Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 65  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 4:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
ustipci i mladi sir ili kajmak su naj kombinacija. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 4:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Ahahaha hijena :lol: :lol: :lol: .Ti ga bash sad? :lol: Chuj u transu dok jedesh proju .,Ljudi tje pomisliti da u toj proji umesto prashka za petzivo ide neki drugi prashak beli hahaha :D ..E luditza si 100% :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 4:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
MARS je napisao:
ustipci i mladi sir ili kajmak su naj kombinacija. :lol:


Mladi sir NE ide u tu kombinatziju, ali kajmak da, i sir za mazanje i smazanje . Ih bash si morao da kombinujesh sad i to :cry:
Pokrast cu ti iz kofercheta za uzinu sveeee :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 4:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
MARS je napisao:
ustipci i mladi sir ili kajmak su naj kombinacija. :lol:


Mladi sir NE ide u tu kombinatziju, ali kajmak da, i sir za mazanje i smazanje . Ih bash si morao da kombinujesh sad i to :cry:
Pokrast cu ti iz kofercheta za uzinu sveeee :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 5:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
Ha ha...drugi prasak :D :D :D dobra ti je ta. Pa otkud znam, al sta god da stavljaju deluje na mene, jer bih je stalno jela i nikad mi ne bi dosadila! A ne mogu da zamislim dan bez nje :D
Mikaljitze neces da mu maznes iz koferceta, imas ti svoju uzinu!!! :)
ok, ti ponesi ustipke i kajmak, mi cemo proje i jogurt i svi srecni :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 5:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 8:08 pm
Postovi: 322
E moja MIKaLJA i ostale PROJARICE, ma zabranila mi proju ne znam iz kog razloga, aproja je mnogo zdrava, mada je mozda u pravu jer ja proje ne mogu da pojedem samo jedno parce, i valjda je to moja dusmanka dobrociniteljka osetila...Moja zaova npr stalno jede samo projine proizvode i jogurt i znate sta mrsava je kao stap, proja je cudo zar ne? Ma ko sljivi nutricioniste koji mi ne daju proju vi ste potpuno u pravu, DA se BORIM ZA SVOJU PROJU e to to cu ja !!!!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 5:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
HaHaHa :D :D :D Josh tje se Proja pokondiriti i traziti da joj se persira a mozda pochne i da igra bridz i traziti od kukuruza da postane ministar KUKURUZ a da ona bude PROJA Ministarka :wink: ...Da ,da hijenche ko zna koi prashak oni stavljaju u Tu G.Proju ...
Ma malishka proja chisti organizam,pa valjda ja znam koliko je jedem i koliko me prochishcava? :wink: Samo ti poruchkaj nju..
A MARS maznula bi mu ja koferche sa ushtipcima i kajmakom uh :lol: .Ali goje ushtipci a i kajmak :cry: ..Tako da se ne mora okretati non stop nisam ja ukrala njegov koferchic PROJE MI :wink: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 5:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 8:08 pm
Postovi: 322
Ne znam kako Marsu da udovoljimo post se nesto buni protiv nase proice,mozda je to moj skriveni nutricionista koji zabranjuje proju????? :lol: Ma naravno salim se :lol: Al evo nacina da izmislimo neke ustipke sa kukuruznim brasnom, MARS sta kazes na predlog???? :D
HIJENA ja mislim da si pitala nesto uvezi laganijih varijanti sa projinim brasnom, pa evo neki predlog~
1 kg proinog brasna u pakovanju, ne na meru
oko 1/2 litra kisele vode
1 pavlaka sa 12% m . m
4 kasike ulja
solja nemasnog jogurta i 1 prasak za pecivo
to sve smuckati i peci po moguctvu u teflolonskoj tepsiji
EVO jos jednog recepta ko voli kukuruzno brasno

CORBA SA koukuruznim brasnom (vrlo je zdrava, a sa malo kalorija)

200-300 gr. opranog i ociscenog spanaca(iseckati ga sto sitnije)
kasicica diet margarina
crni luk kiseli krastavci
i saka kukuruznog brasna
E ovako, naravno kratkko se proprzi luk na toj kascici margarina, doda se spanac ,solja dve vode otprilike, i kad to pocne da kljuca dodati polako kukuruzno brasno uza stalno mesanje, zatim kisele krastavcice 3kom i to se sve krcka jedno pola sata, doda se kasika vegete ili nekog drugog zacina...njammmm, ja kad to bude gotovo stavim u to i malo nemasnog jogurta jer ne mogu da ce4kam da se ohladi od gladi ili moze da se stavi kasicica pavlake, a moze i bez nje, ja je jedem bez pavlake i nekad je napravim tecniju sto je boljje jer tako ima manje kalorij, a lepo zasiti i vrlo je ukusna, PRIJATNO!!!!!! Kad napravite corbu, zovite da zajedno uzivamo u carima kukuruznog brasna...... Ne znam koliko sam dobro opisala postupke pravljenja, pa ako vam nesto nije jasno vi pitajte!! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 5:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 8:08 pm
Postovi: 322
Pa MIKALJA draga jeli uspevas stvarno sa projom odrzavas liniju? Moza li sa projom da se smrsa? Ima li neko takvo iskustvo?
Tacno je da cisti organizam i meni stvarno prija i palenta i proja i svasta i mora cu da pocnem sa nekom projinom dijetom! Jeli neko ima neki predlog kako bi izgledao jelovnik sa kukuruznim brasnom, al da ne bude masno i kaloricnio nego naravno lagano i ukusno?!!
Ja imam predlog- proja sa raznim povcem, nesto kao spanska pita samo sa mnogo manje masnoca sta kazete PROJARICE(ili ti ljubimice projeili predstavnice za odbranu projinih prava)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 8:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
A ne,ne maliska draga moja neznam da postoi proja dieta.Mozesh samo obrok jedan zameniti sa projom recimo jaja koja su mnogo kalorichnija i td.Da sa projom zamenish.Proja je stvarno zdrava,pogotovu sa blitvom spanacem i td.Meni stvarno pomaze pri chishcenju organizma i slabo se ko ugoi od proje i palente.Da goi nebi kokoshka bila onolika a non stop kljuca kukuruz i proju.A ipak nosi zdrava jaja :wink: .Dobro sad se moze reci i krava je ogromna a jede kukuruz.Ali krava jede i mekinje i pominje (i to masne dosta) u koima je obichno rastopljen hleb odpadci od kolacha i td :P
Meni proja samo pomaze uz jednu dietu da skinem koi kg a ujedno i krecem se tj fizicke aktivnosti.A ova chorba me podseti na klin chorbu :D :D :D .daj ovo,daj ono najmanje kukuruznog brashna ih.Zahtevno brate ..Ali skuvaj i zovi necu se bunim :wink: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 10:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 8:08 pm
Postovi: 322
MIKALJA<MIKALJA, kako moja omiljena corba klin, a jos zahtevna, moj sincic je obozava i cesto mu spremam, a ja se samo oblizujem, ma probaj kad budes bila ZALUDNA MARA, videces da nije nista komplikovano.
A tek recimo palenta, obicna na vodi, mom klincu stavim na to malo pavlakice, a meni malo morske soli i nemasni jogurt, a ako ostane od vecere ujutro je potopim u mleko 0,5 m. m i bude super obrok.I bas necu da se povinujem zabranama, nego ako moj organizam trazi zdravu hranu, dobice je, najbolja zdrava hrana je zdrava proja! A kakva je ta proja sto ti kupujes, od cega se pravi, jeli obicna proja proja ili sa necim povrce i li sir i tako to?
Posto si ljubimac proje moja ELEMENTARNA NEPOGODA, tj svekrva sprema neku crnogorsku proju sto se zove kukuruza , prelepa je,ali u sebi nema nikakvih masnoca, tipa sir, ulje i tako to nego voda, so, prasak za pecivo i kukuruzno brasno, ali ona pravi od domaceg kukuruznog brasna, ma prelepa je proica moja draga, kako sam je pozelela( ma ne svekrvu nego proju).Pa neka i dodje samo da napravi tu proju sto se zove kukuruza. Ona kad se ispece bude krckava, a moze da se jede sa jogurtom ili sa mlekom, ko je mrsaviji to moze da konzumira i sa kajmakom....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 10:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 8:08 pm
Postovi: 322
A kavu ti to dijetu drzis, ako nije tajna,pa jos konzumiras tako slasno nasu proju ljubimicu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 11:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
Jao ljudi kolko zazive ova nasa temica!!! :D
Udjem i tek vidim 10 poruke i zelim na sve da odgovorim...Ma maliska mani ti te nutricioniste sto zabranjuju zdravu hranu! Uzivaj u proji, i ja uzivam i meni godi, davim se u njoj i nista mi ne fali...pa pobogu, imam drugaricu koja skoro svaki dan za dorucak jede pica-burek cetvrtinu i jogurt, dok ja tamanim cetvrtinu proje i jogurt :)
Sta mi fali?! A kukuruzno brasno i jogurt se dobro prime u stomachetu :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 11:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
"A kakva je ta proja sto ti kupujes, od cega se pravi, jeli obicna proja proja ili sa necim povrce i li sir i tako to?"

Ma proja iz pekare, nista nema tu drugacije, cak i pise na tablici sastav (nisam tacno zapamtila ali pogledacu sutra kad odem po nju pa cu reci tacno :D , da ne gresim dusu), sadrzi kukuruzno brano, ulje, samo spanac, nema sira. Tj. ima ista takva i sa sirom, ali meni se stvarno vise svidja sa spanacem...Nije da oni nesto stavljaju drugacije, npr. probala sam isto i u jos jednoj pekari, sastojci isti, samo je ne naprave tako kao ovamo gde stalno kupujem, i nije isto... :(
Zato sam se opametila i kupujem samo na 1 mestu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 11:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 8:08 pm
Postovi: 322
HIJENA, kako se slaze tvoja neskriveno velika ljubav prma proji sa tvojom kilazom? To jje ono sto me stvarno interesuje? :lol: Jesili bar vitka od toliko lepe proje, reci da jesi pa da idemo svi u tu tvoju pekaru da slavimo proju i da narucimo jos i za poneti! Reci mi da se mrsa od proje, molim te samo to cekam da cujem i sutra sprmam proju i onako je zdrava za celu porodicu, a moze da se jede i hladna! NJAM, NJAm :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 65  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: