovom, a šljam šljamom onda sam ciničan i arogantan??!!??

ja sam ovde da dam preciznu informaciju što sam i učinio postavljaču ovoga topica, a to što neću da trpim da me neke kreature tipa član Ali prozivaju za boju slova to se neće promeniti. A vi možete zaobilaziti moje postove ili ćemo da vidimo te vaše poruke na pp ako one uopšte i postoje!

Arogantan i ciničan - da kažem istinu i da se nikoga ne bojim!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Onkolog
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 7:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
13th.wizard. je napisao:
e ali baba jel imaš ti nešto pametno da kažeš....
ili si jedan od mongoloida koji samo gleda boju slova jer još uvek ne zna da čita.
IQ ti je niži od broja cipela i zato se vrati u rupu iz koje si izmileo na svetlo dana.
ja ovde pričam sa pacijentkinjom o onkološkom problemu, a ti
si za podforum psihijatrija ili možda otvori svoju temu neuroonkologija mada verovatno
da mozga nemaš uopšte.


Jeben wannabe doktor, možda i doktor budeš kad porasteš.[/quote]


za tebe sam izmislio struju, jer ti verovatno radiš negde na nekoj stanici ili javnom wc-u za dinar ili dva[/quote]

mali Ali baba se iznervirao, Hahahaha...izgleda da sam pogodio gde radiš.
Znači shtajga! Možda si baš u onom poarkiću prekoputa faklulteta.
Idi na subforum transeksualci ili polno prenosive bolesti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Onkolog
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 7:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 1:30 am
Postovi: 28
Vidim fino ti je tata plasirao prangiju. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Onkolog
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 8:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
bas ste zanimljivi...ajde dajte nam vase ime i prezime,hocu da me vi od sada vodite jer vi znate kako inace stoje stvari,dajte mi broj telefona da mogu da vas kontaktiram,da dodjem kod vas sa uputom i svim papirima da ih pogledate jer me interesuje jos jedno misljenje...posaljite lepo ovde da svi mozemo da vidimo jer je to jedan od nacina ka boljem zdravstvu...

i dalje ne shvatam zbog cega vredjate,tacnije shvatam:vi niste lekar,vec ste propali student medicine koji leci svoje frustracije sa fakulteta na ovom forumu...ocekujem vase uklanjanje sa foruma jer stvarno ne mogu da verujem da ovakvih ljudi uopste ima na svetu,a kamoli ovde na forumu...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 26 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: