Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 89 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 04, 2008 6:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
sludjena mama je napisao:
lovac,mislim da je sunny bila ironicna!!!!
jos nesto,stvarno ne vidim razlog polemike!devojka je trazila odgovor na pitanje da li moze da abortira u 21-oj nedelji trudnoce..dobila je odgovor-moze,uz odobrenje komisije,posto je trudnoca poodmakla!!!!
ne vidim da je bilo gde napisala "ne znam da li da rodim ili ne"!!!odrzavanje trudnoce je pomenula kao opciju u slucaju da ne moze sad da abortira!!!!
sta ste zapeli s tim rodi,nemoj da rodis!!!!


Slazem se, nisam bila ironicna, zaista mi se dopalo ono sto je Marija napisala! A veseli me i ta vecera...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 04, 2008 6:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
Vidim ja da Sunny pecka, gotovo od mog prvog posta, ali njegov problem!
Ja imam svoj stav o narkomanki (ne smatram je zlom kad tako kazem) i njenom fethusu, ali i ti imas stav i ti i ja kao prijatelji, delimo razlichita misljenja. Ja KAzem moje, ti svoje!

Sunny je takav kakav jeste i to je njegov problem, sto ne bi smelo imati veze sa ovom teskom temom! Sunny, sta te muchi u vezi mene, pitaj me na PM, jesam lovac, zbilja, i lovim non stop!

Ako je narkomankina odluka da abortira neka abortira, i moja zena je u 21. nedelji, ne zato jer je narkomanka ili jer nismo hteli 3. dete (meni 5.), vec jer je trudnoca bila neodrziva! Moze se abortirati, treba neka komisija, ili odes privatno i puknes 400 jesa - bolje za to nego za Koku!

Sta god da uradis, ne kaj se, ali se resi droge, molim te!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 04, 2008 6:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
marija04 je napisao:
E i ja da se ukljucim i kazem Kally777 da slucaj kao sto je njen sam imala u svojoj blizini a ishod je bio sledeci( za nevericu): Devojka je rodila zdravog decaka, skinula se sa heroina,koke i sl. gluposti na kojima je bila i to preko 17 god., udala se i totalno promenila zivot--Kally777 mozda ti ovo zvuci kao bajka ali veruj mi da je istinita prica, mozda ce ti ovo dati snage da i ti pokusas da podjes istim ili sl. putem


slazem se,zaista je ovo lepa prica ali malo sam skeptik pa cu da se uzdrzim od komentara!!!!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 04, 2008 6:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
sunny_n je napisao:

Slazem se, nisam bila ironicna, zaista mi se dopalo ono sto je Marija napisala! A veseli me i ta vecera...


Aj nek' narkomanka odluci, pa da obelezimo kroz veceru, pa makar bila ironicna ili tendenciozna :wink:
Lovac!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 04, 2008 6:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
Sreco, necemo danas doci, poslacu ti po zeni gulas!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 05, 2008 2:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
Ooopsss, tek sad videh, ovo je trebalo na pp, izvinjavam se za off i molim da se obrise!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 10, 2008 6:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 7:59 am
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Zadnjih nedelju dana sam jurila po svim mogucim bolnicama,klinikama(privatnim,drzavnim),ali na svim mestima sam dobila isti odgovor-da je prekasno za prekid.Tako da sam pocela da se skidam(iako su me naplasili da iako se sad skinem-opet nece biti ni-otkakve koristi za bebce)Zelela bih da zahvalim svim ljudima sa foruma koji su bili pozitivni,koliko je to moguce u ovakvoj situaciji,i da vam kazem da ste mi malo pomogli da izadjem iz depresije,zaista hvala vam,mislim da niste ni svesni koliko ste mi ustvari pomogli!!!!A ove negativne komentare nisam ni citala...Nadam se da cu uspeti da se oslobodim i heroina i koke,mnogo je tesko,ali ipak dajem sve od sebe...Ako to uspem-onda sam ubedjena da ce na kraju sve biti ok... :wink:

_________________
veliki pozz svima od mame kalli ;o)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 10, 2008 7:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
Kalli, zelim ti sve najbolje.
Mislim da nisi ni svesna koliko snage imas.
Sigurna sam da ces biti dobra mama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 11, 2008 1:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2008 4:12 am
Postovi: 40
ma kakva depresija kad se desilo ono najlese sto moze a to je novi zivot u tebi! mozes da mu budes najvaznija osoba u zivotu, a to vredi svake promene! samo je potreban karakter! :) mislim ja sad mogu da lupam, nikad nisam bila trudna niti narkoman ali neke stvari su ipak svete i zbog njih se vredi boriti.... uf ne mogu ni da pishem, ni razmisljam, ova tema stvara emotivni naboj....
elem pomisli na stvari koje mozes raditi sa bebom....dovoljno je da je pogledas i igras se s njom pa da ti zivot bude lep....mislim ja imam malu kucu, stene od 4 meseca pa razmisljam o njemu kao o coveku.....da ne pricam za bebu! :P

a odvikavanje sigurno nece da bude jednostaqvno..ali postoje ustanove...ne znam..verujem da se sve moze kad se hoce....ipak srecno u iznosenju trudnoce...i cuvajte taj mali plod...oni znace radost!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 11, 2008 12:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 24, 2008 4:05 pm
Postovi: 247
Samo ,napred hrabro ,i ne odustaj,uspećeš,samo ako hoćeš.Želim ti sve nejlepše,onaj odozgo te je pogledao i dao ti šansu da kreneš pravim putem,izdrži molim te,bićeš,najsrećnija na svetu posle.Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 11, 2008 5:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 07, 2005 3:42 pm
Postovi: 368
Lokacija: Bgd
Nadam se da ces uspeti i da neces pokleknuti, trudnoca, kao trudnoca prodje brzo, ali onaj trenutak kada postanes roditelj nosi sa sobom odricanje, teske trenutke, ne prospavane noci....
i nezamenljiv osmeh cuda koje si stvorio, i koje ce te iz najtezih situacija podici i pruziti ti snagu

_________________
double trouble is my life


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 13, 2008 2:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 05, 2008 2:28 pm
Postovi: 19
Lokacija: beograd
kalli777 je napisao:
Zadnjih nedelju dana sam jurila po svim mogucim bolnicama,klinikama(privatnim,drzavnim),ali na svim mestima sam dobila isti odgovor-da je prekasno za prekid.Tako da sam pocela da se skidam(iako su me naplasili da iako se sad skinem-opet nece biti ni-otkakve koristi za bebce)Zelela bih da zahvalim svim ljudima sa foruma koji su bili pozitivni,koliko je to moguce u ovakvoj situaciji,i da vam kazem da ste mi malo pomogli da izadjem iz depresije,zaista hvala vam,mislim da niste ni svesni koliko ste mi ustvari pomogli!!!!A ove negativne komentare nisam ni citala...Nadam se da cu uspeti da se oslobodim i heroina i koke,mnogo je tesko,ali ipak dajem sve od sebe...Ako to uspem-onda sam ubedjena da ce na kraju sve biti ok... :wink:


Draga moja Kalli 777, u rodbini imam narkomana, tako da sa "ove strane" sam imala priliku da posmatram kako to strašno može da bude i osobi koja pokušava da prestane sa narkomanijom i ljudima koje je vole i pokušavaju da joj pomognu. Elem, razlog što ti pišem je da je ORTODOKSNA GLUPOST komentar bilo koga ko ti kaže da skidanje sa narkotika nema više(ili neće imati) uticaja na bebu. Bebino formiranje je većinom već završeno, to je tačno(ostali su detalji kao što su dobijanje obrva, trepavica, nabora na tabanima koje svi imamo...), ali daleko od toga da tvojoj bebi nije bitno da li se u tvom telu nalaze loše stvari kao što su heroin ili kokain. Tvojoj bebi mozak treba da nastavi da raste, pluća da se razvijaju itd. Svaki dan koji se trudiš da ostaneš "čista" je DRAGOCEN!!! Daješ joj ogromne šanse da nastavi da se razvija i raste u zdravom okruženju, daješ joj šanse za bolji imunitet, da se ne rodi pre vremena i dozvoljavaš joj da ona sama ne postane narkoman. Imala sam prilike da vidim bebe majki koje nisu smogle snage da se suzdrže tog zla, pa su nastavljale da se drogiraju do kraja trudnoće. To je strašno! I sama beba(jer se hrani preko krvi majke), postaje narkoman koji se trese po rođenju i bukvalno krizira jer joj organizam traži dozu. Leži u inkubatoru, trza se ,grči, i pravi bolne grimase... Molim te kao boga nemoj dozvoliti svom anđelu da prolazi taj pakao skidanja kroz koji ćeš ti sad proći!!! Tu scenu ne poželeti ni najgorem neprijatelju. Znam da je lako pametovati, ali budi jaka, mislim da nisi ni svesna kakvu ćeš pokretačku snagu i i lepotu življenja dobiti rođenjem TVOJE bebe. I ja sam sama majka, tako da znam koliko je to osećanje snažno. Nešto najlepše što svaka žena treba da doživi. Moj iskreni savet ti je da se "skidaš" pod stručnim nadzorom specijalista, kako bi to prošlo što bezbolnije i za tebe i za bebče. Nađi u sebi snagu, ne posustaj pred preprekama i videćeš koliko će ti to predivno stvorenje promeniti život. Uz tebe sam svim srcem.SREĆNO!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 13, 2008 5:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 7:59 am
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Zelela bih da se zahvalim svima koji su me podrzali-bez obzira na glupe predrasude,pogototovo OGROMNO HVALA za-sunny_n,pile1,gloria2,veki30,vecky,gagi(izvinjavam se ako sam nekoga izostavila!) :wink:

_________________
veliki pozz svima od mame kalli ;o)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 13, 2008 6:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2008 4:12 am
Postovi: 40
i kako napreduje? jel se beba mrda?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 13, 2008 10:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
Znam da je lako pametovati, ali budi jaka, mislim da nisi ni svesna kakvu ćeš pokretačku snagu i i lepotu življenja dobiti rođenjem TVOJE bebe. I ja sam sama majka, tako da znam koliko je to osećanje snažno. Nešto najlepše što svaka žena treba da doživi. Moj iskreni savet ti je da se "skidaš" pod stručnim nadzorom specijalista, kako bi to prošlo što bezbolnije i za tebe i za bebče. Nađi u sebi snagu, ne posustaj pred preprekama i videćeš koliko će ti to predivno stvorenje promeniti život. Uz tebe sam svim srcem.SREĆNO!!!!



potpisujem ovo sto je vecky napisala i samo jos dodajem ponovo : SRECNO!!!!! :D

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 89 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 68 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: