Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Jun 25, 2013 12:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 25, 2013 12:38 am
Postovi: 1
Pozdrav svima.
Ja sam koristila precisceni petrolej u tecnom stanju i prezadovoljna sam rezultatima.
Moja sestra nabavlja u Sarajevu i salje mi. Ne znam koja ga apoteka prodaje, ali firma koja ga preciscava se zove "Semikem d.o.o." Sarajevo. Imam i ovaj njihov sajt http://www.semikem.ba/bs/kontakt, pa mozda nekom i bude od koristi.
Ja sam ga pila na ovaj nacin:
12 dana po 15 kapi, ujutro pre jela,
narednih 12 dana po jednu kafenu kasiku,
pa 12 dana po jednu supenu kasiku.

Kad sam zavrsila sa tom terapijom, napravila sam pauzu od dve nedelje, pa sam naredni mesec pila jednom nedeljno po 15 kapi. Posle mesec sam krenula sa punom terapijom. I tako ponovila tri puta do sad. Recidiv tumora se povukao, CT je uredan.
Uz to pijem i aloju spremljenu po nekom domacem receptu i dobro se osecam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Jun 25, 2013 12:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 16, 2008 9:08 am
Postovi: 6
Pardon....parafinsko ulje...ne petrolej...pobrkao sam te dve stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Jun 25, 2013 2:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Vuk Cvijovic je napisao:
Pardon....parafinsko ulje...ne petrolej...pobrkao sam te dve stvari.

:-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Jun 25, 2013 2:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 16, 2008 9:08 am
Postovi: 6
Pisao sam na drugoj temi kako i u jestivom suncokretovom ulju ima petroleja ali sam pogresio radi se o parafinskom ulju. Izvinjam se na gresci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Jun 25, 2013 3:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Jun 25, 2013 5:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 5:53 pm
Postovi: 23
za GAZDARICU postovana hvala ti na pismu da imamo dokaz da petrolej ipak pomaze jos nam napisi ako ti nije tesko o kojem kanceru se radi i da li je bilo nekih terapija operacija ili hemo jer svako iskustvo ovde blaga vredi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Pet Avg 30, 2013 11:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 11:08 pm
Postovi: 11
Поздрав свима.Читам вас и налазимо се у истом чабру. Откуда да знам пробаћу и то и оставићу пар линкова за још којечега.

http://zelenenovine.wordpress.com/zelen ... je-jeftin/

на крају линка има и ФБ налог .Питао сам га имам и неки број ,видећемо и то са петролеумом.

Мада кад је канцер у питању више мање сам читала за канабисово уље ,али побогу није проблем у екстракцији ...проблем је и даље се свира.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Ned Sep 01, 2013 12:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sre Sep 04, 2013 12:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 11:08 pm
Postovi: 11
Опасност од лекова са црног тржишта

Све више лекова који се на пијацама, преко огласа или интернета продају на црно. Директор Агенције за лекове и медицинска средства Саша Јаћовић каже за РТС да постоји опасност да се таквим леком у организам унесе нека токсична супстанца. Према подацима СЗО, сваки десети лек фалсификат.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... D0%B0.html

Исто важи и за којекакав петролеј који је ОТРОВ !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Pon Sep 30, 2013 2:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 10, 2013 11:01 pm
Postovi: 5
Ko zeli doci do ovog prirodnog i cudotvornog leka neka se javi na tel: 064 53 50 149


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Pon Sep 30, 2013 2:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 10, 2013 11:01 pm
Postovi: 5
Petrole je iz Albanije tj. iz grada Kruje.
Ko zeli doci do ovog prirodnog i cudotvornog leka neka se javi na tel: 064 53 50 149


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Ned Okt 06, 2013 4:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 06, 2013 4:13 pm
Postovi: 1
ISTINA O PETROLEJU !

Stvarno ima svega po ovim forumima pa onaj ko se hvata za poslednju slamku kako bi spasao svoj zivot ili zivot njemu najblizih kada ude na sajtove koji govore o lecenju raka I ostalih teskih bolesti moze potpuno da se izgubi ako cita sve sto je o tome napisano. Izuzetno je tesko zbog toga odvojiti pravu informaciju od one lazne a kada prava informacija znaci zivot onda je ona od neprocenjivog znacaja. Posto sam I sam bio u toj situaciji osecam se duzan da iznesem svoje iskustvo jer ono moze biti spasonosno za veliki broj ljudi koji na stranicama LECENJE PETROLEJA traze spas I za koje je ona poslednja nada. A posebno sto na tim stranicama ima svega a samo nema ispovesti ljudi koji su se izlecili vec sve citamo iz druge I trece ruke I tu se onda stvara mogucnost za manipulaciju ljudima za koje je sve ovo bila nepoznanica bas kao I za mene kada sam doziveo da se I meni, odnosno mojoj majci desi ono sto sam mislio da se desava samo drugima.UPRAVO TI LJUDI KOJI SU SE IZLECILI ILI ZALECILI TREBA DA IMAJU MORALNU OBAVEZU DA SE OGLASE NA OVIM STRANICAMA JER SU I ONI NE TAKO DAVNO TRAZILI SPAS NA NJIMA.Na zalost izgleda da je u pitanju nasa nemarnost I mentalitet jer mnogi koji su preziveli hoce da ispricaju svoju pricu ali tek kada ih nazovete.Naravno, najveci je problem naci njihov broj a najlakse je to uciniti preko novinara ALEKSANDRA PAVLOVICA.
Kada covek dode u situaciju da se bori za sopstveni zivot ili zivot njemu najmilijih mislim da ne postoji veci greh od toga nego uciniti mu tu borbu jos tezom, ali citajuci ove forume vidim da ima ljudi koji se drze one vekovne da “ Dzelat stoji uz zrtvu onda kada joj je najteze” .Ta cinjenica je za mene porazna jer nisam mogao da verujem da postoje ljudi koji su zarad zarade spremni da tesko bolesnim ljudima jos I pogorsaju situaciju. Naravno , to u ovoj zemlji gde je glad, nije uopste problem jer ljudi u magnovenju su spremni da uzmu jeftiniju stvar I kada je u pitanju lek pa sam tako saznao da ima ljudi koji su poverovali u te price da se moze uzimati prljavi petrolej kojeg ima I u nasim prodavnicama ili CROMOS ZAGREB ili slicnim I koji su tako sebi jos ugrozili I onako vec ugrozen zivot.ZATO PODRZAVLJAM MILICU I APELUJEM NA SVE DA UZIMAJU ISKLJUCIVO CISTI PETROLEJ SA DEKLARACIJOM, KODOM I SIGURNOSNIM CEPOM BEZ OBZIRA DA LI CETE GA NABAVITI IZ MADARSKE, FINSKE, NORVESKE ILI IZ NEKE OD ZAPADNIH ZEMALJA U KOJIMA JE ON LEGALIZOVAN.NEMOJTE DA DOZVOLITE SEBI DA ZA DVADESET ILI TRIDESET EVRA IZGUBITE I POSLEDNJU NADU .NE BI CETVRT LITRE PO ZAPADNIM ALI I U NASOJ APOTECI U SUBOTICI BIO IZMEDU 15 I 20 EVRA DA SE MOZE KORISTITI ONAJ OD PET.O tome koliko je on jeftiniji od citostatika ne zelim ni da govorim…
Posebno me je iznervirao onaj tip koji ni ne zna srpski jezik I pise nepismene poruke hvaleci nekog Bogdana iz Makedonije I pri tome napadajuci novinara Aleksandra tvrdeci da je sve laz sto se o njemu spominje na ovim forumima vec jedino je istina da taj izvesni Makedonac Bogdan koji u petrolej dodaje neke biljke ima jedini u svetu cudotvornu formula za spasonosni lek.Pri tom se podpisuje pod pseudonimom tako da postoji bas I opravdana sumnja da on reklamira sam sebe kada je toliko uporan u pisanju nepismenih poruka.Za razliku od njega ja cu se predstaviti.Zovem se NINKOVIC MILENKO iz Batajnice i nemam uopste nameru da branim ili promovisem Aleksandra jer se on covek nije ni predstavio kao lekar niti nadrilekar, vec jednostavno kao novinar koji se pozabavio detaljno ovim problemom I koji je sve o petroleju saznao od ljudi sa kojima je stupao u kontakt I koji su mu pricali sopstvene sudbine Kada sam ga upoznao on mi je jednostavno ispricao sve sto je cuo od drugih ljudi o rezultatima lecenja petrolejom I zato toplo preporucujem da ga nazovete na njegov broj 065 3335445 I raspitate se o petroleju sve sto Vas interesuje.Nije nikakva tajna da I Aleksandar povremeno ima petrolej i to po najpovoljnijoj ceni od svih koji imaju deklaraciju I drzavni kod I to me je opredelilo da uzmem petrolej kod njega a takode I cinjenica da monasi u koviljskom manastiru uzimaju od njega petrolej I piju ga preventivno.Jos kada sam cuo da se zeni iz Veternika povukla metastaza, kada sam cuo da je coveku iz Dobanovaca bolje I kada sam saznao da se izvesna gospoda koja se cesto spominje na ovom sajtu izlecila sa petrolejom iz Madarske ja uopste nisam vise imao dilemu a niti strah da pokusam da pomognem mojoj majci Borki jer su je iz bolnice u Beogradu pustili kuci rekavsi da vise ne mogu da joj pomognu.Bio sam sateran uza zid I nisam imao kud jer je njoj dijagnostikovan rak jetre koji se prosirio na zeludac I creva.Pozvao sam Aleksandra u maju mesecu I on je ljubazno dosao do Batajnice jer je putovao iz Novog Sada do Beograda u redakciju I sve mi objasnio sto me je interesovalo I jednostavno sam imao utisak da covek veruje u ono sto radi jer je on izvor prica I ispovesti ljudi koji ga zovu I pricaju mu sve sto znaju o lecenju petrolejom.
INSTIKT ME NIJE PREVARIO I MOJOJ MAJCI JE SADA DOK PIJE CETVRTU FLASU PETROLEJA IZ MADARSKE SASVIM DOBRO.USTALA JE IZ KREVETA I POCELA NORMALNO DA RADI KUCNE POSLOVE.MOGU VECERNJE NOVOSTI ILI B 92 DA PISU I PRICAJU STA HOCE ALI NEKA KAZU I POBROJE POIMENICNO ONE KOJI SU SE IZLECILI HEMOTERAPIJOM.ONDA CU IM POVEROVATI.DOTLE VERUJEM SAMO SOPSTVENOM ZIVOTNOM ISKUSTVU A SVIMA KOJI OVO PROCITAJU NEMAM DRUGI SAVET SEM DA RAZMISLE SOPSTVENOM GLAVOM….

POZDRAV SVIMA. NINKOVIC IZ BATAJNICE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Ned Okt 06, 2013 10:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 5:53 pm
Postovi: 23
HVALA GP NINKOVICU hvala sto je bar neko uradio pravu stvar na ovom forumu,dao dokaz da petrolej ipak pomaze.danas je tacno 6 mjeseci od smrti mog dragog zeta kojeg je karciom zivog pojeo a samo 30 god je imao kada je posao na drugi ciklus hemo terapija obecao je da ce posle njih preci na petrolej iako sam ga ubedjivala i pre al je slepo verovao doktorima i hemo terapijama,a ja i dalje tvrdim da su ga one dokrajcile.nazalost nije poziveo nego 6 dana posle drugog ciklusa a meni je i dalje zao sto ga pre nisam nagovorila da pocne sa petrolejom.zato veliko hvala gp ninkovicu za ovo pismo jer mi nismo ni svesni koliko ljudi oko nas boluje od kancera a sutra mozemo to biti i mi.mi smo udan narod cini nam se ako smo danas zdravi bas nas briga sta se dogadja oko nas tek kad nas muka snadje potpuno se izgubimo.a ja sam i dalje ubedjena da lek za kancer postoji u prirodi samo ili se cuti ili nezna.molim sve koji citaju ovaj forum da pricaju javno o ovom pismu gp ninkovica da postoji zivi dokaz da je petrolej pomogao oboljelom od kancera,jer zivo uvo pamti a nekom oko vas to moze spasiti zivot.sad cu pustiti jedan post a vi ga lajkujte u spomen borcima sa kancerom i onima koji su izgubili tu bitku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Ned Okt 06, 2013 11:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 5:53 pm
Postovi: 23
Pisite, razmenjujte iskustva i informacije o bolesti Raka. Dali vi ili vas neko u porodici je bolovao, ili jos boluje, Pomozite iskustvom i znanjem drugima, da se lakse bore, i ozdrave.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Okt 08, 2013 11:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 24, 2013 1:56 pm
Postovi: 38
Mnogo se priča i piše o konopljinom ulju koje ima pozitivan efekat u prevenciji mnogih bolesti.
Njime sam rešila moj dugogodišnji problem sa promenama na koži u vidu akni, crvenila, svraba itd. Nastavila sam ga piti preventivno.
Znam mnoge ljude koji ga piju što preventivno što terapijski. Ono najinteresantnije što sam o njemu saznala je da je idealno kao preventiva jer štiti zdrave ćelije a isto tako usporava širenje bolesti, jača organizam i omogućava kvalitetniju terapiju. BIO konopljino ulje sadrži GLA a to je kiselina koja je korisna protiv raka pluća, dojke i grlića materica. Ovo sam pročitala na zvaničnom sajtu, a možete još mnogo toga videti na raznim sajtovima i forumima o borbi protiv ove opake bolesti.
pozz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: