Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sre Apr 17, 2013 8:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
aa_aca je napisao:
Биљице, жао ми је због смрти твог зета.

Немој да се изједаш што му ниси дала петролеј. Када би људи знали да ће се нешто лоше завршити, не би ишли тим путем. Пропаганда фармакомафије је толико велика и јака да човек почиње да сумња у свој здрав разум. На крају више не верује ни својим рођеним очима.

Сви који су оздравили уз примену цитостатика убеђен сам да би оздравили и без њих. Можда се једнога дана и у Србији појави неки др Симонцини који ће почети да уноси преокрет у лечењу тумора.

Potpuno se slazem sa tobom. Da me leci rokfeler sa njegovim lekovima, neka hvala. Moj savet je.. da se radi preventiva, zdrava ishrana, fizicka kondicija, nije lose nabaviti Jonizator vode..alkalizer. Zapper za unistavanje parazita u telu. Malo truda oko sebe i nema nikakvih zdravstvenih problema. Vuk ne ide kod doktora, zasto bi mi isli. U prirodi se nalazi sve sto je potrebno coveku a ne u apoteci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sre Apr 17, 2013 10:36 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Е strauss,
то је оно што нас коље - труд. Имамо времена за све осим за здравље. Више водимо рачуна о аутомобилу и рачунару него о нама самима.

Него, што ти не би направио свој сајт, као што сам ја? Или да ми пошаљеш своје предлоге за здрав живот, па да их поставим код мене?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sre Apr 17, 2013 11:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 5:53 pm
Postovi: 23
zao ce mi biti do kraja zivota sto nije probao jos nesto osim medicine i njihovih hemo on nije pusio, pio cak ni kafu jeste volio jesti meso u velikim kolicinima pa mi nije jasno od cega je on mogao dobiti to zlo da ga 3 mjeseca odnese da covek sa 100kg dodje na 60 kg probala sam da mu ukazem na neke stvari da proverimo probamo kao sto je kiselost njegovog organizma kao i prisustvo gljivice kandide u sta sam 100 posto sigurna da je imao u ogromnim kolicinama ali on je slepo verovao u hemo terapije sve dok nije primio prvi ciklus i onda se vec poceo kolebatia a kada je primio drugi rekao je da trecu nece ziv i eto nije ni docekao posle druge ziveo samo deset dana,neka zapazanja su mi zapala za oko al 100 posto sam sigurna da je njemu hemo t ubrzala smrt


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sre Apr 17, 2013 11:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 17, 2013 10:33 pm
Postovi: 1
PETROLEJ

Vidim svašta se ovde piše pa evo da Vam i ja kažem svoja iskustva jer je normalno da čovek pokuša sve da spase svoj život ili život svojih najbližih.Ja sam za petrolej prvi put čula, odnosno pročitala, kada sam videla tekst iz NS REPORTERA i naravno bila sam skeptična jer je u pitanju život moje majke i nisam želela da joj još više stanje pogorša.Pošla sam logičnim putem i nazvala autora teksta koji mi je ljubazno dao telefone ljudi koje je opisao u tekstu i koji su me bili vrlo uverljivi u priči onoga što su preživeli pa sam pošla da tragam dalje... Gospodin Faruk iz Gostivara mi je ljubazno objasnio u polučasovnom razgovoru kako se sam izlečio iako je za medicinu bio otpisan a on ima i svu dokumentaciju koja mu je izdata u bolnici „Centar“ u Temerinu.Takođe mi je objasnio kako je za petrolej čuo od žene iz susednog sela u Makedoniji, ali mi je naglasio da je u Kruju u Albaniji, odnosno tom selu koje je 40 kilometara udaljeno od Kruja sigurno da uzmete petrolej samo ako odete sami i natočite ga iz izvora jer postoji velika opasnost da Vam ga tamo nafiluju pa da on onda ne bude čist... pošto je istina da tamo izvire čist petrolej što je ustvari prirodan fenomen.Tačnije izvire 99 odsto čist petrolej kako su mi rekli na Rudarsko geološkom fakultetu gde sam se raspitala.Gospodin Faruk mi je takođe rekao da naravno petrolej nije uvek svemoćan i da postoje ljudi koji nisu uspeli da prežive što mi je naravno logično jer ljudi umiru i od mnogo manje naivnih bolesti a kamoli od zvanično najsmrtonosnije bolesti na svetu.Medutim, kako je rekao sigurno je da nikome nije odmogao.
Dok mi je majka bila u bolnici jer je obolela od karcinoma želuca nisam mirovala već sam pretražila sve sajtove i pričala sa svima koji imaju iskustva sa lečenjem petrolejom i pošto imam rodbinu iz Kikinde došla sam do gospođe Vulin koja je bila takođe otpisana za medicinu i jer joj je karcinom bio zahvatio creva, jetra, pluća... i koja je takođe bila izgubljen slučaj za medicinu pre sedam godina i otpuštena iz Sremske Kamenice,prakticno da umre. Uspela sam da dođem do telefonskog broja njene ćerke koja mi je rekla da su imali bezbroj poziva pa da se žena ne bi uznemiravala ona je pričala sa ljudima koji su se interesovali za lečenje petrolejom.Objasnila mi je da je majka izlečena petrolejom koji je nabavljala u Mađarskoj i koji proizvodi mešovito Rusko Mađarska kompanija i da na njemu piše da je stoprocentan i da ima državnu garanciju na žutoj etiketi na kojoj piše „PETROLEJUM“.Otišla sam u Mađarsku i sama pokušala da ga nađem u toj prodavnicu u Segedinu gde mi je ta devojka objasnila da ga ima ali na moju žalost ta prodavnica je bila zatvorena i vidim da se renovirala a nije pisalo gde se odselila.Tri dana sam odlazila u Mađarsku i vraćala se kod rođake u Suboticu da prespavam ali nisam mogla da ga nađem ni po manjim mestima pa sam odustala a petrolej sam kupila u najvećoj apoteci u blizini mađarskog parlamenta u Budimpešti i veoma skupo sam ga platila, odnosno pet pakovanja od po dva decija su me izašla oko 150 evra ali je i to jeftinije od 10 evra po pakovanju od 50 ml koliko ga je platio „Zafirakta“ u Beču jer tako ispada da taj petrolej košta 200 evra po litri.Ali ništa nije skupo kada je zdravlje u pitanju.Izuzetno je važno da kupujete petrolej koji ima državnu garanciju da je 100 odsto čist i da ima sigurnosni čep jer se mnogi prodaju kao čisti a oni nisu ni blizu toga da su 100 odsto čisti već se „filuju“ a najveća opasnost je od infekcije kako mi je objasnio jedan gospodin koji se bavi travama, mada i takav petrolej može da deluje ali naravno ima smanjeno dejstvo.Imala sam sreću da preko ljubaznih ljidi iz redakcije NS REPORTERA dođem do tog petroleja kog je koristila gospođa Vulin i to po petostruko nižoj ceni ali ga nema uvek jer sam se i sama uverila da ga je jako teško nabaviti a nema ga više ni u toj jedinoj apoteci u Novom Sadu koji su ga imali.Ali bez obzira na cenu ja sam najsrećnija osoba na svetu jer je mojoj majci mnogo bolje i ona je posle dva meseca počela da jede a nije mogla kašiku da stavi u usta.
A svima onima koji sumnjaju u moju priču ili lečenje petrolejom preporučujem da pokušaju da dođu do nekih od pacijenata koji su se izlečili jer nisu svi ćitljivi i da zavire u njihovu medicinsku dokumentaciju.Eto ja sam preko prijateljice uspela da dođem do dokumenata onkologa dr Ivana Nikolića koji je lečio gospođu Vulin u Novom Sadu i uverila se u kakvom je stanju ta žena bila pre šest godina a kako sam čula ona sada samo uzima petrolej preventivno. Na žalost u ovom lancu medicinske mafije, pacijenata koji nikom ne veruju i lekara koji rade za razne farmaceutske kuće koje okreću milijarde dolara svi imaju svoje interese i strahove u kojima se najčešće zaboravi na Hipokrata koji je iznad svega imao savest.Upravo zbog toga bih volela da svi ovde iznesu svoja iskustva jer je tema izuzetno zanimljiva i da nemamo pravo da ćutimo jer nema veće sreće nego kada se spasi ljudski život.A na kraju da kažem da je o lečenju karcinoma petrolejom sem našeg najčuvenijeg biologa Josifa Pančića govorio i čuveni deda Miloje koji je mnoge izlečio od raznih najtežih bolesti pa i karcnoma.Ali smo mi nažalost narod koji sve brzo zaboravlja i setimo se samo kada nama „zagusti“....
P.S Ono u šta sam sigurna je da pored petroleja iz Kruja koji morate sami nasuti u Albaniji i tog sa žutoom etiketom koju radi Mađarsko Ruska firma i na kojem piše „PETROLEUM“ 100 odsto i ima sigurnosni čep , postoji i kvalitetan iz Finske ( pored onih koji se mogu kupiti u apotekama u Beču i još nekim zapadnim zemljama gde postoji kontrola kvaliteta) a svi ostali su nesigurni.... ZNAČI SAMO FLAŠE SA DRŽAVNOM GARANCIJOM I SIGURNOSNIM ČEPOM.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 9:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
biljica,
немој тако. Како си могла да га кљукаш нечим што он није желео? Шта си могла да урадиш? Ништа. Хајде кажи.

ivanamaksimovic,
много ти хвала на пренетом искуству. Много ми је драго што си мајку спасила. С обзиром на све већи пораст оне фармакомафијашке гамади, очекујем да ће ускоро потпуно нестати петролеја, а и соде бикарбоне. Или ће да буду толико зли и подли да продају потпуно затрован петролеј и соду бикарбону. У проклетој Америци већ одавно нема да се купи петролеја, а забрањен је и витамин Б17. Језгра кајсије могу да се купе само печена. Рекох да је Америка проклета због једног једноставног разлога. Она се темељи на 200.000.000 (двеста милиона) побијених Индијанаца и осталих народа који су тамо живели. То је највећи светски геноцид и творевина која се темељи на тако нечему може да буде само проклета.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 1:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 5:53 pm
Postovi: 23
DRAGA IVANA PUNO TI HVALA NA PRENETOM ISKUSTVU JA NISAM STIGLA DA BAR POKUSAM SPASITI ZETA SA PETROLEJOM IAKO SMO POSLE PRVE HEMO PRICALI DA CE POCETI DA GA KORISTI I USPORILI SVE TO ZATO STO MU JE POSLE HEMO BILO UZASNO LOSE I JA SAM PRICALA SA CUROM IZ NS KOJA TAKODJE KORISTI KAPSULE POSLE MELANOMA A SVE TO PO PREPORUCI PRIJATELJICE KOJA JE PRE 10G OPERASILA RAK DOJKE SA METASTAZAMA I PIJE GA VEC 10 GOD SVE PRICE LJUDI KOJI PRODJU PAKAO VISE POKAZUJU ZNANJA OD NASIH DR JER ONI ZNAJU SAMO TRI METODE MOLILA BIH TE JOS DA NAPISES KOJA VRSTA KANCERA JE KOD TVOJE MJKE I KAKO TECE DALJI OPORAVAK I MOJ ZET JE IMAO KANCER ZELUCA ADENO CANCER DIFUZNI III STADIJUM SA METASTAZAMA U 6 LIMNIH CVOROVA OD 22 IZVADJENA ZELELA BIH DA PRENESES SVA SVOJA ZAPAZANJA O DEJSTVU PETROLEJA JER NA OVAJ NACIN MOZEMO POMOCI ONIMA KOJI SE KOLEBAJU I NEVERUJU DA IPAK POSTOJI LEK BAR ZA NEKE VRSTE KANCERA I MOLILA BIH I SVE DRUGE CITAOCE KOJI IMAJU POUZDANE PRICE O OVOJ TEMI DA SE JAVE I NAPISU JER ZELIM DA POMOGNEM BAR NEKOM KO JE U SLICNOJ NEVOLJI KAD MOM NENADU NISAM USPELA I JOS JEDNOM NAGLASAVAM NJEGA JE UBILA HEMO PRE NEGO RAK


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 2:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 5:53 pm
Postovi: 23
za IVANA nije bas da on nije hteo ja sam od pocetka saznanja za njegovu bolest bila na sajtovima i citala o svim mogucim lecenjima i kad sam naisla na petrolej bilo je tesko naci iskustva koji su ga koristili u tome vremenu on je vec krenuo na prvu hemo uveren da ce mu pomoci al kad je jedva preziveo 10 dana posle druge vec smo pricali o petroleju i kad je krenuo na drugu rekao mi da narucim al od druge se nije nikako digao na noge samo povracanje proliv oticanje itd on se kolebao da neide na drugu hemo a ja sam govorila d a nije jos spremen videci njegovo stanje imala sam osecaj da drugu nece preziveti al porodica je mislila da ce ga one spasiti znam da su mu mislili najbolje al nisu bili spremni da vide sta mu hemo radi i on je sam rekao da na trecu ziv nece ici eto zasto zalim sto nisam pre nasla tekstove o petroleju i pre ga nagovorila mozda ga ne bi spasila al sigurno ne bih ni odmogla kao sto su hemo napomena i njegova majka je cula pricu od kolege sa kojim je radila da je pio petrolej posle teskog kancera i jos je ziv njena prica kasno ispricana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 2:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 5:53 pm
Postovi: 23
sorry prethodna poruka je za ACA ACA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 2:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Биљице,
без обзира на све то, немој да се осуђујеш ни оптерећујеш. Једноставно времена се нису уклопила. Мени су и бака и дека умрли од тумора, а сигуран сам да би и данас били живи да сам тада знао оно што знам сада. Не вреди. Крену сузе, али шта је ту је. Нисмо се научени родили.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Pet Apr 19, 2013 9:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 5:53 pm
Postovi: 23
za ACA kako da nadjem tvoj sajt nj njnj nemogu ga naci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sub Apr 20, 2013 12:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
biljica je napisao:
za ACA kako da nadjem tvoj sajt nj njnj nemogu ga naci

Ако напишем адресу мога сајта добије се ово: http://www.*.

Остаје ми да га напишем овако њњњ.аца.рс па да га ти куцаш латиницом ( w w w . a c a . r s ). Још увек могу да га форматишем на један начин који дозвољава да кликнеш ОВДЕ. Иначе, адресу сајта имаш и у мом профилу.

Поздрав!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Ned Apr 21, 2013 5:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 20, 2009 1:48 am
Postovi: 201
Neko vreme nisam bio ovde, a vidim da ste me pomenuli par puta, pa cisto da i ja napsisem koju :)
Vidite sto se mene licno tice, ja duboko i iskreno verujem da svako ima bogom dano i zakonom garantovano pravo da veruje u sta god hoce. Isto tako verujem da su svacije zdravlje i zivot njegove licne stvari sa kojima ima pravo raditi sta god mu volja.
Sto se mene licno tice, ko nece da ide lekaru, ne mora. Ja licno ne smatram da je to nesto lose, to je licni stav, koji je moje da postujem (sta god da o njemu mislio). Onome ko to zeli ja pruzam uslugu u skladu sa svojim znanjem i mogucnostima, kazem mu svoje misljenje o njegovom problemu i predlozim ono za sta verujem da mu moze nesto pomoci, uz procenu i objasnjenje koliko mu to realno moze pomoci i - to je to. Niti sam ga ja razboleo, niti sam, u principu, duzan da ga lecim. Medicina (ova zvanicna) je moj posao, nesto od cega ja zivim i dok imam musterija time cu se baviti. A musterija ce, kako sada stoje, bar do moje penzije, biti, jer ipak, sta god ko mislio ili pricao mi ipak imamo, kakvi god su da su, debelo bolje rezultate od svih ostalih koji se ovim (iz hobija ili profesionalno) pokusavaju baviti :)
Moje je, ako mi se covek vec obratio, da sa jednom razumnom verovatnocom utvrdim o cemu se najverovatnije radi, da mu objasnim sta se tu sve moze uraditi i kako, da mu posteno kazem umem li ja to da uradim ili ne, te da mu predlozim neko resenje problema - bilo da cu to ja resavati ili da ga posaljem onome ko je u tome bolji od mene, ako ja ne umem. Moje je da coveku posteno predocim problem, ako me hoce saslusati, da mu posteno kazem kako stvari stoje i da ucinim sve sto mogu da mu taj problem pokusam resiti. Ako on to nece, nije ga moje terati. Ako mi ne veruje, njegovo je pravo ici drugde. Moje je da dam sve od sebe, a oce li neko pristati na operaciju ili odluciti da pije gas i sodu bikarbonu - to je njegova stvar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Maj 14, 2013 11:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 2:29 pm
Postovi: 11
Draga ivanamaksimovic, da li mozes da mi kazes u kojoj si apoteci u Budimpesti kupila cisti petrolej? Sve vise pocinjem da verujem u dobrotvorno dejstvo....najverovatnije cu ga nabaviti za moju mamu. Ja sam licno svojim ocima videla sta je hemoterapija uradila mom ocu....ne bih to jos jednom dozvolila. Licno sam uverena u to da bi moj otac proziveo jos dobrih par meseci da nije primio dve doze citostatika..trecu vec nije doziveo....a i ne bi pao u krevet posle prve doze....dok su nam lekari u kamenici govorili kako ce sve biti u redu...Ne ocekujem cudo, ali se nadam da bar mama nece imati takve muke kao sto ih je imao moj otac.
Kako ti je majka?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Ned Maj 26, 2013 11:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 26, 2013 11:19 am
Postovi: 1
Pre dva dana sam u apoteci u Nemackoj kupio medicinski petrolej. Ovde se prodaje pod oznakom "gereinigtes(cisti) Petroleum G179". Bio je zvanicno u "lekarskoj knjizi" ali je nakon toga izbacen. Ocigledno farmaceutskom lobiju ne odgovara jeftin lek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Ned Maj 26, 2013 7:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ма који јефтин лек? То је џабе! За неколико десетина евра човек бива здрав. За разлику од тога, званичне методе лечења коштају десетине и стотине хиљада евра уз невиђено малтретирање онога ко их користи и без икакве гаранције за излечење. Ево како време пролази од мојих првих информација о петролеју које сам добио управо овде на форуму, све више добијам позитивних искустава. Чак сам нашао једну особу која бесплатно врши дестилацију петролеја онима који хоће да га користе. Једино још нисам питао каква је процедура прослеђивања података. Ако некоме треба нека се јави преко емаила па ћу да питам.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: