Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bolnica u Resniku?
PostPoslato: Pon Nov 06, 2006 2:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 21, 2005 12:06 am
Postovi: 101
Nisam obracala paznju na te price ranije (kad coveku ne treba onda ni ne pamti takve stvari)ali sad me interesuje da li neko zna za tu privatnu bolnicu, cini mi se da sam cula da je u Resniku gde primenjuju neku specificnu terapiju za maligna oboljenja. Cini mi se da je pre par meseci bio clanak u Politici o njoj,ali kazem, tad nisam obratila paznju.
Ako neko ima i neka iskustva u vezi sa lecenjem tamo,koristilo bi .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Nova vita
PostPoslato: Uto Dec 26, 2006 6:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 09, 2006 11:57 am
Postovi: 2
To je bolnica "Nova vita" u Rakovici. Stvarno su dobri.
Evo njihovog sajta www.novavita.net.yu. Isprobala sam i preparate koje koriste u lečenju i mom tati su prijali. Nije na odmet probati. Čak su mu na VMA rekli da koristi preparate ako može jer su odlični.
Ovo nemojte smatrati reklamom, samo mojom preporukom.

_________________
www.metropolis-group.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 26, 2007 11:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 26, 2007 10:51 am
Postovi: 2
Bio sam nedavno u ovoj klinici i kao svi ostali koji su u potrazi za nekom drugom, boljom, uspesnijom bolnicom gde se lece onkoloski pacijenti. Naime, van pameti je da zemlja sa 10mil stanovnika ima samo jednu bolnicu na 4 sprata za sve onkoloske pacijente u Srbiji, Republici Srpskoj i CG.
Nateran mukom otisao sam u ovo zdanje koje se nalazi u Rakovici nedalo od Rakovickog manastira. Evo mojih utisaka. Prilazeci jednoj povecoj zgradi primetio sam da ima svega 3 automobila parkirana ispred. Mislio sam da ce ih biti mnogo vise poznavajuci situaciju u Pasterovoj ulici. Uputio sam se ka ulazu i prvi utisci bili su kako je sve lepo sredjeno i cisto, novo. Kad sam dosao na prvi sprat primetio sam Info pult i nadao sam se da cu ugledati ispred sebe neku medicinsku sestru a docekala me zbunjena devojcica obucena u strikani dzemper i farmerice. Pitala me da li imam zakazano kod lekara a ja sam odgovorio negativno. Na to mi je odgovorila da nije problem da malo sacekam ali da se pregled placa 1300din. U toku polusatnog cekanja iskoristio sam priliku da malo razgledam. Na sve strane su bile fotokopije clanaka iz novina sa naslovima tipa: RAK JE IZLECIV, STRANCI OPSEDAJU BOLNICU, NOVE NADE itd. Pomislio sam da se danas sve moze platiti i da clanak u novinama znaci vrlo malo. Po tom prvom iskustvu shvatio sam da su malo neozbiljni. U medjuvremenu na info pultu devojci se pridruzio mladic u srednjim 20tim godinama obucen u crno sa crnim naocarima, slican dizelasima iz 90tih godina koji je se pored nje i pricao telefonom sa nekim (razgovor je tekao tako sto je molio svog sagovornika da mu produzi rok za vracanje dugova, da se on izvinjava???). Napokon ugledah nekoga ko lici na doktora. Oko vrata mu je visio privezak u obliku ljudske kosti pa je izgledao kao iz Hitckokovih filmova a i ja sam se osecao kao da sam u njima. Hodnicima niko nije prolazio iako sam dosao oko 16h u toku radnog dana sto je bilo veoma cudno. Pozvao me u svoju kancelariju u kojoj nije postojao ni jedan jedini papir ili ormar u kojima bio oni bili smesteni. Na zidovima nije bilo slika, diploma ili nesto slicno. Bio je jedan kompjuter koji je odmah upalio i poceo da pise nesto sto lici na vec pripremljenu matricu koju svima pise koji udju u njegovu kancelariju. Predstavio se kao doktor onkolog na maksiofacijalnom odeljenju onkoloskog instituta u Pasterovoj ulici. Kad sam mu dao snimke moje majke koja boluje od metastaza na kicmi, karlici i rebrima, nije ih uopste gledao vec je poceo pricu o nekim svojim metodima lecenja. Naime oni imaju nekyu svoju eksperimentalnu terapiju biljem i nekom masinom koja se zove PEM (pulsirajuci elektro magnet). U tom trenutku hteo sam da pocnem da mu j..... sve po spisku ali sam se suzdrzavao koliko sam mogao znajuci odmah da je ovo jos jedna prevara. Ipak sam izdrzao da ga ne zadavim. Ono sto mi je dao je jedan A4 list dopadljivog dizajna na kome je bila prepisana terapija koja kosta 200e za 15 dana. Hteo sam istog trenutka da ga nateram da pojede taj svoj papir ali hteo sam da vidim epilog moje posete NOVA VITI bez da me odvozi policijska marica. On me na kraju 20to minutnog "pregleda" poslao u susednu kancelariju da platim. Tamo me docekala druga lepo nasmikana devojka i napisala mi jednu lepu priznanicu na 1300din. Htedoh da pitam gde je fiskalni racun ali pocelo mi je vec da se vrti u glavi od besa pa sam odustao i rekao sebi da cu da se borim na drugi nacin protiv prevaranata kao sto su oni. Dan lezanja u toj zgradi kosta 70e. To je ustvari staracki dom koji sluzi za eksperimentisanje nad ljudima. Lekove na biljnoj bazi nabavljaju od firme Biofarm d.o.o.
Ljudi, nemojte biti lakoverni i budite jaki. Izdrzite sa svojim problemima i mukaka i nedopustite da neko trlja ruke na konto vase nesrece. Ovi likovi su cisti PREVARANTI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bolnica u Resniku?
PostPoslato: Ned Avg 16, 2009 11:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 11:13 pm
Postovi: 1
Pa ne znam sta da kazem koliko para toliko i muzike meni 200 evra nije mnogo za pocetak terapije a ako je Nerro-u mnogo zasto je uopste isao na privatnu kliniku,brojao automobile i modno ocenjivao personal,sta je ocekivao,sve mufte i besplatno kako je verovatno i navikao.Opis same klinike je isto interesantan, pa ne postoji ustanova kod nas gde su svi ljudi profesionalni i bas onakvi kakve bi mi zeleli da vidimo.
I zato ti lepo gospodine ili druze Nerro (kakav nick,sav sam se najezio) lepo leci svoje najmilije onako jeftino i filozofiraj usput i naravno kad ti svi poumiru bice ti kriv i sistem i nadrilekari i ovaj i onaj a nikako neces pomisliti da si mozda bas ti kriv za sve zato sto si nesposoban za oca da das 200 evra pa cak i ako su sanse za uspeh minimalne.
Naravno moja iskustva sa tom bolnicom su pozitivna i to me je i nateralo da odgovorim ovom jako pametnom i sposobnom mladicu koji voli da deli savete i da pametuje a bolje bi bilo da promeni nick u "looser"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bolnica u Resniku?
PostPoslato: Pon Avg 17, 2009 9:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
airon je napisao:
Pa ne znam sta da kazem koliko para toliko i muzike meni 200 evra nije mnogo za pocetak terapije a ako je Nerro-u mnogo zasto je uopste isao na privatnu kliniku,brojao automobile i modno ocenjivao personal,sta je ocekivao,sve mufte i besplatno kako je verovatno i navikao.Opis same klinike je isto interesantan, pa ne postoji ustanova kod nas gde su svi ljudi profesionalni i bas onakvi kakve bi mi zeleli da vidimo.
I zato ti lepo gospodine ili druze Nerro (kakav nick,sav sam se najezio) lepo leci svoje najmilije onako jeftino i filozofiraj usput i naravno kad ti svi poumiru bice ti kriv i sistem i nadrilekari i ovaj i onaj a nikako neces pomisliti da si mozda bas ti kriv za sve zato sto si nesposoban za oca da das 200 evra pa cak i ako su sanse za uspeh minimalne.
Naravno moja iskustva sa tom bolnicom su pozitivna i to me je i nateralo da odgovorim ovom jako pametnom i sposobnom mladicu koji voli da deli savete i da pametuje a bolje bi bilo da promeni nick u "looser"


Mislim da si se skroz pogubio u svom besu... Odgovaras Nerc-u, a ne Nerro-u... Kakvih nas ima... :roll: :roll:

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bolnica u Resniku?
PostPoslato: Pon Avg 24, 2009 1:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
Iskreno se nadam da ce i ovi lopovi i lelemudasi u resniku, veoma brzo biti pohapseni bas kao i sada vec cuveni dr.Roso....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bolnica u Resniku?
PostPoslato: Sre Jan 13, 2010 12:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 11:21 pm
Postovi: 7
Ljudi ne trošite vreme i novac na ovu bolnicu.Ja sam mog voljenog tatu vodila i tu.Uvalili su mi neke teglice (megace i još nešto ali odmah duplu dozu 4 teglice)koje tata nije mogao nikako da pije .Koštale su 10 000 din. ,bar da su mu malo pomogle.A inače sam tamo došla oko 5 sati i bolnica je bila sablasno prazna .Primio nas je neki mladi lekar(kasnije saznajem lekar opšte prakse)doduše vrlo ljubazan,ali čini mi se da sam ja više znala od njega.Strašnooo!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: