Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Uto Mar 05, 2013 3:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
На ЕЕГ-у може да се види ментална "напетост". Стрес не може, бар колико је мени познато.

Прочитај шта сам на мом сајту писао у здравственим саветима под Рамена-рачунари, Главобоља, Притисак итд. и јави ми се на емаил.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Sre Mar 06, 2013 9:28 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
123kruno je napisao:
bila sam na vasem sajtu ali ne znam kako da vam posaljem poruku

На сајту пише емаил адреса под Контакт. Осим тога имате и другу емаил адресу у мом профилу која се види када кликнете на YIM.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Sre Mar 06, 2013 9:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
123kruno je napisao:
vala vam puno, samo me interesuje da li ta mentalna napetost moze da se zamjeni sa nekom ne daj boze bolesti, strah me.Kako je on zna da sam napeta
jos jdnom hvala

Напетост може сама особа да детектује. Проблем настаје ако сте хронично напети па вам је то постало "нормално" стање. Онда може да се види по неким мишићним регијама које постају укочене због сталне напетости. Може и желудац да се подигне због напетости али то може да открије и намести само неко ко се добро разуме у то. И тако даље.

Свакако да прво треба порадити на смањењу напетости и уклањању последица, па тек онда може да се говори о даљем тражењу евентуалне болести. Ако се крене наопачке, напетост неће бити откривена, а организам ће да буде затрован непотребним лековима.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 10:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
aa_aca je napisao:

Прочитај шта сам на мом сајту писао у здравственим саветима под Рамена-рачунари, Главобоља, Притисак итд. и јави ми се на емаил.


У наставку: ради договора о посредовању у набавци чудотворних напитака по "повољним" ценама


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Sub Avg 03, 2013 5:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Их бре, Drazenbg, па ти си скроз неписмен. То уопште не пише на сајту.

Али ако ово моје смета твојој продаји цитостатика, слободно реци. Баш не желим да ти сметам. А можеш да продајеш и Роакутан и остале отрове. Слободно. Нико ти неће судити - само Бог. Али да, ти не хајеш за њега. Видећемо...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Ned Avg 11, 2013 1:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 11, 2013 1:24 pm
Postovi: 3
Cao novi sam na forumu i treba mi savjet :) Vec cetiri mjeseca sa prekidima imam velike glavobolje na dijelu potiljka slijepocnica na tjemenu ...zadnjih 4 dana glavobolja je konstantna.Prije 3 mjeseca odradio sam MSCT PREGLED ENDOKRANIJUMA sa CT SCANNEROM 64 MULTISLICE koji je pokazao da je sve u redu samo su konstatovali INFRATENTORIJALNO LIJEVO PRISUTNA MANJA ARAHONOIDNA CISTA PROMJERA 35mmx12mm i doktori su rekli da je ta cista prisutna od rodjenja tako da ona nije uzrok glavobolje...I tada me je izvjestaj ljekara smirio a bol pustila,ali opet zadnjih dana glavobolja se vratila .Nzm sta da radim i trazim savjet :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Pon Avg 12, 2013 1:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Ned Jan 20, 2013 8:41 pm
Postovi: 234
Колики ти је крвни притисак? У каквом су ти стању мишићи раменог појаса - да ли су укочени или имају неке кврге?

_________________
>
>
>
Ако некоме нисам одговорио као aa_aca,
то је последица блокирања профила и губљења везе са праћеним темама.
Јавите ми се на емаил адресу из профила.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Uto Avg 13, 2013 11:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 11, 2013 1:24 pm
Postovi: 3
Pritisak mi je normalan 120 sa 80 ,a sto se kvrzica i bolova tice nema ih uopste,jedino sto mi se pojavilo je blagi bol u zglobovima ruku :( imas li ideju sta bi moglo biti ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Sre Avg 14, 2013 11:49 am 
Korisnikov avatar OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Ned Jan 20, 2013 8:41 pm
Postovi: 234
Чиме се бавиш? Да ли нешто можеш да повежеш са шакама и раменима и вратом? Неко дуготрајно ослањање на шаке, бицикло, склекови?

У међувремену, узми да радиш вежбу за рамени појас коју сам описао на мом сајту www. aca. rs под Савети, Здравље, Рамена-рачунари. Треба да је радиш снажно и лагано.

_________________
>
>
>
Ако некоме нисам одговорио као aa_aca,
то је последица блокирања профила и губљења везе са праћеним темама.
Јавите ми се на емаил адресу из профила.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Sre Avg 14, 2013 11:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 11, 2013 1:24 pm
Postovi: 3
nisam previse fizicki aktivan ...Mozda nesto sa vratom jer dosta vremena provedem za racunarom u nezgodnom polozaju ? :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Čet Avg 15, 2013 11:17 am 
Korisnikov avatar OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Ned Jan 20, 2013 8:41 pm
Postovi: 234
Погледај онда ону вежбу коју сам споменуо и ради је неколико пута дневно. Главобоља треба да прође за пар дана, а можда чак и за један дан ако будеш правилно радио вежбу.

Шаке пробај да држиш у правилном положају.

_________________
>
>
>
Ако некоме нисам одговорио као aa_aca,
то је последица блокирања профила и губљења везе са праћеним темама.
Јавите ми се на емаил адресу из профила.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EEG glavobolja
PostPoslato: Sub Avg 31, 2013 4:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: