Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: za 9 dana 9 kg
PostPoslato: Sub Apr 18, 2009 9:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 18, 2009 8:18 am
Postovi: 11
zeljela bi da dam ovu dijetu svim zenama i muskarcima koji zele brzo da se rijese viska kilograma....prije svega zelim reci da je dijeta teska,barem meni bila ne zbog kolicine unosa vec zbog namirnica i to zbog piletine necete vjerovati...svi volimo piletinu jako ali kad se sama jede i to kuvana ili pecena u sopstvenom soku meni je bila uzasna :-? ...mozda vama i ne bude :lol: prva 3 dana pije se samo mlijeko(koje vi god hocete ja sam pila kravicu 2,8%),znaci ne jogurt vec mlijeko i samo to pijete prva tri dana kad odjetite glad,uz to moze kafa i caj bez secera........4,5,6 dan jede se piletina moze bijelo meso ili bataci po izboru,vazno je da budu kuvani ili peceni vatrostalno u svom soku bez kapi ulja...to jedete i nista vise sem tog naravno voda kafa i caj moze.....zadnja tri dana jede se pirinac....on mora biti spreman na vodi,samo na taj nacin...malo je to bzv ali ja sam recimo dodala malo limuna i vegete sto mu je popravilo ukus i moglo se jesti...to bi bilo to...nije lako ali je efikasno...ja sam makla 9 kg za 9 dana...naravno pila sam dosta vode i uz to sam uzimala sumece vitamine da ne bi narusila svoje zdravlje ili da organizmu ne bi nista falilo.....i 5 kg ako izgubite i to je uspjeh...da li ce se kilogrami vratiti to ne znam....tek je proslo dva dana od mog zavrsetka...javicu vam :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 18, 2009 3:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 7:51 pm
Postovi: 63
Lokacija: Novi Sad
Super, svaka cast! :D Nije uopste malo!
Jedino sto je malo jednolicna dijeta, po tri dana ista stvar, verovatno je dosadno, mada mislim da se moze izdrzati... :roll:
Verovatno uspeva ako se sa vremena na vreme ponavlja, jer ovako ako ne promenis prehrambene navike i ne vodis racuna o tome sta jedes i koliko se kreces (trosis), vrlo je verovatno da ce se u prvih 5 dana vratiti polovina, a malo kasnije i ostatak... :(
Obavezno se javi za nekoliko dana, da podelis sa nama kakvi su rezultati na duzi rok! Nadam se nepromenjeni! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 18, 2009 3:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 7:51 pm
Postovi: 63
Lokacija: Novi Sad
...jos nesto...
nisi navela koje kolicine su dozvoljene za mleko, pirinac i piletinu...koliko ti se hoce ili ima neka granica?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 18, 2009 4:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 18, 2009 8:18 am
Postovi: 11
kolicine su neogranicene....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 20, 2009 10:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
Treba se cuvati takvih dijeta jer nikako ne mogu biti dobre za zdravlje! Znas li koji je to shok za organizam? Zar nije bolje skinuti te kilograme postepeno pravilnom i uravnotezenom ishranom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 21, 2009 10:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 07, 2008 7:16 pm
Postovi: 25
Ne, valjda ovaj forum citaju i doktori, tako da mogu i oni da objasne kakva je ovo glupost i koliko je nezdravo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 21, 2009 10:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 7:51 pm
Postovi: 63
Lokacija: Novi Sad
...ali ako slucajno za 10 dana imate neku premijeru filma ili snimanje u kupacem kostimu za naslovnu stranu nekog prestiznog casopisa, moglo bi da pomogne! :wink: :D :wink:
salu na stranu...pretpostavljam da su rezultati kratkog daha, jedino cekamo i nellu da javi kako je nakon proteklog vremena...
e sad je i pitanje stetnosti...ako se preporucuje gladovanje samo na vodi do 60 dana...ne verujem da je ovo bas toliko stetno...
ipak da se drzimo one jedi cesce po malo, ukljuci neku aktivnost ( ne jesti vise nego sto telo potrosi) i to bi bilo sasvim dovoljno ! ostaje jos to i da se sprovede u praksi! srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: za 9 dana 9 kg
PostPoslato: Sre Apr 22, 2009 3:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 26, 2008 8:48 pm
Postovi: 271
nelaa je napisao:
zeljela bi da dam ovu dijetu svim zenama i muskarcima koji zele brzo da se rijese viska kilograma....prije svega zelim reci da je dijeta teska,barem meni bila ne zbog kolicine unosa vec zbog namirnica i to zbog piletine necete vjerovati...svi volimo piletinu jako ali kad se sama jede i to kuvana ili pecena u sopstvenom soku meni je bila uzasna :-? ...mozda vama i ne bude :lol: prva 3 dana pije se samo mlijeko(koje vi god hocete ja sam pila kravicu 2,8%),znaci ne jogurt vec mlijeko i samo to pijete prva tri dana kad odjetite glad,uz to moze kafa i caj bez secera........4,5,6 dan jede se piletina moze bijelo meso ili bataci po izboru,vazno je da budu kuvani ili peceni vatrostalno u svom soku bez kapi ulja...to jedete i nista vise sem tog naravno voda kafa i caj moze.....zadnja tri dana jede se pirinac....on mora biti spreman na vodi,samo na taj nacin...malo je to bzv ali ja sam recimo dodala malo limuna i vegete sto mu je popravilo ukus i moglo se jesti...to bi bilo to...nije lako ali je efikasno...ja sam makla 9 kg za 9 dana...naravno pila sam dosta vode i uz to sam uzimala sumece vitamine da ne bi narusila svoje zdravlje ili da organizmu ne bi nista falilo.....i 5 kg ako izgubite i to je uspjeh...da li ce se kilogrami vratiti to ne znam....tek je proslo dva dana od mog zavrsetka...javicu vam :)


:o :o :o :o :o :o

:P :P Hvala na dijeti !!!
Za ovu dijetu nisam иula, primjenit жu je i javiti vam rezultate.

pozzzzzzdravvvv od lujke :)

_________________
Kako je lepo biti mlad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: za 9 dana 9 kg
PostPoslato: Sre Apr 22, 2009 3:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 26, 2008 8:48 pm
Postovi: 271
nelaa je napisao:
zeljela bi da dam ovu dijetu svim zenama i muskarcima koji zele brzo da se rijese viska kilograma......nije lako ali je efikasno...ja sam makla 9 kg za 9 dana...naravno pila sam dosta vode i uz to sam uzimala sumece vitamine da ne bi narusila svoje zdravlje ili da organizmu ne bi nista falilo.....i 5 kg ako izgubite i to je uspjeh...da li ce se kilogrami vratiti to ne znam....tek je proslo dva dana od mog zavrsetka...javicu vam :)


:o :o :o :o :o :o

:P :P Hvala na dijeti !!!
Za ovu dijetu nisam иula, primjenit жu je i javiti vam rezultate.

pozzzzzzdravvvv od lujke :)

_________________
Kako je lepo biti mlad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 22, 2009 10:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 22, 2009 9:26 pm
Postovi: 18
e super za ovu dijetu,bas cu i ja probati pa cu javiti rezultate....

ma stetnije je prezderavanje od gladovanja,a i ne traje dugo :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 12:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
:o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 12:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
:o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 12:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
ovo mora da je neka nakaradno uradjena ketogena dijeta. :lol: :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 1:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 07, 2008 7:16 pm
Postovi: 25
nina007 je napisao:
e super za ovu dijetu,bas cu i ja probati pa cu javiti rezultate....

ma stetnije je prezderavanje od gladovanja,a i ne traje dugo :D


Podjednako je stetno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 28, 2009 6:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 18, 2009 8:18 am
Postovi: 11
uuuu vidim dosta negativnih komentara...zao mi je zbog toga...ako vi koji pljujete po tome izdrzite 2 dana ja cu vama kapu da skinem.... :lol: ....ja sam imala 78 kg kad sam pocela tu dijetu,dosla sam na 69 kg...nakon toga sam dala sebi oduska 2 dana sa tim sto se nisam prezderavala...posle toga sam pocela dijetu sa javorovim sirupom i drzala je 6 dana...za tih 6 danan sam makla 5 kg...bavila sam se i fizickom aktivnoscu....znaci sada imam 64 i odlicno se osjecam,s obzirom da sam visoka 175 cm ne izgledam ni malo lose...zadovoljna sam..od sada cu izbaciti veceru i smanjiti hleb,tako cu odrzavati liniju i picu dosta tecnosti...ne osjecam se ni malo lose,vadila sam krvnu sliku da vidim u kakvom sam stanju i mogu vam reci ni holesterola,ni secera ni triglicerida pa vi vidite...nije lako ali samo jaka volja i malo muke...jako je to kratak period nije za pohvalu,ali ja ne mogu po 3 mjeseca da drzim i maknem 7 kg...vecina vas bi odustala posle 2 nedelje kad vidi da je makla 2,3 kg


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: