Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 89 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 1:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 14, 2008 12:48 am
Postovi: 1
Slucajano nabasah na ovaj sajt odnosno forum!
Strasna je pomisao na to da je kalli777 zavisnik i pritom trudna ali sta da se radi sta je tu je nije jedina.Jedna moja bliza rodjaka je imala slican problem i bogu hvala sve se zavrsilo kako treba.Ona je takodje bila zavisnik saznala da je u 5mesecu isla je na preglede i doktori su joj rekli da nista nije cudno sto nije provalila do tada pogotovo sto nije imala redovnu menstruaciju.Kod nas "posle 20n po zakonu nije moguce prekinuti" tako da je uz pomoc oca deteta i porodice uspela da se skine pre porodaja!Bilia je sa bebom 10ak dana u bolnici.Dete je nomalno i sve je ok to je bilo pre pet godina!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 16, 2008 3:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 7:59 am
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Prvo oa dgovorim'Piltu1'--Mrdase i to kako(ja u sali kazem da je trnutno zivlji nego ja/u ovom paklenom stanju apstinencijalne krize)U svakom slucaju nije mi lako,a najvise me boli strah-da moja bebica ispasta na bilo koji nacin-zbog mog IDIOTIZMA!!!!Zaista je ziva istina da heroin zaglupje ljude(recimo moj IQ=137,a sada...),a sta li onda radi onima koji spadaju u prosek.ili ispod proseka?Analize su pokazale da je/za sada sve totalno OK/,jedino jos da izvadim krv-znam da cu zvucati sarkasticno-ali posle 5god na igli/ne bodem se vec 4god/-gadim se igle uboda krvi...Ali da vas ne smaram dalje,htela bih jos jedanput da se zahvalim piletu1,sunny_n-u,vecky,gloriji2,veki30,hunter-u i ostalima,kao i da kazem veliko HVALA sludjenoj mami-na lepim zeljama!!!I ja vam svima zelim sve naj naj,srecnu Novu 2009.god. & Bozic -da vam se sve zelje ispune,puuuuno zdravlja,ljubavi i srece,a sve drugo ce nekako doci samo po sebi!(Pile1 i sunny_n stvarno ste lafice) :wink:

_________________
veliki pozz svima od mame kalli ;o)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Gramaticka ispravka
PostPoslato: Uto Dec 16, 2008 3:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 7:59 am
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Mrda se i trenutno :D

_________________
veliki pozz svima od mame kalli ;o)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 16, 2008 3:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 1:49 am
Postovi: 120
Cao, Kalli777,
Drago mi je da je sve u redu. Polako prihvatas.... ali si ozbiljna....Svaka cast....bices ti divna majka.....
Nastavi tako! Zaista mi je drago da je sa bebicom sve OK.
Samo jos nesto: sto se skidanja tice, nije bas preporucljivo da to radis sama od sebe, jer svaki put kad si u krizi, nanosis dodatni stres i sebi i bebici....postoji mogucnost za substituciju....proveri privatnu poruku, vec sam ti pisala o tome....

Sve naj! Javljaj se kako napredujeTE, i za svaku nedoumicu, tu smo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 16, 2008 4:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Avg 27, 2007 5:07 pm
Postovi: 640
Kali,

Slucajno procitah tvoju pricu... Mislim da je ovo fantasticna prilika za tebe da okrenes svoj zivot u jednom pozitivnom smeru... Mozda ...koliko god da je sada tesko zbog apstinencije, na ovaj period za par meseci, godina budes gledala kao na najbolju mogucu stvar koja je mogla da ti se desi....

Svi mi ponekad krenemo pogresnom ulicom i malo se zagubimo. Nacini su razliciti ali princip isti... Nije lako sam sebi priznati te greske i krenuti polako, onako sizifovski na pravi put... Neki ljudi to nikad ne uspeju... Ti si na dobrom putu da uspes...

Cuvaj se i pazi na sebe....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 16, 2008 5:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 11:59 pm
Postovi: 365
Kali, zelim ti sve najbolje samo ceni sebe, budi jaka i hrabra i bit ce sve OK!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 17, 2008 7:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 7:59 am
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
gagi15 je napisao:
Cao, Kalli777,
Drago mi je da je sve u redu. Polako prihvatas.... ali si ozbiljna....Svaka cast....bices ti divna majka.....
Nastavi tako! Zaista mi je drago da je sa bebicom sve OK.
Samo jos nesto: sto se skidanja tice, nije bas preporucljivo da to radis sama od sebe, jer svaki put kad si u krizi, nanosis dodatni stres i sebi i bebici....postoji mogucnost za substituciju....proveri privatnu poruku, vec sam ti pisala o tome....

Sve naj! Javljaj se kako napredujeTE, i za svaku nedoumicu, tu smo!

Stvarno gagi15 si prava lafica,i ne mogu dovoljno da ti zahvalim na podrsci...A sto se tice skidanja do sada sam pokusavala sama,ali ipak ti si totalno u pravu-i zato sam zakazala konsultacije sa jedinimdr-om u Drajzerovoj kome je zaista stalo do svvojih pacijenata!
Gali i Mini hvala i vama cu(kao i ostalima koji su mo mnogo pomogli)pozeleti sve naj naj u novoj 2009.god,puno zdravlja,ljubavi&srece,a ostalo ce doci samo po sebi!!!! :wink:

_________________
veliki pozz svima od mame kalli ;o)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 17, 2008 7:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 7:59 am
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
:D

_________________
veliki pozz svima od mame kalli ;o)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 17, 2008 7:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 7:59 am
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
:D

_________________
veliki pozz svima od mame kalli ;o)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 17, 2008 7:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 7:59 am
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Izvinjavam se
Veliki pozdrav od mame kalli777


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 17, 2008 3:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
kalli777 je napisao:
Izvinjavam se
Veliki pozdrav od mame kalli777


Kako je ovo lepo! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hm...
PostPoslato: Sub Dec 20, 2008 11:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 22, 2008 10:09 pm
Postovi: 23
Sta reci...tuzna je cela ova prica.Zao mi je buduce majke i bebe.Nadam se da ces biti mama to jest da neces abortirati ako ti doktori kazu da ti je beba o.k!A ti draga moja treba da prvo odes kod ginekologa pa kod psihologa da i sa njim porazgovaras pa na lecenje od zavisnosti.Uradi to ako ne zbog sebe onda zbog tog malog zivota koje nosis u stomaku.Ako si 10god.mogla da unistavas sopstveni zivot nemog da unistis i taj koji zeli da se rodi!Ja ti zelim stvarno da istrajes i uradis pravu stvar a ti vidi sta ces.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Odgovor 'Nivat-u'
PostPoslato: Pet Dec 26, 2008 12:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 7:59 am
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Pre 3 nedelje kada sam odlucila da ostavim bebce-posavetovala sam se sa svim mogicim doktorima,i uradila sve otrebne analize-pa sam se tek posle toga ohrabrila da rodim moju bebicu.U svakom slucaju hvala na savetu :wink:

_________________
veliki pozz svima od mame kalli ;o)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Jos 1 malo pitanjce
PostPoslato: Sub Dec 27, 2008 6:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 7:59 am
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Zamolia bih/sve one koji se razumeju,koji su kompetentni ili profesinalni/ da mi odgovore na sledece pitanje:Do kada,tacnije do koje nedelje trudnoce su preporucljivi sexualni odnosi(ne znam da li to ''normalno''//posto mi je ovo prva trudnoca// da sam napa;jenija nego obicno,a kako sam navikla da to mora da bude svaki dan-ova nedoumica mi bas tesko pada!!!!)
A drugo ? je:Da li postoji u danasnje vreme neki drugi nacin vadjenja krvi,osim klasicnog kecom,jer od moje 10_ogodisnje heroinske i kokainske zavisnosti fiksala sam se samo 3 god.,a inace iglu ne koristim vec 5 godina,ali cak i posle toliko dugog perioda ni jedna jedina vena mi se nije povratila/jer u vreme kada sam se bola vene su mi potonule-kako moj Dr. kaze zbog preteranog uzimanja prevelikih kolicina droge/
[/i]

_________________
veliki pozz svima od mame kalli ;o)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 27, 2008 7:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 11:59 pm
Postovi: 365
Kalli, ne postoji.
Zamoli ih da ti vade bebi sistemom, ili neka ti nadju venu na nogama ili u vratu!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 89 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 77 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: