Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Upalna bolest zdjelice , bubrezi ili ...? Vas savjet molim
PostPoslato: Pon Maj 18, 2015 4:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 13, 2015 1:54 am
Postovi: 2
Pregledala sam forum i uvidjela da nema ovakve teme sem ginekolskih problema i mokracnih aovo ne znam gdje svrstati ni sto mi je :cry: .
Ja zaista ne znam cemu se kod mene radi . Nadam se da vas ima jos s slicnim iskustvom , simptomima ili koje ste prosle slicno da date savjet bila iskreno zahvalna .

Radi se o tome da od 1.4 znaci aprila ja lutam od ljekara do lejkara i smao kazu :
" Nije s moje starne to je za drugog specijalistu ili daju antibiotik i cekam vec 2,5 mjeseca na UZV ( financijski ne mogu privatno na zalost ) .

Simtomi i prvo luđacki bolovi koji imam nisu normalni i znam sam kao laik da nesto nije ok Imam jake bolove jaaako nisko abdomen ljeva strana ( u zdjelici vise ) i s iste straznje strane leđa nisko pecka bocka bol .. Sve to ne bi bilo ciudno da moji bolov kao da su po svom abdomenu i leđima i setaju se, ponajvise desna lopatica , pod desno rebro i ruka desna natekne i boli . ( Iscitala sam o fibriomialgiji i nije isto )
Uz to mokrim u 1 h mozda 5-8 puta :shock:
Zut i zelen isjedak dolje i jakooo neugodan miris


Nalaze sam radila : Leukocita 11 ( normalno 9 ) eritrocita 15 normalno ih nema , rijedak epital , zamucen izgled mokrace i opal i dobjem samo antibiotik i sve isto nakon par dana .
Posjetila sam ginekologa prvi put ( nisam spolono aktivna) nije me cak ni uzv pregledao dao neki antibiotik zbog iscjedka i svrbezi i urinokulturu da vadim .
Sve samo prebacuju me od jednog do dr ljekar a ja ne spavam od bolova nikako tableta ne pomaze konstanta dosadan bol na pokret saginajnje i to jaci .

Izvinjavam se jer je dug post ali stvarno se brinem jer od bola ja ne mogu se okrenut u stranu, obuci, izvadit ves iz masine i svakodnevne aktivnosti .Brine me sto se puunoo simptoma i bolova na razlicitim mjestiam javlja .


Molim za vas savjet i iskustvo ako ste prosle ili neko vas dok ne obiđem sve ljekare :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Upalna bolest zdjelice , bubrezi ili ...? Vas savjet molim
PostPoslato: Pon Maj 18, 2015 6:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Колико могу да видим, постоји проблем са кичмом (горњи део) и бубрезима.

Кичми је потребно истезање, а за бубреге је потребно да се уради антибиограм да се види које антибиотике треба пити.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Upalna bolest zdjelice , bubrezi ili ...? Vas savjet molim
PostPoslato: Čet Maj 21, 2015 6:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 13, 2015 1:54 am
Postovi: 2
Hvala na odgovoru jedinom zaista . Bila sam jucer na UZV ( dodus ejako neljubazan ljekar :roll: moje najgore iskustvo al nije tema to ) . On mi je saopcio da nema cista kamenaca i sl da je mokr mjehur zadebljala stjenka jace , masna jetra i da problem pravi kicma :o Otkud kicma da pravi problem u stomaku jaku bol ma prejaku bol da se sagnut ne mogu . Otkud mi onda krv u urinu i visok nivo leukocita i mokreej u 1 h oko 5 -6 puta :o Njemu ej sve uzrok kicma . Danas mi ej tlak 170 i jak bol u kicmi i stomaku a glavu ne osjecam od bola :cry: Moje stanej kompletno nije ok a ispadne da izmisljam sve


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Upalna bolest zdjelice , bubrezi ili ...? Vas savjet molim
PostPoslato: Čet Maj 21, 2015 10:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па ти онда приватно уради уринокултуру и нека ти ураде антибиограм. Он баш није јефтин али не треба да пијеш антибиотике на памет. Ја бих пио петролеј, али то је већ друга тема.

Од кичме може да буде и главобоља и висок притисак и бол у срцу и проблеми са очима и свашта нешто. Моју кичму држим под контролом уз помоћ направе која се зове Истеки и свакодневно се истежем уз њену помоћ.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 92 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: