Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: ALTERNATIVNE METODE LECENJA TUMORA NA MOZGU - H I T N O !
PostPoslato: Sub Nov 14, 2009 1:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 27, 2009 12:50 pm
Postovi: 14
Oko 50000 kuna, to je oko 7500 eura. Raspitajte se u Zavodu za zdravstveno osiguranje, mozda je pokriveno osiguranjem pa necete morati da platite. Morate prvo zakazati pregled kod neurohirurga koji obavlja intervenciju da pogleda magnetnu rezonancu glave i utvrdi da li je moguce odraditi zahvat. Koliko sam upucena, nije moguce odraditi intervenciju ukoliko postoji vise od 3 tumora ali ovo nije proverena informacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVNE METODE LECENJA TUMORA NA MOZGU - H I T N O !
PostPoslato: Pon Nov 16, 2009 12:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 11, 2009 1:24 am
Postovi: 16
mmmmmmmmmm sad sam se razocarala,ima ih vise (6)!!!!! Nas fond odbio je molbu za lecenje na jednu 5 godisnu devojcicu bolesna od leukemije, za presagjivanje na koskenu srcevinu u njemackoj,a za covek sa punih 54 godine ne dolazi u obzir da nesto urade!!! Nase zdravstvo je katastrofa,neznam kako je kod vas,ali ja nikad neku dazaboravim sve te kosmarne dane sta sam prosla kucaci od jedna na druga vrata,sve ta ponizenja,sve te surovosti od te bezosekajne ljude,takozvane "doktore"!!!!! To nemogu nikad da zaboravim,a ni to sto je moj tata preziveo kako rezultat nivne nestrucnosti,to sto su ga liecili od izliv mozga,a je vec bio u napredne faze carcinoma,.........mrzim ih sve,nikad se neku pomiriti sa sve to!!! :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVNE METODE LECENJA TUMORA NA MOZGU - H I T N O !
PostPoslato: Pon Nov 16, 2009 1:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 27, 2009 12:50 pm
Postovi: 14
I kod nas nije nista bolja situacija, i meni su odbili zahtev za refundaciju troskova, kao razlog naveli su da zivot nije bio ugrozen a prognozirali su da zivi najduze tri meseca... Pitala sam samo a koliko treba da zivi da bi mu zivot bio ugrozen??? Hvala Bogu proslo je godinu dana od intervencije i on je jos uvek ziv i mogu da vam kazem da se zaista dobro oseca obzirom na dijagnozu i hemoterapije. Mi smo imali srece zaista, lekari u Sremskoj Kamenici su zaista divni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVNE METODE LECENJA TUMORA NA MOZGU - H I T N O !
PostPoslato: Pon Nov 16, 2009 3:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 11, 2009 1:24 am
Postovi: 16
Drago mi e sto ste naisli na dobri ljudi,danas je tesko naci dobri lekari koi su pred sve dobri ljudi.Kod nas ih nema.Nisu hteli da otpocnemo sa hemoterapijom sa izgovor da pacijent mora normalno da hoda,a kod nas to nije bilo moguce,metastaza je na mjestu gde se nalazi centar koj regulise levu stranu tjela.Rekli su nam da dogjemo kad normalno prohoda, u ironiju,a oni znaju da nema sanse da se to desi.Plakala sam i molila ih da nesto urade,ali nista,bili su beskrajno surovi.Citala sam po internetu i za bolnica u sremskoj kamenici ,ali ih nisam kontaktirala,samo sam se javila u institutu za onkologiju u zemunu,ali rekli su mi da na privatno moze da obave samo pregled,a ne i terapijom,pa zato sam se povukla i opet u korsokak.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVNE METODE LECENJA TUMORA NA MOZGU - H I T N O !
PostPoslato: Uto Nov 17, 2009 5:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 28, 2008 4:45 am
Postovi: 13
Lokacija: Brisbane
Hvala svima sto ste se javili po ovoj mojoj postavljenoj temi, sve sam te linkove stavio na USB i ako bude potrebno cu da obavestim ovu zenu koja vec vise od jedne nedelje koristi Brojsovu terapiju gladovanjem, ima i poteskoca, glavobolju, lose se oseca, videcu kako ce da ide sa time, voleo bih da ona uspe.
Molio bih, pre svega, da se jave one osobe koje su imale bilo pozitivna ili negativna iskustva sa metodom lecenja u Klinici Borisov u Moskvi, a vidim da ima on klinike i u drugim zemljama, da planira cak i u Srbiji da otvori jednu takvu kliniku.
Jos jednom, veliko sam vam zahvalan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVNE METODE LECENJA TUMORA NA MOZGU - H I T N O !
PostPoslato: Uto Nov 17, 2009 5:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 11, 2009 1:24 am
Postovi: 16
mozel li mi tacno napisati sta jade,koe caeve uzima,znaci interesuje me u detalima cela terapija,u detaljima!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVNE METODE LECENJA TUMORA NA MOZGU - H I T N O !
PostPoslato: Sre Nov 25, 2009 5:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 28, 2008 4:45 am
Postovi: 13
Lokacija: Brisbane
Evo da ti kazem, ima ta knjiga od Brojsa i na internetu, evo ti link:
- www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje ... _putem.pdf i ovde:
- www.milosav-cabrilo.com/book/ (ovaj se covek izlecio od tumora na debelom crevi i koristio je tu Brojsovu terapiju ali malo na svoj nacin, procitaj tu knjigu).
Ova klinika Borisov, evo ti linka: www.doctor-borisov.ru/index_srb.htm (mislim da je on jako skup za tebe, ali ipak nazovi i ispitaj).
Ima i "Srpski Brojs", neki Ljubisa Stojkovic iz Nisa, link je: http://www.narodnilekar.info/ , ne znam koliko on moze da pomogne?
Ima jos nekih knjiga u vezi lecenja raka, evo su linkovi: www.stazamanade.com/ebooks/dr_Kristin_N ... hranom.pdf www.stazamanade.com/ebooks/KakoSamPobed ... rinDej.pdf , ww.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje/Ernst_Gunther_Ziveti_bez_bolesti.pdf. Puno srece


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVNE METODE LECENJA TUMORA NA MOZGU - H I T N O !
PostPoslato: Sre Nov 25, 2009 10:10 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
evo ja samo da se nadovezem,da su nasi lekari,na toj komisiji koja odredjuje ko ce ici a ko ne u inostranstvo najobicnija...da ne psujem sad...ima jedan klinac kojem nisu odobrili a vec se par godina bori sa kancerom,kao,nije on toliko star da mora da pise testament,u prevodu,vodite ga kuci nek umre...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ALTERNATIVNE METODE LECENJA TUMORA NA MOZGU - H I T N O !
PostPoslato: Pet Nov 27, 2009 4:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 27, 2009 12:50 pm
Postovi: 14
Ja cu u ponedeljak ponovo da pokusam da predam zahtev za refundaciju troskova za drugu operaciju, videcemo sta ce da bude... Mozda ipak nisu bas svi ti lekari .. kako ste hteli da napisete. Ja i dalje verujem da ima dobrih ljudi, iz mog iskustva postoje zaista dobri i odgovorni lekari, posveceni poslu i pacijentima. Jedno je sigurno, ovo je jos uvek samo Srbija i nijedan lekar kao jedinka ne moze da promeni celo drustvo, poslovnu politiku koja je odredjena na mnogo visem nivou od te komisije...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: