Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Ned Nov 11, 2012 8:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 20, 2011 9:25 am
Postovi: 153
ENIV je napisao:
Pozdrav svima,
petrolej u tabletama smo mi uzimali u Novom Sadu ,sadrzi se od 80 tableta,a u Austriji i Svajcarskoj smo uzimali petrolej u vidu perlica mozete ga potraziti pod nazivom Petroleum rectificatum c30.
Iskreno ovaj lek nam nije dao neku nadu stoga moj muz nije bio uporan pa ga trenutno i nekoristi.
Ne bih vam mogla reci imali od ovog koristi pa potrazite strucnije misljenje.
Veliki pozdrav .
Tina.

Moj otac je uzimao baš tablete petroleja koje su imale oznaku D6 i D12. To je oznaka za razblaženost. Valjda je slabija tableta što je broj veći. Posle sam čula da ima i perlica. Ali njegove su bile baš tablete, bele boje. Kao aspirin samo manje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Pet Nov 16, 2012 1:23 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 20, 2009 1:48 am
Postovi: 201
Petrolej je mešavina ugljovodonika - acikličnih dugog lanca, cikličnih i aromatičnih, u kombinaciji sa svim i svačim. Dobija se iz nafte i to ne bog zna kako sofisticiranim procesom.
Čisto da znate - ne postoji medicinska (terapijska) primena petroleja! Ni za vaške se više ne koristi. Petrolej je za naše telo otrov!
Većina aromatičnih ugljovodonika unetih u telo se lako apsorbuju i teško oštećuju crevni epitel, jetru, bubrege i dovode do ozbiljne depresije kostne srži. Hronični unos u dozama o kojima se ovde govori može ubiti zdravog bika, a kamo li bolesnog čoveka.
Ozbiljno bolesnom čoveku, čija jetra puca po šavovima, bubrezi se jedva bore da održe normalan balans tečnosti i soli, a koštana srž jedva proizvodi dovoljno krvnih ćelija da se preživi, davati petrolej je - sumanuto.
30-50 evra za flašicu gasa za fenjere, koja leči rak!? Samo apsolutna budala može nasesti na to. Normalno, ne treba potcenjivati moć očajanja... Ali ovo je stvarno previše... Petrolej ne leči rak, ali za razliku od mnogih bogojavljenskih vodica kojima se ljudi okreću u očaju i o kojima se ovde piše, on je otrovan. Može, i obično skraćuje život obolelima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Pet Nov 16, 2012 8:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Okt 22, 2012 1:16 am
Postovi: 53
sasasa je napisao:

Čisto da znate - ne postoji medicinska (terapijska) primena petroleja!


A zasto bi nesto moralo da bude odobreno od konvencionalne medicine da bi se primenjivalo? Postoji gomila nekonvencionalnih metoda koje daju daleko bolje rezultate generalno kada govorimo o bolestima, pogotovu kada su u pitanju hronicne, degenerativne i autoimmune , kojih , koliko je meni poznato, ima oko 400 i za divno cudo konvencionalna medicina nema resenje (ono sto vi zovete “lek”) niti za jednu.

Ima toliko primera kada je u pitanju kancer, nemacki Dr. Max Gerson je jos davnih 30-tih godina proslog veka imao sjajne rezultate kod lecenja svih vrsta kancera a interesatno je da je imao 100% upesnost kod lecenja kancera koze. Lecio je razne terminalne slucajeve od kojih je konvencionalna medicina digla ruke. Jedna od najvaznijih metoda u prilicno kompleksnom procesu u lecenju svih vrsta kancera koju je Gerson primenjivao je i tzv coffee enema (detoksifikacija jetre) za koju i danas dan vecina doktora nije ni cula niti je ikada postla sastvani deo medicinske struke.

Dr. Kelley je takodje primenjivao nekonvencinalne metode (koriscenje enzima itd) jos 80-tih godina i daleko nadmasio konvencionalne metode . Primera radi , ne postoji niti jedan zabelezen slucaj izlecenja kancera pankreasa konvencionalne medicine , dok je prosecan zivotni vek obolelih od ove vrste kancera u slucaju Dr. Kelley oko 9 godina!

Italijanski Dr. Simoncini je takodje pre par decenija daleko uspesnije u odnosu na konvencionalne metode lecio kancer intravenoznim 5% rastvorom sode bikarbone. Zalosno je to sto je i pored rezultata zaglavio 3 godine zatvtora i na kraju mu je oduzeta licenca za rad.

Ne znam da li je petrolej resenje, ali ovde se po ko zna koji put mesaju dve potpuno razlicite stvari, a to je sinteticki petrolej koji se dobija iz nafte i prirodni koji “uspeva” samo na par destinacija u svetu od kojih je jedan Turska.

sasasa je napisao:

Petrolej je za naše telo otrov!

Kao i svaka supstanca popularno nazvana "lek" .....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sub Nov 17, 2012 7:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Sasasa je u pravu i 100% nista od ovoga sto pojedini navode ne moze da izlijeci RAK,pogotovo u podmaklom stadijumu
Stvarno mi je preko glave ovih sto kao sumanuti tvrde nesto od cega nema nista!
Kroz cijelo muzevo lijecenje smo sve i svasta probali,od kostica kajsije,B17 u tabletama,Hunza,Imela,7 mjeseci ishrane bez icega zivotinjskog porjekla,da ne pricam o Kubi i Escozulu i Cimavax inekcijama itd itd...
Sve same lazi...
Dosta nam je da citamo ovaj je ovako,onaj je onako,dajte nam konkretne dokaze kad vec tvrdite nesto,dje su ti ljudi,dokumentujte i tad cu nesto vjerovati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sre Nov 28, 2012 12:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 20, 2009 1:48 am
Postovi: 201
Niko ne kaze da nesto mora biti "odobreno od strane konvencionalne medicine" da bi se koristilo... Koriste ljudi svasta. Za svasta.
To cak i nije medicinska stvar.
Fora je u tome da - da bi nesto postalo deo "zvanicne medicine" morate dokazati da to deluje efikasnije od kisele vode za dijagnostiku ili lecenje neke bolesti.
To je glavni od tri preduslova. Drugi je da dokazete da, u dozi u kojoj ima uticaja na zdravlje, ta hemikalija cesce pomaze no sto ubija pacijente. I treci je da jasno definisete uslove u kojima se to primenjuje - za koje bolesti, kako, o cemu voditi racuna, kada nastaviti, a kada stati, sta moze poci po zlu, kako se to vidi i kako u toj situaciji reagovati.
I to je to.
Metodologija istrazivanja u naucnoj medicini je prilicno komplikovana i vrlo rigorozna, ali onako da svako to shvati - poenta citavog istrazivanja je dokazati da postoji razlika u ishodu lecenja u dve velike grupe - one lecenih necim i druge ne lecenih uopste, te da je ta razlika posledica dejstva hemikalije koju istrazujete, a ne bilo cega drugog. Ako to dokazete imate lek, ako isto prodju oni koji dobijaju vas lek i oni koji svakog dana popiju casu kisele vode onda mrka kapa od vase nauke. Tehnicki i matematicki gledano fora je u velikom broju slucajno odabranih ispitanika, jer onda se potiru individualne razlike i slucajnosti, jer neki se izlece sami od sebe, neki imaju blazu formu bolesti, neki imaju drugu boelst koja im skrati zivot - sto vise ispitanika, sto bolje tehnicki uradjeno istrazivanje i sto veca razlika u procentu izlecenih ili prezivelih to je verovatnije da imate lek.
Supstance ili metodi rada koji se koriste u "zvanicnoj medicini" su ovo prosli. Ono sto nije proslo ovaj tip istrazivanja mi ne smatramo valjanim, dokazano efikasnim.
Svaka budala (generalno gledano) ima pravo tvrditi da nesto leci rak, a ima i puno, bogom i zakonom garantovano pravo verovati u to. Ali ako hoce to prodavati kao lek ili svoju religiju siriti, onda morate imati dokaze, i to ne bilo koje dokaze vec one koji su kao takvi propisani.
Kao sto ne mozete policajcu kada vas zaustavi i trazi * removed * pokazati masan papir od bureka na kom je olovkom nacrtan cica glisa, jer to nije propisna vozacka dozvola (cak i kad vi tvrdite da jeste), tako ne mozete lekom zvati ono sto nije proslo dokazivanje. Jos grdje je ubedjivati ljude da uzimaju ili im prodavati nesto za sta je dokazano da ne deluje ili je dokazano da je stetno.
Sa medicinskog stanovista petrolej nema vecu efikasnost za lecenje raka od stojanja na kisi po punom mesecu i time se ne moze smatrati lekom. Obzirom da kod vecine ljudi dovodi bar do proliva, a da nema nikakvog pozitivnog svojstva, smatra se otrovnim. Ne postoje razlozi za definisanje njegove medicinske upotrebe jer ne zadovoljava prva dva kriterijuma.
Sve ovo uopste nije medicinska stvar, no stvar opste kulture, ljudskog postenja i dogovora. Vi mozete doneti kakav god vam se zakon svidja o sertifikovanju lekova i po njemu proglasiti mokracu tek rodjenog mosusnog goveceta lekom za leukemiju, u principu vam niko ne brani ako imate vecinu u skupstini... Pa na iskap :) Ali dok to ne zazivi petrolej nije lek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Čet Dec 06, 2012 4:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 06, 2012 3:58 pm
Postovi: 1
Stepenica je napisao:
A kako nabaviti taj petrolej/gas? Po kom protokolu se uzima?

prvi put koristim ovaj forum pa neznam da li cu uspeti da odgovorim,

operisana sam od invazivnog karcinoma dojke, sa 4 metastaze u limfnim cvorovima.primala citostatike, zracenja i hormon terapiju pet godina.pored redovnih kontrola i optimizma, koristila sam poslednje godine precisceni petrolej po semi dobijenoj u apoteci gde sam kupila. adresa je novi sad, narodnog fronta 73 apoteka se zove BIOLAK.naravno nemogu reci da mi je to pomoglo ali nije ni odmoglo.sa takvom dijagnozom naravno nisam imala sta da izgubim. u toj apoteci NOVI SAD ,,BIOLAK,, TEL.468 372 dobila sam uputstvo i bez ikakvih posledica koristila precisceni petrolej.sobzirom da sam sada u 74-oj godini secam se kao dete da su tada neprecisceni petrolej-obican gas ljudi pili za razne bolesti. inace u svajcarskoj,nemackoj,austriji i jos nekim zemljama u apotekama redovno moze da se kupuje a na adresi koju sam dala treba da se poruci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Čet Dec 06, 2012 5:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
A kako ste se hranili svo ovo vreme?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Pet Mar 22, 2013 2:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 2:10 pm
Postovi: 1
imam jedno pitanje:
od moje supruge u srbiji otac ima isto taj nezgodni maligni tumor.
i njega su doktori otpisali,mi smo mu uzeli iz nemacke taj Petrolej c30.
dali neka mozda zna kako se on upotrebljuje?
cito sam ovde na forumu da se kao 1 tableta u 4 sata ujutru na prazan stomak uzima.
i da se koristi 40 dana,a sta posle toga?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Mar 26, 2013 11:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 4:05 pm
Postovi: 12
Moj otac je poceo da pije medicinski petrolej, nabavili smo ga u Becu i prodaje se kao medicinski proizvod. Pije ga tridesetak dana, obzirom da boluje od karcinoma na plucima, rezultate jos uvek ne znamo. Samo znam da je prvu hemo Cisplatinom odlicno podneo, bez mucnina. Bocica od 50 ml. kosta 10 eura. Mogu da Vam u inbox posaljem ime apoteke.
Mi smo to probali, njemu ne smeta da ga pije. Uzima jednu kafenu kasicicu 2 h pre dorucka i jednu pred spavanje. Nije bilo nikakvih nezeljenih promena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sre Mar 27, 2013 3:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 2:50 pm
Postovi: 1
Postovani,
Moj otac takodje boluje od tzv "large cell" karcinoma na plucima, 4. stadijum (veoma kasno uoceno) sa metastazama na nekoliko mesta...doktori mi kazu da je pitanje dana a ja nekako i dalje verujem da ce poziveti...prosao je kroz prvu hemoterapiju na koju je otisao potpuno pokretan, svestan i vrlo dobrog apetita...nakon toga je pao u postelju i od tada ne ustaje evo vec 5. dan, prosto vegetira...tek danas sam cuo za petrolej i video tvoj post o toj apoteci u Becu...ovde su spominjali Novi Sad-zvao sam tu apoteku i rekli su mi da nemaju...molim te prosledi mi bilo kakvu informaciju o toj apoteci u Becu, adresu, telefon bilo sta da ih kontaktiram ako uspem pre nego sto bude kasno..
veliki pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sre Mar 27, 2013 4:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
deserteagle,
питање шта је боље у ситуацији твога оца. Да ли петролеј, соба бикарбона (http://www.curenaturalicancro.com/thera ... ncini.html) или велике количине витамина Б 17. Немам искуства и дајем ти само предлоге. Прочитај на мом сајту њњњ.аца.рс (само пиши латиницом) у зравственим саветима шта сам писао у теми Тумор и Кандида. За Б17 можеш да погледаш под Линкови, Здравље, Исхрана, Језгро кајсије, мада мислим да би много боље било уље од језгра кајсије или нешто слично.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Pon Apr 08, 2013 11:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
sasasa je napisao:
Petrolej je mešavina ugljovodonika - acikličnih dugog lanca, cikličnih i aromatičnih, u kombinaciji sa svim i svačim. Dobija se iz nafte i to ne bog zna kako sofisticiranim procesom.
Čisto da znate - ne postoji medicinska (terapijska) primena petroleja! Ni za vaške se više ne koristi. Petrolej je za naše telo otrov!
Većina aromatičnih ugljovodonika unetih u telo se lako apsorbuju i teško oštećuju crevni epitel, jetru, bubrege i dovode do ozbiljne depresije kostne srži. Hronični unos u dozama o kojima se ovde govori može ubiti zdravog bika, a kamo li bolesnog čoveka.
Ozbiljno bolesnom čoveku, čija jetra puca po šavovima, bubrezi se jedva bore da održe normalan balans tečnosti i soli, a koštana srž jedva proizvodi dovoljno krvnih ćelija da se preživi, davati petrolej je - sumanuto.
30-50 evra za flašicu gasa za fenjere, koja leči rak!? Samo apsolutna budala može nasesti na to. Normalno, ne treba potcenjivati moć očajanja... Ali ovo je stvarno previše... Petrolej ne leči rak, ali za razliku od mnogih bogojavljenskih vodica kojima se ljudi okreću u očaju i o kojima se ovde piše, on je otrovan. Može, i obično skraćuje život obolelima.
Au prijatelju, sta ti ovde svasta nesto, napisa. Dobro si rekao petrolej je sastoji od ugljovodonika i to je ta energija koja pokrece automobilsku industriju i mnogo toga. Nisi rekao da se i ljudsko telko sastoji od ugljovodonika.. mislim da je 18% nisam siguran, moze se proveriti. Dalje, makar 50% lekova koji se proizvode su iz nafte. Ptrolej je naftin derivat dobija se destilacijom. Najbolji je onaj koji se dobije od 100-140 stepeni. Znaci ako zagrevate naftu preko 200 stepeni..taj petrilej ne vaja za lecenje. Da ne duzim..jos su Rimljani koristili petrolej u medicinske svrhe i oni su znali za destilaciju. Nije fino da se pravimo prepametni jer, nema potrebe za tim. Sve je otrov u nerazumnim kolicinama. Ako popijes 3 case odjednom petroleja, nema ti spasa..ali, ako se koristi kako treba sigurno radi posao. Spomenuo si vashke, bravo. Ako taj petrolej ubija parazite onda je to ..to. Hulda Clark smatra da je rak parazit. koji zivi u crevima ali, zahvaljujuci isopropil etilenu koga ima u izobilju na zalost..taj parazit se moze nastaniti bilo gde u coveku. Znaci, tu je greska. Idemo dalje, Tullio Simoncini smatra da je rak Canbdida albicanns. On radi terapiju sodom bikarbonom jer gljivica ne moze ostvariti rezistentnost obzitom da soda u doiru sa celijom dodaje kiseonik, koji je ubija i tu nema odbrane. Idemo jos daje, nova medicina ili , ljudi koji ne veruju alopatskoj medicini (a ja sam jedan od njih, objasnicu kasnije i zasto) su dosli istrazivanjem do otkica da postoje pleomorfni organizmi, sto klasicna medicina odbacuje..to vam je ono kad iz gusenice postane leptir. Dakle kockice se slazu.. organizmi dozivljavaju metamorfozu.. to su ljudi pratili u zivo. Prica je duga , da skratim. Da vidimo ko prodaje hemoterapiju? Rokfeler. Ko nas truje chemtrails-om i gmo..hranom.. isti gospodin, ko kontrolise FDA takodje, gore navedeni. Ko drzi Godman Saschs i ko je rasturio grcku ekonomiju.. tako dje ovaj gospodin. Ko vrsi depopulaciju putem vakcina, takodje isti. I da ja koristim njegovu hemoterapiju, neka hvala. Po meni to rade samo , kako ti rece..budale. Ako nesto ne znas, pitaj. Nije fino izdeklamovati negativan tekst i otici. Znam mnoge koji su umrli od hemoterapije, ne znam ni jednog koji je nastradao od petroleja. Necu da ti dakem linkove, koji obaraju tvoju pricu, snadji se sam, moze ti valjati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Apr 09, 2013 8:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ма да, све је отров осим цитостатика. Тек би они убили, не бика, него слона. А тек производња истих? Толико се токсина ствара приликом производње, да се праве специјалне коморе за производњу и то у ширем кругу насеља.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sub Apr 13, 2013 6:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 5:53 pm
Postovi: 23
dragi moji posetioci ovog foruma zelim sa vama da podelim neka iskustva i zal sto nisam i ja pokusala pomoci dragoj osobi sa petrolejom jer sam ubedjena da mu nebih odmogla,jer ono sto su uradile hemoterapije od njega za mjesec dana to je tuga i zalost.draga osoba je moj zet od samo 30 god koji u novembru oseca tegobe i pocinje povracati ,lijece ga 20 dana od cira i potom salju u pg na operaciju .tek kad su ga otvorili naisli su na zlo od adeno cancera odstranili zeludac dio gusterace slezenu i poslali kuci na oporavak. on se poceo bolje osecti cak je dobio 6 kg za taj period i onda krece na hemo terapiju.kad je krenuo od kuce imao je boju u licu bistre oci a kad se vratio sa hemo dosao je zut ,gubio se ,pocinjao oticati i nismo znali da li ce ostati ziv 10 dana prolivi povracanja itd izgubio 10 kg .naglo pocinje propadati sa njim sam pocela pricati o petroleju cak sam stupila u kontakt sa osobom koja koristi kapsule petroleja i dogovorila se sa njim da narucim da pocne piti.u medjuvremenu dolazi i druga hemo ja sam se protivila da neide cak se i on kolebao al eto povedose ga znala sam da ce ga ubiti nekazem da bi i ovako zivio al sam sigurna da bi duze bez njih jer sam videla sta su uradile od njega za samo 30 dana sad se duboko kajem sto odma nisam probala sa petrolejom jer sam sigurna da mu on nebi nista gore napravio od onog sto su hemo uradile on je svoju dusu odmorio 6 aprila a ja savetujem da ko dodje u slicnu situaciju proba sa petrolejom pre nego sa hemo terapijama jer one razaraju organizam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Ned Apr 14, 2013 5:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Биљице, жао ми је због смрти твог зета.

Немој да се изједаш што му ниси дала петролеј. Када би људи знали да ће се нешто лоше завршити, не би ишли тим путем. Пропаганда фармакомафије је толико велика и јака да човек почиње да сумња у свој здрав разум. На крају више не верује ни својим рођеним очима.

Сви који су оздравили уз примену цитостатика убеђен сам да би оздравили и без њих. Можда се једнога дана и у Србији појави неки др Симонцини који ће почети да уноси преокрет у лечењу тумора.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: