Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: NEMAM VISE SNAGE
PostPoslato: Pon Sep 07, 2009 6:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
Ljudi ja se predugo borim sa ovim zlom,kao da NEMAM VISE SNAGE, oba roditelja su bolesna , moj otac taman kada smo mislili da je bolje i da se oporavio, odjednom je dobio nekakav napad,slicno epi-napadu-pronadjena je meta promena na mozgu,operisan je, kontrolni skener je dobar ,ali sta dalje...sve se bojim da nisam sve probala, da postoji jos nesto sto mu moze pomoci...kakva su iskustva sa AVEMAROM,ali iskreno da li da ga kupujem ili ne....ili postoji li jos nesto sto ce spreciti ponovnu pojavu tih prokletih metastaza u njemu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NEMAM VISE SNAGE
PostPoslato: Pon Sep 07, 2009 8:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
i pored svega ti se ipak moras boriti i na takav stav zaboravi!!!moras se boriti sa njima,moras pozitivno razmisljati o tome,iako je sve crno...znas kako,i ja sam prosao kroz sito i reseto,taman se ponadam nema vise a oni mi kazu jos 2 terapije,i ja se razocaram...dakle moras pronaci makar mali zracak svetlosti u toj tami i da se na makar malo opustis,da se zezas...znam da ti nije do toga ali moras,moras i na sebe misliti jer si pod stalnim stresom i lako i ti mozes da se razbolis,a sada si jako potrebna roditeljima i za to moras imati snage,zato nikako nemoj da pokleknes...moralna je podrska najbitnija...zamisli kako je mojim roditeljima bilo kad su culi da im dete ima rak,i kako im je da se bore samnom i sa svim tim...razumem da ti je tesko jer niko ne voli da se muci,ponarocito da gleda roditelje kako se muce,ali moras imati veru,nadu da ce sve biti dobro,i ako verujes,tako ce i biti...puno pozdrava!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NEMAM VISE SNAGE
PostPoslato: Uto Sep 08, 2009 7:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 05, 2007 7:10 pm
Postovi: 695
smalijana je napisao:
Ljudi ja se predugo borim sa ovim zlom,kao da NEMAM VISE SNAGE, oba roditelja su bolesna , moj otac taman kada smo mislili da je bolje i da se oporavio, odjednom je dobio nekakav napad,slicno epi-napadu-pronadjena je meta promena na mozgu,operisan je, kontrolni skener je dobar ,ali sta dalje...sve se bojim da nisam sve probala, da postoji jos nesto sto mu moze pomoci...kakva su iskustva sa AVEMAROM,ali iskreno da li da ga kupujem ili ne....ili postoji li jos nesto sto ce spreciti ponovnu pojavu tih prokletih metastaza u njemu



Smalijana ja pijem Avemar vec godinu dana. Realno, neznam po cemu bih mogla da znam da li deluje ili ne!
S obzirom da sam poslednju hemo dobila u junu ove godine, vreme ce pokazati da li Avemar icemu vredi.

Inace, drugi mesec pijem i Biobran. Nabavljam ga iz Slovenije.

Kontrola na Onkoloskom mi je 25.9. Skener mi je zakazan 17.7. Vadicu krv (kks, biohemija, marker) par dana pre kontrole pa javljam da li se bilo sta razlikuje u rezultatima.

Zakljucak je da sam ubedjena da deluje i Avemar i Biobran i caj koji mi pravi travar, i maticni mlec, preparati od sitake pecuraka. Dok rezultati ne pokazu suprotno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NEMAM VISE SNAGE
PostPoslato: Sre Sep 09, 2009 11:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 14, 2009 8:07 am
Postovi: 7
Ja sam, za moju majku, poručila Avemar misleći da je to nešto više od onog što stvarno jeste. Naime, na njemu je bilo upozorenje da ga ne smeju koristiti osobe koje imaju krvarenje, tako da sam ga vratila. Inače je to sredstvo za podizanje imuniteta, što samo može da koristi.
Nekoliko postova niže imaš moj post "lažna nada?-meni nije" pa, ako hoćeš, pročitaj šta sam sve davala majci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NEMAM VISE SNAGE
PostPoslato: Uto Sep 15, 2009 6:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jun 08, 2009 10:43 am
Postovi: 63
Draga smalijana,
ne mogu Ti opisati koliko saosecam sa tobom i koliko Vam svima zelim zdravlja.
Ti si mi prva sa ovog foruma mnogo pomogla oko bolesti mog oca (ako se secas) na cemu sam Ti neizmerno zahvalna.
Znam kako je tesko boriti se sa tom bolescu i konstantno strepeti od novih dijagnoza, jer kad je neko u porodici bolestan, bolesna je i cela porodica.
Jedino mogu da Ti kazem da nikad ne gubis NADU, jer samo to moze da nas odrzi i da nam snegu da guramo dalje.
Molicu se za Vas u kuci kao i za sve one koji su bolesni, ali i za one kojima treba snage da i pored svih briga zbog bolesti najblizih, nadju snage da se nasmeju i recima utese bolesnika i daju im snage i volje za zivljenje, i bar na taj nacin im malo ulepsaju dan!!!
ZDRAVO MI BILI!!!

_________________
Svako dobro!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: