Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 61  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jul 21, 2011 4:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
Danas sam kontaktirao sekretaricu SRPSKO KUBANSKOK udruzenja i rekla mi je da na prezentaciji koja ce biti u ponedeljak na vozdovcu nece biti moguce kupiti lek VIDATOX.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jul 21, 2011 5:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 20, 2011 4:36 pm
Postovi: 6
jelenamk je napisao:
Prošle nedelje smo nabavili Vidatox baš iz Tirane, pa mogu da sa sigurnošću kažem da pregled nije potreban, već se sve obavlja sa medicinskom dokumentacijom. I to prevedenom. Tati su izdali Vidatox i bez prevedene dokumentacije (jer je i bila pregledna i vrlo jasna), ali su tražili da im dostavimo i prevode. Ovo verovatno zbog vođenja njihove statistike i daljeg praćenja.

Odlicno, hajde reci nam jel je i otac morao licno da ide ili je moglo sve da se zavrsi postom? I reci mi koliko sve to naplacuju, ja imam informaciju da bocica vidatox-a kosta 147,5eura.Pojasni nam svima koja je procedura od zakazivanja pa sve do kraja ako ti nije problem? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jul 22, 2011 1:51 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Tucko, ni na Kubu nije morao da ide pacijent licno. Dokumentacija je potrebna da bi se dala uputstva za uzimanje leka, a u Tirani naplacuju i zavodjenje dokumentacije. Plus sto moras da platis da ti se dokumentacija prevede. To na Kubi nisu nikad radil, i ne rade ni dalje. Sa dijagnozom odes u apoteku, nista se ne prevodi, jer je dijagnoza na latinskom.
Ko ti trazi 150 evra za vidatox? Toliko kosta samo na Kubi u apoteci, plus DHL troskovi, ko se oduci da ne ceka turiste.

ZABRINUTI, NEMA LEKA U SRBIJI U PRODAJI JOS UVEK. I NE MOZE DA SE KUPI NA PREZENTACIJI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jul 22, 2011 9:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 25, 2009 1:21 pm
Postovi: 42
Tucko, već sam pisala, ali nije problem opet. Dakle, tata nije morao da ide. Kada sam zvala da pitam šta i kako treba rekli su mi da može doći neko ko je upućen u istoriju bolesti. Naravno da je to uvek najbolje, ali nismo ni to uradili, nego je potpuno nepoznat čovek to uradio za nas. Odneo je neprevedenu dokumentaciju, koju smo složili lepo hronološki, a nekako su i svi izveštaji uredni i čitljivi medicinski, kojim god jezikom govorili :) . Mada, zamolio je taj dr (Petrit Leka, onkolog) da se naknadno pošalje prevedena dokumentacija. Uz Vidatox, tata je dobio da pije i Vimang. Dobio je i napismeno od dr kako da ih koristi. Platili smo 115e, tako da ustvari su naplaćeni SAMO lekovi (98 vidatox + 15 vimang).

A što se samog zakazivanja tiče, na kraju nisam ni zakazala, nego je čovek samo "banuo" tako u ordinaciju, jer ja sam mislila da će on otputovati tek sutradan (kao što rekoh, uopšte ne znam ko nam je to učinio, organizovala je moja prijateljica, koja takođe ne zna tog čoveka: prijatelj-prijateljevog-prijatelja :) ). Tako da je i to ispalo ok. Naravno da je moglo tako, jer nisu imali gužvu i tog momenta nisu bili zauzeti. Ipak je sigurnije zakazati.

Ako ne nađete ko bi to mogao da uradi za Vas, znajte da recimo iz Skoplja svaki dan ide autobus za Tiranu oko 7h i oko 19h. A sa nekim iz ordinacije se možete dogovoriti za taksi prevoz, kako ne bi lutali po Tirani, nego da Vas neko sačeka na stanici i na istu vrati po završetku. To košta oko 20e.

Uglavnom, sve potrebne informacije možete dobiti i telefonom (ja sam tako). Srdačni su i fini.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jul 22, 2011 9:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 25, 2009 1:21 pm
Postovi: 42
Da, još i za poštu...oni to tako neće da rade. Mislim, da im pošalješ dokumentaciju i da ti pošalju lek. Neće čak ni mail-om da im pošaljem prevode. To sve verovatno ima veze i sa time kako poslati novac, da li i kako funkcioniše poštanski saobraćaj i na kraju, time što traže prevode od ovlašćenog prevodioca, verovatno žele da budu sigurni da se neko ne igra sa njima. Ili već nešto treće...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jul 23, 2011 11:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 02, 2011 12:20 am
Postovi: 9
sto se tice predavanja u ponedeljak u Opstini Vozdovac.

Predavanja su u 18h, ulica Ustanicka 56, Beograd.

Mora se izvrsiti prijavljivanje e-mailom ili telefonom.

Pozdrav,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jul 24, 2011 2:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Kubanci ocigledno nisu dosli turisticki. Ovde su radi nalazenja partnera u poslu. Dakle mozemo da ocekujemo da ce Vidatoxa uskoro biti u Srbiji. Ukoliko saznam da li je i sa kim postignut dogovor, obavesticu vas. Isto molim svakog ko bude u posedu ovakve informacije da je javi.

Meni je jasno da lek ne moze biti u slobodnoj prodaji za mesec dana, ali je dovoljno da znamo da ce biti dostupan na teritoriji Beograda i Srbije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jul 24, 2011 8:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 11, 2011 10:52 pm
Postovi: 1
Pozdrav..ako je netko zainteresiran za Vidatox nek mi se javi na pp.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jul 25, 2011 11:59 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
pinky 77, POSLAO SAM VAM PP. Javite mi se, MOLIM VAS. HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jul 25, 2011 3:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Vidatox se ne koristi samo kao terapija za tumore. On uspesno otklanja bolove, bilo koje vrste, da li kod artritisa, misica, glavobolja, bolova u ledjima i zglobovima... pogodna je terapija za sve vrste bolova, i protiv svih upalnih procesa u organizmu.

To je novina, skoro sam saznala i odmah vam javljam. Jos nesto sam vam nisam rekla - od kako je registrovan, upotrebljava se na sledeci nacin: kod tumora se pije na 12 sati po 5 kapi pod jezik, ako su bolovi jaci, uzima se na 8 sati (3 puta dnevno, ne mora se striktno pridrzavati satnice), isto po 5 kapi pod jezik. Ostalo je isto - ne jesti, ne piti, ne pusiti, pola sata po uzimanju kapi.
Ovo je jaaako vazno ako uzimate kapi jedni od drugih, pa da znate kako se koriste!!!

Verujem da dosta vas dolazi veceras, i verujem da jos toga ima da se cuje o ovom leku. A eto i prilike da dobijete odgovore na sva pitanja koja vas muce.

Pozz svima, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jul 25, 2011 10:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
Hoce li mi neko reci sta je bilo na prexentaciji leka VIDATOX i dali je bilo moguce kupiti ga jer mi je potreban. HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jul 25, 2011 10:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
ZABRINUTI PO 10-TI PUT - VIDATOX NE MOZE DA SE KUPI U SRBIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NISU SMELI DA POKAZU CAK NI KAKO BOCICA IZGLEDA, A NE DA JE PRODAJU. TAKAV JE ZAKON COVECE - PRVO REGISTRACIJA, PA POREZ, PA ONDA OSTALO :wink:

BICE GA USKORO! ALI ZA SADA N E M O Z E!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jul 25, 2011 10:58 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
Sta znaci uskoro. Kada od prilike, dali se pricalo na tu temu i dali ce biti ove god. Nesto sam nacuo da se planira da kod nas u prodaji bude tek krajem sledece god.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jul 26, 2011 12:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Zabrinuti, to zavisi od mnooooogo faktora. Ko ce dobiti zastupnistvo? Da li ce zeleti da lek bude dostupan ili samo skup? A pre svega da li ce moci da se registruje... Jako malo homeopatsih lekova je registrovano kod nas. Inace ta procedura traje, cini mi se 8 meseci.
Ukoliko je taj neko, ko planira da prodaje ovaj lek, ikad citao ove postove, humanost ce mu biti na prvom mestu. Ako za takvog distributera treba malo da se strpi, kad vec ima Kube i... Albanije, onda nije tesko malo sacekati.

U medju vremenu - ne treba cekati zadnji momenat da se ukljuci Vidatox! Ako se menja ishrana i navike, u isto vreme se uvodi i prirodan lek!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jul 27, 2011 7:10 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 27, 2011 6:53 am
Postovi: 53
ineresuje me gde najblize moze da se kupi lek i kolkika mu je cena????? hvala...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: