Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 28, 2006 5:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 28, 2006 5:16 pm
Postovi: 1
Ja sam se licno uverila u dejstvo aloje.
Znam jednu zenu koja je bila otpisana,zivi les od zracenja,ima karcinom.
Vec skoro 15 god je na aloji,funkcionise,ali bez nje nije.
Mom malom je izlecen ekcem za par dana.
Pricam o FLP aloji,koja je sigurno original i proverena.
To nije samo sok,vec ceo spektar proizvoda,uz konsultaciju sa strucnjacima se koristi razlicito,zavisno od bolesti.
U Bg se odrzavaju i prezentacije gde mozete cuti mnoga iskustva ljudi kojima je pomogla,da se licno uverite.
Ta flasa je 23 eura,nabavna cena.
Probajte,necete pogresiti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 16, 2008 7:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 1:03 pm
Postovi: 93
Sta ste probali od aloje iz FLP,dali je neko od vas uclanjen?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 11:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 25, 2008 10:00 pm
Postovi: 309
Mene odbija ovaj nacin reklamiranja, uclanjivanja i promocija. Samo mi jos fali aloja sekta u zivotu :) . Ovo nije jedini proizvodjac na nasem trzistu, pa koliko moze biti komplikovano proizvesti preparate od ove biljke, i zasto bi FLP imao prednost nad drugima? Posebno mi je zvono na uzbunu u njihovim tekstovima po internetu da ljudi koji navodno dobiju poboljsanje svojeg stanja budu dobro iskljucivo dok uzimaju aloju. Ako prekinu, eto opet bolesti - lepa pretnja u reklami.

Ovim ne ulazim u pitanja korisnosti ove biljke. Samo ona ne moze biti "pronalazak" i ekskluzivno vlasnistvo jedne firme. Niti zamena za lekara i terapiju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 02, 2008 12:49 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
krisstina je napisao:
Ja sam se licno uverila u dejstvo aloje.
Znam jednu zenu koja je bila otpisana,zivi les od zracenja,ima karcinom.
Vec skoro 15 god je na aloji,funkcionise,ali bez nje nije.
Mom malom je izlecen ekcem za par dana.
Pricam o FLP aloji,koja je sigurno original i proverena.
To nije samo sok,vec ceo spektar proizvoda,uz konsultaciju sa strucnjacima se koristi razlicito,zavisno od bolesti.
U Bg se odrzavaju i prezentacije gde mozete cuti mnoga iskustva ljudi kojima je pomogla,da se licno uverite.
Ta flasa je 23 eura,nabavna cena.
Probajte,necete pogresiti


Ne znam samo po cemu se razlikuje Esijeva aloja koju mozete kupiti regularno u apoteci i FLP aloja?
Meni to izgleda kao velika prevara.
Da li ste razmisljali da li su provereni i odobreni ti proizvodi koje kupujete na prezentacijama i kako je moguce da su cak tri puta skuplji od drugih proizvodjaca.
By the way, aloja je aloja i na svakom proizvodu mozemo videti sastav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 07, 2009 11:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 07, 2009 10:45 am
Postovi: 1
[Dragi moji ko god da ste. kada je rec o ALOI BARBADENSIS MILER ja ustajem u stav mirno.O ovoj KRALJICI medju biljkama govorim sa strahopostovanjem jer imam licno iskustvo koje niko i nista ne moze pokolebati.Naime zahvaljujuci Bogu i aloji kao i kompaniji FLP koja nam je omogucila da do ovog cuda prirode dodjemo ja sada mogu da kazem da su dva clana moje porodice na svojim nogama.I verujte mi da bih cista srca ,najiskrenije svakome ko ima problem a i preventivno preporucila da koristi ovaj garant zdravlja,lepote i dobrote.Mozda je cudno sto kazem i dobrote,ali je to istina.Ja sam kroz aloju u poznala toliko divnih ljudi i stekla poverenje u njih do te mere da ih danas zovem svojim prijateljima.Ne govorite da je FLP sekta.Ne cinite greh.Molim vas sve "neverne Tome" da izdvojite novac za samo jedan FLP proizvod i da ga zaista koristite.Nije bitno o kom se proizvodu radi.Svi su ,u svom domenu,najbolji na svetu.Tek tada ce te shvatiti zasto FLP aloja.Veliki pozdrav! :D :D olor=blue][/color]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 04, 2009 1:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 1:57 pm
Postovi: 8
Da li neko ima iskustva u konzumiranju ovih preparata protiv nocnog mokrenja? Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Čet Okt 08, 2009 5:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 3:25 am
Postovi: 10
Pozdrav svima!

Slažem se sa ljudima koji kažu da je FLP aloja najbolja. To vam kažem iz iskustva, jer moja porodica koristi ove proizvode skoro godinu dana. Nemojte govoriti da je to sekta, jer je to već poznata fraza koja se može čuti samo u Srbiji, a nastala je kao posledica gomile ljudi koji presreću svoje prijatelje na ulici i vuku ih na razne prezentacije, teraju ih da kupuju proizvode i da sve podrede tim firmama.

U FLP kompaniji nije tako. Moja majka je član te kompanije, odn. nezavisni konsultant. Niko je ništa ne prisiljava da radi, niko je ne forsira, a proizvode naručujemo kada su nam potrebni.

Imam sina od 2 i po godine koji već godinu dana koristi Kids vitamine i nije bio nijednom bolestan za tih godinu dana. Ranije je bio mnogo često bolestan, temperatura, konjuktivit i sl.

Aloja koju proizvodi FLP je najbolja jer je taj gel, koji se pakuje u plastične kanistere od 1l, ustvari stabilizovan sok aloje, koji se dobija kada se preseče list biljke. Nema konzervanse niti aditive. Potpuno prirodno. Inače, bitno je da znate da se aloja gel (ili sok) može skladištiti samo u plastičnoj ambalaži, kao i da se može piti iz staklene ili plastične čase. U dodiru sa metalom gubi pojedina lekovita svojstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Pet Okt 09, 2009 3:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
Ne nasedajte! Flp aloja je pet puta skuplja od one koju mozete kupiti regularno u apotekama, s tim sto recimo Esijeva aloja ima sertifikat i znate sta ste kupili.
Kale i ostali su prodavci, pa se ovde nemilosrdno reklamiraju iskoriscavajuci tudju nevolju!
Sram vas bilo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Sub Okt 10, 2009 10:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 3:25 am
Postovi: 10
@ sunny_n, sram tebe bilo! Ne znam odakle ti pravo da me bilo kako etiketiraš! Da li sam negde ostavila svoj kontakt da mi se neko javi da prodam FLP? Koliko ja znam, nisam! Kako bih onda nekome prodala?! I kao što rekoh, moja mama je njihov član, a ne ja! Navela sam lična iskustva, jer moja porodica koristi FLP aloju, koja takođe ima sertifikat (čak 3 sertifikata).

Isto tako imam iskustva i sa kombuhom, čak sam je i uzgajala, za potrebe porodice - nisam je ni tada prodavala niti bilo šta sada prodajem. Zaposlena sam i ne treba mi MLM da bih preživela. Žalosno je što na svim forumima postoje ljudi kao što si ti, koji samo čuče u prikrajku i čekaju da nekoga napadnu, pa makar za reklamiranje. Forumi postoje radi razmene mišljenja, a ne da bi iskompleksirani ljudi napadali onde koji diskutuju o svojim iskustvima!

Ranije se poštovalo kada neko kaže da ima malo dete i prenosi svoja iskustva o roditeljstvu, lekovima i raznim nedaćama. Sada svako može svakoga da pljune! To je prosto strašno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Pon Okt 12, 2009 3:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
Kale, nemam nista ni protiv tebe ni protiv tvoje mame, ali imam protiv takvog nacina prezentacije. Da si navela samo svoje pozitivno iskustvo mozda i ne bih odreagovala, no ovako ti ubedjujes ljude i izricito govoris da je flp aloja najbolja koristeci tudju muku i nesrecu. Gde su ti vasi sertifikati? Znam samo da je prava aloja koja zadovoljava sve moguce standarde u apotekama bez obzira na proizvodjaca i to je prava istina koju niko ne moze poreci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Pon Okt 12, 2009 4:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 3:25 am
Postovi: 10
Ja sam se samo složila sa drugim korisnicima koji su rekli da je FLP aloja najbolja. Probaj neki proizvod, pa ćeš se uveriti. Izgooglaj na netu, pa ćeš videti serfitikate. Nije zlato sve što sija, pa tako nisu ni dobri svi preparati koji se kupuju u apotekama, jer svi vrlo dobro znamo na šta je sve spremna farmaceutska industrija.

Nemaš prava da govoriš da iskorišćavam tuđu nesreću, jer, ponavljam, nigde nisam nudila proizvode na prodaju, niti se bavim prodajom alojinih proizvoda. Ne smatram da je bolest tuga i nesreća, već još jedna prepreka koja se mora u životu prevazići. Ne nabeđuj me i ne etiketiraj me, već sam ti jednom rekla. Ovo je tema o aloji, treba da delimo svoja iskustva, a ne da se prepiremo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Pon Okt 12, 2009 4:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
Da, tacno je da se ti ne bavis prodajom, ali bavi se tvoja mama. Hoces li nam reci koliki procenat ima od prodaje?

Smatram i dalje da je flp aloja neproverena! Uostalom zasto da porucujem bilo sta kad mogu to regularno kupiti u apoteci...

NEMOJTE BITI NAIVNI, NE NASEDAJTE NA PRICE FLP PREVARANATA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Uto Okt 13, 2009 5:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 3:25 am
Postovi: 10
Izvini što ću ovo da ti kažem, ali: ili si glupa ili nepismena! Milion puta napisah da proizvode ne prodajemo, već poručujemo za svoju porodicu! Završila sam svaku raspravu sa tobom jer mi ne pada na pamet da se spuštam na nivo jednog fana apoteke! Koliko li apoteka poseduješ, kad ih ovoliko zastupaš?

Ja sam samo prenela svoje iskustvo ljudima koji su se raspitivali o aloji. Kome je potrebna aloja, potražiće na Google-u informacije i videće i sam kakvi su proizvodi i koji proizvođači postoje.

Ne mogu da verujem da ispisuješ "parole" velikim slovima, stvarno si smešna i površna.

Pozdrav normalnim članovima foruma! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Uto Okt 13, 2009 9:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
Kale, ako nista drugo uspela si da me nasmejes... Nije uopste cudno sto vas ljudi posmatraju kao sektu kada vide sa kojom strascu branite vase flp carstvo! Sve sto si do sada napisala dokazuje da nemas apsolutno nikakve argumente osim jake zelje za zaradom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Aloa Vera
PostPoslato: Uto Okt 13, 2009 11:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 3:25 am
Postovi: 10
Znaš šta, učlanila sam se na forum da bih delila iskustva sa ljudima. Sada vidim da mi ovde nije mesto jer ne želim da mi ljudi kao što si ti kvare raspoloženje. Treba da te bude stid što na ovakav način dočekuješ nove članove foruma.

Misli šta hoćeš, zatucana osobo! Kladim se da ne umeš ni da definišeš pojam "sekta", koji je vrlo ozbilja, a smatraš da imaš prava da nazivaš ljude koje ne poznaješ sektašima. Sigurno si jedna ogorčena osoba, koja nema sposobnost da nadograđuje svoju ličnost i još živiš u periodu "Jezde i Dafine", jer samo osobe iz tog doba smatraju svaku grupaciju sektom.

Ja sam sa tobom završila, a i sa ovim forumom. Eto, moja želja da se upoznajem sa ljudima i dobijam savete o raznim temama je ubijena zbog jedne jedine trule jabuke. Možeš da aplaudiraš sebi, veoma si "ljubazna".


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: