Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 61  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Avg 15, 2011 3:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 09, 2011 2:32 pm
Postovi: 14
Hvala puno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Avg 16, 2011 10:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
Posle punih 9 dana koriscenja ovog leka osecam se mnogo bolje. Dobio sam apetit svezije izgledam a i bolove koje sam osecao su nestali. Pored ovog leka koristim i cajeve za imunitet kao i vitamine b17. Poslusao sam savet BATAPE tako da svaki dan prosetam u prirodu. Mislim da ce se dejstvo leka tek osetiti, ali za sada je super, pa svakim danom sve vise verujem u ovaj lek.
Kako ide kod ostalih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Avg 17, 2011 10:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 10, 2011 10:06 pm
Postovi: 1
Moj tata koristi Escozul oko dva meseca(u kombinaciji sa hemo) i nasa iskustva su vise nego pozitivna. KAda smo poceli sa koriscenjem on je bio u bas losem stanju. Imunitet na nuli krvana slika jako jako losa nikakav apetit. Poceli smo sa escozulom i sa jos dosta prirodnih preparata za dizanje imuniteta, i on sada jede normalno seta sa unukom, bolovi su mu se smanjili na minimum, cak i hemo odlicno podnosi. KOd krvne slike su mu skoro sve vrednosti u normali. Krajem meseca idemo na novi ct pa cemo znati da li se nesto povuklo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Avg 17, 2011 10:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
jA SAM PRIMIO 7 HEMO i prekinuo na svoju odgovornost, jer sam posle svake terapije bio jos slabiji, mislim ufizicki i osecao malaksalost tako da sam jedva uspevao da hodam. Okrenuo sam se alternativi i hvala bogu jer se super osecam a i poceo sam sa VIDATOXOM. Mislim po stanju u kom se nalazim da vise nego pomaze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Avg 19, 2011 10:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
AALEX, danas sam razgovarao sa svojim lekarom i rekao mu da koristim VIDATOX i da se mnogo bolje osecam nego pre.
Rekao mi je, DA NASI NIKADA NECE DOZVOLITI UVOZ TOG LEKA I DOBRO ZAPAMTI OVO STO SAM TI REKO. Ako je tako, gde ide onda nase zdravstvo. Zar je toliko tesko priznati da je neko pronaso bolji lek od nase HEMO. Ja mislim da nije, jer su ljudi u pitanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Avg 20, 2011 8:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
JakoZabrinut, ne postoji ,,nasa hemo''. Postoje neki standardi kojih se drze sve bolnice u svetu i citostatici koji se koriste za ''lecenje'' raka. I bolnica u Bostonu i bolnica u Beogradu koriste iste citostatike za razlicite vrste kancera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Avg 20, 2011 9:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
BATAPA, kapiram ja da su hemo u celom svetu iste, ali sam pisao o onome sto mi je dr, rekao da nasi nikada nece dozvoliti uvoz tog leka, pa sam zato tako i napisao. Primenjujem vase savete koje ste dali svima nama kojima je pomoc pametnih ljudi potrebna. Stalno sam u prirodi, a danas sam cak malo i dremno na ivici jednog sumarka. Za sada se dobro osecam a pored alternative koristim i VIDATOX. Kao i svi ostali, nadam se najboljem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Avg 21, 2011 8:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Drago mi je, ali nemojte da ,,dremkate'' u prirodi :D , vec vezbajte i budite aktivni. Pozdrav i samo napred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Avg 21, 2011 8:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 15, 2011 2:01 am
Postovi: 1
ako neko ima iskustva sa ovim lekom i zna kako mogu doci do njega neka se javi na pp
unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Avg 22, 2011 4:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 27, 2011 6:53 am
Postovi: 53
Hteo bi da podelim misljenje,,,kako koristite kapi,,koliko puta ih uzimate i kako?


hvala.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Avg 22, 2011 7:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 27, 2011 12:59 am
Postovi: 4
Ukoliko nekome treba Escozul (TRJ-C30) nabavljen preko labiofama sa Kube, neka se javi na pp za dogovor!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Avg 22, 2011 11:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Santa, uzima se po 5 kapi, ( na 8 ili 12 sati) pod jezik i zadrzavaju sto duze u ustima. Nakon toga NISTA NE STAVLJATI U USTA POLA SATA - NE PITI, NE JESTI.... NE PUSITI.
Da li ce se kapi uzimati 3 ili 2 puta dnevno zavisi od stadijuma i bolova. Ukoliko su bolovi jaci ide 3 puta, odnosno na pola sata pre dorucka, rucka, vecere. Ne mora se striktno pridrzavati satnice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Avg 23, 2011 8:32 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 27, 2011 6:53 am
Postovi: 53
sandrao je napisao:
Santa, uzima se po 5 kapi, ( na 8 ili 12 sati) pod jezik i zadrzavaju sto duze u ustima. Nakon toga NISTA NE STAVLJATI U USTA POLA SATA - NE PITI, NE JESTI.... NE PUSITI.
Da li ce se kapi uzimati 3 ili 2 puta dnevno zavisi od stadijuma i bolova. Ukoliko su bolovi jaci ide 3 puta, odnosno na pola sata pre dorucka, rucka, vecere. Ne mora se striktno pridrzavati satnice.




hvala ti sandro,,,tako i mi ih koristimo,,ali mala kosutacija nije na odmet...
pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Avg 23, 2011 9:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
Obecao sam sebi da cu svakih par dana iznositi iskustva o leku VIDATOX koji pijem vec 15 dana. Za sada se osecam dobro, a bolovi su nestali. Povremeno osetim ziganje, ali je to vrlo retko, pa zato iz dana u dan sve vise verujem u ovaj lek. Voleo bih da jos neko pise o svom iskustvu sa ovim lekom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Avg 23, 2011 10:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 27, 2011 6:53 am
Postovi: 53
Mi koristimo ovaj lek od 12.08.11,,,bolove jos imamo ,,za zdriganje da ima ponekad,,,,,,,do danas smo pili 2 puta po 5 kapi od danas smo poceli 3 puta po 5 kapi,,,,,,videcemo sta ce da bude....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: