Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 226 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Čet Jul 07, 2011 11:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2011 4:07 pm
Postovi: 13
sandrao je napisao:
sandrao je napisao:
marijapr 2761 je napisao:

Evo i sajta pa se informisi o vodecoj kineskoj kompaniji u svetu iza koje ne stoji jedan tibetanac nego citav tim kineskih lekara i nutricionista.pozdrav http://www.tianshi-saveti-srbija.com/




Citav 'tim' koji radi i funkcioni se iz severne amerike. Da sve sami kinezi, koji se bave iz hobija 'lecenjem' i prodajom nekretnina i trgovinom na berzi i multilevelom. Nazdravlje, za takve 'kineze'.
Hvala za link. Ali informisana sam odlicno i odavno. U svakoj prici ima dobrih strana ima ih i ovde, donekle. Ali zakaci se neko juce i ima RESENJE ZA SVE PROBLEME!? Inace, to nazovi resenje postoji jako dugo i daleko je od resenja, sem sto resava finansijske probleme pojedinaca. Ali svakom svoje.
A ako oni iz amerike 'lece' rak, sigurno ih 'dobri ljudi' koji proizvode citostatike, pustaju da to rade.... jer to deluje i to je, ipak demokratska zemlja?

mislim da nisi dobro informisana ne znam ko te naljutio ali ne pricamo o istoj kompaniji..al dobro svako ima svoje misljenje verovatno ne podnosis kineze pa sad malo preuvelicavas.meni nije bitno ko stoji iza vec su mi bitni rezultati i to da je mom muzu bolje i da mu se tumor smanjuje od tih lekova..da se neponavljam vise.poz
Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Čet Jul 07, 2011 11:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
marijapr 2761 je napisao:
Slavko_slavko je napisao:
o boze mili, sta sve ljudi rade da bi zaradili...pio sam sok od zita i ne sme da se pije vise od kuglice na dan jer nema svrhe...pije se ujutru, na prazan stomak...dakle, pomoglo jeste u tom pogledu da sam izbacio toksine...moram samo napomenuti da ne podrzavam alterativu nimalo, ali bih opet ovo pio jer je provereno za detoksikaciju i poboljsanje cirkulacije(i dosta drugih bolesti)...

ne znam na ciju zaradu mislis ali to me i ne zanima meni je bitno da je moj muz bolje i da mu se tumor smanjio samo od te alternative
hvala bogu na njoj a sto se tice zita procitaj bolje uputstvo pise za obolele od raka od 2 do 5.zbog vitamina b 17 mom muzu nije nista skodilo pio je 4 na dan naprotiv.. svi lekovi se svuda placaju za sve a pogotovo za rak u engleskoj cak ljudi daju hiljade evra da bi se izlecili i najbitniji su rezultati u takvoj situaciji ljudi prevale hiljade kilometara i daju za put hiljade evra da bi dosli do leka tako da par hiljada dinara za nesto tako bitno i vazno meni ne predstavlja problem ja sam ovde da preporucim ono sto znam da je sigurno nama pomoglo u lecenju raka ljudima kojima je to bitno i vazno .svako sebi kroji sudbinu i bira put


pazite, mogao je on piti i 10 komada na dan, ne bi mu skodilo ali ne bi bilo ni koristi...zato ne treba preterivati vec piti kako treba...mi smo se culi sa tim covekom sto proizvodi te kuglice i on nam je rekao kako da pijem, sta da radim i koliko cesto da ponavljam to sve...drago mi je sto mu je bolje i da sve to ide na dobro... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pet Jul 08, 2011 12:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2011 4:07 pm
Postovi: 13
Slavko_slavko je napisao:
marijapr 2761 je napisao:
Slavko_slavko je napisao:
o boze mili, sta sve ljudi rade da bi zaradili...pio sam sok od zita i ne sme da se pije vise od kuglice na dan jer nema svrhe...pije se ujutru, na prazan stomak...dakle, pomoglo jeste u tom pogledu da sam izbacio toksine...moram samo napomenuti da ne podrzavam alterativu nimalo, ali bih opet ovo pio jer je provereno za detoksikaciju i poboljsanje cirkulacije(i dosta drugih bolesti)...

ne znam na ciju zaradu mislis ali to me i ne zanima meni je bitno da je moj muz bolje i da mu se tumor smanjio samo od te alternative
hvala bogu na njoj a sto se tice zita procitaj bolje uputstvo pise za obolele od raka od 2 do 5.zbog vitamina b 17 mom muzu nije nista skodilo pio je 4 na dan naprotiv.. svi lekovi se svuda placaju za sve a pogotovo za rak u engleskoj cak ljudi daju hiljade evra da bi se izlecili i najbitniji su rezultati u takvoj situaciji ljudi prevale hiljade kilometara i daju za put hiljade evra da bi dosli do leka tako da par hiljada dinara za nesto tako bitno i vazno meni ne predstavlja problem ja sam ovde da preporucim ono sto znam da je sigurno nama pomoglo u lecenju raka ljudima kojima je to bitno i vazno .svako sebi kroji sudbinu i bira put


pazite, mogao je on piti i 10 komada na dan, ne bi mu skodilo ali ne bi bilo ni koristi...zato ne treba preterivati vec piti kako treba...mi smo se culi sa tim covekom sto proizvodi te kuglice i on nam je rekao kako da pijem, sta da radim i koliko cesto da ponavljam to sve...drago mi je sto mu je bolje i da sve to ide na dobro... :)


u svakom slucaju nastavljamo dalje sa ovim preparatima ako bog da do izlecenja ako su se vec njih dvoje izlecili sa tianshi preparatima imamo neku nadu pogotovo posle ove dijagnostike.za mesec dana idemo na skener pa cemo videti daj boze da sve bude ok pa da i drugima pomognemo.cula sam i za lek vidatox samo ne znam da li je stigao do srbije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Sub Jul 09, 2011 9:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2010 9:26 pm
Postovi: 162
ASPARTAM - SLATKI OTROV:

http://* REKLAMA */doyouknow2/rs/14

_________________
"Treba otimati radost
danima sto beže
na svetu mreti je lako
živeti je teže."

Majakovski


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pon Jul 11, 2011 11:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Sto bi rekla moja stomatoloskinja, tuzila bi kompanije koje u okviru Orbit, Star i drugih zvaka i slicnih proizvoda na mala vrata guraju Aspartam, klasicni kancerogeni sastojak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pon Jul 11, 2011 11:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
marijapr 2761 je napisao:
za sve one koja je ova muka zadesila zavana RAK..nemojte odmah prihvatati hemoterapiju a da ne probate drugi nacin..prirodni nacin
Mog supruga je zadesila ova bolest zvana cancer mikrocelular tj rak pluca pre dva meseca.Poznato je da se ovaj rak brzo siri i da dobro reaguje na hemoterapiju tako da su mu doktori preporucili hitno na hemoterapiju deset meseci...medjutim pokusali smo na sve nacine da to izbegnemo znajuci koliko je hemoterapija stetna i sta izaziva.Sticajem okolnosti nasa poznanica KOJA SE IZLECILA OD RAKA PLUCA bez hemoterapije,nam je preporucila proizvode kineske medicine TIANSHI.proizvodi stvarno deluju !!!bazirani su na prirodnim biljkama i sastojcima sa Tibeta.jedan od njih je Kordiceps,Hitozan,Holikan i Vejkan I mnogi drugi koji se u kombinaciji zajedno koriste. Posle dva meseca suprug se juce vratio sa kontrole kompijuterske dijagnostike Rak mu se smanjio za 70% telo mu je iscisceno od toksina i svih stetnih materija hemijskih toksicnih koje su ga i dovele u ovo stanje.nastavljamo sa terapijom jos dva meseca do potpunog izlecenja.Napominjem da je korigovanje ishrane o b a v e z n o bez mesa bez secera i belog brasna sa sto vise voca i povrca i prirodnih sokova limuna i pomorandze.uz sve to je uzimao kostice od kajsije desetak na dan.Za sve koji zele da saznaju vise o
Tianshi proizvodima neka nadju na netu ukucaju na googlu Tianshi .ili neka mi pisu dacu im kontakt osobe koja mi je i preporucila i sama se izlecila od raka pluca.svi proizvodi su prosli kontrolu i imaju dozvolu.Pozdrav svima...ne gubite nadu


Marija, ako se tako zovete (zakljucio sam na osnovu korisnickog imena), dobru ste odluku doneli. Nastavite hrabro i nemojte da pomisljate na neuspeh kao opciju. Organizam moze da pobedi ne samo rak, vec svaku bolest, zahvaljujuci imunom sistemu, sistemu koji postoji u svakome od nas, sistemu sa kojim smo rodjeni i cije je funkcije, manje-vise, zvanicna medicina precizno objasnila.

Procitajte principe zdravog zivota ovde i rukovodite se njima:
onkologija/alternativna-medicina-t18993.html

Zelim Vama i Vasem suprugu sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pon Jul 11, 2011 4:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2010 9:26 pm
Postovi: 162
Batapaa je napisao:
Sto bi rekla moja stomatoloskinja, tuzila bi kompanije koje u okviru Orbit, Star i drugih zvaka i slicnih proizvoda na mala vrata guraju Aspartam, klasicni kancerogeni sastojak.


na zalost ima ih jos mnogo...

na nama je zato da se borimo protiv toga korisnim informacijama i da ih sto vise sirimo.

_________________
"Treba otimati radost
danima sto beže
na svetu mreti je lako
živeti je teže."

Majakovski


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Uto Jul 12, 2011 7:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2011 4:07 pm
Postovi: 13
Batapaa je napisao:
marijapr 2761 je napisao:
za sve one koja je ova muka zadesila zavana RAK..nemojte odmah prihvatati hemoterapiju a da ne probate drugi nacin..prirodni nacin
Mog supruga je zadesila ova bolest zvana cancer mikrocelular tj rak pluca pre dva meseca.Poznato je da se ovaj rak brzo siri i da dobro reaguje na hemoterapiju tako da su mu doktori preporucili hitno na hemoterapiju deset meseci...medjutim pokusali smo na sve nacine da to izbegnemo znajuci koliko je hemoterapija stetna i sta izaziva.Sticajem okolnosti nasa poznanica KOJA SE IZLECILA OD RAKA PLUCA bez hemoterapije,nam je preporucila proizvode kineske medicine TIANSHI.proizvodi stvarno deluju !!!bazirani su na prirodnim biljkama i sastojcima sa Tibeta.jedan od njih je Kordiceps,Hitozan,Holikan i Vejkan I mnogi drugi koji se u kombinaciji zajedno koriste. Posle dva meseca suprug se juce vratio sa kontrole kompijuterske dijagnostike Rak mu se smanjio za 70% telo mu je iscisceno od toksina i svih stetnih materija hemijskih toksicnih koje su ga i dovele u ovo stanje.nastavljamo sa terapijom jos dva meseca do potpunog izlecenja.Napominjem da je korigovanje ishrane o b a v e z n o bez mesa bez secera i belog brasna sa sto vise voca i povrca i prirodnih sokova limuna i pomorandze.uz sve to je uzimao kostice od kajsije desetak na dan.Za sve koji zele da saznaju vise o
Tianshi proizvodima neka nadju na netu ukucaju na googlu Tianshi .ili neka mi pisu dacu im kontakt osobe koja mi je i preporucila i sama se izlecila od raka pluca.svi proizvodi su prosli kontrolu i imaju dozvolu.Pozdrav svima...ne gubite nadu


Marija, ako se tako zovete (zakljucio sam na osnovu korisnickog imena), dobru ste odluku doneli. Nastavite hrabro i nemojte da pomisljate na neuspeh kao opciju. Organizam moze da pobedi ne samo rak, vec svaku bolest, zahvaljujuci imunom sistemu, sistemu koji postoji u svakome od nas, sistemu sa kojim smo rodjeni i cije je funkcije, manje-vise, zvanicna medicina precizno objasnila.

Procitajte principe zdravog zivota ovde i rukovodite se njima:
onkologija/alternativna-medicina-t18993.html

Zelim Vama i Vasem suprugu sve najbolje.


Slazem se .hvala na podrsci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Pet Mar 16, 2012 11:38 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 30, 2007 9:17 am
Postovi: 260
Kajalena je napisao:
Dalje, evo jednog spiska koji izrazava stepeni kiselosti pojedinih vrsta hrane. Sto je broj vise u plusu, to je hrana vise alkalna (bazna). Sto je vise u minusu, to je kiselija. Ovi brojevi nisu vrednost pH, vec uvedeni da izraze u kojoj je meri nesto kiselo/bazno:

Povrce

krompir + 7
karfiol + 5
kopriva + 10
brokoli + 4
sampinjoni + 5
svez grasak + 3
krastavac + 30
beli luk + 10
keleraba + 6
maslacak + 19
paprika + 5
persun + 9
bundeva + 2
praziluk + 7
rotkvica + 5
cvekla + 12
kupus razni + 4 do +10
zelena salata + 5
boranija + 5
rani spanac + 8
kasni spanac + 27
paradajz + 14
luk crni + 3
sargarepa + 10


Voce

jagoda + 2
kajsija + 35
ananas + 5
jabuka + 1
banana + 5
borovnice + 2
kupine + 8
limun + 10
grozdje + 3
malina + 5
grejpfrut + 10
tresnja + 7
mandarine + 6
dinja + 8
kruska + 3
breskva + 8
sljiva + 5
pomorandza + 9
suve smokve + 28


Mlecni proizvodi

puter - 5
mlad sir - 5
sir - 10
margarin - 7
mleko - 5
pavlaka/slag - 3
jogurt - 3


Meso

Ribe razne -5 do -17
piletina - 25
ulja/masnoce - 50
meso razno - 24
losos - 3


Brasno/zitarice

integralni hleb - 5
kvasac - 9
testo sa kvascem - 20
beli pirinac - 11
raz - 11
brasno - 8


Razno

bademi – 1
braon pasulj - 4
kakao - 5
urme + 9
kesteni + 12
kafa - 8
kokos + 4
masline - 4
kikiriki - 10
suvo grozdje + 25
tofu (sojin sir) + 4
orasi - 8
beli pasulj - 2



Za odkiseljavanje organizma, pominje se i kura sokom od limuna (bez secera): danas 1 limun, sutra 2, prekosutra 3 i sve tako do 10, pa onda unazad – 10, 9, 8, 7… Laneno ulje se negde na Internetu pominje kao bazno a negde kao kiselo, tako da za njega nije sigurno...



Ovu temu sam trazila pola sata.Spisak korisnih stvari i jos ponesto.Mozda ce nekom da koristi.Uzimanje namirnica sa baznim ph,usporava rast malignih cel.Mali doprinos velikoj borbi.
puno pozzz.

_________________
ko otrpi do kraja, spasice se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Sre Apr 03, 2013 4:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 01, 2013 3:29 am
Postovi: 3
U utorak bili na Magn. Rezonansi - DETEKTOVANE FOKALNE , SEKUNDARNE PROMENE NA KARLICI , PUBICNOJ KOSTI I NA LUMBALNIM PRŠLJENOVIMA L1 , L2 , L3 i L4 .

Od četvrtka je u kamenici je u bolnici na odeljenju onkologije , do sada radeni
markeri i išla na MR svih kostiju , ginekološki , grudi , pluca , jetru i još ...
još je u fazi ispitivanja gde je primarni i dokle je to sve došlo ,
kada uspostave konacnu dijagnozu odredice terapiju , a to je u petak .

Za sad dobija dioxin , ranisan i klometol inekcje ( da li je pripremaju za terapiju - jer ona nije ni ranije povracala ili imala mucnine ili ...) , takode dobija : tab. Jurnista 16 mg. , Oromorf šampone i flastere durogesik koje su joj juce ukinuli zbog problema sa disanjem ili su je samo ispitivali kako reaguje na flastere ili joj je bolje nego prekljuce ( tako bar sada izgleda ) ili ....
Mi svi se nadamo da joj je vec bolje.A ona sama ima puno puno snage i kao i uvek volje , energije , ljubavi za sve nas i odbija da uopšte i misli o tome svemu , sluša nas i šta treba da radi i i to i radii na tome se sve završava što se tice razloga zbog kojeg je tu gde je . Naravno pre svih sluša i ima puno puno poverenje u medicinu i njenu ( lepu ) doktoricu Tanju , koja je vodi .

E sad - u ovih par dana ( samo to - pa dosta , ne daj bože nikom ) , mi svi ,
njena porodica , smo posredstvom prijatelja i neznam vec koga i ni kako nabavili ;


1. ARONIJU
2. VIDATOX - kapi sa kube
3. HUNZA - preparat od koštice kajsije
4. SEMENKE KAJSIJE
5. ULJE CRNOG KUMINA
6. ALOJA - stara sedaam godina , zbog toga što mora da odstoji , pocece tek u
nedelju
7. ŠPARGLA - stiže u petak
8. MAGNEZIJUM GEL
9. MEŠAVINU CAJEVA - onako kako smo culi
10. PETROLEJ IZ MAÐARSKE - koji još nije pila i koji sam nabavio veceras , i koji
me jako podseca na ukus ulja crnog kumina - na dizel gorivo , naftu ....

Čuli smo još za ulje od kanabisa , takode sa kube , culi za bolnicu i vakcine na Kubi , čuli smo za Zeolit , za ovu ili onu biljku , lek ili preparat , za ovu ili onu knjigu ,
za BROJSA , za Jovu sa Romanije , za Ostrog , za volju , za veru u boga , u ljude , u život ......veru u ljubav , ljubav ...

ČULI SMO SVAŠTA I OD ROÐAKA I PRIJATELJA I NJIHOVIH PRIJATELJA , I OD LEKARA
I OD LEKARA PRIJATELJA I OTVORENO I OVAKO I ONAKO I UZ POMOC ZNAKOVA PORED PUTA
( onako kako ih ja ili mi ,naše troje dece i zet tumacimo ) DOŠLI SMO PRECUTNO DO ZAKLJUCKA ,
: MAMA JE BOLESNA I TO JE SADA PRIORITET SVIH PRIORITETA ,
i kao i do sada kad god nekome od nas nije bilo dobro , ni ostalima nije bilo bolje ,
tako nam je vec 27. godina , i ovako ili onako uvek je na kraju bilo sve dobro , i svima dobro .

Bili smo u crkvi , upalili smo svece i za mrtve i za žive , bila je i ona gore u
kamenici u crkvici , i takode radila što i mi , pa to radimo od kako smo se upoznali ,
za naše dede i babe i ... a narocito od kada su došla deca , krštenja , rodendani , vencanja , ili tek tako ... pa kad je bilo ko od naših imao bilo kakav naizgled nerešiv problem ... ili ... pa manastir ovaj , pa manastir onaj , pa Ostrog , nebrojeno puta ,
pa donacija sa njene strane za izgradnju hrama svetog Save u Beogradu , pa ovo pa ono , mi ne vidimo razliku , a pogotovo Olja , ona je onako mala uvek i bila najjaca od svih nas , naš gurač i tegljač u isto vreme , pa i sada , a mi , kao i uvek ,
trudimo se i dajemo sve od sebe za njen brzi oporavak , svi zajedno .

U ovom trenutku , dobro bi nam došli saveti i mišljenja kako
lekara tako i ljudi koji su na ovaj ili onaj nacin bili upoznati sa ovom teškom bolešcu . o oba nacina lečenja i sa medicinskog aspekta i sa aspekta alternativnih nacina i metoda lečenja ove opake bolesti , nešto što nisam napomenuo , kao i saveti za ono što smo vec nabavili i što vecinu toga koristi .

Napominjem da supruga Olivera ima 47 godina , da je pre devet operisala benigni fibroadenom nalevoj dojci i da je njen otac imao leukemiju .

Napominjem da još nije gotova konacna dijagnoza i da se još ne zna gde je primarni tumor .

Za sada je dijagnoza -

C79.5 Sekundarni zlocudni tumor kosti i koštane srži ili lat.
Neoplasma malignum ossis et medullae ossium metastaticum


Unapred se Vam zahvaljujemo na : porodica Tarana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pet Apr 05, 2013 9:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 05, 2013 9:42 pm
Postovi: 3
Djordje61, mene zanima kojim putem je supruga dobila mesto u bolnici, mog oca ispituju ali sve od kuće dolazimo: CT, kolonoskopija, biopsija... i niko ništa ne govori, ne daje dijagnozu, ne preporučuje lečenje. Radi se o Institutu u Kamenici.
Ima promene na jetri i plućima i usmeno-to su sekundarne promene a treba pronaći primarni. A ko će ga pronaći kad su nezainteresovani?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Sub Apr 06, 2013 2:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 01, 2013 3:29 am
Postovi: 3
Sa uputom od svog lekara i nalazom sa magnetne rezonanse . Ne verujem da ne ispituju tvog oca , to je veoma kompleksna bolest i jako im je tesko da odrede bas pravu dijagnozu , da bi mogli na kontu tih nalaza da odrede adekvatnu ( hemio ) terapiju . Sve najbolje tvom ocu , i vise verujte lekarima u Sr. Kamenici
.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Ned Apr 07, 2013 9:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 05, 2013 9:42 pm
Postovi: 3
Djordje61, hvala na lepim rečima, takođe svega dobrog i Vama želim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Uto Okt 29, 2013 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 29, 2013 11:24 am
Postovi: 3
Dragi sugrađani, građani sveta
koji je prirodni lek najbolji za rak? svi trče kod lekara po savet za svaku sitnicu. Ne leče se posledice, već uzrok, tako da to bilje što se preporučuje treba jesti i piti stalno, a ne samo kad nešto zasmeta... elem, ono što je dosad i vrapcima jasno je da se cela farmaceutska industrija svodi na profit, što više pacijenata i što duža (doživotna) terapija garantuju profit! Tako je do kraja 19tog veka 40% lekova sadržalo ulje te biljke, da bi, kad su seljaci videli da mogu sami da zasade te biljke i leče se, 1937. godine ta biljka proglašena nelegalnom, opijatom i prikazivani su snimci poludelih ljudi kako se cerekaju u sklopu propagande o potrebi isterivanja te biljke iz legalnih tokova, biljka je naravno kanabis.
Ilegalna droga, zbog koje se svaki dan neko hapsi, neki kriminal dešava vezano za kanabis, a podatak da niko nikada u istoriji civilizacije nije umro od kanabisa, pazite, nikada... Da su se mnogi javljali da su rekreativno to koristili i da im ne fali baš ništa, ni od pameti, pamćenja, volje, naprotiv, bolje im je.. kada ste pročitali da je neko pod dejstvom marihuane ubio nekog, pretukao nekoga... a koliko puta ste čuli o ubistvima, divljanju i sl ponašanjima pod dejstvom alkohola??? Ono što je bitno, to je da kanabis LEČI RAK, DIJABETES, LEUKEMIJU, NORMALIZUJE RAD SRCA, POBOLJŠAVA APETIT I KOD TEŠKIH BOLESNIKA, I JOŠ desetine bolesti možete izlečiti jednom bočicom isceđenog ulja od kanabisa i bez ijedne NUSPOJAVE! Ali kako da vam farmaceutska industrija naplati lek za rak ili dijabetes koji vi možete posaditi u svojoj bašti i dobiti ga za 3 meseca besplatno?
Svaki pravi naučnik će vam reći da je RAK ustvari grupa vaših ćelija koje su se okrenule protiv vas i da napadati te vaše ćelije HEMOTERAPIJOM ili HIRURŠKI je totalno pogrešan pristup jer će te ćelije kad tad ponovo nastati iz istog razloga iz kog su se pojavile prvi put... Ulje kanabisa sadži preko 87 kanaboida, kanaboidi izoluju ćelije raka i sprečavaju im dotok hrane, tako posle manje od 3 meseca ćelije raka krenu da se samouništavaju, odnosno da jedu same sebe, a da pritom ne diraju nijednu zdravu ćeliju vašeg tela! Imajte na umu da je cela jugoistočna evropa pre 20 godina teško ozračena od Černobila i da su nas bombardovali uranijumom koji je biljni i životinjski svet upio u zadnjih 15 godina, tako da računajte da smo svi ugroženi (da ne pominjem chemtrails koji svakog dana vidite na nebu – bude belo nebo od hemikalija sve do prve kiše) i aditive koje svaki dan pojedemo, smog i sve ostalo što nam dan donosi utiče na naš organizam.... izbegavajte vakcinacije (osim ako niste neka najugroženija vrsta pacijenta), jedite i kupujte domaće od proverenih seljaka, bežite iz grada, u selu je spas, mora da se radi ali verujte mi dostojanstvo srpskog seljaka i nekog prosečnog radnika u Srbiji ne može da se meri.
Ulje kanabisa su davali deci svih uzrasta i bebama sa tumorima za koje su doktori rekli da neizlečivi i izlečili su se, nastavili su normalno da žive i da se razvijaju bez ikakvih posledica, to možete naći po internetu razne dokumentarce protiv podmićenih lekara što pumpaju doze ili prepisuju ono što im se kaže... imate i snimke lokalnih vesti da su deci davali medicinsku marihuanu i da su sad totalno izlečena od raznih teških bolesti poput raka... sve vrste raka leči, kože, pluća, creva... a svi mi smo živeli u verovanju da je to droga, gateway drug, odnosno da se sa marihuanom počinje i da se posle umire od heroina! Gluposti! Budalaštine! Znam ih mnogo koji to koriste rekreativno godinama i nije im baš ništa, pogotovo što takvi ljudi retko kad piju alkohol.... zdravi su... ali ono što je najbitnije, to je da sam ja lično probao i rezultati su vidljivi posle 2 nedelje već... a pošto je namenjeno mojoj majci koja ima 3 raka i dijabetes, moram da napomenem da se medicinska marihuana unosi kao ulje ili puter, jer se kanaboidi rastvaraju samo u mastima, tako da ne mora da se puši i ne mora se osetiti neka euforija ili preterana opuštenost. Da ne bih dužio ovaj post, evo vam par linkova od kojih je najbolje da krenete, a proguglajte sami medical marijuana i istraživanja o kanceru i lečenju kanabisovim uljem (pacijenti popiju samo jednu kap tog ulja dnevno), a imajte na umu da je danas u americi u čak 21-joj saveznoj državi legalno prepisivanje kanabisa od strane doktora, čitaj: od GMO hrane imaju toliko predebelih ljudi i bolesnih da ne mogu da stignu da im po američkim cenama prodaju toliko lekova koliko imaju kancera i dijabetesa:
http://www.collective-evolution.com/201 ... re-cancer/
http://www.cancer.gov/cancertopics/pdq/ ... onal/page4
http://www.youtube.com/watch?v=90fQss8OL9Q

pregledajte, raspitajte se, proverite, nema nijedne nuspojave i odmah deluje.... Pošto je u našim krajevima samostalno lečenje raka nelegalno, odnosno mora da se razvlačite po bolnicama u nadi da će vam u narednih nekoliko meseci neko dati otrovne hemije da vam trenutno olakša a pritom vam uništi pola organa, jetru najviše, a da ne pričam da je normalno da vam svaka dlaka sa tela odmah otpadne, morate se dobro snaći, ako imate para može se to ulje kupiti u holandiji, samo je skupo, odnosno da bi se napravila jedna bočica od 250ml treba vam kilogram cveta marihuane, tako da tamo to košta oko 1000 Evra, mada je smešna cena za zdravlje bližnjih a još je smešnija ako imate negde da posadite biljku i sačekate oktobar kad možete da je poberete i odmah pretorite u ulje da ne bi imali problema sa zakonom! Seme možete naći kod svakog trećeg studenta vikendom u džepu, samo neka vam odvadi par komada i na proleće sadite, a ako vam je hitno, pošaljite nekog u holandiju ili ameriku po bočicu, verujem da se može kamuflirati nekako da vam ne oduzmu lek.... Ima, doduše po manjim mestima, gde lokalni policajci znaju da neko gaji, ali i znaju da čovek time leči bolesnog oca, a otac je pre 2 godine dobio 3 meseca života dijagnostikovano od strane onkologa... razumećete zašto ne mogu da stavljam puno ime i prezime... držite se logike svoje, a ne onog što pročitate, vidite na tv-u ili vas posavetuje neko vezan sa farmacijom... veganska ishrana, čajevi i čista voda (ne silovana u vodovodu) i sa kanabisovim uljem, mogli bi da doživite 100tu blizu černobila, a kamoli u našoj prirodi, koja je hvala bogu masom netaknuta... zamislite kad bi kod nas bilo moguće kupiti medicinsku marihuanu u državnoj radnji, koliko miliona evra ne bi otišlo u ruke mafije nego bi išlo u budžet.... a recept može da vam ispiše samo lekar koji je obučen za to... idite prošetajte do bilo koje onkologije u Srbiji, tuga, kad viditestare i nemoćne a kamoli mlade koji se guraju po ordinacijama i tu dobiju opcije: trovanje hemijom ili smrt od raka... ne morate ni jedno ni drugo... mislite o tome!
OVAJ POST SAM STAVIO I NADAM SE DA ME NEĆE MODERATORI IGNORISATI, POGOTOVO ŠTO NEMA FAMILIJE U SRBIJI BEZ NEKOG OBELELOG OD KANCERA, A LEKA IMA I BESPLATAN JE!!! NEKA SE LJUDI SAMI UVERE, NEKA ISTRAŽE LJUDI SAMI, NE VERUJTE SLEPO DOKTORIMA ! Pozdrav svim dobrim ljudima Srbije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jos ponesto o raku,sto je dr zaboravio da vam kaze
PostPoslato: Pet Jan 17, 2014 12:59 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 30, 2007 9:17 am
Postovi: 260
Na prvoj stranici imate ph vrednosti namirnica i druge korisne stvari.

_________________
ko otrpi do kraja, spasice se


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 226 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: