Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 61, 62, 63, 64, 65
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 16, 2008 10:45 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Samo da te pozdravim hijeno nasha i da te pitam kako si nam danas mila?Ja sam grozna neshto :-? !Izgleda virus opasno hara i prichuvaj nam se !Idem kuvam supitzu neku Slika Slika i chuvaj nam se !Nedaj se virusu Caos hijenitze Slika

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 16, 2008 6:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
:D
dobro sam...za sada...pu pu da ne urocim.
i...svaki dan jedem proju i jogurt, davim se ljudi u tome! pa ja mislim da bih dozivotno samo to jela :D
ljub vas sve projaritze moje :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 16, 2008 8:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
hijena je napisao:
:D
dobro sam...za sada...pu pu da ne urocim.
i...svaki dan jedem proju i jogurt, davim se ljudi u tome! pa ja mislim da bih dozivotno samo to jela :D
ljub vas sve projaritze moje :wink:

Neka je tebi bolje :D !I ruchkaj ono shta ti se ruchka dok se godd ne oporavish :D !Lepo ti meni Slika i uhvati koju oFchitzu dok ih brojish :D :D :D Slika

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 18, 2008 11:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
SlikahijenitzeSlikaSlika

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 18, 2008 2:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 08, 2008 4:17 pm
Postovi: 146
Lokacija: Rajski Vrt
PozDraVce projarice nase :D .Samo za nasu hijenu ,od mene za TISlikaSlika

_________________
U dobru se ne povisi! U zlu ne ponizi ...






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 23, 2008 12:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 04, 2008 10:54 pm
Postovi: 8
Lokacija: najlepsi deo Sveta
Posle popijene rize jutros sam jela male projice,pojela sam samo dva komada sa soljom jogurta.Odavno se nisam javljala jer nisam bila tu,sada cu se javljati cesce jer obozavam proju,kacamak...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 27, 2008 12:26 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
hej hijenice duso gde si? Mislimo na tebe a pronaci cemo valjda i neki fin kolacic da ti posaljemo..... :D :D :D

Ljubac,
sara i simona :D :D :D :D

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 27, 2008 12:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Hijeno pile nashe !Danas je, Sveta Petka !Nadamo se i verujemo da ce ti pomotji da ozdravish skroz !A hotje mila i nedaj se ,budi nam dobro mazo nasha Neka nam te chuvaju Slika .
a ti hijeno Slika ostaj nam i da nam budesh mnogooo mnogo bolje !I posssssle kishe uvek dusho --->Slika
Slika

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 27, 2008 4:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 08, 2008 4:17 pm
Postovi: 146
Lokacija: Rajski Vrt
Draga hijeno devojcice moja mila.Bila sam ti napisala post i nesto net zeza te moradoh ponovo.Ali nije mi tesko za tebe nista.Nadam se devojcice da ti je bar malo bolje ?A trebalo bi ,vidis kako nasda Mikalja nas andjeo kao i uvek salje ti Andjele da nam te cuvaju !Isto tako i predivna snsara koja ima Andjelka malog Simonicu i obilazi te redovno kao i mi .Duso moja nadam se da ces smoci snage ,proviriti i videti ove zelje za tvojim ozdravljenjem.Mozda si videla da su konacno zakljucali temu ALAPACE i ovu si pirinac dijeta.Mogu ti reci da mi je jaakoo drago zbog toga.Jer sada nece moci vise da vrse one bezobrazluke,vredjaju svakoga ui svuda.Jer duso moja sve ima svoj kraj.Znas i sama koliko su pokusavale i ovde da nered unesu i koliko je bila borba nas svih da zastitimo tvoju temu.Koja je tvoja oaza mira.I neboj se necemo te dati ni ubuduce.Jer sada je sledilo zakljucavanje tema a sledece psovke ili uznemiravanje ili pokusaji za ismejavanjem ili bilo sta sto bi navodilo za svadju .SLEDI BANOVANJE IP ADRESA PA NEK IZVOLE .Nije snsara za dz te struke :wink:
Mnogo te Volimo i pozdravljamo ja i moj bebac maleni..Saljemo ti pregrst zelja .Da nam sto pre ozdravis!Samo za hijenu devojcicu nasu SlikaSlikaSlikaSlika
A moju Mikalju puno puno pozdravljam i snsaru i nasu dlugalicu Simonu i sajemo joj jednog Slika i Slika teta snsalo caos Slika :D
Nisam znala da si onako opasna Uvek znas sta hoces i kako Slika
ZA SVE VELIKI POZDRAV SlikaSlikaSlika :wink:

_________________
U dobru se ne povisi! U zlu ne ponizi ...






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 27, 2008 6:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
hijenice pile, danas na Sv. Petku - zenskog sveca kako je moja pokojna baka govorila, sa mislima i projicom (koju danas napravih) smo sa tobom. Ne daj se duso, jer zivot je bitka.

Bubimo tebe, naseg deckica, zahvaljumo na medi :D :D :D kao i mama Ivkice i Miku.

Simona i Sara

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 28, 2008 3:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Sretjko samo da te posetim i tebe i tvoju temu !I da znash da uvek mislim na tebe .I tu smo uvek ako ti shta zatreba !Ljubim te chuvaj nam se!Da li ti je imalo bolje, jesi li ruchkala ?Bilo je krenulo na bolje nadam se da je tako i sada :D Evo ti shaljem jednog Slika da ti donese pregrshte lepih zelja za ozdravljenjem tvojim i bezbroj SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 28, 2008 4:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 08, 2008 4:17 pm
Postovi: 146
Lokacija: Rajski Vrt
Dobar,dan projarice moje.devojce moje hijenice je si li mi bolje?Ruckas li projice i jogurtica.Meni muzic doneo jutros ,pre nego je otisao da radi ,mirisu proje a meni se pajkilo .Ali miris projice izbaci me iz kreveta te ustanem,malo se pljusnem vodicom.I reko pojest cu jednu projicu .I ja kao medo iz price :D Jos jednu i jos jednu i tako ti se naruckam ja a i bebiron se umirio :o .Mora da je i on bio zadovoljan projom i jogurticem.I onda se vratim lepo i do 12h odspavamo :D :D :D .Nije lako sa trudnicama :wink: puno te pozdravljam i dizi se ciciko :wink: :D Slika

_________________
U dobru se ne povisi! U zlu ne ponizi ...






Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 61, 62, 63, 64, 65

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: