Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 20, 2008 11:52 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
I ja proju jedem svako jutro skoro a ponekad i uveche. Naravno uz jogurt a kad je bilo kiselog kupusa mhm, proje i kiselog kupusa.I nije mnogo, kazu proja prochishcava organizam i skida masnocu :roll: .E sad zavisi koliko ko pojede :P ?A onu gurmansku proju?Ako ne volish chvarke kao i ja ti umesto chvarchica stavi shunkitzu :wink: ..Chudo :o ja chvarchice volim same recimo uz paradajz ili mladi luk.Ali ih ne volim ni u chemu ono tipa staviti u pogachitze ili bilo shta :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 20, 2008 12:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 24, 2008 4:27 pm
Postovi: 198
Lokacija: novi beograd
pa znas kako hijena, sve sto je ukusno, po pravilu ima dosta kalorija......
tuzno, ali istinito.... :cry:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 20, 2008 6:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
jao i ti mikalja jedes proju stalno?! pa to je super! ja sam mislila da sam ja malo caknuta al stvarno bih je jela i za dorucak i rucak i veceru! :D
lepo je znati...
pa je jos i zdrava. 2 u 1 :D
skubisa, slazem se, to je bolna istina-ukusne stvari su najcesce dosta kaloricne, ali je bolje jesti ih umereno al bar jedes ono sto volis 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 20, 2008 9:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
hijena jedem jedem i uzivam u projitzi .I zdrava je proja no shta 8) .Nije bash tachno sve shto je ukusno da je i kalorichno :roll: .Nekom proja i nije ukusna a mnoge namirnitze su kalorichnije od projitze .Ja sam za vecheru onako umrvila proju i preko jogurt.A sto volim proju i pasulj qq :P bruka jedna.Koliko bih ja toga mogla pojesti ali nesmem :D HeHeHe.Pozdravche hijena :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 21, 2008 2:51 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 23, 2007 12:20 am
Postovi: 576
Lokacija: Beograd, Srbija
grazza je napisao:
ja zivim na Novom Beogradu kod Studenjaka, sto? hoces da se nadjemo? Mozda bolje na jesen kada stignu dunje :lol:

Pa dobro, znaci kod Studenjaka pekari znaju napamet koliko sta ima kalorija... svaka cast ako je tako, posto ja na relaciji Centar grada - NBGD blokovi - Cukarica jos nisam naisao na takvu pekaru, ma nisam naisao ni na pekaru gde su bar ljubazni i gde udostoje kupca.... nemam srece pa to ti je!

:-? :D

_________________
Bye bye little lady


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 21, 2008 9:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
Jeeeeeee zivela proja! :D :D :D
pozz i tebi mikalja i prijatno!) Evo ja sad zavrsila moj omiljeni dorucak (pitam se sta li je to :) )
Ne znaju pekari napamet, i ne brini, i kod mene nisu bas ljubazni. Gledaju me ko s marsa da sam pala ako ih pitam nesto i sve im tesko da kazu! Ma...nekultura! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 21, 2008 11:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
HaHaHa hijena ,bash si slatka projitze mala :D .Ma ne znaju pekari ,de oni znaju koliko kalorija ima koi proizvod :o .Oni jedino znaju umesto 1kg da ti izmere 750 grama a naplate 1 kg.Tako da i ne ochekujem od njih da znaju :wink: Jao josh sad prave proje one okrugle u okruglim kalupicima pa shta je onaj kolutitz smazati? :wink: Kad ja napravim tepsijetinu joj joj joj joj .Mada i ove nisu loshe josh kad natrchish na vrutje u mlinpeku :P .Ja uvek kupim nekoliko komada da ponesem "nekom".A poshto moj suprug ne voli proju ja moram pojesti de da se hrana batza :cry: greota :D :D :D .I jutros sam jela proju a viceras cu.Kao Peritza za pasulj?Pa kad se ima :wink: :lol: :lol: :lol: hijenche ljubatz :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 21, 2008 7:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
жита брашно пш.|кук.|пиринач, макарони 10 2 75 358

http://home.drenik.net/slavne/TemeZdrav ... znost2.htm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 21, 2008 8:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
haha mikalja, isto radim i ja! Ja ne kupujem one kao "kucice" iz kalupcica, male su i pojela bih ih milion! Ima kod mene pekara (necu da navodim da ne ispadne da reklamiram) proju prave kao cetvrtinu od 200g, najbolja je u gradu (znam jer sam sve pekare obisla i svakakve BLJAK proje probala i na kraju zakljucila da je ova najbolja i sad samo nju kupujem svaki dan!)
E sad je najveca fora u tome sto mi je pekara na oko 12 min od kuce, pa jos dok se vratim, ocima bih je pojela! :-)
I ona onako topla, a jos i hladan jogurt....mmm...mmm...nastavicu vam piskaranje...moram do pekare da skoknem :D :D :D :D
Cmokkk mikalja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 21, 2008 8:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 6:10 pm
Postovi: 2010
Lokacija: tu u vashoj blizini
a da li palenta bez dodataka goji?onako posna samo skuvana u vodi,poshto ja nejedem mlechne proizvode,palentu jedem samo sa salatom ili kechapom,pozzz

_________________
nije srecan onaj ko ima shta zheli,
nego onaj koji ne zheli ono shto nema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 21, 2008 8:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Ja kacamak ili palentu ili makarone jedem ujutru radi bolje probave, one ce te manje ugojiti ako posle njih odes na basket trcanje ili bilo koju fizicku aktivnost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 21, 2008 9:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
jesy palenta ne goji, ako je tako jedes, veoma je zdrava i nema tezinu kao ostale sl. namirnice
proja koju ja jedem takodje sadrzi palentu. zato ne brini i uzivkaj.pozz :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 22, 2008 1:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 23, 2007 12:20 am
Postovi: 576
Lokacija: Beograd, Srbija
Palenta rules! :)

Sa jogurtom odozgo... 8)

_________________
Bye bye little lady


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 22, 2008 11:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Jesen stize dunjo moja je napisao:
Palenta rules! :)

Sa jogurtom odozgo... 8)


HaHaHa LeGeNdo
palenta rulez ,ali i proja Bogami .Ja evo i sad je hasam .Umrvila i malo pada i po tastaturi.Ali ne mogu chekati :cry: .Ona da stoi tamo na stolu,ja se samo okrecem i gledam u proju moju :lol: :lol: :lol: .jesy mila palenta ne goi a ni proja e sad zavisi schin je i kako koja?Neko uz proju pojede pechenje ,shto se ni je ne bi bunila :P .Pozdravljam Vas idem ovo da smazem .Tj da poshaljem na onaj svet :wink: .
Pozdrav hijenche i svi ostali
Udruzenje proje i palente
rulez proja i palenta mmmmmmmmhm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 22, 2008 11:52 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
Ok palenta rules ali i proooja! :D
He he, mikalja, ne mogu da verujem! I ja sto hasala proju i jogurt dok kuckam, pa sve izgresi kolko brzam da otkucam pa da se druzim s projom :)
A jos sto mi bilo lepo, dok sam cekala u pekari (onako sva cupkam od srece) jedan covek, stariji, krupan, izgleda se zna sa pekarkom, narucuje proju i 2 light jogurta u casi i tek ce prodavacica: "Opa! Proja... mi smo to resili da pocnemo da se zdravo hranimo!" A ovaj veseli sto bi mogao u nas klub "ProjEnta" (palo mi napamet o proja i palenta :D ), ce kaze:"Pa naravno, zdravo i da pazim na liniju!"
A meni osmeh od uha do uha, i onako ponosno cu: "Jednu proju sa spanacem!" :D :D :D
Ma zivot je lep, Bog blagoslovio onog ko je osmislio proju!!! :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: