Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 61  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Avg 02, 2011 12:22 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
JakoZabrinut je napisao:
SANRAO, jwste mi se javljalo vise ljudi, ali svi traze pare unapred pa da mi posalju onda. Tako sam vec ostao bez 60e za ESCOZUL koji nikada nisam dobio. I jos nesto, kazu mi da ce mi poslati ali na bocici ne pise ni ESCOZUL ni VIDATOX vec nasto drugo, ali ne brini unutra je VIDATOX. To mi je malo sumnjivo. Rekao sam da hocu da platim, ali da dobijem ono sto trazim. MISLIM DA SAM U PRAVU.
TRALALA imas li jednu bocicu za prodati. UNAPRED HVALA


To sto si dao 60 evra, nema veze sa ovim forumu, sa bilo kim odavde ni sa mnom! Licno sam te molila, jer sam se za tebe zalozila, da ne pravis problem. I molim te jos jednom. Ne postoji nacin da ti objasnim ono sto ne zelis da razumes. Nudili su ti vise puta lek! A ti nisi hteo da platis ni kad je pisalo Vidatox na bocici! Mislim da si ti jedini koji ima problem sa poverenjem. Niko se nece obogatiti za 50 ili 60 evra. Nadam se da ces to shvatiti, kako bi dobio lek sto pre. A tvoje prvo javljanje se odnosilo na placanje prazne bocice - sad ti se nudi puna sa lekom!

Nadam se da razumes sta zelim da ti kazem, i da ce ti lek uskoro stici.

Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Avg 02, 2011 7:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 02, 2011 7:03 am
Postovi: 1
JakoZabrinut je napisao:
SANRAO, jwste mi se javljalo vise ljudi, ali svi traze pare unapred pa da mi posalju onda. Tako sam vec ostao bez 60e za ESCOZUL koji nikada nisam dobio. I jos nesto, kazu mi da ce mi poslati ali na bocici ne pise ni ESCOZUL ni VIDATOX vec nasto drugo, ali ne brini unutra je VIDATOX. To mi je malo sumnjivo. Rekao sam da hocu da platim, ali da dobijem ono sto trazim. MISLIM DA SAM U PRAVU.
TRALALA imas li jednu bocicu za prodati. UNAPRED HVALA

JakoZabrinut, dosta dugo pises da si se bacio-bacila na potragu do sad bi nesto vec bilo zavrseno, svi, ali svi koji su dosli do vidatox-a dali su i daju unapred novac, i na Kubi i u Albaniji kosta 150e. ako ne znas kako, kontaktiraj kubansku ambasadu u beogradu, dosta su prijateljsko raspolozeni, i hoce da pomognu da se dodje do leka! ako si bio-la na prezentaciji moglos e cuti da vidatox nema drugi naziv i da je vidatox u staklenoj braon bocici.
Pozdrav i srecno !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Avg 02, 2011 11:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
SANDRAO, nisi u pravu za ovo sto si napisala da mi je nudjeno a da nisam hteo da platim. To je neistina.
Ja sam hteo da platim, kao sto i sada hocu, ali ne unapred. Pouzecem da.
A za cica maca, ja se nisakim nisam pogadjao oko cene jer mi niko cenu nije ni rekao, vec samo obecanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Avg 03, 2011 12:21 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Zabrinuti nije vazno ko je u pravu... Vec da li ti hoces lek ili ne? Ako hoce... da hoces, vec si mogao da ga dobijes, jer ti je nudjen lek. Vise puta!!!!

Iskreno, mene je teeeeeeeeeesko naljutiti, a ti si tu negde! A ne znam nikog ko se nije vec nudio tebi, samostalno ili preko mene da ti da lek!!! Kad kazem 'da' mislim na proda, po ceni koju je platio!!!

Kao sto rekoh, necu biti na forumu do kraja meseca. Tebi Zabrinuti zelim da do tada vec dobijes lek, to nije nemoguce!

Pozz za sve, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Avg 03, 2011 12:30 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
Opet pises neistinu. Niko ama bas niko nije hteo da mi posalje lek i platim ga pouzecem, vec samo novac unapred, pa onda lek. A nudila si mi samo ti i PINKY. TO JE CELA ISTINA. Uostalom nemoram ga ni naci, necu biti ni prvi ni poslednji koji je umro cekajuci pomoc naseg drustva u celini.
SOLIDARNOST NAM JE VRLINA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Avg 03, 2011 12:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
Javila se ova zena sto pomaze da se lek donese..
sad je malo poskupeo i origal kosta 200 a druga varijanta neka za klinicka ispitivanja kosta 100...tako da narucujemo tu jeftiniju jer nemamo novac za bilo sta drugo.


Uglavnom....kad dobijemo javicu kakve je rezultate to donelo nama.

Ja drzim fige u svakom slucaju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Avg 03, 2011 2:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 03, 2010 10:14 am
Postovi: 60
Da, i ja sam platila 100 e po bocici. Moja je majka pokazala svoju bocicu na predavanju i potvrdili su joj da je original. Mi cemo sada i za moju svekrvu naruciti :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Avg 03, 2011 4:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
CICAMACA dali je lek original u kutiji. Cena nije bitna. HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Avg 03, 2011 11:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
ZA CICA MACA.
Nisi mi odg, na pitanje. Hoces li. Lek mi je naj hitnije potreban, pa te molim da mi javis.
UNAPRED HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Avg 04, 2011 8:48 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
Zabrinuti....ja prvi put sad narucujem..videla sam na slici da je razlika u bocicama....

ova skuplja od 200 eura je u beaon staklenoj bocici i naslikana je skorpija. OVa sto cemo mi dobiti je bela plasticna sa nekim zeleno plavim slovima!!

pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Avg 04, 2011 7:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 04, 2011 7:15 pm
Postovi: 2
Ustupam bocicu Escozula,nabavljenog sa Kube.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Avg 04, 2011 11:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
VESNICE, poslao sam ti pp u vezi leka. JAVIMI SE MOLIM TE. HVALA UNAPRED.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Avg 05, 2011 5:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 05, 2011 5:23 pm
Postovi: 6
Vesnice,ja sam zainteresovana za bocicu Escozul lijeka... Mom tati su nedavno dijagnostifikovali mikrocelularni tumor pleure koji je matsastazirao na nadbubreznu zlijezdu i limfnu stomacnu zlijezu.Napominjem da je on vec poceo i juce zavrsio sa 2.ciklusom hemoterapije od ukupno 4 koje ce treba da primi... Takodje,bila bih i rebi i ostalim clanovima jako zahvalna ako biste me jos malo upitili i posavjetovali u vezi sa ovim lijekom. Da li ima mozda negativne posledice ukoliko se koristi zajedno sa hemoterapijom? Izvinite ako sam preopsirna...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Avg 05, 2011 9:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2011 5:17 pm
Postovi: 64
Sandra, veliki pozdrav za tebe i veliko hvala u ime svih na forumu sigurna sam... Moja majka je dobro, zavrsili smo sa trecim ciklusom ht i sada odmaramo :0 ima nus pojava ali su minimalne i nazalost mora da ih ima bar malo verovatno...ALI ona se dobro oseca,ima energiju i dobra joj je krvna slika...JA SAM ZADOVOLJNA I PRESRECNA I VERUJEM U OVAJ LEK...

Zabrinuti, obrati se na ove adrese i brojeve telefona koji su objavljeni ili u krajnjem slucaju ako mozes idi do Tirane, mislim da si uvideo da posle ovih 10ak dana potrage na ovaj nacin neces doci do leka....jako nam je tesko svima,i skroz te razumem al ovako vidis da nema nacina...

veliki pozdrav za sve i samo pozitivno i u nove bitke idemo :)))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Avg 07, 2011 8:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 04, 2011 7:15 pm
Postovi: 2
U pitanju je homeopatski preparat.Kontakt preko Kubanske ambasade.Moj tel. 063 317 518


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: