Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2337 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 156  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 6:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 10, 2008 1:48 pm
Postovi: 13
hvala na dobrodoslici grazza. recite mi vi iskusni, jedete li za veceru zitarice? mislim na pominjanu nutri vitu npr? meni je dozvoljena samo od jecma, cak mi se i svidja prilicno...
hvala,
b.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 8:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
grazzoooooooooo,nemoj plakati,nisam mogla ranije da se javim,taman si me lepo nasmejala,i odmah posle toga suze,pa nemoj tako!
E sad na listi nemas vinovu lozu,ali smes grozdje,pa znaci i to,a po mom ukusu,najlepsa je sarmica u liscu vinove loze!!!!!!!!!! :D a divna je i u listu rena :D Cokic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 12, 2008 12:15 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
joj ovori mi apetit u ove ksne sate :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 12, 2008 8:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
izvini grazzo,ja htela da te obradujem,a ne da te mucim :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 12, 2008 9:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
ja napravila muaka od blitve pirinca i sargarepe. super je. kome treba recept mogu da ga dam :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 12, 2008 10:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
grozno :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 13, 2008 4:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
super, hehe :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 13, 2008 6:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
gde si grazzo,sta ima novo,kako napredujes?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 14, 2008 10:33 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
O Svetliceeeeeeeeeee, ide polako, vezbam, hodam peske, preselila mi se firma kod GSP u Dusanovoj pa pesaka do zelenjaka a onda na bus za Novi beograd, a isto i u povratku, ne koristim lift, ali sve je to polako, muci me jos 4-5 kg njih bih da skinem pre puta. Mozda udarim UN ako mi se uklopi u intoleranciju pa barem da skinem jos ovo viska da dodjem na 65 , mada je i to podosta za moju visinu od 1,68ali ako izgubim vise izbecim se u licu i izgledam kao akrep. hajde neki recept za brzo skidanje jos ovih par kilica ali da se uklopim u intoleranciju. Veliki COKIC :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 14, 2008 10:35 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Sve hocu da ti kazem pa zaboravim. Nema jos lisca od vinove loze. Ja pitala babu neku na pijaci kaze tek krenula, to je rano, evo ti sine zelje, rekoh to ne smem. A baba ce zacudjeno a sto dijete? :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 14, 2008 10:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
hahahahaaaaaaaaaa,baka,kako sad ti njoj to da objasnis?Nikako,grazzo,pa nemoj ljude snebivati.Cokic ,genije moj,hahaaha,rekla ona baki....
nego kad putujes,koliko brzo moramo da istopimo te tvoje kilice?Da znam sta da ti predlozim,a svaku normalnu dijetu mozes iskombinovati sa tolerancijom.UN ne bih bas,citala i procitala tuce stvari o tome i dosla do zakljucka da to nije za nas.Kao prvo ima premalo proteina u ishrani pa kad skidas kilograme otpadne i sa misica,a ne samo od sala ,a to ne zelimo,dalje,mnogi koji su je drzali,posteno kazu da se desava da po 10-ak dana ne skines ni grama,pa onda naglo izgubis 3-4kg,ja nemam motivaciju ako za 10 dana ne izgubim bar 1kg. osim toga,da li bi ti stvarno mogla svaki cetvrti dan da jedes samo voce?Ja sigurno ne bih


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 14, 2008 11:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
pa ni ja draga zato te i pitam spasavajjjjjjjjjjj. ja putujem 30. aprila, a zeznula sam se sa visinom sada citam, ja sam 1,58 NE 1,68 moja pusta zelja.
Ma da prkinem ja sa klopom skroz mozda skinem kg. zna onaj vic kaze deda taman naucio magarca da ne jede a on krepao. e tako cu i ja. hehe. Ma idem ti draga kod decka, to ti je preko velike bare iza sedam gora i sedamnaest mora pa bih da pretvorim svoje telo u zmijsko ako moze :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 14, 2008 11:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
skoro pa da moze imas 2 varijante,jedna je da se 2 nedelje strogo pridrzavas atkinsove dijete,sto nije problem,jer neces biti gladna,a tvoj spisak namirnica to omogucava ,a druga varijanta je izgladnjujuca,ali vrlo efektivna,slicno onome sto sam ti vec savetovala,ali dosta rigoroznije,u oba slucaja ces garantovano skinuti tih 4-5 kg. viska
ako si za atkinsa,ne citaj gluposti koje se pisu na sve strane po netu,nego reci da te uputim gde da pogledas,na jednom sajtu sam detaljno napisala pravila prve faze,koja ti i treba,a pri tom sam strogo pratila instrukcije iz knjige,a to je jako,jako vazno i zbog uspesnosti te dijete i zbog zdravlja.
Ova 2. dijeta glasi:svaka 3h jedes;obrok br.1.jedna vocka;br.2.jedna vocka;br.3. 80-100gr.mesa ili ribe,sveza salata,jedna kriska crnog[dozvoljenog]hleba;br.4 80-100gr mesa ili ribe,supa od povrca ili bareno povrce ili salata[bez hleba];br.5 isto kao br.4
povrce po obroku ne treba da prelazi 150gr.;poslednji obrok je u 19h;pij najmanje 2l vode dnevno,pij dosta vode ili caja uvece,da bi zavarala glad

obavezno pij neke vitamine,sezona gripa je a moguce da ti imunitet ma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 14, 2008 11:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
mislim,da imunitet padne zbog nagle promene ishrane,trudi se da povrce jedes u svezem stanju,da sacuvas hranljive sastojke;ameso mozes spremati sa vrlo malim dodatkom ulja;na teflonu;kuvano;ili[sto ja obozavam]upakovano u foliju,tako sacuva svu socnost,ne skuplja se nesto pa imas utisak da si sitija[oci gladne slazem]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 15, 2008 10:07 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
jutro Svetlana.

Imam knjigu atkinsonove dijete, a cak sam negde i povadila sta se tacno jede, ali ako ti je pri ruci hajde izvuci ljubim te na komp ja cu ga isprintam. Ma ti si moja spasiteljica, vidis ja se ne setih Atkinsa :o Ova intorlerancija udara na mozdane vijugice hehe


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2337 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 156  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: