Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Sre Okt 14, 2009 2:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
Kale, tvoji postovi su obojeni gorcinom i konstantnom potrebom za uvredama, a to na ovakvom mestu nikako nije primereno, te onda nije uopste cudno sto se ovde ne pronalazis. Jedini efekat koji si izazvala jeste smeh, a sada i sazaljenje. Nadam se da ces se oglasiti, ne da bi reklamirala neproverene i skupe proizvode koje prodaje tvoja mama i od kojih ima veliki procenat, vec da bi sa nama podelila iskustva u vezi sa zdravstvenim problemima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Čet Okt 22, 2009 9:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 3:25 am
Postovi: 10
Neću uopšte da gubim vreme na tebe, jer si zaista čudo prirode. Baš me interesuje kako znaš da li je procenat veliki... hm... ko zna šta tvoja mama prodaje...

Pametniji popušta, tako da me više ovde neće biti. Nikada. Htela sam da podelim svoje iskustvo i nigde, ama baš nigde nisam postavila nikakvu vrstu reklame, ali vidim da ti želiš svu pažnju da usmeriš na sebe svojim anti parolama.

Baš mi je žao, ali moraćeš da nađeš nekog drugog za maltretiranje. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Pon Okt 26, 2009 6:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
Jadno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Čet Avg 26, 2010 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 04, 2008 10:54 am
Postovi: 7
Sada Aloe vera proizvodi od maja meseca su dostupni u Srbiji nikada povoljnije. Pa sada će biti dostupno i onima koji nisu mogli kupiti 95% gel. Kako nabaviti možete mislim dobiti na www.nwa.rs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Pon Okt 02, 2023 1:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 02, 2023 11:27 am
Postovi: 1
Radmila iz Nisa prodaje fenomenalni melem od najlekovitije aloje aborescens.Ona je lekar,i moze sve lepo da vam objasni.Tu ide ja mislim,ta aloja,domaci med,domace vino,alkohol medicinski i jos po nesto.Moze da vam napravi i bez alkohola,ako neko ne moze.Tesko se i pravi,mora da odstoji,da se cedi,ima proces,recept,ta aloja treba da bude stara ali je odlicno.Cuo sam da su ljudi veoma zadovoljni.Koristi se najvise kod karcinoma,a odlicna je za tuberkulozu,cireve,zapaljenja unutrasnja,bolesti creva,glavobolje,krvne sudove,visokog pritiska,bolesti bubrega itd.Moja majka i njene koleginice su kupovale od nje,i prezadovoljne su.Probajte.Telefon njen je je 0612863620


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Uto Dec 19, 2023 2:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 05, 2022 7:28 am
Postovi: 10
fic1984hr je napisao:
Ja sam poceo piti "sok", ajmo reci tekucinu Aloe Veru. Mislim da je marka Golden. U pakovanjima od litre. Svaki dan popijem 1 malu salicu za kavu. Tek nedavno sam to poceo. To malo pijem par minuta -jer tako moja mama kaze :lol:
Cilj mi je rijesiti se akni. Ali mislim da ce to imati minimalne ucinke. Imam dosta stvari (tableta, kremica itd.) s https://atelierrebul.hr/shop/category/mirisi-za-dom-difuzori-23 kojima to pokusavam rijesiti ali ovo je tek tako usput.
Ne mogu nista reci a i slabo sam informiran o tom.
Za sta to uopce sluzi i za sta se konkretno koristi!?

Aloe vera ima širok spektar potencijalnih koristi za zdravlje. Neki ljudi koriste Aloe veru zbog njenih potencijalnih blagotvornih efekata na kožu, uključujući smanjenje upala i ublažavanje iritacija.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: