Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kako naci dobrog psihologa!?
PostPoslato: Pon Maj 09, 2005 10:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Ako neko ima nekakve informacije kako naci dobrog psihologa, tacnije gde da se raspitam i slicno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dobar psiholog
PostPoslato: Pet Maj 13, 2005 8:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2005 8:06 pm
Postovi: 2
Lokacija: vrsac
Na isto pitanje, devojka koja je psiholog, mi je preporucila J. Radonjic /zenu prof. Radonjica, mislim da je Jelena/, koja radi u Zavodu za ... mislim govorne poremecaje, tako nesto. Ona se bavi kognitivnom i bihevioralnom psihoterapijom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Dobar psiholog
PostPoslato: Sub Maj 14, 2005 12:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Apr 19, 2004 2:00 am
Postovi: 51
Lokacija: Pomoravlje
Zena se zove Jasmina Radonjic i radi u Zavodu za poremecaj govora u ul. Kralja Milutina ( u blizini Slavije). Ali u zavisnosti od nekoliko faktora mozete izabrati dobrog psihologa ( kao u ostalom i dobrog dermatologa,stomatologa..). Prvo i najvaznje je o kom se problemu radi jer razlicite terapije razlicito tretiraju probleme koje imate, tako da je onda bitno koliko je psiholog- terapeut edukovan iz terapijskog pravca koji tretira tu vrstu vaseg problema. Drugi bitan uslov je kontakt koji napravite sa osobom, jako je vazno da je pozitivno dozivite, ipak je psiholog neko u kog morate imati poverenja i kome mozete sve isricati.Trece je finansijski momenat jer mnogi psiholozi rade privatno a cena ide po susretu koji traje oko 45-60 minuta i negde se krece od 10 evra i vise.Racunajte na to da je psihoterapija proces koji mora da traje. Samo jedan susret je dovoljan kod savetovanja.Najeminentniji psiholozi u Bg su Vesna Brzev.,Tijana Mandic.,..ali i mnogi drugi manje poznati koji se ne eksponiraju medijski. Diplomirani psiholozi, unazad vec nekih 10 i vise godina, se vrlo ozbljno terapijski edukuju jer samo znanje sa fakulteta nije dovoljno za kvalitetan rad psihologa u praksi.Da zakljucim - krenite od pitanja ko se bavi terapijom koja tretira vas problem. Srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 18, 2005 6:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 2:29 pm
Postovi: 8
Hm...Bila sam na terapiji kod J. Radonjic, i mogu reci da mi i nije mnogo pomogla. NARAVNO, ne zelim nikoga da razocaram niti samu g-dju Radonjic da potcenim u smislu njene strucnosti(daleko od toga). Mislim da je sve to individualno i zavisi od stepena samog straha.
Ipak, svaka strucna pomoc je dobrodosla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ?
PostPoslato: Sre Maj 25, 2005 9:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Ali meni treba psiholog koji je strucan za seksualnu oblast...i bas nemam preterano finansijskih sredstava da se sirim po privatnicima pa bih voleo da znam kako mogu da saznam za nekog dobrog psihologa koji radi u drzavnoj bolnici!

citiram "Da zakljucim - krenite od pitanja ko se bavi terapijom koja tretira vas problem. " Ali koga da pitam!?

Hvala unapred !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: