Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Povracanje unazad 10 godina
PostPoslato: Pon Sep 04, 2006 1:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 16, 2006 2:18 pm
Postovi: 15
Ne znam da li iko od Vas ovde ima slicnih problema..Sa 13 godina sam resila da na silu oslabim i gurala prst kako bih se ispovracala. Tako su krenuli problemi, koji su sa godinama samo rasli. Sada imam 31 god., ne jedem pa skoro 70% hrane, prakticno je to dijeta na barenim jelima, bez ikakvih zacina, luk ne poznajem vec 13 god., smeta mi gazirano kiselo ljuto zacinjeno, pa lakse mi je reci sta mi ne smeta. Ono sto mi smeta je da me cak i casa vode tera da je povratim, jer moj zeludac prima anormno male kolicine, koje ga ne teraju na povracanje. Po lekarima sam se vukla do 18, gutala sondu, dijagnostikovana predfaza gastritisa ili cira, ne secam se, jer su mi svi doktori govorili da je to na nervnoj bazi, a ja sam umirala od bolova. Ostavila sam sve poroke, i dusu bih djavolu prodala kad bi mi na nedelju dana dao zeludac koji moze da svari sve. Ne mogu da zamislim svoj zivot u kome bih barem mogla da ne povracam. I kada povratim to je kiselina od koje imam utisak da mi se zubi tope. Gelusili, rennie, ranisani, aloje, bademi, korice, nista ne pomaze...
Da li je iko od Vas imao slicne probleme i mozda nekim cudom resio???

Hvala svima unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hranom do zdravlja
PostPoslato: Pon Sep 04, 2006 4:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 01, 2006 5:42 pm
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
Pozivam Vas u klub "ZDRAVLJE", ulica Hadzi Mustafina broj 3 (Zvezdara) u sredu, 06. septembra 2006., u 19:30h gde cete dobiti sve potrebne informacije o ishrani koja vam je potrebna!

Pozdrav,
Snezana Frankic
tel: 063 / 258 - 470

_________________
Ako Vas zanima kako hranom mozete doci do optimalnog zdravlja i optimalne telesne tezine javite se!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: