Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 61  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 30, 2011 4:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 12:30 pm
Postovi: 126
Lokacija: Pancevo
I mi razmišljamo o Escozulu za tatu koji ima rak pluća!
Kako do njega? Samo otići u turističku agenciju sa dokumentacijom??? Koju agenciju? Da li dokumentacija mora da bude prevedena na španski? Da li za to treba sudski tumač? Koliko obično uzima agencija za takvu uslugu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 30, 2011 7:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Predugo razmisljanje nije dobro, kod ovakve dijagnoze. Ako si ozbiljan oko escozula, sve sam napisala... da se ne ponavljam. Tu su linkovi, adrese i uptstva.

Srecno i pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 30, 2011 8:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 12:30 pm
Postovi: 126
Lokacija: Pancevo
Sandrao, sve sam pažljivo pročitala ali mi nije baš najjasnije da li je prvo potrebno kontaktirati njih na Kubi i poslati dokumentaciju ili je dovoljno dati dokumentaciju onome ko ide na Kubu (agenciji npr)?
Isto nigde ne piše da li prevedena dokumentacija na španski treba biti overena, tj prevedena kod sudskog tumača.
Izvini ali toliko korisnih informacija ali nigde ono korak po korak.....

ja sam čvrsto rešila da ću doći do ovog leka....sada samo kako to da uradim najbrže moguće. :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Feb 01, 2011 11:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Dakle ispocetka - lek je besplatan! Escozul donose ljudi dobre volje i ne naplacuju za to! Ako neko trazi novac - ne davati!

Naci turiste je i tesko i nije tesko, u zavisnosti od godisnjeg doba, tj. sezone za Kubu. Trenutno je dobra situacija.

Svako ko ima profil na fb-u moze da dodje do grupe koja putuje cesto i voljna je da pomogne. Velike agencije, tipa kontikija, nisu predusretljive, po mom iskustvu. Ali treba sve probati.

Ponavljam jos jednom - novac ne davati!!!

Nista sto se prevodi ne treba overavati - dovoljno je prevesti samo jedan papir sa koga se vidi dijagnoza.

Srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Feb 04, 2011 5:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Evo nekih vesti i izmena:

kako sam napisala 'novac ne davati', tako su me obavestili da ga ipak treba, od pre nedelju dana davati.
Da objasnim - kako je Escozul potpuno prirodan lek, ima ga u ogranicenoj kolicini. U zelji da ga dostave svima kojima je potreban, ovde u Srbiji, sami Kubanci koji ucestvuju u pomaganju, izlazu sebe troskovima, koje ne mogu da pokriju. Nekome ce ovo zvucati sumnjivo, ali oni zaista imaju veeliko srce i zele da pomognu, cak ce i pozajmiti, a nece vam reci da su duzni bas zbog vas.
Receno mi je 60 evra, i samo toliko, cisto da znate ako i dalje zelite escozul, ili ga nabavljate prvi put. Ali on se ne daje na ruke, vec dobijete broj racuna.

Eto toliko, pozz svima i uspesan zivot


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Feb 25, 2011 3:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Sandrao,reci nam,molim te,kako je toj zeni sto uzima lek?
Hvala na ovako bitnim informacijama!!!
Pozdrav!!!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Feb 25, 2011 3:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Mejvis, da li si nabavila lek?
Ako jesi,kazi nam kakvo je stanje sa posle primene?

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Feb 25, 2011 6:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 12:30 pm
Postovi: 126
Lokacija: Pancevo
Jesam. Tata je dobio kapi, 5 kapi ujtru pola sata pre jela i 5 kapi uveče pola sata pre jela. Pije već 3 nedelje a počeo je odmah nakon prve hemo terapije a sada 2. marta ima drugu hemoterapiju zakazanu.
Pored eskozula pije još nekoliko preparata za poboljšanje imuniteta.
Ne znam šta da kažem, on se oseća dobro, lepo jede, kreće se, ugoio se tri kile.
Sa druge strane teško govori, leukociti i trombociti su mu dosta opali od hemoterapije (leu 1,6 a trom. 97), počela je kosa da mu opada.
Ne znam kako bi bilo bez eskozula ali mislim da mu pomaže.
Sada 02.marta će nam reći kakav je učinak prve hemoterapije i da li se i koliko tumor na plućima smanjio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Feb 25, 2011 11:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Hvala na odgovoru.Verujem da ce na kontroli sve biti dobro.Javi se posle kontrole. Zelim vam mnogo srece!!!A jel koristi jos nesto sa Kube ili samo Escozul?Jel ste nesto jos saznali o ovom leku,neka iskustva ili nesto slicno?nadam se da ce i nama uskoro stici pa da znam da li moze jos nesto da se nabavi.Moj otac boluje od raka pluca sa metastazom na jetri :((((Mislim da mu vise nece davati nikakvu terapiju pa pokusavam sada sama da dodjem do nekog leka.
HVALA jos jedom na brzom odgovoru!!!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 26, 2011 1:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 12:30 pm
Postovi: 126
Lokacija: Pancevo
Nema na čemu Bojana, tu smo zato da se pomažemo i razmenjujemo iskustva! Samo Escozul koristi, ja ne znam da ima još nešto drugo sa Kube?! Koristi i Onolam preparat iz Novog Pazara, Ecomer, B17 (jede koštice kajsije), pije sok od prirodne cvekle 1/2l- l dnevno.
Nadam se da će tvom tati biti bolje, čitala sam neke tvoje postove.... :(
Ako čuješ za neki preparat da je nekome pomogao javljaj i ja ću isto tebi!
Gde se tvoj tata leči, koji tip karcinoma ima? Moj tata ima mikrocelularni....
Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 26, 2011 3:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Moj tata se leci u Kamenici i ima adenokarcinom pluca sa metastazama na jetri.Metastaziralo je pre neki dan tj.saznali smo pre neki dan.KATASTROFA!!!leci se dve godine i bilo je sve dobro do pre par dana kada smo bili na Ct.Skoro dve godine nisam ni razmisljala o bolesti.On se osecao i izgledao odlicno.Na terapije je isao sam kolima,radio sve,druzio se ma kao da je najzdraviji covek na svetu.I onda samo se jedno jutro probudio sa bolom u nozi i sa kasljem i posle dve dana smo otisli na kontrolu i saznali za metastaze.I od tog dana je sve krenulo po zlu:((((
On inace pije Germanijum 132 i Reisi gljivu kojun nabavljam iz Kine.Procitaj malo o gljivi,mislim da je odlicna.Na pocetku terapije je pio Ekomer a ubrzo je prestao ne znam iz kojih razloga.Sada sam mu napravila neki prirodan lek a taj lek je pio i prosle godine.Pije se dva meseca godisnje.Bilo sta da ti treba...tu sam!!!
Puno zdravlja i srece!!!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 26, 2011 5:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Mislim da ne postoji nesto sto se zove ,,lek za rak'', ako pod tim podrazumevamo nesto u obliku tablete, vodice ili slicno. Organizam ima sistemski problem i trebamo da se repariramo od pocetka do kraja. To podrazumeva svestranu aktivnost i jacanje svog tela. Promenite sablon razmisljanja i borite se za svoj zivot! Ne ocekujte pomoc sa strane u vidu magicnog stapica i preuzmite stvar u svoje ruke! Vas zivot se tice (iskreno) samo vas i vasih najblizih!

Srecno! :))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 26, 2011 10:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Pa ovako...jesi u pravu delimicno a jel mislis da oboleli ne zele najvise na svetu da ozdrave?Mislis da njegove misli i telo nisu okrenuti ka izlecenju?pozitivan stav i borba su pola izlecenja a "lek za rak" druga polovina.Oboleo,izborice se sa unutrasnjim nemirima i to samo kako on zna i promena nacina zivota je neizostavna , naravno uz podrsku najmilijih a treba naci i ovu drugu polovinu sto je naravno veoooooma vazno.A ja licno verujem da lek za rak postoji a farmaceutska industrija je veoma jaka i ko zna od cega bi ziveli da nije citostatika.
Pozdrav!!!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Mar 04, 2011 1:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 25, 2010 2:59 am
Postovi: 6
Bojana, slazem se sa tobom da postoje lekovi koji uspesnije lece od hemoterapije. Molim te da razmislite o b17, a i Elvis je dosta pisao o cesiumu koji je davao majci. Pokazao se veoma uspesnim, samo treba imati hrabrosti i preseci sa konvencionalnim nacinom razmisljanja. Elvis i njegova mama su jedan od svetlih primera sta se sve moze, kad covek ima hrabrosti. Svako mora da odluci kojim ce putem, ali bar se upoznajte sa cinjenicama, odaberite jedan put, smisleno. Iz iskustva znam da pomazu, da ne mora da boli, da ne mora da bude onako kako doktori kazu.
Sa Batapaa se slazem da svako treba da uzme stvar u svoje ruke i sto vise upozna svog opakog protivnika.
Tvom tati zelim sve najbolje i da sve ovo bude samo ruzno secanje za vas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Mar 09, 2011 4:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Mejvis,kako je proslo na kontroli?
Mom tati je odredjena Tarceva kao nastavak terapije.Jel ima neko da kaze neka iskustva o ovoj terapiji?

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: